2Κ/2017 Αποτελέσματα

Αποτελέσματα διαγωνισμών σε δημόσιο, ΑΣΕΠ.
italos77
Δόκιμος
Δόκιμος
Δημοσιεύσεις: 219
Εγγραφή: Τρί Ιαν 10, 2017 4:23 pm

Re: 2Κ/2017 Αποτελέσματα

Δημοσίευσηαπό italos77 » Κυρ Σεπ 01, 2019 10:38 pm

Καλησπέρα σε ολους.
Πριν μερικές μέρες μαζεψα και εστειλα τα χαρτιά του διορισμού. Κάποια στιγμή καταφερα και μίλησα και με κάποιον στο τηλέφωνο που είχε πάνω το χαρτί αλλά δεν μπορούσε να μου πει πόσο περίπου παίρνει όλη η διαδικασία μεχρι τη στιγμή που πρέπει να παρουσιαστείς.
Καποιος άλλος ξέρει κάτι πιο συγκεκριμένο?

italos77
Δόκιμος
Δόκιμος
Δημοσιεύσεις: 219
Εγγραφή: Τρί Ιαν 10, 2017 4:23 pm

Re: 2Κ/2017 Αποτελέσματα

Δημοσίευσηαπό italos77 » Δευ Οκτ 14, 2019 3:32 pm

Υπάρχει κανένας εδώ που να διορίζεται απο τις αναπληρώσεις της 2κ/2017?
ΤΕ πληροφορικής

Chrisbab
Μαθητευόμενος
Μαθητευόμενος
Δημοσιεύσεις: 12
Εγγραφή: Δευ Φεβ 06, 2017 10:11 pm

Re: 2Κ/2017 Αποτελέσματα

Δημοσίευσηαπό Chrisbab » Πέμ Νοέμ 07, 2019 3:04 pm

italos77 έγραψε:Υπάρχει κανένας εδώ που να διορίζεται απο τις αναπληρώσεις της 2κ/2017?
ΤΕ πληροφορικής

Καλησπέρα, είμαι και εγώ ένας από τους διορισμένους μέσω αναπλήρωσης.
Τα δικαιολογητικά και την αποδοχή του διορισμού τα είχα στείλει αρχές Αυγούστου, έχω μιλήσει μαζί τους δύο φορές (την τελευταία φορά πριν ένα μήνα περίπου), δεν μπορούσαν να μου δώσουν επίσημα κάποιο χρονικό περιθώριο για την ολοκλήρωση της πρόσληψης, αλλά ανεπίσημα (σύμφωνα με την εμπειρία τους) μου είπανε ότι υπολογίζουνε προς τα μέσα Δεκέμβρη.
την τελευταία εβδομάδα καλώ και πάλι αλλά δεν το σηκώνουνε,
Έχει κανείς κάποια άλλη πληροφορία;
Επίσης, κάποιος που έχει ήδη διοριστεί μπορεί να μας πει για τον καθαρό μισθό (με μεταπτυχιακό);

italos77
Δόκιμος
Δόκιμος
Δημοσιεύσεις: 219
Εγγραφή: Τρί Ιαν 10, 2017 4:23 pm

Re: 2Κ/2017 Αποτελέσματα

Δημοσίευσηαπό italos77 » Παρ Νοέμ 08, 2019 3:54 pm

Καλησπερα, εγω τα ειχα στειλει τελος Αυγουστου κ εκτοτε δεν επικοινωνησα ξανα. Ετσι κι αλλιως δεν βιαζομαι προς το παρων!
Εγω θα ελεγα παντως απο αρχες του 20 οτι θα μας καλεσουν.
Ο μισθος απο το 20 με τα νεα αφορολογητα κλπ χωρις μεταπτυχιακο , παιδια , λογικα θα ειναι κοντα στα 830 καθαρα

Chrisbab έγραψε:
italos77 έγραψε:Υπάρχει κανένας εδώ που να διορίζεται απο τις αναπληρώσεις της 2κ/2017?
ΤΕ πληροφορικής

Καλησπέρα, είμαι και εγώ ένας από τους διορισμένους μέσω αναπλήρωσης.
Τα δικαιολογητικά και την αποδοχή του διορισμού τα είχα στείλει αρχές Αυγούστου, έχω μιλήσει μαζί τους δύο φορές (την τελευταία φορά πριν ένα μήνα περίπου), δεν μπορούσαν να μου δώσουν επίσημα κάποιο χρονικό περιθώριο για την ολοκλήρωση της πρόσληψης, αλλά ανεπίσημα (σύμφωνα με την εμπειρία τους) μου είπανε ότι υπολογίζουνε προς τα μέσα Δεκέμβρη.
την τελευταία εβδομάδα καλώ και πάλι αλλά δεν το σηκώνουνε,
Έχει κανείς κάποια άλλη πληροφορία;
Επίσης, κάποιος που έχει ήδη διοριστεί μπορεί να μας πει για τον καθαρό μισθό (με μεταπτυχιακό);

Chrisbab
Μαθητευόμενος
Μαθητευόμενος
Δημοσιεύσεις: 12
Εγγραφή: Δευ Φεβ 06, 2017 10:11 pm

Re: 2Κ/2017 Αποτελέσματα

Δημοσίευσηαπό Chrisbab » Κυρ Νοέμ 10, 2019 11:27 am

italos77 έγραψε:Ο μισθος απο το 20 με τα νεα αφορολογητα κλπ χωρις μεταπτυχιακο , παιδια , λογικα θα ειναι κοντα στα 830 καθαρα

Έχω ακούσει ότι τα πρώτα 1-2 χρόνια υπάρχουν επιπλέον κρατήσεις και τα καθαρά είναι λιγότερα,
ελπίζω να μην ισχύει :)


Επιστροφή σε “ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΔΙΑΓΩΝΙΣΜΩΝ”

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 5 επισκέπτες