Επιτροπή Κινητικότητας

Μεταθέσεις, μετατάξεις, αποσπάσεις στο δημόσιο.
Grecos
Μαθητευόμενος
Μαθητευόμενος

Επιτροπή Κινητικότητας

Δημοσίευσηαπό Grecos » Δευ Φεβ 24, 2020 11:47 pm

Καλησπέρα. Ξέρει κανείς κάποιο νέο για την επιτροπή κινητικότητας? Κάποια ημερομηνία για το πότε θα συνεδριάσει, για τις αποσπάσεις - μετατάξεις για λόγους υγείας? Ευχαριστώ

gaidouragatho
Μαθητευόμενος
Μαθητευόμενος

Re: Επιτροπή Κινητικότητας

Δημοσίευσηαπό gaidouragatho » Τετ Φεβ 26, 2020 7:41 am

Καλημέρα! Η ΚΕΚ προβλέπεται να συνεδριάσει 9/3, οπότε θα εξετάσει αιτήματα που έχουν κατατεθεί έως 31/12/19. Δεν ξέρω να σας πω συγκεκριμένα για τις αιτήσεις λόγω υγείας.

Grecos
Μαθητευόμενος
Μαθητευόμενος

Δημοσίευσηαπό Grecos » Δευ Μαρ 09, 2020 12:41 pm

Κάποιος... Κάποιο νέο? Ήταν να συνεδριάσει σήμερα... Αλλά τίποτα

Grecos
Μαθητευόμενος
Μαθητευόμενος

Δημοσίευσηαπό Grecos » Πέμ Μαρ 12, 2020 11:42 am

Τελικά το σήκωσαν στο υπουργείο. Συνεδρίασε η επιτροπή την Δευτέρα για λόγους υγείας ρώτησα, όλες μέχρι 31/12/2019. Αποτελέσματα σε 10 μέρες....

kontosogloug
Μαθητευόμενος
Μαθητευόμενος

Δημοσίευσηαπό kontosogloug » Παρ Μαρ 13, 2020 9:15 am

Μακάρι να προχωράνε οι διαδικασίες γενικά και όντως σε 10 μέρες να έρθουν οι βεβαιώσεις. Γιατί με τον κοροναιό δεν μας βλέπω καλά θα πάμε καλοκαίρι !

Grecos
Μαθητευόμενος
Μαθητευόμενος

Δημοσίευσηαπό Grecos » Πέμ Μαρ 19, 2020 12:53 pm

Αν πάρει κάποιος απάντηση μέσω μαιλ, παρακαλώ να μας ενημερώσει, να ξέρουμε πως άρχισαν να στέλνουν... Ευχαριστώ

Grecos
Μαθητευόμενος
Μαθητευόμενος

Δημοσίευσηαπό Grecos » Πέμ Μαρ 26, 2020 2:50 pm

Ξεκίνησαν... Ήρθε το mail όλα καλά, τελικά δουλεύει το σύστημα...

leon40
Μαθητευόμενος
Μαθητευόμενος

Δημοσίευσηαπό leon40 » Πέμ Μαρ 26, 2020 7:59 pm

φίλε Grecos για λόγω συνυπηρετησεις σου ήρθε η για λόγω υγείας ?αλφαβητικά ερχεται έχεις κάτι κατά νου? γιατί δεν σηκώνουν τηλέφωνο στο εσωτερικών. ευχαριστω

kontosogloug
Μαθητευόμενος
Μαθητευόμενος

Δημοσίευσηαπό kontosogloug » Παρ Μαρ 27, 2020 8:07 am

leon40 αν δεις παραπάνω στο Link έχουν ανεβάσει στην ίδια σελίδα λίστες με αιτήματα που απορρίφθηκαν ή είναι σε αναβολή. Οι υπόλοιποι έχουν ήδη λάβει email με την σχετική απόφαση αν δεν την έχουν λάβει ας ελέγξουν και φάκελο με ανεπιθύμητα ή spam

leon40
Μαθητευόμενος
Μαθητευόμενος

Δημοσίευσηαπό leon40 » Παρ Μαρ 27, 2020 1:22 pm

φίλε Grecos το εχω δει το link που ανάρτησε το εσωτερικών ...έχω ελέγξει εννοειται τα spam... φανταζομαι οτι υποθέτεις οτι εχουν αποσταλεί τα mail σε ολους? η γνωρίζεις εκ των έσω? :roll:

Grecos
Μαθητευόμενος
Μαθητευόμενος

Δημοσίευσηαπό Grecos » Σάβ Μαρ 28, 2020 10:44 am

Καλημέρα. Εάν περιμένεις απάντηση από αίτηση για λόγους υγείας, που είχες κατάθέσει μέσα στο 2019 και δεν είναι μέσα στους πίνακες που αναρτήθηκε στο ΥΠΕΣ (αρνητικές, αναβολή) θα πάρεις mail θετικής απάντησης, είναι θέμα ημερών. Προσωπικά το πήρα το mail την Πέμπτη, επικοινώνησα με τον φορέα της πρώτης επιλογής μου και την Δευτέρα πάω για κατάθεση αίτησης.

Baez
Μαθητευόμενος
Μαθητευόμενος

Δημοσίευσηαπό Baez » Σάβ Μαρ 28, 2020 9:59 pm

Grecos έγραψε:Καλημέρα. Εάν περιμένεις απάντηση από αίτηση για λόγους υγείας, που είχες κατάθέσει μέσα στο 2019 και δεν είναι μέσα στους πίνακες που αναρτήθηκε στο ΥΠΕΣ (αρνητικές, αναβολή) θα πάρεις mail θετικής απάντησης, είναι θέμα ημερών. Προσωπικά το πήρα το mail την Πέμπτη, επικοινώνησα με τον φορέα της πρώτης επιλογής μου και την Δευτέρα πάω για κατάθεση αίτησης.

Grecos δηλαδή δεν ζήτησες κάποιον συγκεκριμένο φορέα στην αίτηση σου? Σε ρωτάω γιατί κ εγώ ζήτησα να μετακινηθώ σε κάποια πόλη (επαρχία) κ Οχι σε συγκεκριμένη υπηρεσία. Τι γινεται σε αυτή την περίπτωση? Τι ακριβώς γράφει η απάντηση? Οτι εγκρίνεται η μετακινηση σου σε όποιον φορέα διαλέξεις εντός των Ορίων κάποιας περιοχής? Πάντως μπράβο σου που τα κατάφερες, εγώ περιμενω να συνεδριάσουν.

Επιστροφή σε “ΜΕΤΑΘΕΣΕΙΣ - ΜΕΤΑΤΑΞΕΙΣ - ΑΠΟΣΠΑΣΕΙΣ”

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 0 επισκέπτες