ΠΡΟΚΗΡΥΞΗ ΑΣΕΠ 3Κ/2018

Διαγωνισμοί με σειρά προτεραιότητας σε δημόσιο, ΑΣΕΠ.
Ioanna222
Δόκιμος
Δόκιμος

Re: ΠΡΟΚΗΡΥΞΗ ΑΣΕΠ 3Κ/2018

Δημοσίευσηαπό Ioanna222 » Πέμ Ιουν 14, 2018 1:17 am

Anwnim0s έγραψε:
agrileza έγραψε:
Anwnim0s έγραψε:Από πού το βλέπουμε αυτό;

Μέσω taxis στο e-paravolo
Μπαίνοντας στα παράβολά μου...
και βλέπουμε την κατάσταση του κάθε παραβόλου που έχουμε κάνει δηλ. πληρωμένο ή δεσμευμένο.

Σε μένα λέει ότι είναι δεσμευμένο το παράβολο της ένστασης και ότι το άλλο παράβολο (της προκήρυξης) είναι πληρωμένο. Δεν ξέρω τι παίζει. Είμαι στη κατηγορία ΤΕ.

Ακριβως ιδια φαση... Αλλα ΔΕ κατηγορια.. Ενσταση δεσμευμενο, αιτηση πληρωμενο. Christos3k εισαι σίγουρος οτι το παραβολο της ενστασης δεν ειναι δεσμευμενο? Αρα ΠΕ τα αφηνουν τελευταία? Ή μηπως αφηνουν στο τελος τις ηλεκτρονικα υποβληθεισες? Οτι κ να πουμε αμα δε γνωριζουμε τη διαδικασια συμπερασμα ακριβες δε βγαζουμε

Anwnim0s
Μαθητευόμενος
Μαθητευόμενος

Δημοσίευσηαπό Anwnim0s » Πέμ Ιουν 14, 2018 12:27 pm

Ioanna222 έγραψε:
Anwnim0s έγραψε:
agrileza έγραψε:
Μέσω taxis στο e-paravolo
Μπαίνοντας στα παράβολά μου...
και βλέπουμε την κατάσταση του κάθε παραβόλου που έχουμε κάνει δηλ. πληρωμένο ή δεσμευμένο.

Σε μένα λέει ότι είναι δεσμευμένο το παράβολο της ένστασης και ότι το άλλο παράβολο (της προκήρυξης) είναι πληρωμένο. Δεν ξέρω τι παίζει. Είμαι στη κατηγορία ΤΕ.

Ακριβως ιδια φαση... Αλλα ΔΕ κατηγορια.. Ενσταση δεσμευμενο, αιτηση πληρωμενο. Christos3k εισαι σίγουρος οτι το παραβολο της ενστασης δεν ειναι δεσμευμενο? Αρα ΠΕ τα αφηνουν τελευταία? Ή μηπως αφηνουν στο τελος τις ηλεκτρονικα υποβληθεισες? Οτι κ να πουμε αμα δε γνωριζουμε τη διαδικασια συμπερασμα ακριβες δε βγαζουμε

Εγώ ένσταση έκανα και μέσω email και μέσω ταχυδρομείου. Νομίζω δεσμεύτηκαν όλα τα παράβολα των ενστάσεων ώστε να τις κοιτάξουν κι όποιος δεν έστειλε παράβολο να μην την κοιτάξουν καν.

christos3k
Μαθητευόμενος
Μαθητευόμενος

Δημοσίευσηαπό christos3k » Πέμ Ιουν 14, 2018 3:05 pm

Το δικό μου δεν έχει δεσμευτεί. Το έλεγξα ξανά σήμερα

agrileza
Μαθητευόμενος
Μαθητευόμενος

Δημοσίευσηαπό agrileza » Πέμ Ιουν 14, 2018 3:52 pm

Πάντως καταντάει κουραστικό να ελέγχεις ...κάθε ώρα (λέμε τώρα) αν το παράβολό σου έχει δεσμευθεί! χεχεχε
Υπομονή, υπομονή, υπομονή... προσπαθώ να γίνω και εγώ υπομονετικός, αν και δεν είναι χαρακτηριστικό μου.

Επιστροφή σε “ΔΙΑΓΩΝΙΣΜΟΙ ΜΕ ΣΕΙΡΑ ΠΡΟΤΕΡΑΙΟΤΗΤΑΣ”

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 4 επισκέπτες