Βοηθεια για συμπλήρωση μητρώου (Εργασιακη εμπειρια ιδιαιτερη περιπτωση )

Δικαιολογητικά, διορισμοί, προσλήψεις, διαγωνισμοί ΑΣΕΠ.
snookeraas
Μαθητευόμενος
Μαθητευόμενος

Βοηθεια για συμπλήρωση μητρώου (Εργασιακη εμπειρια ιδιαιτερη περιπτωση )

Δημοσίευσηαπό snookeraas » Τρί Νοέμ 19, 2019 2:18 pm

Καλησπέρα παίδες!!! Θέλω βοήθεια! Έχω πτυχίο ΤΕΙ Πληροφορικής. Από το 2012 έχω δικιά μου επιχείρηση που παρέχει υπηρεσίες πληροφορικής. Πως θα συμπληρώσω το μητρώο για να φαίνεται η εργασιακή εμπειρία για τις επικείμενες προκηρύξεις? Δεν μπορώ να βγάλω άκρη!!! Ευχαριστώ!!! :D

MPrifti
Μαθητευόμενος
Μαθητευόμενος

Re: Βοηθεια για συμπλήρωση μητρώου (Εργασιακη εμπειρια ιδιαιτερη περιπτωση )

Δημοσίευσηαπό MPrifti » Σάβ Νοέμ 23, 2019 11:10 am

Καλησπέρα! Γνωρίζει κανένας εάν η πρακτική άσκηση θεωρείται ως εργασιακή εμπειρία και εάν θα πρέπει να δηλώσω στο μητρώο την απασχόλησή μου σε χώρο αναψυχής ή χρειάζεται μόνο οποιαδήποτε εμπειρία έχει σχέση με το Δημόσιο? Επίσης, πότε θα πρέπει να εκδώσω το ηλεκτρονικό παράβολο όταν ανοίξουν οι αιτήσεις που ενδιαφέρομαι?

Σας ευχαριστώ.

mylw
Μόνιμος
Μόνιμος

Re: Βοηθεια για συμπλήρωση μητρώου (Εργασιακη εμπειρια ιδιαιτερη περιπτωση )

Δημοσίευσηαπό mylw » Τετ Νοέμ 27, 2019 4:17 pm

MPrifti έγραψε:Καλησπέρα! Γνωρίζει κανένας εάν η πρακτική άσκηση θεωρείται ως εργασιακή εμπειρία και εάν θα πρέπει να δηλώσω στο μητρώο την απασχόλησή μου σε χώρο αναψυχής ή χρειάζεται μόνο οποιαδήποτε εμπειρία έχει σχέση με το Δημόσιο? Επίσης, πότε θα πρέπει να εκδώσω το ηλεκτρονικό παράβολο όταν ανοίξουν οι αιτήσεις που ενδιαφέρομαι?

Σας ευχαριστώ.

Η πρακτική δε προσμετράται ως προϋπηρεσία και το παράβολο θα το βγάλεις όταν κάνεις την αίτηση. Δε χρειάζεται από πριν

Επιστροφή σε “ΔΙΚΑΙΟΛΟΓΗΤΙΚΑ - ΔΙΟΡΙΣΜΟΙ - ΠΡΟΣΛΗΨΕΙΣ - ΔΙΑΓΩΝΙΣΜΟΙ ΑΣΕΠ”

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 1 επισκέπτης