ΜΕΤΑΤΑΞΗ ΓΙΑ ΛΟΓΟΥΣ ΥΓΕΙΑΣ ΚΑΤ ΕΞΑΙΡ. Ν.4440/16 (ΣΚΟΠΙΜΗ;) ΚΑΘΥΣΤΕΡΗΣΗ ΑΣΚΟΠΕΣ ΔΙΑΔΙΚΑΣΙΕΣ

Μεταθέσεις, μετατάξεις, αποσπάσεις στο δημόσιο.
MATTHIAS
Μαθητευόμενος
Μαθητευόμενος

Re: ΜΕΤΑΤΑΞΗ ΓΙΑ ΛΟΓΟΥΣ ΥΓΕΙΑΣ ΚΑΤ ΕΞΑΙΡ. Ν.4440/16 (ΣΚΟΠΙΜΗ;) ΚΑΘΥΣΤΕΡΗΣΗ ΑΣΚΟΠΕΣ ΔΙΑΔΙΚΑΣΙΕΣ

Δημοσίευσηαπό MATTHIAS » Τετ Ιουν 05, 2019 10:13 am

τροπολογίες που έχουν κατατεθεί για τα πιο απίθανα πράγματα μέχρι τώρα....
τροποποίηση ύψους σοφίτας στην Κεφαλλονιά (!!!) προβλέπεται, διόρθωση προφανούς στρέβλωσης νομοθεσίας ΟΧΙ ακόμα!
ΔΕΝ βλέπω αυτό που μας ενδιαφέρει μέχρι τώρα, και εξακολουθώ να ανησυχώ...
Γι αυτό λέω...ΠΙΕΣΤΕ κι άλλοι, κι άλλο! Δύο μέρες έμειναν ουσιαστικά, ο, τι γίνει ΤΩΡΑ!

MATTHIAS
Μαθητευόμενος
Μαθητευόμενος

Re: ΜΕΤΑΤΑΞΗ ΓΙΑ ΛΟΓΟΥΣ ΥΓΕΙΑΣ ΚΑΤ ΕΞΑΙΡ. Ν.4440/16 (ΣΚΟΠΙΜΗ;) ΚΑΘΥΣΤΕΡΗΣΗ ΑΣΚΟΠΕΣ ΔΙΑΔΙΚΑΣΙΕΣ

Δημοσίευσηαπό MATTHIAS » Τετ Ιουν 05, 2019 8:05 pm

Ψηφίστηκε πριν λίγη ώρα στη Βουλή! Νενικήκαμεν!!!
Πέρασε στο νομοσχέδιο του Υπουργείου Περιβάλλοντος

arisxtx
Μαθητευόμενος
Μαθητευόμενος

Δημοσίευσηαπό arisxtx » Τρί Ιούλ 30, 2019 11:50 pm

Παιδια καλησπερα σε ολους!

Να πω και γω την μικρη μου ως τωρα ιστορια.

Διοριστεος με την 3Κ/2018 εκτος Αθηνας που διαμενω μονιμα.
Εχω στειλει τα χαρτια για τον διορισμο να προχωρανε,μαλλον δεν θα γινει πριν Σεπτεμβρη-Οκτοβρη.
Με αναπηρια 60 τοις εκατο.
Απο τον δημο που τους το ειπα ,ουτε ασχοληθηκαν,μου ειπε ο αλλος 'η αναπηρια σε βοηθησε να διοριστεις',το τι θα κανεις εδω το κανονιζουμε εμεις' :shock:

Πηγα στο Υπουργειο Ανασυγκροτησης και μου ειπανε να κανω τωρα αιτηση,αμεσα, που να αποδεικνω με χαρτια τους λογους υγειας και να ζητω αποσπαση.Και οταν διοριστω να τους παω και το ΦΕΚ οτι διοριστηκα.
Η αιτηση θα εξεταστει πριν διοριστω μαλλον,Σεπτεμβρη θα ξανασυνεδριασουν.
Αν βγει η αποφαση πριν δεν ξερω αν θα πρεπει να παω στον δημο,και για ποσο χρονικο διαστημα η αν θα πρεπει να ψαξω φορεα υποδοχης εδω.

Επισης η αποσπαση ισχυει για 15 μηνες και αν συντρεχουν ακομη οι λογοι συνεχιζεται. :

Επιστροφή σε “ΜΕΤΑΘΕΣΕΙΣ - ΜΕΤΑΤΑΞΕΙΣ - ΑΠΟΣΠΑΣΕΙΣ”

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 0 επισκέπτες