Συνυπηρετηση τριτεκνων

Μεταθέσεις, μετατάξεις, αποσπάσεις στο δημόσιο.
doraev79
Μαθητευόμενος
Μαθητευόμενος
Δημοσιεύσεις: 1
Εγγραφή: Δευ Ιουν 24, 2019 12:11 am

Συνυπηρετηση τριτεκνων

Δημοσίευσηαπό doraev79 » Τετ Ιουν 26, 2019 9:46 pm

Καλησπερα σας
Στην περίπτωση μου έχουμε το έξεις ο άντρας μου είναι δόκιμος υπάλληλος σε δημο της Αθήνας και εγώ είμαιμονιμη υπάλληλος της ΔΕΗ στην επαρχια εδώ και 10ετια. Είμαστε τριτεκνη οικογενεια και η κορη μου σπουδάζει στη Θεσσαλονίκη. Μπορεί να πάρει μεταθεση λόγω συνυπηρετησης???? Ενώ είναι δόκιμος
Και αν ναι ποια διαδικασια θα πρέπει να κάνουμε?????

theod75
Μόνιμος
Μόνιμος
Δημοσιεύσεις: 365
Εγγραφή: Δευ Μαρ 26, 2018 10:50 am

Re: Συνυπηρετηση τριτεκνων

Δημοσίευσηαπό theod75 » Τετ Ιούλ 03, 2019 11:28 pm

doraev79 έγραψε:Καλησπερα σας
Στην περίπτωση μου έχουμε το έξεις ο άντρας μου είναι δόκιμος υπάλληλος σε δημο της Αθήνας και εγώ είμαιμονιμη υπάλληλος της ΔΕΗ στην επαρχια εδώ και 10ετια. Είμαστε τριτεκνη οικογενεια και η κορη μου σπουδάζει στη Θεσσαλονίκη. Μπορεί να πάρει μεταθεση λόγω συνυπηρετησης???? Ενώ είναι δόκιμος
Και αν ναι ποια διαδικασια θα πρέπει να κάνουμε?????

η ΔΕΗ δεν ανηκει στο στενο δημοσιο τομεα επομενος δεν ισχυει η συνηπηρετηση

zorana
Μαθητευόμενος
Μαθητευόμενος
Δημοσιεύσεις: 17
Εγγραφή: Πέμ Ιούλ 04, 2019 12:27 pm

Re: Συνυπηρέτηση δημοσίων υπαλλήλων

Δημοσίευσηαπό zorana » Παρ Ιούλ 05, 2019 12:38 am

Αγαπητοί φίλοι θα ήθελα και εγώ την βοηθειά σας, είμαι τρίτεκνη ( ανήλικα ) και ο άνδρας μου είναι μόνιμος υπάλληλος σε Δήμο. Σκέφτομαι να αποδεχτώ θέση διορισμού σε Δήμο της Αθήνας αλλά δεν γνωρίζω τίποτα για την διαδικασία απόσπασης για συνυπηρέτηση με δημόσιο υπάλληλο ( που κάνω αίτηση, πως μπορω να ξέρω τις διαθέσιμες θέσεις στην περιοχή μου, χρονική διάρκεια της όλης διαδικασίας ). Ευχαριστώ εκ των προτέρων για την βοήθεια σας.

theod75
Μόνιμος
Μόνιμος
Δημοσιεύσεις: 365
Εγγραφή: Δευ Μαρ 26, 2018 10:50 am

Re: Συνυπηρέτηση δημοσίων υπαλλήλων

Δημοσίευσηαπό theod75 » Κυρ Ιούλ 14, 2019 1:30 am

zorana έγραψε:Αγαπητοί φίλοι θα ήθελα και εγώ την βοηθειά σας, είμαι τρίτεκνη ( ανήλικα ) και ο άνδρας μου είναι μόνιμος υπάλληλος σε Δήμο. Σκέφτομαι να αποδεχτώ θέση διορισμού σε Δήμο της Αθήνας αλλά δεν γνωρίζω τίποτα για την διαδικασία απόσπασης για συνυπηρέτηση με δημόσιο υπάλληλο ( που κάνω αίτηση, πως μπορω να ξέρω τις διαθέσιμες θέσεις στην περιοχή μου, χρονική διάρκεια της όλης διαδικασίας ). Ευχαριστώ εκ των προτέρων για την βοήθεια σας.

κανεις αίτηση στην επιτροπη κινητικοτητας στο υπδα ηλεκτρονικα

zorana
Μαθητευόμενος
Μαθητευόμενος
Δημοσιεύσεις: 17
Εγγραφή: Πέμ Ιούλ 04, 2019 12:27 pm

Re: Συνυπηρετηση τριτεκνων

Δημοσίευσηαπό zorana » Κυρ Ιούλ 14, 2019 1:29 pm

Ευχαριστώ πολύ για την απάντηση, μήπως γνωρίζετε το χρονικό διάστημα που διεκπεραιώνονται αυτές οι αιτήσεις δηλαδή σε πόσο καιρό θα μπορέσω να πάρω απόσπαση? Ευχαριστώ...


Επιστροφή σε “ΜΕΤΑΘΕΣΕΙΣ - ΜΕΤΑΤΑΞΕΙΣ - ΑΠΟΣΠΑΣΕΙΣ”

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 15 επισκέπτες