ΔΙΑΓΩΝΙΣΜΟΣ ΤΡΑΠΕΖΑΣ ΕΛΛΑΔΟΣ 2019

Γραπτοί διαγωνισμοί σε δημόσιο, ΑΣΕΠ.
Epanouir
Μαθητευόμενος
Μαθητευόμενος
Δημοσιεύσεις: 95
Εγγραφή: Παρ Μαρ 20, 2020 12:53 pm

Re: ΔΙΑΓΩΝΙΣΜΟΣ ΤΡΑΠΕΖΑΣ ΕΛΛΑΔΟΣ 2019

Δημοσίευσηαπό Epanouir » Κυρ Σεπ 27, 2020 12:27 am

vaio25 έγραψε:Καλησπέρα σε όλους!

Ευχαριστούμε πολύ για τις πληροφορίες! Είναι ιδιαίτερα χρήσιμες. Δεν υπάρχει περίπτωση να χρειάζεται κάρτα ανεργίας για να προχωρήσουν στην πρόσληψη. Θα μας το έλεγαν, αν απαιτείτο. Γιατί να θέλουν κάτι τέτοιο;

Αυτό που μου ήρθε στο μυαλό και θα ήθελα να ρωτήσω, όσους ήδη εργάζεστε εκεί, είναι αν υπάρχει κάποιο dress code (π.χ. πουκάμισο/γραβάτα οι άντρες). Μη σας φανεί αστεία ερώτηση, το έχω πραγματικά απορία. :P


Καλησπέρα Vaio25!

Δεν είναι καθόλου αστεία η ερώτηση σου. Και εγώ είχα την ίδια απορία πριν πάω.

Όχι, δεν υπάρχει dress code και όλοι οι υπάλληλοι είναι ντυμένοι όπως θέλει ο καθένας, ακόμα και με τζιν και αθλητικά παπούτσια. Η μόνη εξαίρεση που παρατήρησα ήταν για τους Διευθυντές των διαφόρων Διευθύνσεων (όχι τους προϊσταμένους των τμημάτων της κάθε Διεύθυνσης) οι οποίοι ήταν ντυμένοι με κοστούμι οι άντρες και ταγέρ οι γυναίκες αντίστοιχα, μάλλον επειδή έρχονται σε επικοινωνία με τη Διοίκηση και άλλους φορείς εκτός ΤτΕ.

Άρα μη σε ανησυχεί καθόλου αυτό. Βέβαια την πρώτη μέρα της ορκωμοσίας επειδή μας βγάζουν και φωτογραφία για την κάρτα εισόδου μας, έλα αν θες ντυμένος με πιο καλά ρούχα! Χαχαχα

vaio25
Μαθητευόμενος
Μαθητευόμενος
Δημοσιεύσεις: 57
Εγγραφή: Παρ Μαρ 20, 2020 7:24 pm

Re: ΔΙΑΓΩΝΙΣΜΟΣ ΤΡΑΠΕΖΑΣ ΕΛΛΑΔΟΣ 2019

Δημοσίευσηαπό vaio25 » Κυρ Σεπ 27, 2020 3:34 pm

Epanouir έγραψε:
vaio25 έγραψε:Καλησπέρα σε όλους!

Ευχαριστούμε πολύ για τις πληροφορίες! Είναι ιδιαίτερα χρήσιμες. Δεν υπάρχει περίπτωση να χρειάζεται κάρτα ανεργίας για να προχωρήσουν στην πρόσληψη. Θα μας το έλεγαν, αν απαιτείτο. Γιατί να θέλουν κάτι τέτοιο;

Αυτό που μου ήρθε στο μυαλό και θα ήθελα να ρωτήσω, όσους ήδη εργάζεστε εκεί, είναι αν υπάρχει κάποιο dress code (π.χ. πουκάμισο/γραβάτα οι άντρες). Μη σας φανεί αστεία ερώτηση, το έχω πραγματικά απορία. :P


Καλησπέρα Vaio25!

Δεν είναι καθόλου αστεία η ερώτηση σου. Και εγώ είχα την ίδια απορία πριν πάω.

Όχι, δεν υπάρχει dress code και όλοι οι υπάλληλοι είναι ντυμένοι όπως θέλει ο καθένας, ακόμα και με τζιν και αθλητικά παπούτσια. Η μόνη εξαίρεση που παρατήρησα ήταν για τους Διευθυντές των διαφόρων Διευθύνσεων (όχι τους προϊσταμένους των τμημάτων της κάθε Διεύθυνσης) οι οποίοι ήταν ντυμένοι με κοστούμι οι άντρες και ταγέρ οι γυναίκες αντίστοιχα, μάλλον επειδή έρχονται σε επικοινωνία με τη Διοίκηση και άλλους φορείς εκτός ΤτΕ.

Άρα μη σε ανησυχεί καθόλου αυτό. Βέβαια την πρώτη μέρα της ορκωμοσίας επειδή μας βγάζουν και φωτογραφία για την κάρτα εισόδου μας, έλα αν θες ντυμένος με πιο καλά ρούχα! Χαχαχα


Σ ευχαριστώ πολύ Epanouir για τις πληροφορίες! Κι εγώ κάπως έτσι το φανταζόμουν αλλά είπα να το επιβεβαιώσω. Σχετικά με την κατανομή στις Διευθύνσεις, έχεις εικόνα (ή εσύ ή ο/η Deilo ή κάποιος άλλος) πόσοι από τους 23 πήγαν Νομισματοκοπείο και πόσοι έμειναν στο κέντρο; Θέλω να πω, είναι μοιρασμένοι ή οι πιο πολλοί είναι στο κέντρο; Ευχαριστώ και πάλι για τις πληροφορίες!

Epanouir
Μαθητευόμενος
Μαθητευόμενος
Δημοσιεύσεις: 95
Εγγραφή: Παρ Μαρ 20, 2020 12:53 pm

Re: ΔΙΑΓΩΝΙΣΜΟΣ ΤΡΑΠΕΖΑΣ ΕΛΛΑΔΟΣ 2019

Δημοσίευσηαπό Epanouir » Κυρ Σεπ 27, 2020 8:56 pm

vaio25 έγραψε:
Epanouir έγραψε:
vaio25 έγραψε:Καλησπέρα σε όλους!

Ευχαριστούμε πολύ για τις πληροφορίες! Είναι ιδιαίτερα χρήσιμες. Δεν υπάρχει περίπτωση να χρειάζεται κάρτα ανεργίας για να προχωρήσουν στην πρόσληψη. Θα μας το έλεγαν, αν απαιτείτο. Γιατί να θέλουν κάτι τέτοιο;

Αυτό που μου ήρθε στο μυαλό και θα ήθελα να ρωτήσω, όσους ήδη εργάζεστε εκεί, είναι αν υπάρχει κάποιο dress code (π.χ. πουκάμισο/γραβάτα οι άντρες). Μη σας φανεί αστεία ερώτηση, το έχω πραγματικά απορία. :P


Καλησπέρα Vaio25!

Δεν είναι καθόλου αστεία η ερώτηση σου. Και εγώ είχα την ίδια απορία πριν πάω.

Όχι, δεν υπάρχει dress code και όλοι οι υπάλληλοι είναι ντυμένοι όπως θέλει ο καθένας, ακόμα και με τζιν και αθλητικά παπούτσια. Η μόνη εξαίρεση που παρατήρησα ήταν για τους Διευθυντές των διαφόρων Διευθύνσεων (όχι τους προϊσταμένους των τμημάτων της κάθε Διεύθυνσης) οι οποίοι ήταν ντυμένοι με κοστούμι οι άντρες και ταγέρ οι γυναίκες αντίστοιχα, μάλλον επειδή έρχονται σε επικοινωνία με τη Διοίκηση και άλλους φορείς εκτός ΤτΕ.

Άρα μη σε ανησυχεί καθόλου αυτό. Βέβαια την πρώτη μέρα της ορκωμοσίας επειδή μας βγάζουν και φωτογραφία για την κάρτα εισόδου μας, έλα αν θες ντυμένος με πιο καλά ρούχα! Χαχαχα


Σ ευχαριστώ πολύ Epanouir για τις πληροφορίες! Κι εγώ κάπως έτσι το φανταζόμουν αλλά είπα να το επιβεβαιώσω. Σχετικά με την κατανομή στις Διευθύνσεις, έχεις εικόνα (ή εσύ ή ο/η Deilo ή κάποιος άλλος) πόσοι από τους 23 πήγαν Νομισματοκοπείο και πόσοι έμειναν στο κέντρο; Θέλω να πω, είναι μοιρασμένοι ή οι πιο πολλοί είναι στο κέντρο; Ευχαριστώ και πάλι για τις πληροφορίες!


Όχι, δυστυχώς δεν έχω κάποια εικόνα σχετικά με το πόσα άτομα ακριβώς πήγαν στο Νομισματοκοπείο, αλλά νομίζω πως οι περισσότεροι θα παραμείνουν στο Κεντρικό Κατάστημα.

maria86
Μαθητευόμενος
Μαθητευόμενος
Δημοσιεύσεις: 10
Εγγραφή: Τρί Μαρ 17, 2015 9:25 am

Re: ΔΙΑΓΩΝΙΣΜΟΣ ΤΡΑΠΕΖΑΣ ΕΛΛΑΔΟΣ 2019

Δημοσίευσηαπό maria86 » Κυρ Σεπ 27, 2020 9:58 pm

Καλησπέρα και καλή αρχή στο πρώτο group!!! Ελπίζω η αναμονή να μην είναι μεγάλη και για εμάς τους υπόλοιπους... Σχετικά με όσους ξεκίνησαν ήδη, έχετε εικόνα αν οι τοποθετήσεις σας στις διάφορες διευθυνσεις ήταν συναφεις με τυχόν προηγούμενη προϋπηρεσία ή/και τίτλους σπουδών σας? Επίσης, υπάρχει ενδεχόμενο τηλεργασιας γενικά στην ΤτΕ? Ευχαριστώ πολύ!!

alzia
Μαθητευόμενος
Μαθητευόμενος
Δημοσιεύσεις: 4
Εγγραφή: Δευ Ιούλ 27, 2020 4:17 pm

Re: ΔΙΑΓΩΝΙΣΜΟΣ ΤΡΑΠΕΖΑΣ ΕΛΛΑΔΟΣ 2019

Δημοσίευσηαπό alzia » Δευ Σεπ 28, 2020 1:04 pm

Καλησπέρα σε όλους!
Ευχαριστούμε πολύ για τις πληροφορίες που μας δίνετε! Σήμερα με πήραν τηλέφωνο από την ΤτΕ για να με ρωτήσουν πότε είμαι διαθέσιμη για πρόσληψη. Εγώ τους είπα πως είμαι άμεσα διαθέσιμη. Σε ερώτηση μου για το αν έχουν κάποια πιθανή ημερομηνία για το πότε θα κληθούμε να παρουσιαστουμε δεν μου απάντησαν το μόνο που μου είπαν είναι ότι γενικά βιάζονται και θέλουν να συγκεντρωθούν κάποια άτομα για να οργανωθεί το επόμενο group.

Presta
Μαθητευόμενος
Μαθητευόμενος
Δημοσιεύσεις: 26
Εγγραφή: Τρί Μαρ 17, 2020 12:48 pm

Re: ΔΙΑΓΩΝΙΣΜΟΣ ΤΡΑΠΕΖΑΣ ΕΛΛΑΔΟΣ 2019

Δημοσίευσηαπό Presta » Δευ Σεπ 28, 2020 2:13 pm

Καλησπέρα κι από μένα.
Σήμερα επικοινώνησαν μαζί μου για να με ρωτήσουν για διαθεσιμότητα και τους είπα ότι είμαι διαθέσιμη από 15.10.
Επίσης μου είπαν ότι 30.9 προσλαμβάνεται το δεύτερο γκρουπ.
Όσοι έχετε ήδη μπει μήπως θα μπορούσατε να μας πείτε σε ποια Διεύθυνση τοποθετηθήκατε για να δούμε τι περισσεύει και για μας;;
Ευχαριστώ πολύ :D

Demdem
Μαθητευόμενος
Μαθητευόμενος
Δημοσιεύσεις: 4
Εγγραφή: Τρί Σεπ 15, 2020 10:29 am

Re: ΔΙΑΓΩΝΙΣΜΟΣ ΤΡΑΠΕΖΑΣ ΕΛΛΑΔΟΣ 2019

Δημοσίευσηαπό Demdem » Τρί Σεπ 29, 2020 5:09 pm

qazws έγραψε:Καλησπέρα σε όλους σας!

Διάβαζα το forum ως τώρα αλλά δεν είχα μπει στη διαδικασία να γράψω. Είμαι δημόσιος υπάλληλος και θα ήθελα να ρωτήσω αν τυχόν διαβάζει άλλος δημόσιος υπάλληλος που έχει περάσει στην Τράπεζα, πώς θα χειριστεί το θέμα της παραίτησης. Θα παραιτηθείτε, θα περιμένετε να περάσουν οι 15 μέρες και ακολούθως θα αναλάβετε Υπηρεσία, όποτε μας καλέσουν; Ή θα εφαρμόσετε το άρθρο του δημοσιοϋπαλληλικού περί αυτοδίκαιης παραίτησης σε περίπτωση ανάληψης υπηρεσίας σε 2η θέση;

Να σημειώσω σχετικά με το τελευταίο ότι επικοινώνησα με το Υπουργείο Εσωτερικών (πρώην Διοικητικής Ανασυγκρότησης) και το Τμήμα που χειρίζεται τέτοια θέματα και μου γνωστοποίησαν ότι μπορεί να γίνει χρήση του εν λόγω άρθρου, άσχετα που η ΤτΕ δεν ανήκει στο Δημόσιο. Μάλιστα, μου είπαν ότι επικοινώνησε και άλλος δημόσιος υπάλληλος που πρόκειται να πάει στην ΤτΕ και τους ρώτησε το ίδιο, οπότε αν με διαβάζει θα με βοηθούσε πολύ να μου πει πώς θα το χειριστεί.

Πιο πολύ με αγχώνει η περίπτωση, αφού παραιτηθώ, να με "διώξει" η Υπηρεσία που ανήκω τώρα μετά την πάροδο του 15ημέρου και να μην μας έχει γνωστοποιήσει η Τράπεζα πότε θα μας πάρει. Στην περίπτωση που συμβεί αυτό και αργήσουν να μας καλέσουν, θα έχω οικονομικό πρόβλημα...

Σας ευχαριστώ εκ των προτέρων για τη βοήθεια!

Καλησπέρα και από μένα είμαι ακριβώς στην ίδια θέση με εσάς και δεν είμαι το άτομο αυτό που κάλεσε στο υπουργείο επομένως είμαστε τουλάχιστον τρεις. Θεωρώ ότι μας συμφέρει η χρήση του άρθρου αλλά αυτό το δέχεται η διεύθυνση ανθρώπινου δυναμικού που είστε τώρα; Επίσης η ημερομηνία του ΦΕΚ που θα αναφέρει την παραίτηση μας δεν θα είναι και αυτή της παραίτησης αλλιώς είναι έγκυρη;αν γνωρίζετε κάτι περισσότερο παρακαλώ βοηθήστε με. Επικοινωνησαν μαζί σας για να δηλώσετε διαθεσιμότητα;

panikos21
Μαθητευόμενος
Μαθητευόμενος
Δημοσιεύσεις: 30
Εγγραφή: Δευ Απρ 01, 2019 4:15 pm

Re: ΔΙΑΓΩΝΙΣΜΟΣ ΤΡΑΠΕΖΑΣ ΕΛΛΑΔΟΣ 2019

Δημοσίευσηαπό panikos21 » Τρί Σεπ 29, 2020 11:17 pm

Demdem έγραψε:
qazws έγραψε:Καλησπέρα σε όλους σας!

Διάβαζα το forum ως τώρα αλλά δεν είχα μπει στη διαδικασία να γράψω. Είμαι δημόσιος υπάλληλος και θα ήθελα να ρωτήσω αν τυχόν διαβάζει άλλος δημόσιος υπάλληλος που έχει περάσει στην Τράπεζα, πώς θα χειριστεί το θέμα της παραίτησης. Θα παραιτηθείτε, θα περιμένετε να περάσουν οι 15 μέρες και ακολούθως θα αναλάβετε Υπηρεσία, όποτε μας καλέσουν; Ή θα εφαρμόσετε το άρθρο του δημοσιοϋπαλληλικού περί αυτοδίκαιης παραίτησης σε περίπτωση ανάληψης υπηρεσίας σε 2η θέση;

Να σημειώσω σχετικά με το τελευταίο ότι επικοινώνησα με το Υπουργείο Εσωτερικών (πρώην Διοικητικής Ανασυγκρότησης) και το Τμήμα που χειρίζεται τέτοια θέματα και μου γνωστοποίησαν ότι μπορεί να γίνει χρήση του εν λόγω άρθρου, άσχετα που η ΤτΕ δεν ανήκει στο Δημόσιο. Μάλιστα, μου είπαν ότι επικοινώνησε και άλλος δημόσιος υπάλληλος που πρόκειται να πάει στην ΤτΕ και τους ρώτησε το ίδιο, οπότε αν με διαβάζει θα με βοηθούσε πολύ να μου πει πώς θα το χειριστεί.

Πιο πολύ με αγχώνει η περίπτωση, αφού παραιτηθώ, να με "διώξει" η Υπηρεσία που ανήκω τώρα μετά την πάροδο του 15ημέρου και να μην μας έχει γνωστοποιήσει η Τράπεζα πότε θα μας πάρει. Στην περίπτωση που συμβεί αυτό και αργήσουν να μας καλέσουν, θα έχω οικονομικό πρόβλημα...

Σας ευχαριστώ εκ των προτέρων για τη βοήθεια!

Καλησπέρα και από μένα είμαι ακριβώς στην ίδια θέση με εσάς και δεν είμαι το άτομο αυτό που κάλεσε στο υπουργείο επομένως είμαστε τουλάχιστον τρεις. Θεωρώ ότι μας συμφέρει η χρήση του άρθρου αλλά αυτό το δέχεται η διεύθυνση ανθρώπινου δυναμικού που είστε τώρα; Επίσης η ημερομηνία του ΦΕΚ που θα αναφέρει την παραίτηση μας δεν θα είναι και αυτή της παραίτησης αλλιώς είναι έγκυρη;αν γνωρίζετε κάτι περισσότερο παρακαλώ βοηθήστε με. Επικοινωνησαν μαζί σας για να δηλώσετε διαθεσιμότητα;

Εγώ είχα καλέσει στο υπουργείο. Μου πρότειναν την λύση του άρθρου 35 του Υ.Κ., αλλά προσωπικά δεν μπορώ να εντοπίσω σε ποια από τις αναφερόμενες περιπτώσεις μπορεί να υπαχθεί η ΤτΕ, συνεπώς, λόγω αμφιβολίας έχω επιλέξει τη λύση της σχέσης με το άρθρο 148. Αν για την αυτοδίκαιη παραίτηση, βάσει του 35, έχει κάποιος κάτι αρκετά σίγουρο, αν μπορεί ας το μοιραστεί μιας και λύνει και το πρόβλημα μιας ενδεχόμενης καθυστέρησης στην ανάληψη υπηρεσίας στην ΤτΕ.

Demdem
Μαθητευόμενος
Μαθητευόμενος
Δημοσιεύσεις: 4
Εγγραφή: Τρί Σεπ 15, 2020 10:29 am

Re: ΔΙΑΓΩΝΙΣΜΟΣ ΤΡΑΠΕΖΑΣ ΕΛΛΑΔΟΣ 2019

Δημοσίευσηαπό Demdem » Τετ Σεπ 30, 2020 9:11 am

panikos21 έγραψε:
Demdem έγραψε:
qazws έγραψε:Καλησπέρα σε όλους σας!

Διάβαζα το forum ως τώρα αλλά δεν είχα μπει στη διαδικασία να γράψω. Είμαι δημόσιος υπάλληλος και θα ήθελα να ρωτήσω αν τυχόν διαβάζει άλλος δημόσιος υπάλληλος που έχει περάσει στην Τράπεζα, πώς θα χειριστεί το θέμα της παραίτησης. Θα παραιτηθείτε, θα περιμένετε να περάσουν οι 15 μέρες και ακολούθως θα αναλάβετε Υπηρεσία, όποτε μας καλέσουν; Ή θα εφαρμόσετε το άρθρο του δημοσιοϋπαλληλικού περί αυτοδίκαιης παραίτησης σε περίπτωση ανάληψης υπηρεσίας σε 2η θέση;

Να σημειώσω σχετικά με το τελευταίο ότι επικοινώνησα με το Υπουργείο Εσωτερικών (πρώην Διοικητικής Ανασυγκρότησης) και το Τμήμα που χειρίζεται τέτοια θέματα και μου γνωστοποίησαν ότι μπορεί να γίνει χρήση του εν λόγω άρθρου, άσχετα που η ΤτΕ δεν ανήκει στο Δημόσιο. Μάλιστα, μου είπαν ότι επικοινώνησε και άλλος δημόσιος υπάλληλος που πρόκειται να πάει στην ΤτΕ και τους ρώτησε το ίδιο, οπότε αν με διαβάζει θα με βοηθούσε πολύ να μου πει πώς θα το χειριστεί.

Πιο πολύ με αγχώνει η περίπτωση, αφού παραιτηθώ, να με "διώξει" η Υπηρεσία που ανήκω τώρα μετά την πάροδο του 15ημέρου και να μην μας έχει γνωστοποιήσει η Τράπεζα πότε θα μας πάρει. Στην περίπτωση που συμβεί αυτό και αργήσουν να μας καλέσουν, θα έχω οικονομικό πρόβλημα...

Σας ευχαριστώ εκ των προτέρων για τη βοήθεια!

Καλησπέρα και από μένα είμαι ακριβώς στην ίδια θέση με εσάς και δεν είμαι το άτομο αυτό που κάλεσε στο υπουργείο επομένως είμαστε τουλάχιστον τρεις. Θεωρώ ότι μας συμφέρει η χρήση του άρθρου αλλά αυτό το δέχεται η διεύθυνση ανθρώπινου δυναμικού που είστε τώρα; Επίσης η ημερομηνία του ΦΕΚ που θα αναφέρει την παραίτηση μας δεν θα είναι και αυτή της παραίτησης αλλιώς είναι έγκυρη;αν γνωρίζετε κάτι περισσότερο παρακαλώ βοηθήστε με. Επικοινωνησαν μαζί σας για να δηλώσετε διαθεσιμότητα;

Εγώ είχα καλέσει στο υπουργείο. Μου πρότειναν την λύση του άρθρου 35 του Υ.Κ., αλλά προσωπικά δεν μπορώ να εντοπίσω σε ποια από τις αναφερόμενες περιπτώσεις μπορεί να υπαχθεί η ΤτΕ, συνεπώς, λόγω αμφιβολίας έχω επιλέξει τη λύση της σχέσης με το άρθρο 148. Αν για την αυτοδίκαιη παραίτηση, βάσει του 35, έχει κάποιος κάτι αρκετά σίγουρο, αν μπορεί ας το μοιραστεί μιας και λύνει και το πρόβλημα μιας ενδεχόμενης καθυστέρησης στην ανάληψη υπηρεσίας στην ΤτΕ.

Θα στείλω σήμερα email στην τράπεζα για να μου απαντήσει σε ποια κατηγορία ανήκει.εσας σας έχουν καλέσει για διαθεσιμότητα;

Demdem
Μαθητευόμενος
Μαθητευόμενος
Δημοσιεύσεις: 4
Εγγραφή: Τρί Σεπ 15, 2020 10:29 am

Re: ΔΙΑΓΩΝΙΣΜΟΣ ΤΡΑΠΕΖΑΣ ΕΛΛΑΔΟΣ 2019

Δημοσίευσηαπό Demdem » Τετ Σεπ 30, 2020 3:00 pm

Καλησπέρα,
Πριν λίγο με ενημέρωσαν ότι δεν μπορούμε να κάνουμε χρήση του άρθρου 35 άρα το 148 είναι μονόδρομος.

Presta
Μαθητευόμενος
Μαθητευόμενος
Δημοσιεύσεις: 26
Εγγραφή: Τρί Μαρ 17, 2020 12:48 pm

Re: ΔΙΑΓΩΝΙΣΜΟΣ ΤΡΑΠΕΖΑΣ ΕΛΛΑΔΟΣ 2019

Δημοσίευσηαπό Presta » Τετ Σεπ 30, 2020 6:49 pm

Ισχύει αυτό που μου είχαν πει τηλεφωνικά ότι σήμερα θα γίνονταν προσλήψεις;
Υπέγραψε κάποιος σήμερα;

MKI
Μαθητευόμενος
Μαθητευόμενος
Δημοσιεύσεις: 7
Εγγραφή: Σάβ Μαρ 21, 2020 5:56 pm

Re: ΔΙΑΓΩΝΙΣΜΟΣ ΤΡΑΠΕΖΑΣ ΕΛΛΑΔΟΣ 2019

Δημοσίευσηαπό MKI » Τετ Σεπ 30, 2020 10:16 pm

Presta έγραψε:Ισχύει αυτό που μου είχαν πει τηλεφωνικά ότι σήμερα θα γίνονταν προσλήψεις;
Υπέγραψε κάποιος σήμερα;


Ναι υπέγραψα εγώ και άλλα 4 παιδιά! Συνολικά 5 Άτομα!

maria86
Μαθητευόμενος
Μαθητευόμενος
Δημοσιεύσεις: 10
Εγγραφή: Τρί Μαρ 17, 2015 9:25 am

Re: ΔΙΑΓΩΝΙΣΜΟΣ ΤΡΑΠΕΖΑΣ ΕΛΛΑΔΟΣ 2019

Δημοσίευσηαπό maria86 » Παρ Οκτ 02, 2020 3:48 pm

Γεια σας και πάλι! Έλαβα σήμερα email για πρόσληψη την ερχόμενη Πέμπτη 8/10. Είχα πει ότι ήμουν διαθέσιμη από σήμερα 2/10. Αναμένω με χαρά να γνωρίσω νέους συναδέλφους!

alzia
Μαθητευόμενος
Μαθητευόμενος
Δημοσιεύσεις: 4
Εγγραφή: Δευ Ιούλ 27, 2020 4:17 pm

Re: ΔΙΑΓΩΝΙΣΜΟΣ ΤΡΑΠΕΖΑΣ ΕΛΛΑΔΟΣ 2019

Δημοσίευσηαπό alzia » Παρ Οκτ 02, 2020 5:49 pm

Καλησπέρα! Με ειδοποίησαν κι εμένα σήμερα μέσω μέιλ ότι ξεκινάω την Πέμπτη.

qazws
Μαθητευόμενος
Μαθητευόμενος
Δημοσιεύσεις: 3
Εγγραφή: Δευ Σεπ 14, 2020 5:55 pm

Re: ΔΙΑΓΩΝΙΣΜΟΣ ΤΡΑΠΕΖΑΣ ΕΛΛΑΔΟΣ 2019

Δημοσίευσηαπό qazws » Κυρ Οκτ 04, 2020 11:42 pm

Καλησπέρα.
Για όσους πριν αναλάβετε στην Τράπεζα ήσαστε δημόσιοι υπάλληλοι, να γνωρίζετε ότι η Τράπεζα προκειμένου να προχωρήσει στην πρόσληψή σας ζητά έγγραφο ή e-mail από τον προηγούμενο φορέα ότι έχετε αποδεσμευθεί από αυτόν. Οπότε φροντίστε να το έχετε μαζί σας την ημέρα που θα αναλάβετε υπηρεσία, προς διευκόλυνσή σας.

Επίσης, αν υπάρχει κάποιος νέος συνάδελφος που τοποθετήθηκε στο Κεντρικό Κατάστημα (Σύνταγμα) και επιθυμεί για κάποιο λόγο αμοιβαία μετακίνηση με κάποιον που τοποθετήθηκε στο Νομισματοκοπείο, ας το πει εδώ να επικοινωνήσουμε.


Επιστροφή σε “ΓΡΑΠΤΟΙ ΔΙΑΓΩΝΙΣΜΟΙ”

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 11 επισκέπτες