3Κ/2022 Υπουργείο Παιδείας

Διαγωνισμοί με σειρά προτεραιότητας σε δημόσιο, ΑΣΕΠ.
NSSN
Μόνιμος
Μόνιμος
Δημοσιεύσεις: 458
Εγγραφή: Πέμ Ιούλ 26, 2018 12:07 pm

3Κ/2022 Υπουργείο Παιδείας

Δημοσίευσηαπό NSSN » Πέμ Αύγ 11, 2022 9:40 pm

Καλησπέρα! Έχεις κανείς πληροφόρηση για το πόσο γρήγορα θα τρέξει αυτή η προκήρυξη? Πότε άραγε θα γίνουν η πρόσκληση δικαιολογητικών και τα προσωρινά?

NSSN
Μόνιμος
Μόνιμος
Δημοσιεύσεις: 458
Εγγραφή: Πέμ Ιούλ 26, 2018 12:07 pm

Re: 3Κ/2022 Υπουργείο Παιδείας

Δημοσίευσηαπό NSSN » Κυρ Αύγ 28, 2022 5:16 pm

Καμία πληροφόρηση για την 3Κ? Παίζει να έχουμε πρόσκληση και προσωρινά έως τέλος του έτους?

KK0
Μαθητευόμενος
Μαθητευόμενος
Δημοσιεύσεις: 15
Εγγραφή: Τετ Δεκ 08, 2021 8:49 am

Re: 3Κ/2022 Υπουργείο Παιδείας

Δημοσίευσηαπό KK0 » Δευ Αύγ 29, 2022 3:45 am

Πολύ δύσκολα βλέπω να γίνεται αυτό πριν το τέλος του έτους. Κρίνοντας από άλλες προκηρύξεις θα πάρει τουλάχιστον ένα οκτάμηνο η έκδοση προσωρινών αποτελεσμάτων! Η αποστολή δικαιολογητικών ίσως να γίνει μέχρι το τέλος του έτους, ναι.

NSSN
Μόνιμος
Μόνιμος
Δημοσιεύσεις: 458
Εγγραφή: Πέμ Ιούλ 26, 2018 12:07 pm

Re: 3Κ/2022 Υπουργείο Παιδείας

Δημοσίευσηαπό NSSN » Δευ Αύγ 29, 2022 9:43 am

KK0 έγραψε:Πολύ δύσκολα βλέπω να γίνεται αυτό πριν το τέλος του έτους. Κρίνοντας από άλλες προκηρύξεις θα πάρει τουλάχιστον ένα οκτάμηνο η έκδοση προσωρινών αποτελεσμάτων! Η αποστολή δικαιολογητικών ίσως να γίνει μέχρι το τέλος του έτους, ναι.

Εξαρτάται πάντα από την προκήρυξη γι' αυτό ρωτάω αν έχει κάποιος πληροφόρηση. Για παράδειγμα η 8Κ/2021 που έτρεξε γρήγορα στις κατηγορίες ΤΕ και ΔΕ είχε οριστικά στους 9 μήνες από τη λήξη υποβολής αιτήσεων. Επίσης και οι τελευταίες του 2021 είχαν προσωρινά στο 6μηνο...

SofitaP
Μαθητευόμενος
Μαθητευόμενος
Δημοσιεύσεις: 7
Εγγραφή: Πέμ Φεβ 24, 2022 7:42 pm

Re: 3Κ/2022 Υπουργείο Παιδείας

Δημοσίευσηαπό SofitaP » Δευ Οκτ 10, 2022 9:58 pm

Καλησπέρα!
Μήπως έχει κανείς εικόνα για μισθό κατηγορίας ΠΕ Διοικητικού;

evangelos2c
Μαθητευόμενος
Μαθητευόμενος
Δημοσιεύσεις: 15
Εγγραφή: Τρί Οκτ 22, 2019 4:08 pm

Re: 3Κ/2022 Υπουργείο Παιδείας

Δημοσίευσηαπό evangelos2c » Τρί Νοέμ 01, 2022 11:31 pm

Καλησπέρα. Υπάρχει καποιο νεότερο?Γεικά αν είναι καποιος επιτυχων πως ενημερωνεται?Ευχαριστω

NSSN
Μόνιμος
Μόνιμος
Δημοσιεύσεις: 458
Εγγραφή: Πέμ Ιούλ 26, 2018 12:07 pm

Re: 3Κ/2022 Υπουργείο Παιδείας

Δημοσίευσηαπό NSSN » Δευ Νοέμ 21, 2022 6:14 pm

Ξέρει κανείς πότε περίπου τα προσωρινά?

nikosdr
Μαθητευόμενος
Μαθητευόμενος
Δημοσιεύσεις: 5
Εγγραφή: Τετ Μαρ 27, 2019 8:25 am

Re: 3Κ/2022 Υπουργείο Παιδείας

Δημοσίευσηαπό nikosdr » Δευ Νοέμ 28, 2022 3:44 pm

καλησπέρα , το παράβολο σας έχει δεσμευτεί ?
ειδικά στην ΤΕ κατηγορία.

NSSN
Μόνιμος
Μόνιμος
Δημοσιεύσεις: 458
Εγγραφή: Πέμ Ιούλ 26, 2018 12:07 pm

Re: 3Κ/2022 Υπουργείο Παιδείας

Δημοσίευσηαπό NSSN » Τετ Νοέμ 30, 2022 11:44 am

nikosdr έγραψε:καλησπέρα , το παράβολο σας έχει δεσμευτεί ?
ειδικά στην ΤΕ κατηγορία.

Καλημέρα σήμερα δεσμεύτηκε το δικό μου κατηγορία ΤΕ. Για πότε περίπου τα προσωρινά λέτε?

nikosdr
Μαθητευόμενος
Μαθητευόμενος
Δημοσιεύσεις: 5
Εγγραφή: Τετ Μαρ 27, 2019 8:25 am

Re: 3Κ/2022 Υπουργείο Παιδείας

Δημοσίευσηαπό nikosdr » Τετ Νοέμ 30, 2022 7:23 pm

NSSN έγραψε:
nikosdr έγραψε:καλησπέρα , το παράβολο σας έχει δεσμευτεί ?
ειδικά στην ΤΕ κατηγορία.

Καλημέρα σήμερα δεσμεύτηκε το δικό μου κατηγορία ΤΕ. Για πότε περίπου τα προσωρινά λέτε?



Σε γενική κατηγορία ή ειδική συμμετέχετε???
Κατά πάσα πιθανότητα όταν δεσμευτεί το παράβολο έχει ανοίξει ο " φάκελος " του υποψηφίου.
Οπότε το καλό είναι ότι προχώρησε η διαδικασία και σύντομα θα υπάρχουν τα προσωρινά αποτελέσματα.

NSSN
Μόνιμος
Μόνιμος
Δημοσιεύσεις: 458
Εγγραφή: Πέμ Ιούλ 26, 2018 12:07 pm

Re: 3Κ/2022 Υπουργείο Παιδείας

Δημοσίευσηαπό NSSN » Τετ Νοέμ 30, 2022 7:59 pm

nikosdr έγραψε:
NSSN έγραψε:
nikosdr έγραψε:καλησπέρα , το παράβολο σας έχει δεσμευτεί ?
ειδικά στην ΤΕ κατηγορία.

Καλημέρα σήμερα δεσμεύτηκε το δικό μου κατηγορία ΤΕ. Για πότε περίπου τα προσωρινά λέτε?



Σε γενική κατηγορία ή ειδική συμμετέχετε???
Κατά πάσα πιθανότητα όταν δεσμευτεί το παράβολο έχει ανοίξει ο " φάκελος " του υποψηφίου.
Οπότε το καλό είναι ότι προχώρησε η διαδικασία και σύντομα θα υπάρχουν τα προσωρινά αποτελέσματα.

Δε σημαίνει απαραίτητα ότι έχει ανοίξει ο φάκελος κάποιου η δέσμευση του παραβόλου, νομίζω ότι γίνεται μαζικά για όλους τους συμμετέχοντες. Το δικό μου σήμερα και είμαι και σε ειδική κατηγορία. Εσείς είστε ΤΕ και δε δεσμεύτηκε το δικό σας δηλαδή?

nikosdr
Μαθητευόμενος
Μαθητευόμενος
Δημοσιεύσεις: 5
Εγγραφή: Τετ Μαρ 27, 2019 8:25 am

Re: 3Κ/2022 Υπουργείο Παιδείας

Δημοσίευσηαπό nikosdr » Πέμ Δεκ 01, 2022 6:01 pm

NSSN έγραψε:
nikosdr έγραψε:
NSSN έγραψε:Καλημέρα σήμερα δεσμεύτηκε το δικό μου κατηγορία ΤΕ. Για πότε περίπου τα προσωρινά λέτε?



Σε γενική κατηγορία ή ειδική συμμετέχετε???
Κατά πάσα πιθανότητα όταν δεσμευτεί το παράβολο έχει ανοίξει ο " φάκελος " του υποψηφίου.
Οπότε το καλό είναι ότι προχώρησε η διαδικασία και σύντομα θα υπάρχουν τα προσωρινά αποτελέσματα.

Δε σημαίνει απαραίτητα ότι έχει ανοίξει ο φάκελος κάποιου η δέσμευση του παραβόλου, νομίζω ότι γίνεται μαζικά για όλους τους συμμετέχοντες. Το δικό μου σήμερα και είμαι και σε ειδική κατηγορία. Εσείς είστε ΤΕ και δε δεσμεύτηκε το δικό σας δηλαδή?


Και εμάς στην ειδική τε και δεσμεύτηκε.
Απλά ξέρω ότι σε αυτή την φάση μόνο όσα ελέγχονται δεσμεύονται , τα υπόλοιπα μπορεί να γίνει δέσμευση και μετά τα οριστικά .
Έτσι ξέρω από κάποιους , έτσι λέω ....

NSSN
Μόνιμος
Μόνιμος
Δημοσιεύσεις: 458
Εγγραφή: Πέμ Ιούλ 26, 2018 12:07 pm

Re: 3Κ/2022 Υπουργείο Παιδείας

Δημοσίευσηαπό NSSN » Πέμ Δεκ 01, 2022 10:56 pm

nikosdr έγραψε:
NSSN έγραψε:
nikosdr έγραψε:

Σε γενική κατηγορία ή ειδική συμμετέχετε???
Κατά πάσα πιθανότητα όταν δεσμευτεί το παράβολο έχει ανοίξει ο " φάκελος " του υποψηφίου.
Οπότε το καλό είναι ότι προχώρησε η διαδικασία και σύντομα θα υπάρχουν τα προσωρινά αποτελέσματα.

Δε σημαίνει απαραίτητα ότι έχει ανοίξει ο φάκελος κάποιου η δέσμευση του παραβόλου, νομίζω ότι γίνεται μαζικά για όλους τους συμμετέχοντες. Το δικό μου σήμερα και είμαι και σε ειδική κατηγορία. Εσείς είστε ΤΕ και δε δεσμεύτηκε το δικό σας δηλαδή?


Και εμάς στην ειδική τε και δεσμεύτηκε.
Απλά ξέρω ότι σε αυτή την φάση μόνο όσα ελέγχονται δεσμεύονται , τα υπόλοιπα μπορεί να γίνει δέσμευση και μετά τα οριστικά .
Έτσι ξέρω από κάποιους , έτσι λέω ....

Όχι δεν ισχύει τα παράβολα δεσμεύονται πριν τα προσωρινά. Εγώ θα έλεγα καλύτερα να περιμένουμε να δούμε τα αποτελέσματα. Καλή μας τύχη!

evangelos2c
Μαθητευόμενος
Μαθητευόμενος
Δημοσιεύσεις: 15
Εγγραφή: Τρί Οκτ 22, 2019 4:08 pm

Re: 3Κ/2022 Υπουργείο Παιδείας

Δημοσίευσηαπό evangelos2c » Πέμ Δεκ 08, 2022 10:17 pm

Καλησπέρα. υπάρχει κάποια πληροφορία σχετικα με το πότε θα βγουν τα αποτελέσματα? Ευχαριστώ

NSSN
Μόνιμος
Μόνιμος
Δημοσιεύσεις: 458
Εγγραφή: Πέμ Ιούλ 26, 2018 12:07 pm

Re: 3Κ/2022 Υπουργείο Παιδείας

Δημοσίευσηαπό NSSN » Παρ Δεκ 09, 2022 11:34 am

evangelos2c έγραψε:Καλησπέρα. υπάρχει κάποια πληροφορία σχετικα με το πότε θα βγουν τα αποτελέσματα? Ευχαριστώ

Κι εγώ ενδιαφέρομαι γι' αυτή την προκήρυξη αλλά δε γνωρίζω κάτι. Δεν έχουν εκδώσει καθόλου προσωρινά προκηρύξεων του 2022, για 1Κ/2022 και 2Κ/2022 έχουν καταθέσει από το καλοκαίρι δικαιολογητικά οι υποψήφιοι κι ακόμα αναμονή. Ακόμα ασχολούνται με οριστικά προκηρύξεων του 2021.


Επιστροφή σε “ΔΙΑΓΩΝΙΣΜΟΙ ΜΕ ΣΕΙΡΑ ΠΡΟΤΕΡΑΙΟΤΗΤΑΣ”

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 26 επισκέπτες