ΑΝΑΠΛΗΡΩΣΕΙΣ 1Γ/2017

Αποτελέσματα διαγωνισμών σε δημόσιο, ΑΣΕΠ.
anambel
Μαθητευόμενος
Μαθητευόμενος
Δημοσιεύσεις: 14
Εγγραφή: Παρ Οκτ 18, 2019 6:17 am

Re: ΑΝΑΠΛΗΡΩΣΕΙΣ 1Γ/2017

Δημοσίευσηαπό anambel » Παρ Ιουν 26, 2020 9:44 pm

ioulial έγραψε:
anambel έγραψε:
ioulial έγραψε:
Είμαι από την πρώτη σειρά αναπληρώσεων και στην Ακαδημία που ορκιστήκαμε μας είπαν ότι αυτή είναι η πρόθεσή τους, να περάσουμε μαζί εκπαίδευση.

Ιουλία είπαν πότε ακριβώς θα ξεκινήσει η τρίτη εκπαιδευτική σειρά το Σεπτέμβρη;Στις αρχές ή στα μέσα Σεπτέμβρη όπως πέρυσι;


Το πλάνο είναι για 7/9, αλλά λόγω κορονοϊού, τελευταία στιγμή θα οριστικοποιηθεί η ημ/νια.


Ιουλία σημαντική αυτή η πληροφορία. Ευχαριστώ.
Για να μπορέσουμε κατά προσέγγιση να κανονίσουμε και την αποχώρησή μας από την παρούσα εργασία μας.
Εσείς της πρώτης σειράς, υποχρεωτικά αποχωρήσατε από την εργασία σας, πριν την ορκωμοσία σας στην ΑΑΔΕ?

ioulial
Μαθητευόμενος
Μαθητευόμενος
Δημοσιεύσεις: 53
Εγγραφή: Πέμ Ιαν 04, 2018 12:20 pm

Re: ΑΝΑΠΛΗΡΩΣΕΙΣ 1Γ/2017

Δημοσίευσηαπό ioulial » Παρ Ιουν 26, 2020 10:31 pm

apostas1980 έγραψε:Καλησπέρα και από μένα.Είμαι κι εγώ στη 2η σειρά αναπληρώσεων και θα ήθελα να ρωτήσω αν γνωρίζετε της 1ης σειράς για το θέμα της τηλεκπαίδευσης. Αναφέρθηκε σαν ενδεχόμενο στην Ακαδημία; Και αν ναι πότε θα γνωρίζουμε σίγουρα πως θα γίνουν τα μαθήματα;


Η δεύτερη σειρά έκανε μέρος της θεωρητικής εκπαίδευσης μέσω τηλεκπαίδευσης, οπότε και για εμάς υπάρχει αυτό το ενδεχόμενο, αναλόγως των συνθηκών. Απ' ότι ειπώθηκε, αυτό δεν εξαρτάται από αυτούς, είναι υποχρεωμένοι να ακολουθούν τις αποφάσεις του Υπ. Παιδείας για τα Πανεπιστήμια. Γι αυτόν τον λόγο δεν ήξεραν να μας πουν και πότε θα μας ενημερώσουν.

ioulial
Μαθητευόμενος
Μαθητευόμενος
Δημοσιεύσεις: 53
Εγγραφή: Πέμ Ιαν 04, 2018 12:20 pm

Re: ΑΝΑΠΛΗΡΩΣΕΙΣ 1Γ/2017

Δημοσίευσηαπό ioulial » Παρ Ιουν 26, 2020 10:36 pm

anambel έγραψε:
ioulial έγραψε:
anambel έγραψε:Ιουλία είπαν πότε ακριβώς θα ξεκινήσει η τρίτη εκπαιδευτική σειρά το Σεπτέμβρη;Στις αρχές ή στα μέσα Σεπτέμβρη όπως πέρυσι;


Το πλάνο είναι για 7/9, αλλά λόγω κορονοϊού, τελευταία στιγμή θα οριστικοποιηθεί η ημ/νια.


Ιουλία σημαντική αυτή η πληροφορία. Ευχαριστώ.
Για να μπορέσουμε κατά προσέγγιση να κανονίσουμε και την αποχώρησή μας από την παρούσα εργασία μας.
Εσείς της πρώτης σειράς, υποχρεωτικά αποχωρήσατε από την εργασία σας, πριν την ορκωμοσία σας στην ΑΑΔΕ?


Εγώ δεν εργαζόμουν, οπότε δεν γνωρίζω πολλές λεπτομέρειες για το θέμα. Απ' ότι εγώ ακούσει και διαβάσει αυτά πρέπει να έχουν τακτοποιηθεί πριν την ορκωμοσία. Ρωτήστε καλύτερα στο Τμήμα Ανθρώπινου Δυναμικού της ΑΑΔΕ.

tanpar
Μαθητευόμενος
Μαθητευόμενος
Δημοσιεύσεις: 21
Εγγραφή: Κυρ Νοέμ 26, 2017 12:34 pm

Re: ΑΝΑΠΛΗΡΩΣΕΙΣ 1Γ/2017

Δημοσίευσηαπό tanpar » Σάβ Ιουν 27, 2020 9:59 am

anambel έγραψε:
ioulial έγραψε:
anambel έγραψε:Ιουλία είπαν πότε ακριβώς θα ξεκινήσει η τρίτη εκπαιδευτική σειρά το Σεπτέμβρη;Στις αρχές ή στα μέσα Σεπτέμβρη όπως πέρυσι;


Το πλάνο είναι για 7/9, αλλά λόγω κορονοϊού, τελευταία στιγμή θα οριστικοποιηθεί η ημ/νια.


Ιουλία σημαντική αυτή η πληροφορία. Ευχαριστώ.
Για να μπορέσουμε κατά προσέγγιση να κανονίσουμε και την αποχώρησή μας από την παρούσα εργασία μας.
Εσείς της πρώτης σειράς, υποχρεωτικά αποχωρήσατε από την εργασία σας, πριν την ορκωμοσία σας στην ΑΑΔΕ?

Καλημέρα. Στη συγκεκριμένη σελίδα που έχει τα βήματα για την πρόσληψη αναφέρει στο βήμα 6 ότι η παραίτηση από την προηγούμενη εργασία θα πρέπει να γίνει το αργότερο μέχρι και μια ημέρα πριν από αυτήν της ορκωμοσίας.

https://www.aade.gr/menoy/aade/neodiori ... /proslipsi

anambel
Μαθητευόμενος
Μαθητευόμενος
Δημοσιεύσεις: 14
Εγγραφή: Παρ Οκτ 18, 2019 6:17 am

Re: ΑΝΑΠΛΗΡΩΣΕΙΣ 1Γ/2017

Δημοσίευσηαπό anambel » Πέμ Ιούλ 23, 2020 10:10 am

ΦΕΚ 1140/Γ΄/20-07-2020.
Συγχαρητήρια σε όλους τους διορισθέντες της β΄ αναπλήρωσης!

apostas1980
Μαθητευόμενος
Μαθητευόμενος
Δημοσιεύσεις: 2
Εγγραφή: Παρ Ιουν 26, 2020 2:08 pm

Re: ΑΝΑΠΛΗΡΩΣΕΙΣ 1Γ/2017

Δημοσίευσηαπό apostas1980 » Πέμ Ιούλ 23, 2020 2:24 pm

Ευχαριστούμε πολύ! Συγχαρητήρια σε όλους μας.

tanpar
Μαθητευόμενος
Μαθητευόμενος
Δημοσιεύσεις: 21
Εγγραφή: Κυρ Νοέμ 26, 2017 12:34 pm

Re: ΑΝΑΠΛΗΡΩΣΕΙΣ 1Γ/2017

Δημοσίευσηαπό tanpar » Πέμ Ιούλ 23, 2020 3:29 pm

Ευχαριστούμε πολύ! Συγχαρητήρια σε όλους!!

Elizapant
Μαθητευόμενος
Μαθητευόμενος
Δημοσιεύσεις: 11
Εγγραφή: Παρ Απρ 10, 2020 11:44 am

Re: ΑΝΑΠΛΗΡΩΣΕΙΣ 1Γ/2017

Δημοσίευσηαπό Elizapant » Πέμ Ιούλ 23, 2020 5:50 pm

Συγχαρητήρια σε όλους!Από εδώ κ πέρα περιμένουμε ενημέρωση για την ημερομηνία;

ioulial
Μαθητευόμενος
Μαθητευόμενος
Δημοσιεύσεις: 53
Εγγραφή: Πέμ Ιαν 04, 2018 12:20 pm

Re: ΑΝΑΠΛΗΡΩΣΕΙΣ 1Γ/2017

Δημοσίευσηαπό ioulial » Παρ Ιούλ 24, 2020 8:11 am

Elizapant έγραψε:Συγχαρητήρια σε όλους!Από εδώ κ πέρα περιμένουμε ενημέρωση για την ημερομηνία;


Θα σας κοινοποιηθεί εντός ενός μήνα η απόφαση διορισμού (μέσω της ΔΟΥ κατοικίας σας ή ενδεχομένως μέσω email) όπου θα αναφέρεται και η ημ/νια που θα πρέπει να παραστείτε για την ορκωμοσία στην Ακαδημία.

Elizapant
Μαθητευόμενος
Μαθητευόμενος
Δημοσιεύσεις: 11
Εγγραφή: Παρ Απρ 10, 2020 11:44 am

Re: ΑΝΑΠΛΗΡΩΣΕΙΣ 1Γ/2017

Δημοσίευσηαπό Elizapant » Παρ Ιούλ 24, 2020 6:34 pm

ioulial έγραψε:
Elizapant έγραψε:Συγχαρητήρια σε όλους!Από εδώ κ πέρα περιμένουμε ενημέρωση για την ημερομηνία;


Θα σας κοινοποιηθεί εντός ενός μήνα η απόφαση διορισμού (μέσω της ΔΟΥ κατοικίας σας ή ενδεχομένως μέσω email) όπου θα αναφέρεται και η ημ/νια που θα πρέπει να παραστείτε για την ορκωμοσία στην Ακαδημία.

Σ'ευχαριστώ!

tanpar
Μαθητευόμενος
Μαθητευόμενος
Δημοσιεύσεις: 21
Εγγραφή: Κυρ Νοέμ 26, 2017 12:34 pm

Re: ΑΝΑΠΛΗΡΩΣΕΙΣ 1Γ/2017

Δημοσίευσηαπό tanpar » Τρί Ιούλ 28, 2020 3:46 pm

Καλησπέρα σε όλους,

έλαβα σήμερα την ανακοίνωση διορισμού με μέιλ.
7 Σεπτεμβρίου η ορκωμοσία.

Elizapant
Μαθητευόμενος
Μαθητευόμενος
Δημοσιεύσεις: 11
Εγγραφή: Παρ Απρ 10, 2020 11:44 am

Re: ΑΝΑΠΛΗΡΩΣΕΙΣ 1Γ/2017

Δημοσίευσηαπό Elizapant » Τρί Ιούλ 28, 2020 7:35 pm

tanpar έγραψε:Καλησπέρα σε όλους,

έλαβα σήμερα την ανακοίνωση διορισμού με μέιλ.
7 Σεπτεμβρίου η ορκωμοσία.

Και εγώ το έλαβα.Ξέρουμε τελικά αν η εκπαίδευση θα γίνει δια ζώσης ή μέσω internet;

tanpar
Μαθητευόμενος
Μαθητευόμενος
Δημοσιεύσεις: 21
Εγγραφή: Κυρ Νοέμ 26, 2017 12:34 pm

Re: ΑΝΑΠΛΗΡΩΣΕΙΣ 1Γ/2017

Δημοσίευσηαπό tanpar » Τετ Ιούλ 29, 2020 12:07 am

Elizapant έγραψε:
tanpar έγραψε:Καλησπέρα σε όλους,

έλαβα σήμερα την ανακοίνωση διορισμού με μέιλ.
7 Σεπτεμβρίου η ορκωμοσία.

Και εγώ το έλαβα.Ξέρουμε τελικά αν η εκπαίδευση θα γίνει δια ζώσης ή μέσω internet;

Εγώ όχι δεν γνωρίζω κάτι παραπάνω. Υποθέτω ότι θα μας ενημερώσουν εκείνη την ημέρα για τον τρόπο που θα γίνουν τα μαθήματα.

Elizapant
Μαθητευόμενος
Μαθητευόμενος
Δημοσιεύσεις: 11
Εγγραφή: Παρ Απρ 10, 2020 11:44 am

Re: ΑΝΑΠΛΗΡΩΣΕΙΣ 1Γ/2017

Δημοσίευσηαπό Elizapant » Τετ Ιούλ 29, 2020 5:07 pm

tanpar έγραψε:
Elizapant έγραψε:
tanpar έγραψε:Καλησπέρα σε όλους,

έλαβα σήμερα την ανακοίνωση διορισμού με μέιλ.
7 Σεπτεμβρίου η ορκωμοσία.

Και εγώ το έλαβα.Ξέρουμε τελικά αν η εκπαίδευση θα γίνει δια ζώσης ή μέσω internet;

Εγώ όχι δεν γνωρίζω κάτι παραπάνω. Υποθέτω ότι θα μας ενημερώσουν εκείνη την ημέρα για τον τρόπο που θα γίνουν τα μαθήματα.

Είμαι από Θεσσαλονίκη,οπότε είναι σημαντικό να γνωρίζω νωρίτερα..Προσπάθησα να επικοινωνήσω με την Ακαδημία,αλλά χωρίς αποτέλεσμα.Αν μάθει κανείς θα του ήμουν υπόχρεη να μας ενημερώσει!

Matin
Μαθητευόμενος
Μαθητευόμενος
Δημοσιεύσεις: 3
Εγγραφή: Τρί Αύγ 04, 2020 12:31 am

Re: ΑΝΑΠΛΗΡΩΣΕΙΣ 1Γ/2017

Δημοσίευσηαπό Matin » Δευ Αύγ 24, 2020 9:51 pm

Καλησπέρα σας. Έχει κανεις κάποιο νέο σχετικά με την εκπαίδευση, αν γίνει διαδικτυακά η δια ζώσης; Επίσης, επειδή είμαι από επαρχία υπάρχει κάποια κοπέλα συνάδελφος που να ενδιαφέρεται να συγκατοικήσουμε (σε περίπτωση που η εκπαίδευση γίνει δια ζώσης), ώστε να μειωθεί το κόστος διαμονής στην Αθήνα; Ευχαριστώ


Επιστροφή σε “ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΔΙΑΓΩΝΙΣΜΩΝ”

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 2 επισκέπτες