ΚΕΕΛΠΝΟ προσωρινά για 1575 θέσεις

Εποχικό προσωπικό, συμβάσεις έργου ορισμένου χρόνου.
argyro73
Μαθητευόμενος
Μαθητευόμενος
Δημοσιεύσεις: 4
Εγγραφή: Τρί Σεπ 11, 2018 2:44 pm

ΚΕΕΛΠΝΟ προσωρινά για 1575 θέσεις

Δημοσίευσηαπό argyro73 » Τρί Φεβ 12, 2019 5:56 pm

Στα προσωρινά αποτελέσματα του ΚΕΕΛΠΝΟ για τις 1575 θέσεις, που αναρτήθηκαν σήμερα, ο σύνδεσμος για το Υποέργο 4 δεν ανοίγει, με αποτέλεσμα να μη μπορεί κανείς να δει τη σειρά κατάταξής του. Υπάρχει κάποιος συνυποψήφιος για το Υποέργο 4, που να γνωρίζει κάτι σχετικά; Μπήκα και στην κεντρική σελίδα του ΚΕΕΛΠΝΟ και στη σελίδα του προγράμματος PHILOS, αλλά το Υποέργο 4 εξαφανισμένο..

arist2
Μαθητευόμενος
Μαθητευόμενος
Δημοσιεύσεις: 12
Εγγραφή: Δευ Μαρ 27, 2017 6:35 pm

Re: ΚΕΕΛΠΝΟ προσωρινά για 1575 θέσεις

Δημοσίευσηαπό arist2 » Τετ Φεβ 13, 2019 9:27 am

Καλημέρα. Σύμφωνα με την προκηρυξη θα αρχίσουν να καλούν με τα προσωρινά. Μπορει κάποιος να αρνηθεί με τα προσωρινά κ να περιμένει τα οριστικά για να ειναι σίγουρος;

dhmosio85
Δόκιμος
Δόκιμος
Δημοσιεύσεις: 250
Εγγραφή: Τετ Οκτ 04, 2017 4:40 pm

Re: ΚΕΕΛΠΝΟ προσωρινά για 1575 θέσεις

Δημοσίευσηαπό dhmosio85 » Τετ Μάιος 22, 2019 1:20 pm

Πραγματικά είναι η μοναδική προκήρυξη που αναγράφει πως θα πάρει κόσμο απο τα προσωρινά.Απο οσο εχω καταλαβει οχι αν αρνηθεις πανε στον επόμενο.Το θέμα είναι πως αν πας τωρα με τα προσωρινά και συμβει κάποια αλλαγή στον πίνακα απλά σε πληρώνουν όσο δούλεψες και φεύγεις..........Εχουν περάσει 3 μηνες.Πότε θα μάθουμε για τα οριστικά;;;

candidate80
Μαθητευόμενος
Μαθητευόμενος
Δημοσιεύσεις: 5
Εγγραφή: Κυρ Μαρ 19, 2017 7:17 pm

Re: ΚΕΕΛΠΝΟ προσωρινά για 1575 θέσεις

Δημοσίευσηαπό candidate80 » Σάβ Μάιος 25, 2019 1:53 pm

Λοιπόν, η αλήθεια είναι ότι οι συγκεκριμένες προσλήψεις δεν έχουν γίνει ακόμα και απ' ότι φαίνεται θα καθυστερήσουν κ. αλλό. Περιμένουν τα οριστικά?
Συμβαίνει κάτι άλλο? Κ. τι ήταν αυτό που έβγαλε ως δελτίο τύπου η ΠΟΕΔΗΝ για λάθος καταμέτρηση μορίων σε κάποιες ειδικότητες? Πραγματικά απορώ και όσες φορές έχω μιλήσει με το Φορέα, πάντα μου απαντούν ευγενικά, ότι δεν έχουν χρονοδιάγραμμα προσλήψεων ανα έργο και δεν πρόκειται να χάσουμε το 18μηνο από τη στιγμή που θα γίνει η πρόσληψη. Αυτά .... οποιαδήποτε άλλη πληροφόρηση καλοδεχούμενη!!!

dhmosio85
Δόκιμος
Δόκιμος
Δημοσιεύσεις: 250
Εγγραφή: Τετ Οκτ 04, 2017 4:40 pm

Re: ΚΕΕΛΠΝΟ προσωρινά για 1575 θέσεις

Δημοσίευσηαπό dhmosio85 » Τετ Ιουν 05, 2019 11:13 pm

candidate80 έγραψε:Λοιπόν, η αλήθεια είναι ότι οι συγκεκριμένες προσλήψεις δεν έχουν γίνει ακόμα και απ' ότι φαίνεται θα καθυστερήσουν κ. αλλό. Περιμένουν τα οριστικά?
Συμβαίνει κάτι άλλο? Κ. τι ήταν αυτό που έβγαλε ως δελτίο τύπου η ΠΟΕΔΗΝ για λάθος καταμέτρηση μορίων σε κάποιες ειδικότητες? Πραγματικά απορώ και όσες φορές έχω μιλήσει με το Φορέα, πάντα μου απαντούν ευγενικά, ότι δεν έχουν χρονοδιάγραμμα προσλήψεων ανα έργο και δεν πρόκειται να χάσουμε το 18μηνο από τη στιγμή που θα γίνει η πρόσληψη. Αυτά .... οποιαδήποτε άλλη πληροφόρηση καλοδεχούμενη!!!

Υποτίθεται από την τηλεφωνική ενημέρωση που έχω οτι καθημερινά φτιάχνουν συμβάσεις και στελεχώνουν τις δομες ανα την Ελλάδα. Τώρα βρίσκονται στο υποέργο 3.Με τις εκλογές πάμε για Αύγουστο τώρα.


Επιστροφή σε “ΕΠΟΧΙΚΟ ΠΡΟΣΩΠΙΚΟ - ΣΥΜΒΑΣΕΙΣ ΕΡΓΟΥ”

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 2 επισκέπτες