Γραπτός Διαγωνισμός Εφοριακών

Γραπτοί διαγωνισμοί σε δημόσιο, ΑΣΕΠ.
bloom2019
Μαθητευόμενος
Μαθητευόμενος
Δημοσιεύσεις: 4
Εγγραφή: Τετ Μαρ 13, 2019 2:31 pm

Re: Γραπτός Διαγωνισμός Εφοριακών

Δημοσίευσηαπό bloom2019 » Σάβ Ιούλ 27, 2019 7:25 am

Ουτε και εγω ελαβα mail...

alexis13
Μαθητευόμενος
Μαθητευόμενος
Δημοσιεύσεις: 28
Εγγραφή: Δευ Δεκ 18, 2017 9:22 pm

Re: Γραπτός Διαγωνισμός Εφοριακών

Δημοσίευσηαπό alexis13 » Σάβ Ιούλ 27, 2019 9:36 am

grv έγραψε:
WASDE123 έγραψε:καλημέρα σας
μου ήρθε σήμερα Mail για την εκπαιδευτική σειρά
για ΦΕΚ διορισμού αναφέρει εντός Αυγούστου




Λάβατε όλοι email ενημέρωσης για την εκπαιδευτική σειρά; Εγω δεν έλαβα τιποτα..

Καλημέρα!
Ούτε εγώ ενημερώθηκα ακόμη. Δεν υπάρχει λόγος να ανησυχούμε, μέσα στην εβδομάδα πιστεύω θα μας στείλουν και εμάς email.

nomiki87
Μαθητευόμενος
Μαθητευόμενος
Δημοσιεύσεις: 16
Εγγραφή: Παρ Αύγ 31, 2018 11:57 am

Re: Γραπτός Διαγωνισμός Εφοριακών

Δημοσίευσηαπό nomiki87 » Σάβ Ιούλ 27, 2019 3:36 pm

Καλημέρα συνάδελφοι, όσοι δε λάβατε mail είτε για την πρώτη είτε για τη δεύτερη σειρα δεν έχει σημασία (εγω π.χ είμαι στη β σειρά και μου έστειλαν κανονικά mail) καλό είναι να πάρετε ένα τηλεφωνο από Δευτερα στη διεύθυνση ανθρωπίνου δυναμικού να σας ενημερώσουνσε ποια σειρά είστε. Εξ όσων γνωρίζω συνέβη σε αρκετούς να μην πάει το mail από λάθος του συστήματος. Μία φίλη μου τους τηλεφώνησε αμέσως και αφού την ενημέρωσαν σε ποια σειρά είναι της είπαν χίλια συγγνώμη απλά το στείλαμε μαζικά και έγιναν λάθη.. Επομένως καλό είναι να κάνετε ένα τηλέφωνο γιατί δε γνωρίζουν σε ποιους πήγετο mail και σε ποιους όχι.

kav30
Μαθητευόμενος
Μαθητευόμενος
Δημοσιεύσεις: 38
Εγγραφή: Πέμ Νοέμ 22, 2018 10:19 am

Re: Γραπτός Διαγωνισμός Εφοριακών

Δημοσίευσηαπό kav30 » Σάβ Ιούλ 27, 2019 11:43 pm

Πήρε κανείς τηλέφωνο να ρωτήσει αν τα μαθήματα θα γίνουν μοσχάτο ή ηλιούπολη????

bloom2019
Μαθητευόμενος
Μαθητευόμενος
Δημοσιεύσεις: 4
Εγγραφή: Τετ Μαρ 13, 2019 2:31 pm

Re: Γραπτός Διαγωνισμός Εφοριακών

Δημοσίευσηαπό bloom2019 » Δευ Ιούλ 29, 2019 9:44 am

Μολις πηρα τηλ. για να ρωτησω σε ποια εκπαιδευτικη σειρα ειμαι και ενημερωθηκα οτι τα μαθηματα θα γινουν στην Ηλιουπολη.Εγω θα ειμαι στην β εκπαιδευτικη σειρα.Δεν ξερω αν παιζει ρολο αυτο...

grv
Μαθητευόμενος
Μαθητευόμενος
Δημοσιεύσεις: 31
Εγγραφή: Τρί Φεβ 12, 2019 10:21 am

Re: Γραπτός Διαγωνισμός Εφοριακών

Δημοσίευσηαπό grv » Δευ Ιούλ 29, 2019 3:24 pm

bloom2019 έγραψε:Μολις πηρα τηλ. για να ρωτησω σε ποια εκπαιδευτικη σειρα ειμαι και ενημερωθηκα οτι τα μαθηματα θα γινουν στην Ηλιουπολη.Εγω θα ειμαι στην β εκπαιδευτικη σειρα.Δεν ξερω αν παιζει ρολο αυτο...



Και εγώ δεν είχα λάβει email και πήρα τηλ να ρωτήσω σε ποια εκπαιδευτική σειρά είμαι. ..Μου είπαν στην πρώτη και τα μαθήματα θα γίνουν Ηλιούπολη. ..Μου το είπαν με σιγουριά. ..Τέλος να πω ότι μου ζήτησαν να τους στείλω Email στο οποίο να δηλώνω ότι δεν ελαβα το ενημερωτικό email ώστε να μου το στείλουν. ..Οπότε να ξέρετε οποίος δεν έλαβε email να πάρει τηλέφωνο

oikonomologos82
Μαθητευόμενος
Μαθητευόμενος
Δημοσιεύσεις: 8
Εγγραφή: Παρ Νοέμ 06, 2015 1:39 pm

Re: Γραπτός Διαγωνισμός Εφοριακών

Δημοσίευσηαπό oikonomologos82 » Δευ Ιούλ 29, 2019 4:57 pm

Καλησπέρα. Μου εστείλαν και μένα email είμαι στην πρώτη εκπαιδευτική σειρά. Όσοι δεν είστε από Αθήνα τι θα κάνετε με την διαμονή; Επισης και εμένα μου είπαν ότι τα μαθήματα θα γίνουν στην Ηλιουπολη.

stathkon
Μαθητευόμενος
Μαθητευόμενος
Δημοσιεύσεις: 54
Εγγραφή: Παρ Σεπ 21, 2018 12:31 am

Re: Γραπτός Διαγωνισμός Εφοριακών

Δημοσίευσηαπό stathkon » Τρί Ιούλ 30, 2019 12:48 pm

Καλημέρα!! Μήπως σας είπαν κάτι για τις κοινοποιήσεις που αναφέρει στο mail ποτε θα γίνουν περίπου;;

el2018
Μαθητευόμενος
Μαθητευόμενος
Δημοσιεύσεις: 20
Εγγραφή: Τετ Σεπ 12, 2018 3:21 pm

Re: Γραπτός Διαγωνισμός Εφοριακών

Δημοσίευσηαπό el2018 » Τρί Ιούλ 30, 2019 12:56 pm

oikonomologos82 έγραψε:Καλησπέρα. Μου εστείλαν και μένα email είμαι στην πρώτη εκπαιδευτική σειρά. Όσοι δεν είστε από Αθήνα τι θα κάνετε με την διαμονή; Επισης και εμένα μου είπαν ότι τα μαθήματα θα γίνουν στην Ηλιουπολη.


Εγώ κοιτάζω μέσω airbnb, αλλά οι τιμές είναι ψηλά. Στην Ηλιούπολη δεν βρίσκω τίποτα. Επίσης, δεν γνωρίζουμε πότε τελειώνουν τα μαθήματα. Οκ, η Β σειρά ξεκινάει στις 18/11, αλλά αυτό σημαίνει ότι η Α τελειώνει στις 15/11? Γνωρίζει κανείς αν υπάρχουν ξενοδοχεία με μακροπρόθεσμη μίσθωση σε σχετικά καλές τιμές?

stav87
Δόκιμος
Δόκιμος
Δημοσιεύσεις: 107
Εγγραφή: Παρ Σεπ 29, 2017 5:07 pm

Re: Γραπτός Διαγωνισμός Εφοριακών

Δημοσίευσηαπό stav87 » Τρί Ιούλ 30, 2019 5:10 pm

stathkon έγραψε:Καλημέρα!! Μήπως σας είπαν κάτι για τις κοινοποιήσεις που αναφέρει στο mail ποτε θα γίνουν περίπου;;


Για να γίνει η κοινοποίηση πρέπει πρώτα να βγει το ΦΕΚ διορισμού όσων είναι στην 1η σειρά ώστε να ακολουθήσει η επίδοση του διορισμού.

Οπότε τις επόμενες μέρες περιμένουμε τη δημοσίευση της λίστας σε ΦΕΚ!

yiannisvag84
Μαθητευόμενος
Μαθητευόμενος
Δημοσιεύσεις: 13
Εγγραφή: Τρί Μάιος 14, 2019 5:26 pm

Re: Γραπτός Διαγωνισμός Εφοριακών

Δημοσίευσηαπό yiannisvag84 » Τρί Ιούλ 30, 2019 6:02 pm

el2018 έγραψε:
oikonomologos82 έγραψε:Καλησπέρα. Μου εστείλαν και μένα email είμαι στην πρώτη εκπαιδευτική σειρά. Όσοι δεν είστε από Αθήνα τι θα κάνετε με την διαμονή; Επισης και εμένα μου είπαν ότι τα μαθήματα θα γίνουν στην Ηλιουπολη.


Εγώ κοιτάζω μέσω airbnb, αλλά οι τιμές είναι ψηλά. Στην Ηλιούπολη δεν βρίσκω τίποτα. Επίσης, δεν γνωρίζουμε πότε τελειώνουν τα μαθήματα. Οκ, η Β σειρά ξεκινάει στις 18/11, αλλά αυτό σημαίνει ότι η Α τελειώνει στις 15/11? Γνωρίζει κανείς αν υπάρχουν ξενοδοχεία με μακροπρόθεσμη μίσθωση σε σχετικά καλές τιμές?


Έχω την εντύπωση ότι η αρχική θεωρητική εκπαίδευση θα κρατήσει δύο μήνες (αν θυμάμαι καλά αυτό μου είχε πει υπάλληλος από το τμήμα ανθρώπινου δυναμικού). Εγώ είμαι Β σειρά, αλλά από μια ματιά που έχω ρίξει, οι τιμές μέσω airbnb είναι όντως υψηλές. Ούτε βρήκα κάποιο ξενοδοχείο εκεί κοντά, οπότε λογικά θα χρειαστεί να αλλάξουμε μία ή και δύο συγκοινωνίες.

oikonomologos82
Μαθητευόμενος
Μαθητευόμενος
Δημοσιεύσεις: 8
Εγγραφή: Παρ Νοέμ 06, 2015 1:39 pm

Re: Γραπτός Διαγωνισμός Εφοριακών

Δημοσίευσηαπό oikonomologos82 » Τετ Ιούλ 31, 2019 12:42 pm

yiannisvag84 έγραψε:
el2018 έγραψε:
oikonomologos82 έγραψε:Καλησπέρα. Μου εστείλαν και μένα email είμαι στην πρώτη εκπαιδευτική σειρά. Όσοι δεν είστε από Αθήνα τι θα κάνετε με την διαμονή; Επισης και εμένα μου είπαν ότι τα μαθήματα θα γίνουν στην Ηλιουπολη.


Εγώ κοιτάζω μέσω airbnb, αλλά οι τιμές είναι ψηλά. Στην Ηλιούπολη δεν βρίσκω τίποτα. Επίσης, δεν γνωρίζουμε πότε τελειώνουν τα μαθήματα. Οκ, η Β σειρά ξεκινάει στις 18/11, αλλά αυτό σημαίνει ότι η Α τελειώνει στις 15/11? Γνωρίζει κανείς αν υπάρχουν ξενοδοχεία με μακροπρόθεσμη μίσθωση σε σχετικά καλές τιμές?


Έχω την εντύπωση ότι η αρχική θεωρητική εκπαίδευση θα κρατήσει δύο μήνες (αν θυμάμαι καλά αυτό μου είχε πει υπάλληλος από το τμήμα ανθρώπινου δυναμικού). Εγώ είμαι Β σειρά, αλλά από μια ματιά που έχω ρίξει, οι τιμές μέσω airbnb είναι όντως υψηλές. Ούτε βρήκα κάποιο ξενοδοχείο εκεί κοντά, οπότε λογικά θα χρειαστεί να αλλάξουμε μία ή και δύο συγκοινωνίες.


Δεν βρήκες ξενοδοχείο ή ήταν ακριβά? Airbnb που κοίταξα και εγώ είναι πάρα πολύ ακριβά ακομα και στις γυρω περιοχές αν βρει κάποιος κάποια πιο οικονομική λύση παρακαλω να μας πει και εμάς.

yiannisvag84
Μαθητευόμενος
Μαθητευόμενος
Δημοσιεύσεις: 13
Εγγραφή: Τρί Μάιος 14, 2019 5:26 pm

Re: Γραπτός Διαγωνισμός Εφοριακών

Δημοσίευσηαπό yiannisvag84 » Τετ Ιούλ 31, 2019 1:05 pm

oikonomologos82 έγραψε:
yiannisvag84 έγραψε:
el2018 έγραψε:
Εγώ κοιτάζω μέσω airbnb, αλλά οι τιμές είναι ψηλά. Στην Ηλιούπολη δεν βρίσκω τίποτα. Επίσης, δεν γνωρίζουμε πότε τελειώνουν τα μαθήματα. Οκ, η Β σειρά ξεκινάει στις 18/11, αλλά αυτό σημαίνει ότι η Α τελειώνει στις 15/11? Γνωρίζει κανείς αν υπάρχουν ξενοδοχεία με μακροπρόθεσμη μίσθωση σε σχετικά καλές τιμές?


Έχω την εντύπωση ότι η αρχική θεωρητική εκπαίδευση θα κρατήσει δύο μήνες (αν θυμάμαι καλά αυτό μου είχε πει υπάλληλος από το τμήμα ανθρώπινου δυναμικού). Εγώ είμαι Β σειρά, αλλά από μια ματιά που έχω ρίξει, οι τιμές μέσω airbnb είναι όντως υψηλές. Ούτε βρήκα κάποιο ξενοδοχείο εκεί κοντά, οπότε λογικά θα χρειαστεί να αλλάξουμε μία ή και δύο συγκοινωνίες.


Δεν βρήκες ξενοδοχείο ή ήταν ακριβά? Airbnb που κοίταξα και εγώ είναι πάρα πολύ ακριβά ακομα και στις γυρω περιοχές αν βρει κάποιος κάποια πιο οικονομική λύση παρακαλω να μας πει και εμάς.

Δεν βρήκα ξενοδοχείο στην περιοχή της Ηλιούπολης εννοούσα.

WASDE123
Μαθητευόμενος
Μαθητευόμενος
Δημοσιεύσεις: 4
Εγγραφή: Τετ Νοέμ 21, 2018 3:55 pm

Re: Γραπτός Διαγωνισμός Εφοριακών

Δημοσίευσηαπό WASDE123 » Κυρ Αύγ 04, 2019 6:25 pm

καλησπέρα ανακοινώθηκε προγραμμα φοίτησης και διάρκεια αυτού .Μήπως ξέρει κάποιος τελικάγια πόσο καιρό θα θεωρούμαστε και θα αμοιβόμαστε ως δόκιμοι υπάλληλοι ;

grv
Μαθητευόμενος
Μαθητευόμενος
Δημοσιεύσεις: 31
Εγγραφή: Τρί Φεβ 12, 2019 10:21 am

Re: Γραπτός Διαγωνισμός Εφοριακών

Δημοσίευσηαπό grv » Δευ Αύγ 05, 2019 1:06 am

WASDE123 έγραψε:καλησπέρα ανακοινώθηκε προγραμμα φοίτησης και διάρκεια αυτού .Μήπως ξέρει κάποιος τελικάγια πόσο καιρό θα θεωρούμαστε και θα αμοιβόμαστε ως δόκιμοι υπάλληλοι ;



Ευχαριστουμε για την ενημέρωση...που μπορούμε να το βρουμε; μπορείς να μας αναφέρεις το link;


Επιστροφή σε “ΓΡΑΠΤΟΙ ΔΙΑΓΩΝΙΣΜΟΙ”

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 7 επισκέπτες