Ελληνική Υπηρεσία Πληροφοριών (ΕΥΠ)

Θέσεις εργασίας, επικαιρότητα, απόψεις.
DhmhtriosEpix
Δόκιμος
Δόκιμος
Δημοσιεύσεις: 247
Εγγραφή: Δευ Ιούλ 14, 2008 3:17 pm

Δημοσίευσηαπό DhmhtriosEpix » Τετ Δεκ 03, 2008 11:43 am

paidia sas phran thlefwno?Ti egine me thn aimatobamenh ayth prokurhksh? Na eyxh8oume kalh stadiodromia se kanenan apo to forum???? :)

Kacy
Μαθητευόμενος
Μαθητευόμενος
Δημοσιεύσεις: 4
Εγγραφή: Δευ Ιαν 26, 2009 11:43 am

Δημοσίευσηαπό Kacy » Παρ Απρ 03, 2009 1:43 pm

ΤΟ ΣΑΒΒΑΤΟΚΥΡΙΑΚΟ ΕΙΧΑ ΜΙΑ ΑΝΑΠΑΝΤΗΤΗ ΣΤΟ ΚΙΝΗΤΟ ΜΟΥ ΑΠΟ ΑΠΟΚΡΥΨΗ -ΔΙΑΡΚΕΙΑΣ ΕΝΟΣ ΔΕΥΤΕΡΟΛΕΠΤΟΥ- ΚΑΙ ΟΤΑΝ ΕΙΔΑ ΟΤΙ ΑΝΑΚΟΙΝΩΘΗΚΕ Η ΛΗΞΗ ΤΗΣ ΠΡΟΚΥΡΗΞΗΣ ΠΕΡΑΣΕ ΑΠΟ ΤΟ ΜΥΑΛΟ ΜΟΥ ΚΑΤΙ ΠΟΥ ΑΝΑΦΕΡΘΗΚΕ ΠΑΛΑΙΟΤΕΡΑ ΕΔΩ, ΜΗΠΩΣ 'ΕΙΔΟΠΟΙΟΥΝ' ΜΕ ΑΝΑΠΑΝΤΗΤΕΣ ΓΙΑ ΝΑ ΜΗΝ ΠΑΡΟΥΣΙΑΣΤΕΙΣ ΠΟΤΕ ΚΑΙ ΝΑ ΜΠΕΙ ΚΑΠΟΙΟΣ ΑΛΛΟΣ?

ΠΡΟΣΠΑΘΩ ΑΠΟ ΤΗ ΔΕΥΤΕΡΑ ΝΑ ΒΡΩ ΚΑΠΟΙΟΝ ΣΤΟ ΝΟΥΜΕΡΟ ΤΗΣ ΠΡΟΚΥΡΗΞΗΣ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΑΠΑΝΤΑ ΠΟΤΕ ΚΑΝΕΙΣ. ΚΑΛΕΣΑ ΣΕ ΑΛΛΑ ΓΡΑΦΕΙΑ ΚΑΙ ΚΑΝΕΙΣ ΔΕΝ ΜΟΥ ΛΕΕΙ ΕΑΝ ΕΙΜΑΙ ΣΤΟΥΣ ΕΠΙΛΑΧΟΝΤΕΣ' ΜΕ ΠΑΡΑΠΕΜΠΟΥΝ ΠΑΝΤΑ ΣΤΟ ΙΔΙΟ ΝΟΥΜΕΡΟ. ΓΝΩΡΙΖΩ ΟΤΙ ΛΟΓΩ ΠΡΟΣΟΝΤΩΝ ΚΑΙ ΠΡΟΥΠΗΡΕΣΙΑΣ ΕΙΧΑ ΠΟΛΛΕΣ ΠΙΘΑΝΟΤΗΤΕΣ, ΚΑΙ ΤΟ ΓΕΓΟΝΟΣ ΟΤΙ ΚΑΝΕΙΣ ΔΕΝ ΑΝΑΛΑΜΒΑΝΕΙ ΤΗΝ ΕΥΘΥΝΗ ΝΑ ΜΟΥ ΠΕΙ ΞΕΚΑΘΑΡΑ ΕΑΝ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΟΝΟΜΑ ΜΟΥ ΑΝΑΜΕΣΑ ΣΤΟΥΣ ΕΠΙΛΑΧΟΝΤΕΣ ΜΕ ΕΞΟΡΓΙΖΕΙ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΟ. ΓΝΩΡΙΖΩ ΟΤΙ ΥΠΑΡΧΕΙ ΠΡΟΘΕΣΜΙΑ ΓΙΑ ΝΑ ΚΑΤΑΤΕΘΟΥΝ ΤΑ ΑΠΑΡΑΙΤΗΤΑ ΔΙΚΑΙΟΛΟΓΗΤΙΚΑ, ΟΠΟΤΕ ΙΣΩΣ ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΝ ΝΑ ΜΟΥ ΑΠΑΝΤΗΣΟΥΝ ΤΟΤΕ, ΓΙΑ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΣΙΓΟΥΡΟΙ ΟΙ ΑΝΘΡΩΠΟΙ. ΜΕΧΡΙ ΠΟΥ ΜΟΥ ΕΙΠΑΝ ΝΑ ΤΟ ΖΗΤΗΣΩ ΓΡΑΠΤΩΣ ΜΕ EMAIL, ΠΡΑΓΜΑ ΠΟΥ ΕΚΑΝΑ ΧΩΡΙΣ ΦΥΣΙΚΑ ΚΑΜΙΑ ΑΠΑΝΤΗΣΗ ΑΚΟΜΑ.

ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ ΕΜΑΣ ΠΟΥ ΠΡΟΧΩΡΗΣΑΜΕ ΠΕΡΑΝ ΤΗΣ ΦΑΣΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΗΣ ΤΗΣ ΑΙΤΗΣΗΣ, ΠΟΥ ΠΑΡΟΥΣΙΑΣΤΗΚΑΜΕ ΔΗΛΑΔΗ ΚΑΙ ΔΩΣΑΜΕ ΕΞΕΤΑΣΕΙΣ ΞΑΝΑ ΚΑΙ ΞΑΝΑ ΚΑΙ ΞΑΝΑ -ΚΑΙ ΜΗΝ ΞΕΧΝΑΤΕ ΟΤΙ ΚΑΠΟΙΟΙ ΑΠΟ ΕΜΑΣ ΕΡΧΟΜΑΣΤΑΝ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΛΛΗ ΑΚΡΗ ΤΗΣ ΧΩΡΑΣ- ΟΦΕΙΛΑΝ ΝΑ ΜΑΣ ΕΙΔΟΠΟΙΗΣΟΥΝ ΟΥΤΩΣ Η ΑΛΛΩΣ, ΕΙΤΕ ΓΙΑ "ΝΑΙ" ΕΙΤΕ ΓΙΑ "ΟΧΙ". ΤΙ ΔΙΑΟΛΟ, ΕΙΔΟΠΟΙΗΣΑΝ 10000 ΑΝΘΡΩΠΟΥΣ ΣΤΗΝ ΑΡΧΗ ΟΤΙ ΔΕΝ ΠΕΡΑΣΑΝ, ΚΑΙ ΔΕΝ ΜΠΟΡΟΥΝ ΝΑ ΤΟ ΚΑΝΟΥΝ ΓΙΑ 300? ΟΠΩΣ ΕΙΜΑΣΤΑΝ ΣΥΝΕΠΕΙΣ ΕΜΕΙΣ, ΟΦΕΙΛΟΥΝ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΑΥΤΟΙ.

ΕΙΝΑΙ ΑΠΙΣΤΕΥΤΑ ΕΝΟΧΛΗΤΙΚΟ ΝΑ ΕΧΕΙΣ ΤΗΝ ΕΝΤΥΠΩΣΗ ΟΤΙ ΙΣΩΣ ΠΕΡΑΣΕΣ ΚΑΙ ΔΕΝ ΕΙΔΟΠΟΙΗΘΗΚΕΣ. ΑΛΛΑ ΘΑ ΜΟΥ ΠΕΙΣ, ΑΝ ΔΕΝ ΕΙΣΑΙ ΠΑΙΔΙ ΚΟΜΜΑΤΑΡΧΗ, ΠΡΟΦΑΝΩΣ ΘΕΩΡΕΙΣΑΙ ΑΓΝΩΣΤΟΥ ΠΑΤΡΟΣ ΚΑΙ ΔΕΝ ΕΧΕΙΣ ΚΑΜΙΑ ΕΛΠΙΔΑ ΝΑ ΠΑΤΗΣΕΙΣ ΠΟΔΙ ΑΝΑΜΕΣΑ ΤΟΥΣ- ΟΠΩΣ ΚΑΙ ΝΑ ΤΟ ΚΑΝΟΥΜΕ ΕΙΝΑΙ ΑΛΛΙΩΣ ΝΑ ΠΗΓΑΙΝΕΙΣ ΣΤΗ ΔΟΥΛΕΙΑ ΚΑΘΕ ΠΡΩΙ ΚΑΙ ΝΑ ΛΕΣ 'ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΟΥΜΠΑΡΕ, ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΣΥΜΠΕΘΕΡΕ, ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΞΑΔΕΡΦΕ' ΑΠΟ ΤΟ ΝΑ ΔΟΥΛΕΥΕΙΣ ΜΕ ΑΓΝΩΣΤΟΥΣ.

ΙΣΩΣ ΝΑ ΑΔΙΚΩ ΚΑΠΟΙΟΥΣ ΕΠΙΛΑΧΟΝΤΕΣ ΠΟΥ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΑΞΙΖΑΝ ΤΗ ΘΕΣΗ, ΚΑΙ ΑΝ ΙΣΧΥΕΙ ΑΥΤΟ ΤΟΥΣ ΖΗΤΩ ΣΥΓΝΩΜΗ ΚΑΙ ΤΟΥΣ ΕΥΧΟΜΑΙ ΟΛΟΨΥΧΑ ΚΑΛΗ ΣΤΑΔΙΟΔΡΟΜΙΑ. ΠΙΣΤΕΥΩ ΟΜΩΣ ΟΤΙ Η ΠΛΕΙΟΨΗΦΙΑ ΤΩΝ ΕΠΙΛΑΧΟΝΤΩΝ ΗΤΑΝ ΚΟΜΜΑΤΟΠΑΙΔΑ.

ΛΥΠΑΜΑΙ ΟΧΙ ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΤΑ ΧΡΗΜΑΤΑ ΠΟΥ ΞΟΔΕΨΑ ΣΤΑ ΠΗΓΑΙΝΕ-ΕΛΑ (ΔΑΝΕΙΚΑ ΚΙΟΛΑΣ) ΚΑΙ ΓΙΑ ΤΟ ΧΡΟΝΟ ΠΟΥ ΕΧΑΣΑ, ΑΛΛΑ ΚΥΡΙΩΣ ΓΙΑ ΤΗΝ ΑΦΕΛΕΙΑ ΠΟΥ ΕΔΕΙΞΑ ΟΤΑΝ ΠΙΣΤΕΨΑ ΟΤΙ ΙΣΩΣ ΚΑΙ ΝΑ ΤΑ ΚΑΤΑΦΕΡΩ.

ΜΕΓΕΙΑ ΠΟΥ ΤΗ ΦΑΓΑΜΕ ΛΟΙΠΟΝ.

mamon
Μαθητευόμενος
Μαθητευόμενος
Δημοσιεύσεις: 28
Εγγραφή: Τρί Φεβ 10, 2009 3:38 pm

Δημοσίευσηαπό mamon » Παρ Απρ 10, 2009 1:31 pm

Δηλαδή έβγαλες ολόκληρο συμπέρασμα από μια...αναπάντητη.

Είσαι απόλυτα βέβαιος πως έχεις οοοοολα τα προσόντα;

Κι άλλοι αποτύχαμε, δεν το κάναμε θέμα.

kokalo
Μαθητευόμενος
Μαθητευόμενος
Δημοσιεύσεις: 97
Εγγραφή: Πέμ Δεκ 09, 2004 4:04 pm

Δημοσίευσηαπό kokalo » Σάβ Απρ 11, 2009 12:41 pm

Αναπάντητη, ξεαναπάντητη, δεν έχει και πολύ άδικο......

diliger
Δόκιμος
Δόκιμος
Δημοσιεύσεις: 142
Εγγραφή: Κυρ Οκτ 05, 2008 10:47 pm

Δημοσίευσηαπό diliger » Κυρ Απρ 12, 2009 4:20 pm

Συμφωνώ με τον/την κόκκαλο :evil: :evil: :?

Kacy
Μαθητευόμενος
Μαθητευόμενος
Δημοσιεύσεις: 4
Εγγραφή: Δευ Ιαν 26, 2009 11:43 am

Δημοσίευσηαπό Kacy » Πέμ Απρ 23, 2009 7:01 pm

Γεια σας και Χριστός Ανέστη.

Σίγουρα είχα όοοοολα τα τυπικά προσόντα αγαπητέ mamon, και προΰπηρεσία σε ιδιαιτερα ευαίσθητους τομείς, και ίσως για αυτόν τον λόγο πήρα την υπόθεση στα σοβαρά- είναι, βλέπεις, στα πλαίσια του αντικειμένου μου. Εσύ για να μιλάς έτσι μάλλον έδωσες για την πλάκα σου.

Πάντως δέχτηκα μηνύματα από κάποιους που μου έλεγαν για περίεργες αναπάντητες που δέχτηκαν και εκείνοι τις ημέρες εκείνες. Κάποιοι μιλάνε για ένσταση, αλλά δεν νομίζω να βγει ποτέ άκρη, οπότε εγώ δεν σκοπεύω να συμμετάσχω σε κάτι τέτοιο- αφήστε που δεν νομίζω να επιτρέπεται το οτιδήποτε. Ο γεγοναι γεγοναι, πάμε για άλλα.

stage
Μαθητευόμενος
Μαθητευόμενος
Δημοσιεύσεις: 34
Εγγραφή: Τρί Φεβ 17, 2009 9:01 am

Δημοσίευσηαπό stage » Πέμ Απρ 23, 2009 10:13 pm

ΕΣΕΙΣ ΕΧΕΤΕ ΜΕΙΝΕΙ ΑΚΟΜΑ ΣΤΙΣ ΑΝΑΠΑΝΤΗΤΕΣ ........

Βεεεεβαιαα...

Η προκήρυξη της ΚΥΠ, που μάλιστα υπογράφει ο υπουργός "ΚΑΘΗΓΗΤΗΣ" Συνταγματικού (μάλλον Παρακρατικού) Δικαίου, προκήρυσσε 120 προσλήψεις…
Χθες ορκίστηκαν 141… Δηλαδή 21 επιπλέον…Τώρα τι ψάχνουμε… ψύλλους στ’ άχυρα…
Οι επιπλέον 21 είχαν μεγαλύτερο «δόντι» απ’ αυτό που εκτιμούσαν τα τσακάλια της ΚΥΠ, που επέλεγαν τη σπουδαιότητα των «προσόντων» κι έτσι τι να κάνουν, πρόσθεσαν άλλους 21 για ικανοποίηση των έξαλλων υπουργών και βουλευτών, των οποίων οι εκλεκτοί δεν ήταν στο μαγικό νούμερο των 120…Θα μας πείτε «σπουδαία τα λάχανα»…

http://press-gr.blogspot.com/2009/04/21.html


Ο αρχηγός της Πολεμικής Αεροπορίας Ιωάννης Γιάγκος

Βόλεψε και τα δύο του παιδιά...
.
Το ένα, με το σκανδαλώδη διαγωνισμό,
στο υπ. Άμυνας και το δεύτερο
σε άλλη επίλεκτη κρατική Υπηρεσία

Μεγάλο σούσουρο έχει γίνει με το θέμα των 55 φωτογραφικών προσλήψεων επιστημονικού προσωπικού στο υπουργείο Εθνικής Άμυνας που αποκαλύφθηκε (μην το ξεχνάμε αυτό) πρώτα μέσα από το διαδίκτυο (διαβάστε σχετικά εδώ).
Ανάμεσα στους 55 "τυχερούς" που επελέγησαν με ...διαφάνεια (αν πάρουμε τοις μετρητοίς όσα ...δήλωνε ο υπουργός Β. Μεϊμαράκης!) είναι και γιος του Ιωάννη Γιάγκου, δηλαδή του Αρχηγού του Γενικού Επιτελείου Αεροπορίας. Με την αξία και το σπαθί του, προφανώς...
Όμως, το ενδιαφέρον είναι ότι...
και ο άλλος γιος του κ. Γιάγκου προσλήφθηκε -κατά τις πληροφορίες μου-σε μια άλλη επίλεκτη δημόσια Υπηρεσία (δεν μου ...επιτρέπεται να γράψω το όνομά της).
Φαντάζομαι ότι και η δική του πρόσληψη έγινε, κατά τον σχετικό διαγωνισμό (που όμως δεν υπάγεται στο ΑΣΕΠ κι αυτός...) με τα ανάλογα αξιοκρατικά κριτήρια.

Ο κ. αρχηγός μπορεί να είναι ήσυχος. Βόλεψε, με την αξία τους, και τα δύο του παιδιά.

http://press-gr.blogspot.com/2009/04/blog-post_647.html

ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ ΚΑΙ ΣΕ ΣΑΣ ....

nice_thess2003
Δόκιμος
Δόκιμος
Δημοσιεύσεις: 169
Εγγραφή: Τρί Απρ 21, 2009 12:16 am

Δημοσίευσηαπό nice_thess2003 » Σάβ Απρ 25, 2009 11:06 pm

Και γιατί δεν κάνεις ένσταση εναντίον τους; Αν έχεις ακράδαντα στοιχεία γιατί να μην κάνεις; Στο κάτω κάτω μπορεί και να κερδίσεις και κάτι από να κάθεσαι και να το γράφεις μόνο σε μία συζήτηση.Κάνε ένσταση και που ξέρεις ίσως δικαιωθείς, επαναλαμβάνω εάν έχεις στοιχεία για μία τέτοια κατηγορία που όπως αναφέρεις "βόλεψε" ο αρχηγός -και ποτέ δε λέμε "ο κ.αρχηγός"- τα παιδιά του χωρίς να το αξίζουν.Δεν βλέπω το λόγο να μην κάνεις ένσταση.

stage
Μαθητευόμενος
Μαθητευόμενος
Δημοσιεύσεις: 34
Εγγραφή: Τρί Φεβ 17, 2009 9:01 am

Δημοσίευσηαπό stage » Σάβ Μάιος 16, 2009 2:05 am

Εσύ φίλε μου που γράφεις για ένσταση ή πρέπει να είσαι πολύ βαθιά νυχτωμένος ή να μην ξέρεις για ποιο διαγωνισμό συζητάμε.
Ρίξε μια ματιά εδώ

http://www.diorismos.gr/forum/viewtopic ... start=1170

vasilis22
Δόκιμος
Δόκιμος
Δημοσιεύσεις: 220
Εγγραφή: Σάβ Αύγ 26, 2006 7:02 pm

Δημοσίευσηαπό vasilis22 » Σάβ Μάιος 16, 2009 4:07 am

nice_thess2003 έγραψε:Και γιατί δεν κάνεις ένσταση εναντίον τους; Αν έχεις ακράδαντα στοιχεία γιατί να μην κάνεις; Στο κάτω κάτω μπορεί και να κερδίσεις και κάτι από να κάθεσαι και να το γράφεις μόνο σε μία συζήτηση.Κάνε ένσταση και που ξέρεις ίσως δικαιωθείς, επαναλαμβάνω εάν έχεις στοιχεία για μία τέτοια κατηγορία που όπως αναφέρεις "βόλεψε" ο αρχηγός -και ποτέ δε λέμε "ο κ.αρχηγός"- τα παιδιά του χωρίς να το αξίζουν.


Λέμε "ο κύριος αρχηγός" όταν αναφερόμαστε στον εν λόγω κύριο σκωπτικά. Και νομίζω ότι ένας αρχηγός ενόπλων δυνάμεων που χρησιμοποιεί την επιρροή του για να... χωθούν τα παιδάκια του στο δημόσιο είναι απολύτως άξιος της χλεύης μας. Εσύ μπορεί να έχεις διαφορετική άποψη.

Για την ένσταση, σε παραπέμπω στην αναφορά του χρήστη stage.

fatseas
Μαθητευόμενος
Μαθητευόμενος
Δημοσιεύσεις: 51
Εγγραφή: Δευ Φεβ 18, 2019 11:19 am

Re: Ελληνική Υπηρεσία Πληροφοριών (ΕΥΠ)

Δημοσίευσηαπό fatseas » Παρ Φεβ 22, 2019 4:32 pm

ενώ στην παλιότερη προκήρυξη ζήταγα υε οδηγούς και φυλακές τώρα τι άλλαξε και το έκαναν δε?
τα γραπτά για αυτές τις θέσεις μου φαίνεται παράξενο εσείς τι γνώμη έχετε?

Lalakisba
Μαθητευόμενος
Μαθητευόμενος
Δημοσιεύσεις: 68
Εγγραφή: Τετ Ιούλ 11, 2018 11:26 pm

Re: Ελληνική Υπηρεσία Πληροφοριών (ΕΥΠ)

Δημοσίευσηαπό Lalakisba » Κυρ Μαρ 03, 2019 4:31 pm

fatseas έγραψε:ενώ στην παλιότερη προκήρυξη ζήταγα υε οδηγούς και φυλακές τώρα τι άλλαξε και το έκαναν δε?
τα γραπτά για αυτές τις θέσεις μου φαίνεται παράξενο εσείς τι γνώμη έχετε?

Σχετικά με την ηλεκτρονική αίτηση για ΠΕ , μπήκα από υπολογιστή και δεν μου βγάζει ελληνικά γράμματα, μόνο Αγγλικά., δηλαδή λατινικούς χαρακτήρες.
Δοκίμασα πολλές φορές και από κινητό. Δεν γίνεται. Πως θα την συμπληρώσω την αίτηση? Έχει συμπληρώσει με επιτυχία κάποιος από εσάς την αίτηση. Θα χρειαζόμουν την βοήθεια σας

papadaki19
Μαθητευόμενος
Μαθητευόμενος
Δημοσιεύσεις: 2
Εγγραφή: Πέμ Απρ 11, 2019 3:32 pm

Re: Ελληνική Υπηρεσία Πληροφοριών (ΕΥΠ)

Δημοσίευσηαπό papadaki19 » Πέμ Απρ 11, 2019 10:03 pm

Lalakisba έγραψε:
fatseas έγραψε:ενώ στην παλιότερη προκήρυξη ζήταγα υε οδηγούς και φυλακές τώρα τι άλλαξε και το έκαναν δε?
τα γραπτά για αυτές τις θέσεις μου φαίνεται παράξενο εσείς τι γνώμη έχετε?

Σχετικά με την ηλεκτρονική αίτηση για ΠΕ , μπήκα από υπολογιστή και δεν μου βγάζει ελληνικά γράμματα, μόνο Αγγλικά., δηλαδή λατινικούς χαρακτήρες.
Δοκίμασα πολλές φορές και από κινητό. Δεν γίνεται. Πως θα την συμπληρώσω την αίτηση? Έχει συμπληρώσει με επιτυχία κάποιος από εσάς την αίτηση. Θα χρειαζόμουν την βοήθεια σας


Καλησπέρα!! Δυστυχώς τώρα είδα το μήνυμα για να μπορέσω να βοηθησω. Κάνατε την αίτηση εν τέλει;

fatseas
Μαθητευόμενος
Μαθητευόμενος
Δημοσιεύσεις: 51
Εγγραφή: Δευ Φεβ 18, 2019 11:19 am

Re: Ελληνική Υπηρεσία Πληροφοριών (ΕΥΠ)

Δημοσίευσηαπό fatseas » Σάβ Απρ 13, 2019 11:18 am

οχι δεν την εκανα

Lalakisba
Μαθητευόμενος
Μαθητευόμενος
Δημοσιεύσεις: 68
Εγγραφή: Τετ Ιούλ 11, 2018 11:26 pm

Re: Ελληνική Υπηρεσία Πληροφοριών (ΕΥΠ)

Δημοσίευσηαπό Lalakisba » Κυρ Απρ 14, 2019 4:21 pm

papadaki19 έγραψε:
Lalakisba έγραψε:
fatseas έγραψε:ενώ στην παλιότερη προκήρυξη ζήταγα υε οδηγούς και φυλακές τώρα τι άλλαξε και το έκαναν δε?
τα γραπτά για αυτές τις θέσεις μου φαίνεται παράξενο εσείς τι γνώμη έχετε?

Σχετικά με την ηλεκτρονική αίτηση για ΠΕ , μπήκα από υπολογιστή και δεν μου βγάζει ελληνικά γράμματα, μόνο Αγγλικά., δηλαδή λατινικούς χαρακτήρες.
Δοκίμασα πολλές φορές και από κινητό. Δεν γίνεται. Πως θα την συμπληρώσω την αίτηση? Έχει συμπληρώσει με επιτυχία κάποιος από εσάς την αίτηση. Θα χρειαζόμουν την βοήθεια σας


Καλησπέρα!! Δυστυχώς τώρα είδα το μήνυμα για να μπορέσω να βοηθησω. Κάνατε την αίτηση εν τέλει;

Εγώ έκανα αίτηση, κανονικά με ελληνικά γράμματα. Δεν έχω κάτι νεότερο ούτε με ειδοποιήσαν. Εσείς?


Επιστροφή σε “ΘΕΣΕΙΣ ΕΡΓΑΣΙΑΣ - ΕΠΙΚΑΙΡΟΤΗΤΑ - ΑΠΟΨΕΙΣ”

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 2 επισκέπτες