ΠΡΟΚΗΡΥΞΗ 1Κ/2018

Διαγωνισμοί με σειρά προτεραιότητας σε δημόσιο, ΑΣΕΠ.
Juraxes
Μαθητευόμενος
Μαθητευόμενος
Δημοσιεύσεις: 4
Εγγραφή: Τετ Σεπ 18, 2019 4:32 pm

Re: ΠΡΟΚΗΡΥΞΗ 1Κ/2018

Δημοσίευσηαπό Juraxes » Τρί Φεβ 18, 2020 10:58 am

Καλησπέρα,

Μπορεί κάποιος να ενημερώσει σε ποιο στάδιο αποδεχόμαστε (ή δεν αποδεχόμαστε) τον διορισμό ?

Ευχαριστώ,

Π.

Mktacc
Μόνιμος
Μόνιμος
Δημοσιεύσεις: 502
Εγγραφή: Τρί Οκτ 17, 2017 7:01 pm

Re: ΠΡΟΚΗΡΥΞΗ 1Κ/2018

Δημοσίευσηαπό Mktacc » Τετ Φεβ 19, 2020 9:02 am

Mktacc έγραψε:Κάλεσα σήμερα πρωί πρωί στην ΕΥΔΑΠ και μετά από λίγο με πήρε ένας ευγενέστατος και κατατοπιστικότατος κύριος που μου είπε τα εξής

Λέω ειμαι ΤΕ οικονομικού αντικειμένου με αντίστοιχο μεταπτυχιακό και 6 χρόνια εμπειρία

νομιζω είπε οτι ο βασικός ειναι 1000 καθαρά και με επίδομα μεταπτυχιακού, προϋπηρεσίας των 6 χρόνων και επίδομα υπολογιστή πηγαίνει γύρω στα
1250 ΚΑΘΑΡΑ.
επίσης 1000 ευρώ δώρο Χριστουγέννων.
μου ανέφερε κάτι δωρο επιταγές;? κουπόνια?? δεν ρώτησα όμως κάθε πότε ή τι ποσό.

μου είπε για έξτρα υγειονομική περίθαλψη και διάφορα για παιδιά που δεν με ενδιαφέρουν σε πρώτη φάση.

ΣΟΚΑΡΙΣΤΗΚΑ. δεν ήξερα ότι υπάρχουν τέτοιοι μισθοί.
Πήρε κάνεις άλλος; είπε ότι τον έχουν πάρει ήδη καμιά 10 από το πρωί.
Ας γράψει κάποιος κάτι αντίστοιχο. ή αν θέλει ας ρωτήσει για τα κουπόνια τι φάση.

Επειδή είμαι από Θεσσαλονίκη τον ρώτησα για μεταγραφή σε ευαθ η γενικά μετακίνηση και είπε οτι ΔΕΝ παίζει δυστυχώς δεν είναι όπως ο υπόλοιπος δημόσιος τομέας.



Εγώ θα ξαναρωτήσω, υπάρχει κάποιος από τους ΤΕ που βγήκαν τα οριστικά που να πήρε και να έμαθε κάτι σχετικά με χρήματα ή οτιδήποτε άλλο σχετικό ; ή ίσως και άλλης κατηγορίας που είναι σε προσωρινά;

monoasep
Μαθητευόμενος
Μαθητευόμενος
Δημοσιεύσεις: 20
Εγγραφή: Τετ Φεβ 19, 2020 2:00 pm

Re: ΠΡΟΚΗΡΥΞΗ 1Κ/2018

Δημοσίευσηαπό monoasep » Τετ Φεβ 19, 2020 5:47 pm

Juraxes έγραψε:Καλησπέρα,

Μπορεί κάποιος να ενημερώσει σε ποιο στάδιο αποδεχόμαστε (ή δεν αποδεχόμαστε) τον διορισμό ?

Ευχαριστώ,

Π.


Μετά τα οριστικά βγαίνει το ΦΕΚ κατανομής. Στη συνέχεια σου ζητάει ο Φορέας (π.χ. ΕΥΔΑΠ) όλα τα δικαιολογητικά που απαιτούνται για τον διορισμό.

Σε θέσεις καθαρού δημοσίου (όχι ΙΔΑΧ) ο Φορέας σου ζητάει μεταξύ άλλων και υπεύθυνη δήλωση αποδοχής θέσης. Μετά βγαίνει ΦΕΚ διορισμού και ο Φορέας σε καλεί να ορκιστείς. Αν δεν παρουσιαστείς για ορκωμοσία σε διάστημα ενός μήνα χάνεις τη θέση.

Σε θέσεις ΔΕΚΟ (όπως η ΕΥΔΑΠ) δεν χρειάζεται ΦΕΚ διορισμού. Μετά την απόφαση κατανομής ο Φορέας σου δίνει προθεσμία για να καταθέσεις τα δικαιολογητικά και να διοριστείς.

Depy81
Μαθητευόμενος
Μαθητευόμενος
Δημοσιεύσεις: 24
Εγγραφή: Τετ Φεβ 05, 2020 1:24 pm

Re: ΠΡΟΚΗΡΥΞΗ 1Κ/2018

Δημοσίευσηαπό Depy81 » Τετ Φεβ 19, 2020 11:53 pm

monoasep έγραψε:
Juraxes έγραψε:Καλησπέρα,

Μπορεί κάποιος να ενημερώσει σε ποιο στάδιο αποδεχόμαστε (ή δεν αποδεχόμαστε) τον διορισμό ?

Ευχαριστώ,

Π.


Μετά τα οριστικά βγαίνει το ΦΕΚ κατανομής. Στη συνέχεια σου ζητάει ο Φορέας (π.χ. ΕΥΔΑΠ) όλα τα δικαιολογητικά που απαιτούνται για τον διορισμό.

Σε θέσεις καθαρού δημοσίου (όχι ΙΔΑΧ) ο Φορέας σου ζητάει μεταξύ άλλων και υπεύθυνη δήλωση αποδοχής θέσης. Μετά βγαίνει ΦΕΚ διορισμού και ο Φορέας σε καλεί να ορκιστείς. Αν δεν παρουσιαστείς για ορκωμοσία σε διάστημα ενός μήνα χάνεις τη θέση.

Σε θέσεις ΔΕΚΟ (όπως η ΕΥΔΑΠ) δεν χρειάζεται ΦΕΚ διορισμού. Μετά την απόφαση κατανομής ο Φορέας σου δίνει προθεσμία για να καταθέσεις τα δικαιολογητικά και να διοριστείς.



Γνωρίζεις ποσο καιρο κάνει να βγει το φεκ κατανομης?

Mktacc
Μόνιμος
Μόνιμος
Δημοσιεύσεις: 502
Εγγραφή: Τρί Οκτ 17, 2017 7:01 pm

Re: ΠΡΟΚΗΡΥΞΗ 1Κ/2018

Δημοσίευσηαπό Mktacc » Πέμ Φεβ 20, 2020 8:50 am

Depy81 έγραψε:
monoasep έγραψε:
Juraxes έγραψε:Καλησπέρα,

Μπορεί κάποιος να ενημερώσει σε ποιο στάδιο αποδεχόμαστε (ή δεν αποδεχόμαστε) τον διορισμό ?

Ευχαριστώ,

Π.


Μετά τα οριστικά βγαίνει το ΦΕΚ κατανομής. Στη συνέχεια σου ζητάει ο Φορέας (π.χ. ΕΥΔΑΠ) όλα τα δικαιολογητικά που απαιτούνται για τον διορισμό.

Σε θέσεις καθαρού δημοσίου (όχι ΙΔΑΧ) ο Φορέας σου ζητάει μεταξύ άλλων και υπεύθυνη δήλωση αποδοχής θέσης. Μετά βγαίνει ΦΕΚ διορισμού και ο Φορέας σε καλεί να ορκιστείς. Αν δεν παρουσιαστείς για ορκωμοσία σε διάστημα ενός μήνα χάνεις τη θέση.

Σε θέσεις ΔΕΚΟ (όπως η ΕΥΔΑΠ) δεν χρειάζεται ΦΕΚ διορισμού. Μετά την απόφαση κατανομής ο Φορέας σου δίνει προθεσμία για να καταθέσεις τα δικαιολογητικά και να διοριστείς.



Γνωρίζεις ποσο καιρο κάνει να βγει το φεκ κατανομης?



Depy81, εσύ που μίλησες με την ΕΥΔΑΠ έχεις μάθει κάποια άλλη μισθολογική ή άλλη λεπτομέρεια να μοιραστείς μαζί μας;

Mktacc
Μόνιμος
Μόνιμος
Δημοσιεύσεις: 502
Εγγραφή: Τρί Οκτ 17, 2017 7:01 pm

Re: ΠΡΟΚΗΡΥΞΗ 1Κ/2018

Δημοσίευσηαπό Mktacc » Πέμ Φεβ 20, 2020 11:08 am

Mktacc έγραψε:
Mktacc έγραψε:Κάλεσα σήμερα πρωί πρωί στην ΕΥΔΑΠ και μετά από λίγο με πήρε ένας ευγενέστατος και κατατοπιστικότατος κύριος που μου είπε τα εξής

Λέω ειμαι ΤΕ οικονομικού αντικειμένου με αντίστοιχο μεταπτυχιακό και 6 χρόνια εμπειρία

νομιζω είπε οτι ο βασικός ειναι 1000 καθαρά και με επίδομα μεταπτυχιακού, προϋπηρεσίας των 6 χρόνων και επίδομα υπολογιστή πηγαίνει γύρω στα
1250 ΚΑΘΑΡΑ.
επίσης 1000 ευρώ δώρο Χριστουγέννων.
μου ανέφερε κάτι δωρο επιταγές;? κουπόνια?? δεν ρώτησα όμως κάθε πότε ή τι ποσό.

μου είπε για έξτρα υγειονομική περίθαλψη και διάφορα για παιδιά που δεν με ενδιαφέρουν σε πρώτη φάση.

ΣΟΚΑΡΙΣΤΗΚΑ. δεν ήξερα ότι υπάρχουν τέτοιοι μισθοί.
Πήρε κάνεις άλλος; είπε ότι τον έχουν πάρει ήδη καμιά 10 από το πρωί.
Ας γράψει κάποιος κάτι αντίστοιχο. ή αν θέλει ας ρωτήσει για τα κουπόνια τι φάση.

Επειδή είμαι από Θεσσαλονίκη τον ρώτησα για μεταγραφή σε ευαθ η γενικά μετακίνηση και είπε οτι ΔΕΝ παίζει δυστυχώς δεν είναι όπως ο υπόλοιπος δημόσιος τομέας.



Εγώ θα ξαναρωτήσω, υπάρχει κάποιος από τους ΤΕ που βγήκαν τα οριστικά που να πήρε και να έμαθε κάτι σχετικά με χρήματα ή οτιδήποτε άλλο σχετικό ; ή ίσως και άλλης κατηγορίας που είναι σε προσωρινά;


και αφού είδα ότι δεν απαντάει κανείς εδώ μέσα ξανακάλεσα εγώ.

ο ίδιος κύριος που μου είχε πει 1250 καθαρά πριν λίγες ημέρες τώρα μου είπε 1010 αν τελικά υπολογιστεί η προϋπηρεσία αν δεν υπολογιστή πάμε στα 900.

τα 1000 ευρώ δώρα καθαρά έγιναν μικτά.

μου είπε ότι κάτι δεν είχε υπολογίσει σωστά. (τους φόρους;??)
επίσης τη προηγούμενη φορά είχε πει οτι μετράνε τη προϋπηρεσία τώρα δεν ήταν σίγουρος.
Αν δεν τα είχε πει και σε άλλον αντίστοιχο υποψηφιο σχεδόν τα ίδια με εμένα θα έλεγα ότι δεν είχα καταλάβει καλά.

πάντως 250 μη πω 350 ευρώ λιγότερα μέσα σε λίγες μέρες δεν το λες καλό.

konstantiaa
Δόκιμος
Δόκιμος
Δημοσιεύσεις: 112
Εγγραφή: Τρί Φεβ 17, 2009 9:01 pm

Re: ΠΡΟΚΗΡΥΞΗ 1Κ/2018

Δημοσίευσηαπό konstantiaa » Πέμ Φεβ 20, 2020 2:26 pm

Αναφορικά με την αγωνία που έχεις, νομίζω το προτιμότερο είναι να ζητήσεις γραπτή απάντηση. Του τύπου: είμαι επιτυχών της προκήρυξης τάδε, κατηγορία τάδε, με μεταπτυχιακό, όλα τα χρόνια προϋπηρεσίας που έχεις στον ιδιωτικό και δημόσιο φορέα, παλαιός ή νέος ασφαλισμένος. Παρακαλώ ενημερώστε με εγγράφως για το καθαρόύψος των αποδοχών μου.

Mktacc
Μόνιμος
Μόνιμος
Δημοσιεύσεις: 502
Εγγραφή: Τρί Οκτ 17, 2017 7:01 pm

Re: ΠΡΟΚΗΡΥΞΗ 1Κ/2018

Δημοσίευσηαπό Mktacc » Πέμ Φεβ 20, 2020 3:24 pm

konstantiaa έγραψε:Αναφορικά με την αγωνία που έχεις, νομίζω το προτιμότερο είναι να ζητήσεις γραπτή απάντηση. Του τύπου: είμαι επιτυχών της προκήρυξης τάδε, κατηγορία τάδε, με μεταπτυχιακό, όλα τα χρόνια προϋπηρεσίας που έχεις στον ιδιωτικό και δημόσιο φορέα, παλαιός ή νέος ασφαλισμένος. Παρακαλώ ενημερώστε με εγγράφως για το καθαρόύψος των αποδοχών μου.



konstantiaa, του το είπα τηλεφωνικά και μου είπε δεν γίνεται. 2 φορές του το είπα και είχα την ίδια απάντηση.

Δεν είμαι και από Αθήνα να μου είναι εύκολο να πάω από κοντά.

gb331984
Μαθητευόμενος
Μαθητευόμενος
Δημοσιεύσεις: 92
Εγγραφή: Τρί Ιαν 02, 2018 6:30 pm

Re: ΠΡΟΚΗΡΥΞΗ 1Κ/2018

Δημοσίευσηαπό gb331984 » Πέμ Φεβ 20, 2020 4:52 pm

monoasep έγραψε:
Juraxes έγραψε:Καλησπέρα,

Μπορεί κάποιος να ενημερώσει σε ποιο στάδιο αποδεχόμαστε (ή δεν αποδεχόμαστε) τον διορισμό ?

Ευχαριστώ,

Π.


Μετά τα οριστικά βγαίνει το ΦΕΚ κατανομής. Στη συνέχεια σου ζητάει ο Φορέας (π.χ. ΕΥΔΑΠ) όλα τα δικαιολογητικά που απαιτούνται για τον διορισμό.

Σε θέσεις καθαρού δημοσίου (όχι ΙΔΑΧ) ο Φορέας σου ζητάει μεταξύ άλλων και υπεύθυνη δήλωση αποδοχής θέσης. Μετά βγαίνει ΦΕΚ διορισμού και ο Φορέας σε καλεί να ορκιστείς. Αν δεν παρουσιαστείς για ορκωμοσία σε διάστημα ενός μήνα χάνεις τη θέση.

Σε θέσεις ΔΕΚΟ (όπως η ΕΥΔΑΠ) δεν χρειάζεται ΦΕΚ διορισμού. Μετά την απόφαση κατανομής ο Φορέας σου δίνει προθεσμία για να καταθέσεις τα δικαιολογητικά και να διοριστείς.

Υπάρχει περίπτωση να μη μας ειδοποίησουν και να χάσουμε τη θέση;

Depy81
Μαθητευόμενος
Μαθητευόμενος
Δημοσιεύσεις: 24
Εγγραφή: Τετ Φεβ 05, 2020 1:24 pm

Re: ΠΡΟΚΗΡΥΞΗ 1Κ/2018

Δημοσίευσηαπό Depy81 » Πέμ Φεβ 20, 2020 11:50 pm

Mktacc έγραψε:
Depy81 έγραψε:
monoasep έγραψε:
Μετά τα οριστικά βγαίνει το ΦΕΚ κατανομής. Στη συνέχεια σου ζητάει ο Φορέας (π.χ. ΕΥΔΑΠ) όλα τα δικαιολογητικά που απαιτούνται για τον διορισμό.

Σε θέσεις καθαρού δημοσίου (όχι ΙΔΑΧ) ο Φορέας σου ζητάει μεταξύ άλλων και υπεύθυνη δήλωση αποδοχής θέσης. Μετά βγαίνει ΦΕΚ διορισμού και ο Φορέας σε καλεί να ορκιστείς. Αν δεν παρουσιαστείς για ορκωμοσία σε διάστημα ενός μήνα χάνεις τη θέση.

Σε θέσεις ΔΕΚΟ (όπως η ΕΥΔΑΠ) δεν χρειάζεται ΦΕΚ διορισμού. Μετά την απόφαση κατανομής ο Φορέας σου δίνει προθεσμία για να καταθέσεις τα δικαιολογητικά και να διοριστείς.



Γνωρίζεις ποσο καιρο κάνει να βγει το φεκ κατανομης?



Depy81, εσύ που μίλησες με την ΕΥΔΑΠ έχεις μάθει κάποια άλλη μισθολογική ή άλλη λεπτομέρεια να μοιραστείς μαζί μας;


Οχι δεν ξερω κατι αλλο, τα ίδια που ειπαν σε σενα στην αρχη τα ειπαν κ σε μενα. Μαλιστα οτι αναγνωριζουν οποιδηποτε προυπηρεσια μισθολογικσ. Τωρα απο οτι διαβαζω σου ειπαν αλλα. Το σιγουρο ειναι οταν παμε εκει. Τωρα οσον αφορα για τοτς χρονους διορισμου εμαθε κανεις κατι καινουριο? Στην διαυγεια που ετιξα μια ματια κ στο φεκ δεν εχει βγει ακομα η κατανομη.

Mktacc
Μόνιμος
Μόνιμος
Δημοσιεύσεις: 502
Εγγραφή: Τρί Οκτ 17, 2017 7:01 pm

Re: ΠΡΟΚΗΡΥΞΗ 1Κ/2018

Δημοσίευσηαπό Mktacc » Παρ Φεβ 21, 2020 10:30 am

Depy81 έγραψε:
Mktacc έγραψε:
Depy81 έγραψε:

Γνωρίζεις ποσο καιρο κάνει να βγει το φεκ κατανομης?



Depy81, εσύ που μίλησες με την ΕΥΔΑΠ έχεις μάθει κάποια άλλη μισθολογική ή άλλη λεπτομέρεια να μοιραστείς μαζί μας;


Οχι δεν ξερω κατι αλλο, τα ίδια που ειπαν σε σενα στην αρχη τα ειπαν κ σε μενα. Μαλιστα οτι αναγνωριζουν οποιδηποτε προυπηρεσια μισθολογικσ. Τωρα απο οτι διαβαζω σου ειπαν αλλα. Το σιγουρο ειναι οταν παμε εκει. Τωρα οσον αφορα για τοτς χρονους διορισμου εμαθε κανεις κατι καινουριο? Στην διαυγεια που ετιξα μια ματια κ στο φεκ δεν εχει βγει ακομα η κατανομη.



Δεν μπορώ να σου περιγράψω την ξενέρα της υπόθεσης όταν μιλαμε για από 250 έως 350 λεφτά λιγότερα.
ρώτησα για χρόνο και δεν ήξερε. ειπε πρώτα θα βγει των ΔΕ.

θα ήθελες να ξαναρωτήσεις και εσυ για τα χρήματα;; μήπως χάζεψα και δεν κατάλαβα κάτι;;

sotinela
Μόνιμος
Μόνιμος
Δημοσιεύσεις: 341
Εγγραφή: Δευ Ιούλ 23, 2018 2:37 pm

Re: ΠΡΟΚΗΡΥΞΗ 1Κ/2018

Δημοσίευσηαπό sotinela » Σάβ Φεβ 22, 2020 12:48 am

Mktacc έγραψε:
Mktacc έγραψε:
Mktacc έγραψε:Κάλεσα σήμερα πρωί πρωί στην ΕΥΔΑΠ και μετά από λίγο με πήρε ένας ευγενέστατος και κατατοπιστικότατος κύριος που μου είπε τα εξής

Λέω ειμαι ΤΕ οικονομικού αντικειμένου με αντίστοιχο μεταπτυχιακό και 6 χρόνια εμπειρία

νομιζω είπε οτι ο βασικός ειναι 1000 καθαρά και με επίδομα μεταπτυχιακού, προϋπηρεσίας των 6 χρόνων και επίδομα υπολογιστή πηγαίνει γύρω στα
1250 ΚΑΘΑΡΑ.
επίσης 1000 ευρώ δώρο Χριστουγέννων.
μου ανέφερε κάτι δωρο επιταγές;? κουπόνια?? δεν ρώτησα όμως κάθε πότε ή τι ποσό.

μου είπε για έξτρα υγειονομική περίθαλψη και διάφορα για παιδιά που δεν με ενδιαφέρουν σε πρώτη φάση.

ΣΟΚΑΡΙΣΤΗΚΑ. δεν ήξερα ότι υπάρχουν τέτοιοι μισθοί.
Πήρε κάνεις άλλος; είπε ότι τον έχουν πάρει ήδη καμιά 10 από το πρωί.
Ας γράψει κάποιος κάτι αντίστοιχο. ή αν θέλει ας ρωτήσει για τα κουπόνια τι φάση.

Επειδή είμαι από Θεσσαλονίκη τον ρώτησα για μεταγραφή σε ευαθ η γενικά μετακίνηση και είπε οτι ΔΕΝ παίζει δυστυχώς δεν είναι όπως ο υπόλοιπος δημόσιος τομέας.



Εγώ θα ξαναρωτήσω, υπάρχει κάποιος από τους ΤΕ που βγήκαν τα οριστικά που να πήρε και να έμαθε κάτι σχετικά με χρήματα ή οτιδήποτε άλλο σχετικό ; ή ίσως και άλλης κατηγορίας που είναι σε προσωρινά;


και αφού είδα ότι δεν απαντάει κανείς εδώ μέσα ξανακάλεσα εγώ.

ο ίδιος κύριος που μου είχε πει 1250 καθαρά πριν λίγες ημέρες τώρα μου είπε 1010 αν τελικά υπολογιστεί η προϋπηρεσία αν δεν υπολογιστή πάμε στα 900.

τα 1000 ευρώ δώρα καθαρά έγιναν μικτά.

μου είπε ότι κάτι δεν είχε υπολογίσει σωστά. (τους φόρους;??)
επίσης τη προηγούμενη φορά είχε πει οτι μετράνε τη προϋπηρεσία τώρα δεν ήταν σίγουρος.
Αν δεν τα είχε πει και σε άλλον αντίστοιχο υποψηφιο σχεδόν τα ίδια με εμένα θα έλεγα ότι δεν είχα καταλάβει καλά.

πάντως 250 μη πω 350 ευρώ λιγότερα μέσα σε λίγες μέρες δεν το λες καλό.



σιγά μην κλάψουμε κιόλας αν δεν σας αρέσει η μείωση 250-350 ευρω απο το μισθό.
(χρήση των λεχθέντων σας πραγματοποιώ σε απάντηση που δώσατε σε άλλο θέμα του φόρουμ..)

konstantiaa
Δόκιμος
Δόκιμος
Δημοσιεύσεις: 112
Εγγραφή: Τρί Φεβ 17, 2009 9:01 pm

Re: ΠΡΟΚΗΡΥΞΗ 1Κ/2018

Δημοσίευσηαπό konstantiaa » Σάβ Φεβ 22, 2020 8:15 am

Δεν έχει καμία σύγκριση η μία απάντηση με την άλλη. Ο Mktacc θέλει να αποφασίσει για τον εαυτό του, επειδή μένει Θεσσαλονίκη και όχι για τους άλλους. Και δεύτερον απευθύνεται σε συγκεκριμένους ανθρώπους που έχουν πετύχει στην ίδια προκήρυξη και ψάχνουν τι ισχύει δεν έχει κανένα παραλληλισμό με την άλλη ανάρτηση που σχολίασε.

konstantiaa
Δόκιμος
Δόκιμος
Δημοσιεύσεις: 112
Εγγραφή: Τρί Φεβ 17, 2009 9:01 pm

Re: ΠΡΟΚΗΡΥΞΗ 1Κ/2018

Δημοσίευσηαπό konstantiaa » Σάβ Φεβ 22, 2020 8:27 am

Δεν νομίζω να έχω καμία σχέση με τα παραπάνω. Ενδιαφέρομαι μόνο για την Αττική, κάνω αίτηση σε 1 συγκεκριμένη θέση και όχι σε 50 κωδικούς, επιπρόσθετα δεν ξέρεις όταν έχεις κάνει μια αίτηση ότι θα βγει άλλη καλύτερη.

Mktacc
Μόνιμος
Μόνιμος
Δημοσιεύσεις: 502
Εγγραφή: Τρί Οκτ 17, 2017 7:01 pm

Re: ΠΡΟΚΗΡΥΞΗ 1Κ/2018

Δημοσίευσηαπό Mktacc » Σάβ Φεβ 22, 2020 3:58 pm

konstantiaa έγραψε:Δεν έχει καμία σύγκριση η μία απάντηση με την άλλη. Ο Mktacc θέλει να αποφασίσει για τον εαυτό του, επειδή μένει Θεσσαλονίκη και όχι για τους άλλους. Και δεύτερον απευθύνεται σε συγκεκριμένους ανθρώπους που έχουν πετύχει στην ίδια προκήρυξη και ψάχνουν τι ισχύει δεν έχει κανένα παραλληλισμό με την άλλη ανάρτηση που σχολίασε.


Σε ευχαριστώ konstantiaa για τη ψύχραιμη και to the point απάντησή σου.

Όπως έκανα και στην άλλη ανάρτηση για την άλλη προκήρυξη θα πω και θα συστήσω σε όλους τους ενδιαφερόμενους ότι θα ήταν προτιμότερο να ξοδεύουν χρόνο για να μαζέψουν κανένα πτυχίο ή μόριο ώστε να μην του φταίνε οι άλλοι που το έκαναν.
(εκτός αν έχει πιο ενδιαφέρον να διαβάζουν το ιστορικό των αναρτήσεων μου)


Επιστροφή σε “ΔΙΑΓΩΝΙΣΜΟΙ ΜΕ ΣΕΙΡΑ ΠΡΟΤΕΡΑΙΟΤΗΤΑΣ”

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 19 επισκέπτες