Προκήρυξη ΑΣΕΠ 8Κ/2017

Διαγωνισμοί με σειρά προτεραιότητας σε δημόσιο, ΑΣΕΠ.
maria101980
Προϊστάμενος
Προϊστάμενος
Δημοσιεύσεις: 1447
Εγγραφή: Τρί Απρ 11, 2006 10:19 am

Re: Προκήρυξη ΑΣΕΠ 8Κ/2017

Δημοσίευσηαπό maria101980 » Τρί Σεπ 03, 2019 5:36 pm

dikaiol έγραψε:
maria101980 έγραψε:
dikaiol έγραψε:
Καλημέρα. Έχω νεότερα. Στο τηλ. αυτό δεν ήταν αρμόδια η κυρία και με παρέπεμψε αλλού. Πήρα τηλ. εκεί μίλησα με άλλη κυρία, μου είπε οτι εκκρεμεί η υπογραφή, ότι δεν έχουν νούμερο ΦΕΚ γαιτί το νούμερο το παίρνει αφού πάει προς ΕΤ. Πήρα και το γραφείο του Υπουργού και μου είπαν ότι θα το δουν και αυτοί. Ελπίζω να προχωρήσει τελικά.

Στο γραφείο του υπουργού έκανες καλά κ πήρες. Ρώτησες πότε να ξαναπάρεις για νεότερα?


Όχι γιατί φαινόταν πνιγμένη. Αλλά τους παρακάλεσα να δουν το θέμα γιατί έχει καθυστερήσει πολύ. Μου φάνηκε ειλικρινής η πρόθεσή της. Επίσης υπεύθυνη είναι η Κα Γαλάνη από ότι κατάλαβα τηλ 213 1313 257. Κάτι μου έλεγε για επιτροπές αλλά μου μίλαγαν και στο γραφείο και δεν πολυκατάλαβα. Οπότε αν θες κάλεσε και εσύ από Δευτέρα.

Παιδιά νομίζω ότι πρέπει όλοι να αρχίσουμε να ενοχλούμε. Τα οριστικά αποτελέσματα βγήκαν Απρίλιο κ ακόμα τίποτα. Πρέπει ΟΛΟΙ μαζί, διαφορετικά βλέπω να τραβάει πολύ περισσότερο από όσο νομίζουμε. Δεν έχει υπογράψει ο υπουργός ακόμα, πρέπει να βγει ΦΕΚ κατανομής,μετά είναι οι πιστώσεις, μετά το ΦΕΚ διορισμού. Αυτα όλα θέλουν χρόνο. Αν δεν κινηθούμε όλοι μαζί δεν θα γίνει τίποτα.

Proto19
Μαθητευόμενος
Μαθητευόμενος
Δημοσιεύσεις: 57
Εγγραφή: Παρ Απρ 26, 2019 6:21 pm

Re: Προκήρυξη ΑΣΕΠ 8Κ/2017

Δημοσίευσηαπό Proto19 » Τετ Σεπ 04, 2019 8:52 pm

maria101980 έγραψε:
dikaiol έγραψε:
maria101980 έγραψε:Στο γραφείο του υπουργού έκανες καλά κ πήρες. Ρώτησες πότε να ξαναπάρεις για νεότερα?


Όχι γιατί φαινόταν πνιγμένη. Αλλά τους παρακάλεσα να δουν το θέμα γιατί έχει καθυστερήσει πολύ. Μου φάνηκε ειλικρινής η πρόθεσή της. Επίσης υπεύθυνη είναι η Κα Γαλάνη από ότι κατάλαβα τηλ 213 1313 257. Κάτι μου έλεγε για επιτροπές αλλά μου μίλαγαν και στο γραφείο και δεν πολυκατάλαβα. Οπότε αν θες κάλεσε και εσύ από Δευτέρα.

Παιδιά νομίζω ότι πρέπει όλοι να αρχίσουμε να ενοχλούμε. Τα οριστικά αποτελέσματα βγήκαν Απρίλιο κ ακόμα τίποτα. Πρέπει ΟΛΟΙ μαζί, διαφορετικά βλέπω να τραβάει πολύ περισσότερο από όσο νομίζουμε. Δεν έχει υπογράψει ο υπουργός ακόμα, πρέπει να βγει ΦΕΚ κατανομής,μετά είναι οι πιστώσεις, μετά το ΦΕΚ διορισμού. Αυτα όλα θέλουν χρόνο. Αν δεν κινηθούμε όλοι μαζί δεν θα γίνει τίποτα.

Συμφωνώ απόλυτα.Πηρα παντού τηλέφωνο.Η καθυστέρηση θα είναι στις πιστώσεις στο ΓΛΚ και στο ΦΕΚ διορισμού τρίμηνο υπολογιζουν .Δείτε και την ανακοίνωση της ΟΔΥΕ για παράσταση στο υπουργείο 16 Σεπτεμβρίου.Ολοι να παίρνουμε τηλ μήπως και κάτι αλλάξει.Μες το Χειμώνα εμείς που περάσαμε εκτός τόπου κατοικίας θα είμαστε άστεγοι ...

maria101980
Προϊστάμενος
Προϊστάμενος
Δημοσιεύσεις: 1447
Εγγραφή: Τρί Απρ 11, 2006 10:19 am

Re: Προκήρυξη ΑΣΕΠ 8Κ/2017

Δημοσίευσηαπό maria101980 » Τετ Σεπ 04, 2019 11:26 pm

Proto19 έγραψε:
maria101980 έγραψε:
dikaiol έγραψε:
Όχι γιατί φαινόταν πνιγμένη. Αλλά τους παρακάλεσα να δουν το θέμα γιατί έχει καθυστερήσει πολύ. Μου φάνηκε ειλικρινής η πρόθεσή της. Επίσης υπεύθυνη είναι η Κα Γαλάνη από ότι κατάλαβα τηλ 213 1313 257. Κάτι μου έλεγε για επιτροπές αλλά μου μίλαγαν και στο γραφείο και δεν πολυκατάλαβα. Οπότε αν θες κάλεσε και εσύ από Δευτέρα.

Παιδιά νομίζω ότι πρέπει όλοι να αρχίσουμε να ενοχλούμε. Τα οριστικά αποτελέσματα βγήκαν Απρίλιο κ ακόμα τίποτα. Πρέπει ΟΛΟΙ μαζί, διαφορετικά βλέπω να τραβάει πολύ περισσότερο από όσο νομίζουμε. Δεν έχει υπογράψει ο υπουργός ακόμα, πρέπει να βγει ΦΕΚ κατανομής,μετά είναι οι πιστώσεις, μετά το ΦΕΚ διορισμού. Αυτα όλα θέλουν χρόνο. Αν δεν κινηθούμε όλοι μαζί δεν θα γίνει τίποτα.

Συμφωνώ απόλυτα.Πηρα παντού τηλέφωνο.Η καθυστέρηση θα είναι στις πιστώσεις στο ΓΛΚ και στο ΦΕΚ διορισμού τρίμηνο υπολογιζουν .Δείτε και την ανακοίνωση της ΟΔΥΕ για παράσταση στο υπουργείο 16 Σεπτεμβρίου.Ολοι να παίρνουμε τηλ μήπως και κάτι αλλάξει.Μες το Χειμώνα εμείς που περάσαμε εκτός τόπου κατοικίας θα είμαστε άστεγοι ...

Όταν λες 3μηνο σε τι αναφέρεσαι? Από τώρα υπολογίζουν 3 μήνες να έχει ολοκληρωθεί η διαδικασία ή από τις πιστώσεις μέχρι το ΦΕΚ διορισμού? Γιατί αν εννοουν το δεύτερο, τότε καλά κρασιά. Το θέμα είναι να υπογράψουν το ΦΕΚ κατανομής. Πρέπει κάθε μέρα να ενοχλούμε στο
213 1313 257

Proto19
Μαθητευόμενος
Μαθητευόμενος
Δημοσιεύσεις: 57
Εγγραφή: Παρ Απρ 26, 2019 6:21 pm

Re: Προκήρυξη ΑΣΕΠ 8Κ/2017

Δημοσίευσηαπό Proto19 » Πέμ Σεπ 05, 2019 8:33 am

maria101980 έγραψε:
Proto19 έγραψε:
maria101980 έγραψε:Παιδιά νομίζω ότι πρέπει όλοι να αρχίσουμε να ενοχλούμε. Τα οριστικά αποτελέσματα βγήκαν Απρίλιο κ ακόμα τίποτα. Πρέπει ΟΛΟΙ μαζί, διαφορετικά βλέπω να τραβάει πολύ περισσότερο από όσο νομίζουμε. Δεν έχει υπογράψει ο υπουργός ακόμα, πρέπει να βγει ΦΕΚ κατανομής,μετά είναι οι πιστώσεις, μετά το ΦΕΚ διορισμού. Αυτα όλα θέλουν χρόνο. Αν δεν κινηθούμε όλοι μαζί δεν θα γίνει τίποτα.

Συμφωνώ απόλυτα.Πηρα παντού τηλέφωνο.Η καθυστέρηση θα είναι στις πιστώσεις στο ΓΛΚ και στο ΦΕΚ διορισμού τρίμηνο υπολογιζουν .Δείτε και την ανακοίνωση της ΟΔΥΕ για παράσταση στο υπουργείο 16 Σεπτεμβρίου.Ολοι να παίρνουμε τηλ μήπως και κάτι αλλάξει.Μες το Χειμώνα εμείς που περάσαμε εκτός τόπου κατοικίας θα είμαστε άστεγοι ...

Όταν λες 3μηνο σε τι αναφέρεσαι? Από τώρα υπολογίζουν 3 μήνες να έχει ολοκληρωθεί η διαδικασία ή από τις πιστώσεις μέχρι το ΦΕΚ διορισμού? Γιατί αν εννοουν το δεύτερο, τότε καλά κρασιά. Το θέμα είναι να υπογράψουν το ΦΕΚ κατανομής. Πρέπει κάθε μέρα να ενοχλούμε στο
213 1313 257[/quote
Καλημέρα.Απο το ΦΕΚ κατανομής έως το διορισμό.Στο γραφείο υπουργού όχι στην υπάλληλο αν δεν βάλει υπογραφή ο υπουργός τι να σου κάνει η υπάλληλος.

maria101980
Προϊστάμενος
Προϊστάμενος
Δημοσιεύσεις: 1447
Εγγραφή: Τρί Απρ 11, 2006 10:19 am

Re: Προκήρυξη ΑΣΕΠ 8Κ/2017

Δημοσίευσηαπό maria101980 » Πέμ Σεπ 05, 2019 12:40 pm

Εγώ πήρα κ σήμερα για εμάς τους ΔΕ. Δεν έχει υπογραφεί ακόμα. Δεν ξέρουν πότε. Είναι λέει στον υπουργό.

Proto19
Μαθητευόμενος
Μαθητευόμενος
Δημοσιεύσεις: 57
Εγγραφή: Παρ Απρ 26, 2019 6:21 pm

Re: Προκήρυξη ΑΣΕΠ 8Κ/2017

Δημοσίευσηαπό Proto19 » Πέμ Σεπ 05, 2019 4:44 pm

maria101980 έγραψε:Εγώ πήρα κ σήμερα για εμάς τους ΔΕ. Δεν έχει υπογραφεί ακόμα. Δεν ξέρουν πότε. Είναι λέει στον υπουργό.

Άρα γραφεία υπουργών Δικαιοσύνης και Εσωτερικών (Διοικητικής ανασυγκρότησης) μήπως και το επισπεύσουν .θα δείξει .Μακάρι με τις οχλήσεις να κάνουν κάτι πιο γρήγορα, τόσα χρόνια πέρασαν.

dikaiol
Δόκιμος
Δόκιμος
Δημοσιεύσεις: 144
Εγγραφή: Σάβ Απρ 21, 2018 11:34 pm

Re: Προκήρυξη ΑΣΕΠ 8Κ/2017

Δημοσίευσηαπό dikaiol » Παρ Σεπ 06, 2019 12:15 pm

Proto19 έγραψε:
maria101980 έγραψε:
Proto19 έγραψε:Συμφωνώ απόλυτα.Πηρα παντού τηλέφωνο.Η καθυστέρηση θα είναι στις πιστώσεις στο ΓΛΚ και στο ΦΕΚ διορισμού τρίμηνο υπολογιζουν .Δείτε και την ανακοίνωση της ΟΔΥΕ για παράσταση στο υπουργείο 16 Σεπτεμβρίου.Ολοι να παίρνουμε τηλ μήπως και κάτι αλλάξει.Μες το Χειμώνα εμείς που περάσαμε εκτός τόπου κατοικίας θα είμαστε άστεγοι ...

Όταν λες 3μηνο σε τι αναφέρεσαι? Από τώρα υπολογίζουν 3 μήνες να έχει ολοκληρωθεί η διαδικασία ή από τις πιστώσεις μέχρι το ΦΕΚ διορισμού? Γιατί αν εννοουν το δεύτερο, τότε καλά κρασιά. Το θέμα είναι να υπογράψουν το ΦΕΚ κατανομής. Πρέπει κάθε μέρα να ενοχλούμε στο
213 1313 257[/quote
Καλημέρα.Απο το ΦΕΚ κατανομής έως το διορισμό.Στο γραφείο υπουργού όχι στην υπάλληλο αν δεν βάλει υπογραφή ο υπουργός τι να σου κάνει η υπάλληλος.


Αυτά τα γνωρίζουμε.3μηνο είναι και σύμφωνα με το νόμο, από το ένα ΦΕΚ στο άλλο, που σχεδόν ποτέ δεν υλοποιείται. Εδώ έχει καθυστερήσει πολύ το στάδιο μέχρι το ΦΕΚ Κατανομής. Καλέστε παιδιά όλοι!

dikaiol
Δόκιμος
Δόκιμος
Δημοσιεύσεις: 144
Εγγραφή: Σάβ Απρ 21, 2018 11:34 pm

Re: Προκήρυξη ΑΣΕΠ 8Κ/2017

Δημοσίευσηαπό dikaiol » Παρ Σεπ 06, 2019 3:53 pm

ΑΝΑΛΗΨΗ ΥΠΟΧΡΕΩΣΗΣ

Α Π Ο Φ Α Σ Η
Αριθ.Πρωτ.: 62891

ΔΙΚΑΣΤΙΚΕΣ ΑΡΧΕΣ ΤΗΣ ΧΩΡΑΣ ΜΙΣΘΟΔΟΣΙΑ διορισμος 42 ΤΕ Γραμματεων στα δικαστηρια της Χωρας


Με το καλό!

kozuser
Δόκιμος
Δόκιμος
Δημοσιεύσεις: 117
Εγγραφή: Παρ Φεβ 05, 2016 5:32 pm

Re: Προκήρυξη ΑΣΕΠ 8Κ/2017

Δημοσίευσηαπό kozuser » Σάβ Σεπ 07, 2019 4:15 pm

dikaiol έγραψε:ΑΝΑΛΗΨΗ ΥΠΟΧΡΕΩΣΗΣ

Α Π Ο Φ Α Σ Η
Αριθ.Πρωτ.: 62891

ΔΙΚΑΣΤΙΚΕΣ ΑΡΧΕΣ ΤΗΣ ΧΩΡΑΣ ΜΙΣΘΟΔΟΣΙΑ διορισμος 42 ΤΕ Γραμματεων στα δικαστηρια της Χωρας


Με το καλό!

Αντε με το καλό να πέρνουμε σειρα και εμείς οι ΔΕ!!!!

maria101980
Προϊστάμενος
Προϊστάμενος
Δημοσιεύσεις: 1447
Εγγραφή: Τρί Απρ 11, 2006 10:19 am

Re: Προκήρυξη ΑΣΕΠ 8Κ/2017

Δημοσίευσηαπό maria101980 » Σάβ Σεπ 07, 2019 6:00 pm

kozuser έγραψε:
dikaiol έγραψε:ΑΝΑΛΗΨΗ ΥΠΟΧΡΕΩΣΗΣ

Α Π Ο Φ Α Σ Η
Αριθ.Πρωτ.: 62891

ΔΙΚΑΣΤΙΚΕΣ ΑΡΧΕΣ ΤΗΣ ΧΩΡΑΣ ΜΙΣΘΟΔΟΣΙΑ διορισμος 42 ΤΕ Γραμματεων στα δικαστηρια της Χωρας


Με το καλό!

Αντε με το καλό να πέρνουμε σειρα και εμείς οι ΔΕ!!!!

Μακάρι, αν κ προβλέπεται μακρύς ο δρόμος

nina2018
Δόκιμος
Δόκιμος
Δημοσιεύσεις: 110
Εγγραφή: Σάβ Φεβ 10, 2018 12:15 pm

Re: Προκήρυξη ΑΣΕΠ 8Κ/2017

Δημοσίευσηαπό nina2018 » Δευ Σεπ 09, 2019 11:59 am

Καλημέρα σε όλους! Μόλις επικοινώνησα με το Υπουργείο Δικαιοσύνης και ενημερώθηκα ότι σήμερα πήγαν τα χαρτιά του διορισμού μας (ΤΕ) στον υπουργό για υπογραφή. Επειτα μενει η εγγραφη μας στα μητρωα δημοσιου και είμαστε στην τελική ευθεία! Εκτός απροόπτου, σε έναν μήνα το πολύ είμαστε έτοιμοι!

maria101980
Προϊστάμενος
Προϊστάμενος
Δημοσιεύσεις: 1447
Εγγραφή: Τρί Απρ 11, 2006 10:19 am

Re: Προκήρυξη ΑΣΕΠ 8Κ/2017

Δημοσίευσηαπό maria101980 » Δευ Σεπ 09, 2019 2:07 pm

nina2018 έγραψε:Καλημέρα σε όλους! Μόλις επικοινώνησα με το Υπουργείο Δικαιοσύνης και ενημερώθηκα ότι σήμερα πήγαν τα χαρτιά του διορισμού μας (ΤΕ) στον υπουργό για υπογραφή. Επειτα μενει η εγγραφη μας στα μητρωα δημοσιου και είμαστε στην τελική ευθεία! Εκτός απροόπτου, σε έναν μήνα το πολύ είμαστε έτοιμοι!

Πολύ ωραία. Συγχαρητήρια. Καλό διορισμό σε όλους. Περιμένουμε εντυπώσεις!
Με τους ΔΕ έχουμε τίποτα νεότερο?

Proto19
Μαθητευόμενος
Μαθητευόμενος
Δημοσιεύσεις: 57
Εγγραφή: Παρ Απρ 26, 2019 6:21 pm

Re: Προκήρυξη ΑΣΕΠ 8Κ/2017

Δημοσίευσηαπό Proto19 » Δευ Σεπ 09, 2019 5:53 pm

maria101980 έγραψε:
nina2018 έγραψε:Καλημέρα σε όλους! Μόλις επικοινώνησα με το Υπουργείο Δικαιοσύνης και ενημερώθηκα ότι σήμερα πήγαν τα χαρτιά του διορισμού μας (ΤΕ) στον υπουργό για υπογραφή. Επειτα μενει η εγγραφη μας στα μητρωα δημοσιου και είμαστε στην τελική ευθεία! Εκτός απροόπτου, σε έναν μήνα το πολύ είμαστε έτοιμοι!

Πολύ ωραία. Συγχαρητήρια. Καλό διορισμό σε όλους. Περιμένουμε εντυπώσεις!
Με τους ΔΕ έχουμε τίποτα νεότερο?

Πήρα σήμερα στο γραφείο του Υπουργού ακόμη τπτ..Παιδια όλοι πρέπει να επικοινωνούμε με το γραφείο Υπουργού στο πρώην Διοικητικής Ανασυγκρότησης .

serva
Μαθητευόμενος
Μαθητευόμενος
Δημοσιεύσεις: 22
Εγγραφή: Παρ Ιαν 18, 2019 2:01 pm

Re: Προκήρυξη ΑΣΕΠ 8Κ/2017

Δημοσίευσηαπό serva » Δευ Σεπ 09, 2019 7:43 pm

maria101980 έγραψε:
nina2018 έγραψε:Καλημέρα σε όλους! Μόλις επικοινώνησα με το Υπουργείο Δικαιοσύνης και ενημερώθηκα ότι σήμερα πήγαν τα χαρτιά του διορισμού μας (ΤΕ) στον υπουργό για υπογραφή. Επειτα μενει η εγγραφη μας στα μητρωα δημοσιου και είμαστε στην τελική ευθεία! Εκτός απροόπτου, σε έναν μήνα το πολύ είμαστε έτοιμοι!

Πολύ ωραία. Συγχαρητήρια. Καλό διορισμό σε όλους. Περιμένουμε εντυπώσεις!
Με τους ΔΕ έχουμε τίποτα νεότερο?


Καλησπέρα σε όλους !! Τι ευχάριστα νέα !!! :D :D Σ' ευχαριστούμε πολύ για την ενημέρωση!! Άντε αμήν!!Εύχομαι να μην μας τύχουν αλλά απρόοπτα!! :wink: Αρκετή υπομονή κάναμε !!! Πιστεύω να μας έμεινε η ουρά!!

maria101980
Προϊστάμενος
Προϊστάμενος
Δημοσιεύσεις: 1447
Εγγραφή: Τρί Απρ 11, 2006 10:19 am

Re: Προκήρυξη ΑΣΕΠ 8Κ/2017

Δημοσίευσηαπό maria101980 » Τρί Σεπ 10, 2019 8:46 am

Proto19 έγραψε:
maria101980 έγραψε:
nina2018 έγραψε:Καλημέρα σε όλους! Μόλις επικοινώνησα με το Υπουργείο Δικαιοσύνης και ενημερώθηκα ότι σήμερα πήγαν τα χαρτιά του διορισμού μας (ΤΕ) στον υπουργό για υπογραφή. Επειτα μενει η εγγραφη μας στα μητρωα δημοσιου και είμαστε στην τελική ευθεία! Εκτός απροόπτου, σε έναν μήνα το πολύ είμαστε έτοιμοι!

Πολύ ωραία. Συγχαρητήρια. Καλό διορισμό σε όλους. Περιμένουμε εντυπώσεις!
Με τους ΔΕ έχουμε τίποτα νεότερο?

Πήρα σήμερα στο γραφείο του Υπουργού ακόμη τπτ..Παιδια όλοι πρέπει να επικοινωνούμε με το γραφείο Υπουργού στο πρώην Διοικητικής Ανασυγκρότησης .

Δε βλέπω φως. Πάντως κ στη σελίδα του ΟΔΥΕ διαμαρτύρονται έντονα για τις προσλήψεις


Επιστροφή σε “ΔΙΑΓΩΝΙΣΜΟΙ ΜΕ ΣΕΙΡΑ ΠΡΟΤΕΡΑΙΟΤΗΤΑΣ”

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 23 επισκέπτες