Αποτελέσματα ΑΣΕΠ 7K/2016

Αποτελέσματα διαγωνισμών σε δημόσιο, ΑΣΕΠ.
katerina1987
Δόκιμος
Δόκιμος

Re: ΑΣΕΠ 7K/2016

Δημοσίευσηαπό katerina1987 » Πέμ Ιουν 14, 2018 2:15 pm

Eftixiakiritsi έγραψε:
katerina1987 έγραψε:
MARIANTSAK έγραψε:ποιος στον έδωσε αυτόν τον αριθμό ΚΑΔ; ή πως θα τον βρούμε αυτόν τον αριθμό μπορείς να μας πεις ;

Μολις εμαθα απο τον φορεα μου πως τα χαρτια μου εσταλησαν εθνικο τυπογραφειο,πηρα τηλεφωνο στο εθνικο τυπογραφειο και τους εδωσα τον αριθμο πρωτοκολλου που μου το ειπαν στον φορεα.Τοτε μου εδωσαν τον αριθμο ΚΑΔ μου,που μπαινω στην ιστοσελιδα και κλικαρω αναζητηση ΚΑΔ οχι ΦΕΚ και μου γραφει σε τι σταδιο βρισκεται το προς δημοσιευση ΦΕΚ μου ας το πουμε.ΟΤΑΝ παρει ΦΕΚ στο γραφει στην αναζητηση ΚΑΔ κι εκει τελειωνει η υποθεσις.

ΔΕ εισαί?

Ισως η τελευταια των μοικανων ΥΕ!χαχαχα!

MARIANTSAK
Μόνιμος
Μόνιμος

Δημοσίευσηαπό MARIANTSAK » Πέμ Ιουν 14, 2018 7:52 pm

katerina1987 έγραψε:
Eftixiakiritsi έγραψε:
katerina1987 έγραψε:Μολις εμαθα απο τον φορεα μου πως τα χαρτια μου εσταλησαν εθνικο τυπογραφειο,πηρα τηλεφωνο στο εθνικο τυπογραφειο και τους εδωσα τον αριθμο πρωτοκολλου που μου το ειπαν στον φορεα.Τοτε μου εδωσαν τον αριθμο ΚΑΔ μου,που μπαινω στην ιστοσελιδα και κλικαρω αναζητηση ΚΑΔ οχι ΦΕΚ και μου γραφει σε τι σταδιο βρισκεται το προς δημοσιευση ΦΕΚ μου ας το πουμε.ΟΤΑΝ παρει ΦΕΚ στο γραφει στην αναζητηση ΚΑΔ κι εκει τελειωνει η υποθεσις.

ΔΕ εισαί?

μπα έχει και άλλους ΥΕ ,γνωστή μου στο ΑΧΕΠΑ ακόμα περιμένει. ...

Eftixiakiritsi
Δόκιμος
Δόκιμος

Δημοσίευσηαπό Eftixiakiritsi » Δευ Ιουν 18, 2018 2:23 pm

Παιδιά, είναι κανείς σας ΔΕ στο Αττικό?Εχετε κανένα νεο?

evathanasop
Μαθητευόμενος
Μαθητευόμενος

Δημοσίευσηαπό evathanasop » Δευ Ιουν 18, 2018 7:23 pm

Eftixiakiritsi έγραψε:Παιδιά, είναι κανείς σας ΔΕ στο Αττικό?Εχετε κανένα νεο?

Ουδεν νεοτερο...20/5 πηγαν τα χαρτια στο υπουργειο γιατι καθυστερησαν να κανουν αποδοχη διορισμου καποιοι.Κανουν συνηθως ενα μηνα περιπου...επιστρεφουν στο νοσοκομειο,στελνονται για φεκ(εμεις δεν μαθαινουμε τι γινεται εν τω μεταξυ) και μολις βγει το φεκ μας ειδοποιουν και εχουμε ενα μηνα προθεσμια...ταδε εφη η κυρια στο γραφειο προσωπικου που πηρα την περασμενη εβδομαδα.Τελος Ιουλιου θα ελεγα πολυ αισιοδοξα ...Αν εχεις υπομονη να ξανακαλεσεις(εγω την εχω χασει προ πολλου) και μαθεις κατι νεοτερο γραψε να δω και γω

Eftixiakiritsi
Δόκιμος
Δόκιμος

Δημοσίευσηαπό Eftixiakiritsi » Τρί Ιουν 19, 2018 12:00 am

evathanasop έγραψε:
Eftixiakiritsi έγραψε:Παιδιά, είναι κανείς σας ΔΕ στο Αττικό?Εχετε κανένα νεο?

Ουδεν νεοτερο...20/5 πηγαν τα χαρτια στο υπουργειο γιατι καθυστερησαν να κανουν αποδοχη διορισμου καποιοι.Κανουν συνηθως ενα μηνα περιπου...επιστρεφουν στο νοσοκομειο,στελνονται για φεκ(εμεις δεν μαθαινουμε τι γινεται εν τω μεταξυ) και μολις βγει το φεκ μας ειδοποιουν και εχουμε ενα μηνα προθεσμια...ταδε εφη η κυρια στο γραφειο προσωπικου που πηρα την περασμενη εβδομαδα.Τελος Ιουλιου θα ελεγα πολυ αισιοδοξα ...Αν εχεις υπομονη να ξανακαλεσεις(εγω την εχω χασει προ πολλου) και μαθεις κατι νεοτερο γραψε να δω και γω

Εγώ είχα πάρει στο γραφείο προσωπικου την1/6.Μου είπε 1 μήνα με 1 1/2 το πολύ.Την ρώτησα εάν πρέπει ξαναπάρω να ξέρω που βρίσκεται η διαδικασία και μου είπε οτι δεν χρειάζετε,θα μας ειδοποιήσουν και θα υπάρχει το περιθόριο 1 μήνα να παρουσιαστούμε.Κοιτάζω βέβαια Φεκ και διαύγεια κάθε μέρα!

Cat77
Μαθητευόμενος
Μαθητευόμενος

Δημοσίευσηαπό Cat77 » Τρί Ιουν 19, 2018 12:37 am

Στις 11/6 το πρωι μου τηλεφώνησαν από το νοσοκομείο που διορίστηκα και μου ζήτησαν χαρτιά γιατρών δηλ ψυχίατρου και παθολογου και να τους τα παω τα έβγαλα ευτυχώς γρήγορα γιατί δεν τα είχα και τους τα πηγα την παρασκευη. Ρώτησα την κυρία στο γραφείο προσωπικου ποτε θα μας ειδοποίησαν και μου είπε περιπου σε 1μηνα . Περιμενουνε το ΦΕΚ. Το νοσοκομείο είναι Αθήνα. Εγώ Δε.

Eftixiakiritsi
Δόκιμος
Δόκιμος

Δημοσίευσηαπό Eftixiakiritsi » Τρί Ιουν 19, 2018 8:05 am

Cat77 έγραψε:Στις 11/6 το πρωι μου τηλεφώνησαν από το νοσοκομείο που διορίστηκα και μου ζήτησαν χαρτιά γιατρών δηλ ψυχίατρου και παθολογου και να τους τα παω τα έβγαλα ευτυχώς γρήγορα γιατί δεν τα είχα και τους τα πηγα την παρασκευη. Ρώτησα την κυρία στο γραφείο προσωπικου ποτε θα μας ειδοποίησαν και μου είπε περιπου σε 1μηνα . Περιμενουνε το ΦΕΚ. Το νοσοκομείο είναι Αθήνα. Εγώ Δε.

Καλημέρα!Εμάς τα χαρτιά απο τους γιατρούς τα είχανε ζητήσει με τα προσωρινά αποτελέσματα.Τα έχουν έτοιμα.

Konzouk
Δόκιμος
Δόκιμος

Δημοσίευσηαπό Konzouk » Τρί Ιουν 19, 2018 8:06 am

Κο εγω σε νοσοκομείο Αττικής Πειραιώς στείλανε τα χαρτιά μου στο υπουργείο πριν τις 25/5 και περιμένουμε να έρθουν καιννα πανε για ΦΕΚ
Κάλεσα στο υπουργείο γυρω στις 7/6 και μου είπαν οτι τότε άνοιγαν τους φακέλους που εστάλησαν αρχεε μαϊου)
Αυτά!

Cat77
Μαθητευόμενος
Μαθητευόμενος

Δημοσίευσηαπό Cat77 » Τρί Ιουν 19, 2018 11:53 am

Δεν μου είχαν ζητήσει χαρτιά γιατρών από τα προσωρινα τώρα μου τα ζήτησαν. Πάντως μου είπαν περιπου σε 1 μηνα ότι θα ειδοποιησουν .

Eftixiakiritsi
Δόκιμος
Δόκιμος

Δημοσίευσηαπό Eftixiakiritsi » Τρί Ιουν 19, 2018 12:35 pm

Konzouk έγραψε:Κο εγω σε νοσοκομείο Αττικής Πειραιώς στείλανε τα χαρτιά μου στο υπουργείο πριν τις 25/5 και περιμένουμε να έρθουν καιννα πανε για ΦΕΚ
Κάλεσα στο υπουργείο γυρω στις 7/6 και μου είπαν οτι τότε άνοιγαν τους φακέλους που εστάλησαν αρχεε μαϊου)
Αυτά!

Απο την 2η θέλεις να φύγεις κι εσύ με συνηπηρέτηση?

katerina1987
Δόκιμος
Δόκιμος

Δημοσίευσηαπό katerina1987 » Τρί Ιουν 19, 2018 2:11 pm

MARIANTSAK έγραψε:
katerina1987 έγραψε:
Eftixiakiritsi έγραψε:
ΔΕ εισαί?

Βγηκε σημερα για ΑΧΕΠΑ.Καλη σταδιοδρομια στη γνωστη σου

MARIANTSAK
Μόνιμος
Μόνιμος

Δημοσίευσηαπό MARIANTSAK » Τρί Ιουν 19, 2018 2:52 pm

katerina1987 έγραψε:
MARIANTSAK έγραψε:
katerina1987 έγραψε:

το ειδα εγω της ειπα τα νεα σημερα..... να δουμε τα δικα μου ποτε θα βγουν απο το ΑΧΕΠΑ ΔΕ ειμαι ...ενω μου ειχαν πει οτι τα εστειλαν για πιστωση τελικα δεν εγεινε ακομα ο ελεγχος γνησιοτητας απο τον ΕΟΠΠΕΠ {για το πτυχιο του ΙΕΚ που εχω} αργουν πολυ εκει μου ειπαν να τους απαντησουν .Τι να τους κανω μου αρεσει που μου ζητησαν τα χαρτια μου απο τα προσωρινα, εγω δεν το βλεπω ουτε για Οκτωμβριο για διορισμο θα αρχισουν και οι αδειες....

katerina1987
Δόκιμος
Δόκιμος

Δημοσίευσηαπό katerina1987 » Τρί Ιουν 19, 2018 4:00 pm

MARIANTSAK έγραψε:
katerina1987 έγραψε:
MARIANTSAK έγραψε:μπα έχει και άλλους ΥΕ ,γνωστή μου στο ΑΧΕΠΑ ακόμα περιμένει. ...

το ειδα εγω της ειπα τα νεα σημερα..... να δουμε τα δικα μου ποτε θα βγουν απο το ΑΧΕΠΑ ΔΕ ειμαι ...ενω μου ειχαν πει οτι τα εστειλαν για πιστωση τελικα δεν εγεινε ακομα ο ελεγχος γνησιοτητας απο τον ΕΟΠΠΕΠ {για το πτυχιο του ΙΕΚ που εχω} αργουν πολυ εκει μου ειπαν να τους απαντησουν .Τι να τους κανω μου αρεσει που μου ζητησαν τα χαρτια μου απο τα προσωρινα, εγω δεν το βλεπω ουτε για Οκτωμβριο για διορισμο θα αρχισουν και οι αδειες....

Υπομονη και θα ερθει ολων η σειρα.Δυστυχως ετσι ειναι το συστημα.Αν βαλεις ημερομηνια απο τοτε που υποβαλαμε αιτηση στον ασεπ εχει περασει εναμισης χρονος...Αστα να πανε

mylena
Δόκιμος
Δόκιμος

Δημοσίευσηαπό mylena » Τρί Ιουν 19, 2018 5:19 pm

Μετα απο 7 εβδομαδες! βγηκε η μετακινηση μου για λόγους συνυπηρετησης... Η 3η δυπε ειναι πολυ αργη, να ξερετε...

Konzouk
Δόκιμος
Δόκιμος

Δημοσίευσηαπό Konzouk » Τρί Ιουν 19, 2018 7:35 pm

Eftixiakiritsi έγραψε:
Konzouk έγραψε:Κο εγω σε νοσοκομείο Αττικής Πειραιώς στείλανε τα χαρτιά μου στο υπουργείο πριν τις 25/5 και περιμένουμε να έρθουν καιννα πανε για ΦΕΚ
Αυτά!

Απο την 2η θέλεις να φύγεις κι εσύ με συνηπηρέτηση?

Ναι καλή μου!!

Επιστροφή σε “ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΔΙΑΓΩΝΙΣΜΩΝ”

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 3 επισκέπτες