ΠΡΟΚΗΡΥΞΗ ΑΣΕΠ 3Κ/2018

Διαγωνισμοί με σειρά προτεραιότητας σε δημόσιο, ΑΣΕΠ.
Genuine
Μαθητευόμενος
Μαθητευόμενος

Re: ΠΡΟΚΗΡΥΞΗ ΑΣΕΠ 3Κ/2018

Δημοσίευσηαπό Genuine » Πέμ Απρ 16, 2020 11:53 am

Καλημέρα σας,
Θα ήθελα να κάνω μια ερώτηση και θα ήμουν ευγνώμων αν μπορούσε κάποιος να μου απαντήσει.
Διορίστηκα με την προκήρυξη 3κ/2018 ως Υ.Ε. Εργάτρια καθαριότητας. Δεν έχει παρέλθει διετία από τον
διορισμό μου, επομένως θεωρούμαι δόκιμη. Η ερώτησή μου είναι αν έχω δικαίωμα να συμμετέχω σε
διαγωνισμό του ΑΣΕΠ όσο είμαι δόκιμη.
Σας ευχαριστώ πολύ εκ των προτέρων.

veni
Μαθητευόμενος
Μαθητευόμενος

Δημοσίευσηαπό veni » Πέμ Ιουν 11, 2020 12:11 pm

Θα ήθελα να ρωτήσω εαν κάποιος έχει προσφύγει στο ΣΤΕ σχετικά με την ειδική εμπειρία και εαν έχει βγει κάποια απόφαση;

evi44
Δόκιμος
Δόκιμος

Δημοσίευσηαπό evi44 » Πέμ Ιουν 11, 2020 4:55 pm

Genuine έγραψε:Καλημέρα σας,
Θα ήθελα να κάνω μια ερώτηση και θα ήμουν ευγνώμων αν μπορούσε κάποιος να μου απαντήσει.
Διορίστηκα με την προκήρυξη 3κ/2018 ως Υ.Ε. Εργάτρια καθαριότητας. Δεν έχει παρέλθει διετία από τον
διορισμό μου, επομένως θεωρούμαι δόκιμη. Η ερώτησή μου είναι αν έχω δικαίωμα να συμμετέχω σε

Αν είσαι διορισμένη ως ιδαχ νομίζω ότι μπορείς ασχέτως της διετίας....Αν είσαι μόνιμη(κατέχεις οργανική θέση) οχι...

theod75
Δόκιμος
Δόκιμος

Δημοσίευσηαπό theod75 » Παρ Ιουν 12, 2020 2:47 pm

evi44 έγραψε:
Genuine έγραψε:Καλημέρα σας,

Αν είσαι διορισμένη ως ιδαχ νομίζω ότι μπορείς ασχέτως της διετίας....Αν είσαι μόνιμη(κατέχεις οργανική θέση) οχι...

Αν είσαι μόνιμη που είναι και το πιο πιθανο μετά από 5 έτη μπορείς να λάβεις μέρος σε διαγωνισμό

agrileza
Δόκιμος
Δόκιμος

Δημοσίευσηαπό agrileza » Τρί Ιουν 30, 2020 11:30 am

...Ετοιμάζουν δεύτερους αναμορφωμένους πίνακες μετά απο νέες δεκτές αιτήσεις θεραπείας!!! :shock:
Είναι να τρελένεσαι...

theod75
Δόκιμος
Δόκιμος

Δημοσίευσηαπό theod75 » Τρί Ιουν 30, 2020 8:31 pm

agrileza έγραψε:...Ετοιμάζουν δεύτερους αναμορφωμένους πίνακες μετά από νέες δεκτές αιτήσεις θεραπείας!!! :shock:
Είναι να τρελένεσαι...

Αναπληρώσεις θα γίνουν για τις θέσεις που δεν καλύφθηκαν. αναμορφωμένοι δεν νομίζω ότι θα βγούν νέοι.

agrileza
Δόκιμος
Δόκιμος

Δημοσίευσηαπό agrileza » Τετ Ιούλ 01, 2020 9:48 am

theod75 έγραψε:
agrileza έγραψε:...Ετοιμάζουν δεύτερους αναμορφωμένους πίνακες μετά από νέες δεκτές αιτήσεις θεραπείας!!! :shock:
Είναι να τρελένεσαι...

Αναπληρώσεις θα γίνουν για τις θέσεις που δεν καλύφθηκαν. αναμορφωμένοι δεν νομίζω ότι θα βγούν νέοι.

Καλημέρα και καλό μήνα!!!
Αν κατάλαβα καλά, μετά τον αναμορφωμένο πίνακα και εφόσον γίνονται εκ νέου δεκτές αιτήσεις θεραπείας θα γίνονται μόνο αναπληρώσεις χωρίς νέα ανακατάταξη. Με την αναπλήρωση θα καλύψουνε τυχόν θέσεις κενές (όσων δεν αποδέχτηκαν την θέση, κώλυμα διορισμού κτλ), χωρίς να επηρεάζουν τους διορισθέντες. Σωστά;
Αν δεν υπάρχουν όμως κενές θέσεις; Και εφόσον δεν υπάρχει θέση, σε δήμο προτίμησης που έβαλε;

Επιστροφή σε “ΔΙΑΓΩΝΙΣΜΟΙ ΜΕ ΣΕΙΡΑ ΠΡΟΤΕΡΑΙΟΤΗΤΑΣ”

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: KeyserSoze και 3 επισκέπτες