ΠΡΟΚΗΡΥΞΗ ΑΣΕΠ 3Κ/2018

Διαγωνισμοί με σειρά προτεραιότητας σε δημόσιο, ΑΣΕΠ.
agrileza
Δόκιμος
Δόκιμος
Δημοσιεύσεις: 131
Εγγραφή: Πέμ Απρ 19, 2018 3:29 pm

Re: ΠΡΟΚΗΡΥΞΗ ΑΣΕΠ 3Κ/2018

Δημοσίευσηαπό agrileza » Πέμ Οκτ 17, 2019 3:38 pm

...απο την άλλη έχει λάβει κανείς απάντηση απο αίτηση θεραπείας;

Ιωάννης Μπάκας
Μόνιμος
Μόνιμος
Δημοσιεύσεις: 393
Εγγραφή: Δευ Οκτ 27, 2014 7:23 pm

Re: ΠΡΟΚΗΡΥΞΗ ΑΣΕΠ 3Κ/2018

Δημοσίευσηαπό Ιωάννης Μπάκας » Παρ Οκτ 18, 2019 8:32 am

agrileza έγραψε:...απο την άλλη έχει λάβει κανείς απάντηση απο αίτηση θεραπείας;

Καλημέρα....
Επειδή κάπου στο ίντερνετ κάποιος έγραψε ότι μίλησε με ανθρώπους του ΑΣΕΠ και του φανέρωσαν ότι υπάρχει το σκεπτικό να γίνουν αποδεκτές κάπου 416 αιτήσεις θεραπείας από τις πάνω από 1200 συνολικά, υπάρχει κάποιος υπεύθυνος να επιβεβαιώσει ή να διαψεύσει;;Καταλαβαίνετε τι θα συμβεί αν αυτό είναι αλήθεια και αν , ακόμη χειρότερα, έχουν σκοπό να δικαιώσουν και αιτήσεις θεραπείας που ζητούν επιστροφή μορίων ειδικής εμπειρίας...
Το θέμα είναι πάρα πολύ σοβαρό αν ισχύει' ειδικά τώρα που ήδη έχουν αναλάβει εργασία πολλές εκατοντάδες' αρκετοί μάλιστα εξ' αυτών που έχουν νοικιάσει..Το ΑΣΕΠ όντως θα το ρισκάρει;

agrileza
Δόκιμος
Δόκιμος
Δημοσιεύσεις: 131
Εγγραφή: Πέμ Απρ 19, 2018 3:29 pm

Re: ΠΡΟΚΗΡΥΞΗ ΑΣΕΠ 3Κ/2018

Δημοσίευσηαπό agrileza » Παρ Οκτ 18, 2019 9:34 am

Ιωάννης Μπάκας έγραψε:
agrileza έγραψε:...απο την άλλη έχει λάβει κανείς απάντηση απο αίτηση θεραπείας;

Καλημέρα....
Επειδή κάπου στο ίντερνετ κάποιος έγραψε ότι μίλησε με ανθρώπους του ΑΣΕΠ και του φανέρωσαν ότι υπάρχει το σκεπτικό να γίνουν αποδεκτές κάπου 416 αιτήσεις θεραπείας από τις πάνω από 1200 συνολικά, υπάρχει κάποιος υπεύθυνος να επιβεβαιώσει ή να διαψεύσει;;Καταλαβαίνετε τι θα συμβεί αν αυτό είναι αλήθεια και αν , ακόμη χειρότερα, έχουν σκοπό να δικαιώσουν και αιτήσεις θεραπείας που ζητούν επιστροφή μορίων ειδικής εμπειρίας...
Το θέμα είναι πάρα πολύ σοβαρό αν ισχύει' ειδικά τώρα που ήδη έχουν αναλάβει εργασία πολλές εκατοντάδες' αρκετοί μάλιστα εξ' αυτών που έχουν νοικιάσει..Το ΑΣΕΠ όντως θα το ρισκάρει;


Είναι εξωπραγματικό το νούμερο των δεκτών αιτήσεων θεραπείας. Και απο την άλλη μπορεί να έχει γίνει δεκτό εν μέρει δηλαδή όχι για όλα τα μόρια που αιτήθηκε να διακαιωθεί και να μην επαρκούν τελικά διορισμό.
Τί εννοείς το ΑΣΕΠ θα ρισκάρει; Τόσοι δικαιώθηκαν οφείλει να αλλάξει τους πίνακες... Το λάθος είναι ότι βιάστηκαν να ορκιστούν, των οριστικών. Θα έπρεπε να υπάρχει ορκωμοσία μόνο μετά απο εξέταση αιτήσεων θεραπείας (για περίοδο 3 μηνών). Γενικά τα λέω και όχι μόνο για αυτή την προκύρηξη...

zorana
Μαθητευόμενος
Μαθητευόμενος
Δημοσιεύσεις: 17
Εγγραφή: Πέμ Ιούλ 04, 2019 12:27 pm

Re: ΠΡΟΚΗΡΥΞΗ ΑΣΕΠ 3Κ/2018

Δημοσίευσηαπό zorana » Παρ Οκτ 18, 2019 9:51 am

Ιωάννης Μπάκας έγραψε:
agrileza έγραψε:...απο την άλλη έχει λάβει κανείς απάντηση απο αίτηση θεραπείας;

Καλημέρα....
Επειδή κάπου στο ίντερνετ κάποιος έγραψε ότι μίλησε με ανθρώπους του ΑΣΕΠ και του φανέρωσαν ότι υπάρχει το σκεπτικό να γίνουν αποδεκτές κάπου 416 αιτήσεις θεραπείας από τις πάνω από 1200 συνολικά, υπάρχει κάποιος υπεύθυνος να επιβεβαιώσει ή να διαψεύσει;;Καταλαβαίνετε τι θα συμβεί αν αυτό είναι αλήθεια και αν , ακόμη χειρότερα, έχουν σκοπό να δικαιώσουν και αιτήσεις θεραπείας που ζητούν επιστροφή μορίων ειδικής εμπειρίας...
Το θέμα είναι πάρα πολύ σοβαρό αν ισχύει' ειδικά τώρα που ήδη έχουν αναλάβει εργασία πολλές εκατοντάδες' αρκετοί μάλιστα εξ' αυτών που έχουν νοικιάσει..Το ΑΣΕΠ όντως θα το ρισκάρει;


Και εγώ το διάβασα και δυστυχώς και άλλα δημοσιεύματα το υπονοούν αλλά και το ΑΣΕΠ σε παλαιότερες τηλεφωνικές επικοινωνίες που είχα το υπονοούσε....αφού μου είπε να καθυστερήσω την ορκωμοσία μέχρι να βγάλει τις αιτήσεις θεραπείας. Το θέμα είναι ότι εδώ γράφουμε για αυτό το θέμα 2 - 3 άτομα οι άλλοι δεν ανησυχούν?. Μήπως όσοι είναι Αθήνα πρέπει να πάνε στο ΑΣΕΠ αυτό μου το είπε και υπάλληλος του ΑΣΕΠ να έρθει αντιπροσωπεία σας απο εδώ να πίεση να βγουν τα διορθωμένα αποτελέσματα και να ενημερωθεί ...γιατί δεν γίνεται τίποτα...όποιος έχει πληροφορίες να ενημερώσει επίσημα επιτέλους. Το πρόβλημα τελικά δεν είναι μόνο η ορκωμοσία είναι ότι 400 άτομα περίπου θα βρεθούν σε δυσάρεστη κατάσταση και μπορεί να είναι ο καθένας από εμάς...

agrileza
Δόκιμος
Δόκιμος
Δημοσιεύσεις: 131
Εγγραφή: Πέμ Απρ 19, 2018 3:29 pm

Re: ΠΡΟΚΗΡΥΞΗ ΑΣΕΠ 3Κ/2018

Δημοσίευσηαπό agrileza » Παρ Οκτ 18, 2019 1:12 pm

zorana έγραψε:
Ιωάννης Μπάκας έγραψε:
agrileza έγραψε:...απο την άλλη έχει λάβει κανείς απάντηση απο αίτηση θεραπείας;

Καλημέρα....
Επειδή κάπου στο ίντερνετ κάποιος έγραψε ότι μίλησε με ανθρώπους του ΑΣΕΠ και του φανέρωσαν ότι υπάρχει το σκεπτικό να γίνουν αποδεκτές κάπου 416 αιτήσεις θεραπείας από τις πάνω από 1200 συνολικά, υπάρχει κάποιος υπεύθυνος να επιβεβαιώσει ή να διαψεύσει;;Καταλαβαίνετε τι θα συμβεί αν αυτό είναι αλήθεια και αν , ακόμη χειρότερα, έχουν σκοπό να δικαιώσουν και αιτήσεις θεραπείας που ζητούν επιστροφή μορίων ειδικής εμπειρίας...
Το θέμα είναι πάρα πολύ σοβαρό αν ισχύει' ειδικά τώρα που ήδη έχουν αναλάβει εργασία πολλές εκατοντάδες' αρκετοί μάλιστα εξ' αυτών που έχουν νοικιάσει..Το ΑΣΕΠ όντως θα το ρισκάρει;


Και εγώ το διάβασα και δυστυχώς και άλλα δημοσιεύματα το υπονοούν αλλά και το ΑΣΕΠ σε παλαιότερες τηλεφωνικές επικοινωνίες που είχα το υπονοούσε....αφού μου είπε να καθυστερήσω την ορκωμοσία μέχρι να βγάλει τις αιτήσεις θεραπείας. Το θέμα είναι ότι εδώ γράφουμε για αυτό το θέμα 2 - 3 άτομα οι άλλοι δεν ανησυχούν?. Μήπως όσοι είναι Αθήνα πρέπει να πάνε στο ΑΣΕΠ αυτό μου το είπε και υπάλληλος του ΑΣΕΠ να έρθει αντιπροσωπεία σας απο εδώ να πίεση να βγουν τα διορθωμένα αποτελέσματα και να ενημερωθεί ...γιατί δεν γίνεται τίποτα...όποιος έχει πληροφορίες να ενημερώσει επίσημα επιτέλους. Το πρόβλημα τελικά δεν είναι μόνο η ορκωμοσία είναι ότι 400 άτομα περίπου θα βρεθούν σε δυσάρεστη κατάσταση και μπορεί να είναι ο καθένας από εμάς...


Ε μην τρελαθούμε κι' όλας!!! Πρέπει να στηνόμαστε κάθε φορά στην πόρτα του ΑΣΕΠ δήθεν για να ασκήσουμε πίεση για να βγάζει τα αποτελέσματα; Τί κάνουν κάποιοι αιτήσεις θεραπείας, έτσι στον αέρα; Δρομολογείται μια διαδικασία και δικαιώνονται κάποιοι... Το 400 αποδεκτές δεν σημαίνει διορισμός 400 ατόμων μπορεί να μην επαρκούν τα μόρια για διορισμό, πιστεύω τα μισά άτομα (και πολλά λέω;)...

PAVLOS524
Μαθητευόμενος
Μαθητευόμενος
Δημοσιεύσεις: 5
Εγγραφή: Τετ Ιούλ 10, 2019 3:06 pm

Re: ΠΡΟΚΗΡΥΞΗ ΑΣΕΠ 3Κ/2018

Δημοσίευσηαπό PAVLOS524 » Παρ Οκτ 18, 2019 1:13 pm

Δεν θα είναι μόνο 400 διοριστέοι, αν πάρουμε ως δεδομένο τον αριθμό, αλλά πολλαπλάσιοι λόγω της συνεχόμενης καραμπόλας που θα δημιουργηθεί.

Ιωάννης Μπάκας
Μόνιμος
Μόνιμος
Δημοσιεύσεις: 393
Εγγραφή: Δευ Οκτ 27, 2014 7:23 pm

Re: ΠΡΟΚΗΡΥΞΗ ΑΣΕΠ 3Κ/2018

Δημοσίευσηαπό Ιωάννης Μπάκας » Παρ Οκτ 18, 2019 1:44 pm

Δυστυχώς ρίσκο τεράστιο θα είναι διότι δεν θα επηρεαστούν μόνο αυτοί που θα απολυθούν(Να είναι 250,300,350 δεν ξέρω) αλλά και επιπλέον πολλές άλλες εκατοντάδες επιτυχόντων που το ΑΣΕΠ ουσιαστικά θα τους διατάξει να αλλάξουν τόπο ακόμη και εκατοντάδες χιλιόμετρα μακριά από την αρχική περιοχή διορισμού, κοινώς θα πάρουν από ΑΣΕΠ διαταγή να ταλαιπωρηθούν.....Υπάρχουν και κατηγορίες με 45-50 και βάλε θέσεις ξέρετε....Πχ μόνο εγώ στην κατηγορία μου από κάτω μου έχω κάπου 30 επιτυχόντες με λιγότερα μόρια....
Ακόμη χειρότερα αν χάσεις την θέση σου από κάποιον που του επιστράφηκαν τα μόρια της επίμαχης ειδικής εμπειρίας που έχει αναλυθεί πολλάκις περί τίνος πρόκειται!!
Θέλουν λοιπόν να δικαιώσουν αιτήσεις θεραπείας;;Ας τους προσλάβουν ως υπεράριθμους, υπάρχει ήδη προηγούμενο με την 10Κ/2017 που αρχικά είχε 76 θέσεις και εν συνεχεία αρκετό καιρό μετά την ανάρτηση των οριστικών κάλεσαν και επιλαχόντες για την κάλυψη επιπλέον 40 θέσεων...

SIA76
Μαθητευόμενος
Μαθητευόμενος
Δημοσιεύσεις: 14
Εγγραφή: Τρί Οκτ 03, 2017 3:57 pm

Re: ΠΡΟΚΗΡΥΞΗ ΑΣΕΠ 3Κ/2018

Δημοσίευσηαπό SIA76 » Παρ Οκτ 18, 2019 3:57 pm

Μιλησα με Ασεπ.Περίπου 1000 αιτησεις θεραπείας εχουν εξεταστει.Εγιναν δεκτές πολλές περιπου το 1/3 αλλά θα διοριστουν ελαχιστοι καθως τα μορια τους δεν επαρκουν.

Ιωάννης Μπάκας
Μόνιμος
Μόνιμος
Δημοσιεύσεις: 393
Εγγραφή: Δευ Οκτ 27, 2014 7:23 pm

Re: ΠΡΟΚΗΡΥΞΗ ΑΣΕΠ 3Κ/2018

Δημοσίευσηαπό Ιωάννης Μπάκας » Τρί Οκτ 22, 2019 11:11 am

Καλημέρα...
Ακούστε τώρα και αυτό....
Τις βεβαιώσεις από παθολόγο και ψυχίατρο τις είχα επισυνάψει με τα λοιπά δικαιολογητικά τον περασμένο Ιούλιο !!Όμως λόγω του γεγονότος ότι η ηλεκτρονική αίτηση μου είχε τον αριθμό της παλαιάς ταυτότητας και από την άλλη τους είχα επισυνάψει την καινούργια με αποτέλεσμα η αποκεντρωμένη να μην εγκρίνει την πρόσληψη μου και η όλη διαδικασία αναβλήθηκε!!Έβγαλα, όπως μου ζητήθηκε, βεβαίωση από αστυνομικό τμήμα, ότι ή παλαιά ταυτότητα μου ανήκε σε εμένα αλλά τώρα θέλουν να πάω εκ νέου σε παθολόγο και ψυχίατρο διαφορετικά θα μπλοκαριστεί πάλι η πρόσληψη μου!!!
Εγώ οκ θα υποστώ πάλι την ταλαιπωρία με τους γιατρούς αλλά κύριοι του ΑΣΕΠ ένα θα πω επειδή έχω αρχίσει και αισθάνομαι κορόιδο!!Η ΘΈΣΗ ΕΠΙΤΥΧΊΑΣ ΜΟΥ ΕΊΝΑΙ ΚΑΠΑΡΩΜΈΝΗ!!ΜΗΝ ΜΟΥ ΠΕΊΤΕ ΜΕΤΆ ΌΤΙ ΑΝΑΓΝΩΡΊΣΑΤΕ ΕΙΔΙΚΈΣ ΕΜΠΕΙΡΊΕΣ ΠΟΥ ΞΕΧΆΣΑΤΕ ΝΑ ΠΡΟΣΜΕΤΡΉΣΕΤΕ ΌΤΑΝ ΒΓΆΛΑΤΕ ΤΑ ΟΡΙΣΤΙΚΆ ΤΟΝ ΠΕΡΑΣΜΈΝΟ ΙΟΎΝΙΟ!!

zorana
Μαθητευόμενος
Μαθητευόμενος
Δημοσιεύσεις: 17
Εγγραφή: Πέμ Ιούλ 04, 2019 12:27 pm

Re: ΠΡΟΚΗΡΥΞΗ ΑΣΕΠ 3Κ/2018

Δημοσίευσηαπό zorana » Τρί Οκτ 22, 2019 6:19 pm

Ιωάννης Μπάκας έγραψε:Καλημέρα...
Ακούστε τώρα και αυτό....
Τις βεβαιώσεις από παθολόγο και ψυχίατρο τις είχα επισυνάψει με τα λοιπά δικαιολογητικά τον περασμένο Ιούλιο !!Όμως λόγω του γεγονότος ότι η ηλεκτρονική αίτηση μου είχε τον αριθμό της παλαιάς ταυτότητας και από την άλλη τους είχα επισυνάψει την καινούργια με αποτέλεσμα η αποκεντρωμένη να μην εγκρίνει την πρόσληψη μου και η όλη διαδικασία αναβλήθηκε!!Έβγαλα, όπως μου ζητήθηκε, βεβαίωση από αστυνομικό τμήμα, ότι ή παλαιά ταυτότητα μου ανήκε σε εμένα αλλά τώρα θέλουν να πάω εκ νέου σε παθολόγο και ψυχίατρο διαφορετικά θα μπλοκαριστεί πάλι η πρόσληψη μου!!!
Εγώ οκ θα υποστώ πάλι την ταλαιπωρία με τους γιατρούς αλλά κύριοι του ΑΣΕΠ ένα θα πω επειδή έχω αρχίσει και αισθάνομαι κορόιδο!!Η ΘΈΣΗ ΕΠΙΤΥΧΊΑΣ ΜΟΥ ΕΊΝΑΙ ΚΑΠΑΡΩΜΈΝΗ!!ΜΗΝ ΜΟΥ ΠΕΊΤΕ ΜΕΤΆ ΌΤΙ ΑΝΑΓΝΩΡΊΣΑΤΕ ΕΙΔΙΚΈΣ ΕΜΠΕΙΡΊΕΣ ΠΟΥ ΞΕΧΆΣΑΤΕ ΝΑ ΠΡΟΣΜΕΤΡΉΣΕΤΕ ΌΤΑΝ ΒΓΆΛΑΤΕ ΤΑ ΟΡΙΣΤΙΚΆ ΤΟΝ ΠΕΡΑΣΜΈΝΟ ΙΟΎΝΙΟ!!


Ιωάννη υπομονή χθες μου είπαν από το ΑΣΕΠ ότι έως το τέλος του μήνα θα έχουν βγάλει τα αποτελέσματα. Δυστυχώς δεν μπορούμε να κάνουμε τίποτα δεν βλέπω και κανένα να ενδιαφέρετε...εύχομαι σε εσένα και σε όλους τους διοριστέους το καλύτερο.

agrileza
Δόκιμος
Δόκιμος
Δημοσιεύσεις: 131
Εγγραφή: Πέμ Απρ 19, 2018 3:29 pm

Re: ΠΡΟΚΗΡΥΞΗ ΑΣΕΠ 3Κ/2018

Δημοσίευσηαπό agrileza » Τρί Οκτ 22, 2019 8:35 pm

zorana έγραψε:
Ιωάννης Μπάκας έγραψε:Καλημέρα...
Ακούστε τώρα και αυτό....
Τις βεβαιώσεις από παθολόγο και ψυχίατρο τις είχα επισυνάψει με τα λοιπά δικαιολογητικά τον περασμένο Ιούλιο !!Όμως λόγω του γεγονότος ότι η ηλεκτρονική αίτηση μου είχε τον αριθμό της παλαιάς ταυτότητας και από την άλλη τους είχα επισυνάψει την καινούργια με αποτέλεσμα η αποκεντρωμένη να μην εγκρίνει την πρόσληψη μου και η όλη διαδικασία αναβλήθηκε!!Έβγαλα, όπως μου ζητήθηκε, βεβαίωση από αστυνομικό τμήμα, ότι ή παλαιά ταυτότητα μου ανήκε σε εμένα αλλά τώρα θέλουν να πάω εκ νέου σε παθολόγο και ψυχίατρο διαφορετικά θα μπλοκαριστεί πάλι η πρόσληψη μου!!!
Εγώ οκ θα υποστώ πάλι την ταλαιπωρία με τους γιατρούς αλλά κύριοι του ΑΣΕΠ ένα θα πω επειδή έχω αρχίσει και αισθάνομαι κορόιδο!!Η ΘΈΣΗ ΕΠΙΤΥΧΊΑΣ ΜΟΥ ΕΊΝΑΙ ΚΑΠΑΡΩΜΈΝΗ!!ΜΗΝ ΜΟΥ ΠΕΊΤΕ ΜΕΤΆ ΌΤΙ ΑΝΑΓΝΩΡΊΣΑΤΕ ΕΙΔΙΚΈΣ ΕΜΠΕΙΡΊΕΣ ΠΟΥ ΞΕΧΆΣΑΤΕ ΝΑ ΠΡΟΣΜΕΤΡΉΣΕΤΕ ΌΤΑΝ ΒΓΆΛΑΤΕ ΤΑ ΟΡΙΣΤΙΚΆ ΤΟΝ ΠΕΡΑΣΜΈΝΟ ΙΟΎΝΙΟ!!


Ιωάννη υπομονή χθες μου είπαν από το ΑΣΕΠ ότι έως το τέλος του μήνα θα έχουν βγάλει τα αποτελέσματα. Δυστυχώς δεν μπορούμε να κάνουμε τίποτα δεν βλέπω και κανένα να ενδιαφέρετε...εύχομαι σε εσένα και σε όλους τους διοριστέους το καλύτερο.

Μακάρι να κλείσει επιτέλους αυτός ο κύκλος της προκήρυξης...
Απο την άλλη δεν γνωρίζω για εσάς αν κάνατε αίτηση θεραπείας, δεν πρέπει έχει έρθει πρώτα η απάντηση προσωπικά στο καθένα, προτού αναρτηθούν τα διορθωμένα αποτελέσματα;

Ιωάννης Μπάκας
Μόνιμος
Μόνιμος
Δημοσιεύσεις: 393
Εγγραφή: Δευ Οκτ 27, 2014 7:23 pm

Re: ΠΡΟΚΗΡΥΞΗ ΑΣΕΠ 3Κ/2018

Δημοσίευσηαπό Ιωάννης Μπάκας » Τετ Οκτ 23, 2019 7:45 am

zorana έγραψε:Ιωάννη υπομονή χθες μου είπαν από το ΑΣΕΠ ότι έως το τέλος του μήνα θα έχουν βγάλει τα αποτελέσματα. Δυστυχώς δεν μπορούμε να κάνουμε τίποτα δεν βλέπω και κανένα να ενδιαφέρετε...εύχομαι σε εσένα και σε όλους τους διοριστέους το καλύτερο.


Καλημέρα....
Και όμως το υπουργείο εσωτερικών δέχεται συνεχώς e-mails για το θέμα αυτό.....Υπάρχει μεγάλο ενδιαφέρον απλά δεν φαίνεται στο παρόν forum...

zorana
Μαθητευόμενος
Μαθητευόμενος
Δημοσιεύσεις: 17
Εγγραφή: Πέμ Ιούλ 04, 2019 12:27 pm

Re: ΠΡΟΚΗΡΥΞΗ ΑΣΕΠ 3Κ/2018

Δημοσίευσηαπό zorana » Τετ Οκτ 23, 2019 10:48 am

agrileza έγραψε:
zorana έγραψε:
Ιωάννης Μπάκας έγραψε:Καλημέρα...
Ακούστε τώρα και αυτό....
Τις βεβαιώσεις από παθολόγο και ψυχίατρο τις είχα επισυνάψει με τα λοιπά δικαιολογητικά τον περασμένο Ιούλιο !!Όμως λόγω του γεγονότος ότι η ηλεκτρονική αίτηση μου είχε τον αριθμό της παλαιάς ταυτότητας και από την άλλη τους είχα επισυνάψει την καινούργια με αποτέλεσμα η αποκεντρωμένη να μην εγκρίνει την πρόσληψη μου και η όλη διαδικασία αναβλήθηκε!!Έβγαλα, όπως μου ζητήθηκε, βεβαίωση από αστυνομικό τμήμα, ότι ή παλαιά ταυτότητα μου ανήκε σε εμένα αλλά τώρα θέλουν να πάω εκ νέου σε παθολόγο και ψυχίατρο διαφορετικά θα μπλοκαριστεί πάλι η πρόσληψη μου!!!
Εγώ οκ θα υποστώ πάλι την ταλαιπωρία με τους γιατρούς αλλά κύριοι του ΑΣΕΠ ένα θα πω επειδή έχω αρχίσει και αισθάνομαι κορόιδο!!Η ΘΈΣΗ ΕΠΙΤΥΧΊΑΣ ΜΟΥ ΕΊΝΑΙ ΚΑΠΑΡΩΜΈΝΗ!!ΜΗΝ ΜΟΥ ΠΕΊΤΕ ΜΕΤΆ ΌΤΙ ΑΝΑΓΝΩΡΊΣΑΤΕ ΕΙΔΙΚΈΣ ΕΜΠΕΙΡΊΕΣ ΠΟΥ ΞΕΧΆΣΑΤΕ ΝΑ ΠΡΟΣΜΕΤΡΉΣΕΤΕ ΌΤΑΝ ΒΓΆΛΑΤΕ ΤΑ ΟΡΙΣΤΙΚΆ ΤΟΝ ΠΕΡΑΣΜΈΝΟ ΙΟΎΝΙΟ!!


Ιωάννη υπομονή χθες μου είπαν από το ΑΣΕΠ ότι έως το τέλος του μήνα θα έχουν βγάλει τα αποτελέσματα. Δυστυχώς δεν μπορούμε να κάνουμε τίποτα δεν βλέπω και κανένα να ενδιαφέρετε...εύχομαι σε εσένα και σε όλους τους διοριστέους το καλύτερο.

Μακάρι να κλείσει επιτέλους αυτός ο κύκλος της προκήρυξης...
Απο την άλλη δεν γνωρίζω για εσάς αν κάνατε αίτηση θεραπείας, δεν πρέπει έχει έρθει πρώτα η απάντηση προσωπικά στο καθένα, προτού αναρτηθούν τα διορθωμένα αποτελέσματα;


Καλημέρα δεν έχω κάνει αίτηση θεραπείας ( παρόλο που δεν μου μετρήσανε την εμπειρία μου αλλά ήταν δικό μου λάθος και το θεώρησα ανώφελο να κάνω )...είμαι διορισμένη σε φορέα μακριά απο την πόλη μου και έχω τρία ανήλικα παιδιά και θέλω να ξέρω επιτέλους τι γίνεται δεν είναι λογικό...???

zorana
Μαθητευόμενος
Μαθητευόμενος
Δημοσιεύσεις: 17
Εγγραφή: Πέμ Ιούλ 04, 2019 12:27 pm

Re: ΠΡΟΚΗΡΥΞΗ ΑΣΕΠ 3Κ/2018

Δημοσίευσηαπό zorana » Τετ Οκτ 23, 2019 11:09 am

Ιωάννης Μπάκας έγραψε:
zorana έγραψε:Ιωάννη υπομονή χθες μου είπαν από το ΑΣΕΠ ότι έως το τέλος του μήνα θα έχουν βγάλει τα αποτελέσματα. Δυστυχώς δεν μπορούμε να κάνουμε τίποτα δεν βλέπω και κανένα να ενδιαφέρετε...εύχομαι σε εσένα και σε όλους τους διοριστέους το καλύτερο.


Καλημέρα....
Και όμως το υπουργείο εσωτερικών δέχεται συνεχώς e-mails για το θέμα αυτό.....Υπάρχει μεγάλο ενδιαφέρον απλά δεν φαίνεται στο παρόν forum...


Μακάρι Ιωάννη να δείξουν και από το υπουργείο την πρέπουσα ευαισθησία και ενδιαφέρον γιατί όλοι κουραστήκαμε ψυχολογικά...μακάρι να δικαιωθούν όσοι αδικήθηκαν πραγματικά και όχι όσοι πήραν χαρτιά ειδικής εμπειρίας προεκλογικά σαν ρουσφέτι και τα κατάθεσαν μετά στο ΑΣΕΠ...

theod75
Μόνιμος
Μόνιμος
Δημοσιεύσεις: 365
Εγγραφή: Δευ Μαρ 26, 2018 10:50 am

Re: ΠΡΟΚΗΡΥΞΗ ΑΣΕΠ 3Κ/2018

Δημοσίευσηαπό theod75 » Τετ Οκτ 23, 2019 6:29 pm

zorana έγραψε:
Ιωάννης Μπάκας έγραψε:
zorana έγραψε:Ιωάννη υπομονή χθες μου είπαν από το ΑΣΕΠ ότι έως το τέλος του μήνα θα έχουν βγάλει τα αποτελέσματα. Δυστυχώς δεν μπορούμε να κάνουμε τίποτα δεν βλέπω και κανένα να ενδιαφέρετε...εύχομαι σε εσένα και σε όλους τους διοριστέους το καλύτερο.


Καλημέρα....
Και όμως το υπουργείο εσωτερικών δέχεται συνεχώς e-mails για το θέμα αυτό.....Υπάρχει μεγάλο ενδιαφέρον απλά δεν φαίνεται στο παρόν forum...


Μακάρι Ιωάννη να δείξουν και από το υπουργείο την πρέπουσα ευαισθησία και ενδιαφέρον γιατί όλοι κουραστήκαμε ψυχολογικά...μακάρι να δικαιωθούν όσοι αδικήθηκαν πραγματικά και όχι όσοι πήραν χαρτιά ειδικής εμπειρίας προεκλογικά σαν ρουσφέτι και τα κατάθεσαν μετά στο ΑΣΕΠ...

Μάλλον θα γίνουν πολλες αναπληρώσεις, απ ότι μαθαίνω αρκετοί έχουν αρνηθή να πάνε και άλλες παραιτούνται γιατί νόμιζαν ότι θα πάνε σε γραφείο παρόλο που πέρασαν σαν εργάτριες καθαριότητας.


Επιστροφή σε “ΔΙΑΓΩΝΙΣΜΟΙ ΜΕ ΣΕΙΡΑ ΠΡΟΤΕΡΑΙΟΤΗΤΑΣ”

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: gpt147689 και 22 επισκέπτες