Μετραει ως προυπηρεσια ?

Δικαιολογητικά, διορισμοί, προσλήψεις, διαγωνισμοί ΑΣΕΠ.
zalismenos
Μαθητευόμενος
Μαθητευόμενος

Μετραει ως προυπηρεσια ?

Δημοσίευσηαπό zalismenos » Τρί Ιουν 12, 2018 8:13 am

Δε ξερω αμα κανω σε σωστη ενοτητα την ερωτηση αν οχι ,συγχωρεστε με, Θα ηθελα να μαθω αν το χαρτι που πηρα απο τον στρατο μετα το τελος της θητειας μου που γραφει (βεβαιωση εργασιακης εμπειριας οπλιτων θητειας) γραφει οτι παρειχα υπηρεσιες φυλαξης ευπαθων εγκαταστασεων και περιοχων για 90 μερες . και ειναι υπογεγραμμενο απο τον δοιηκιτη της μοναδας μου, Και το κυριως πραμα που θελω να μαθω ειναι, αν αυτο το χαρτι μπορει να χρησιμοποιηθει σαν εξτρα μορια στην προκηρυξη για τους σωφρονιστικους υπαλληλους.. να σημειωσω πως πριν παω στρατο και μετα απο τον στρατο δεν εχω παει σε καποια σχολη ως Security.

italos77
Δόκιμος
Δόκιμος

Re: Μετραει ως προυπηρεσια ?

Δημοσίευσηαπό italos77 » Τρί Ιουν 12, 2018 3:41 pm

zalismenos έγραψε:Δε ξερω αμα κανω σε σωστη ενοτητα την ερωτηση αν οχι ,συγχωρεστε με, Θα ηθελα να μαθω αν το χαρτι που πηρα απο τον στρατο μετα το τελος της θητειας μου που γραφει (βεβαιωση εργασιακης εμπειριας οπλιτων θητειας) γραφει οτι παρειχα υπηρεσιες φυλαξης ευπαθων εγκαταστασεων και περιοχων για 90 μερες . και ειναι υπογεγραμμενο απο τον δοιηκιτη της μοναδας μου, Και το κυριως πραμα που θελω να μαθω ειναι, αν αυτο το χαρτι μπορει να χρησιμοποιηθει σαν εξτρα μορια στην προκηρυξη για τους σωφρονιστικους υπαλληλους.. να σημειωσω πως πριν παω στρατο και μετα απο τον στρατο δεν εχω παει σε καποια σχολη ως Security.

Αν μετρούσε τότε όλοι θα είχαμε μόρια απο τις σκοπιές!!

DTINFINITY
Μόνιμος
Μόνιμος

Re: Μετραει ως προυπηρεσια ?

Δημοσίευσηαπό DTINFINITY » Τετ Ιουν 13, 2018 7:44 pm

Προσωπικα πιστεύω ότι μετράει κανονικά η στρατιωτική θητεία ως εργασιακή εμπειρία, όπως άλλωστε το αναφέρουν και όλες οι προκηρύξεις. Για λεπτομέρειες θα πρέπει να ανατρέξεις στην συγκεκριμένη παράγραφο της προκήρυξης που σε ενδιαφέρει.

Επιστροφή σε “ΔΙΚΑΙΟΛΟΓΗΤΙΚΑ - ΔΙΟΡΙΣΜΟΙ - ΠΡΟΣΛΗΨΕΙΣ - ΔΙΑΓΩΝΙΣΜΟΙ ΑΣΕΠ”

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: niki258 και 0 επισκέπτες