ΠΙΝΑΚΕΣ ΕΠΙΚΟΥΡΙΚΟΥ ΠΡΟΣΩΠΙΚΟΥ ΠΛΗΝ ΙΑΤΡΩΝ

Δικαιολογητικά, διορισμοί, προσλήψεις, διαγωνισμοί ΑΣΕΠ.
melimeli
Δόκιμος
Δόκιμος
Δημοσιεύσεις: 156
Εγγραφή: Τρί Ιούλ 17, 2018 11:21 pm

Re: ΠΙΝΑΚΕΣ ΕΠΙΚΟΥΡΙΚΟΥ ΠΡΟΣΩΠΙΚΟΥ ΠΛΗΝ ΙΑΤΡΩΝ

Δημοσίευσηαπό melimeli » Παρ Ιαν 25, 2019 12:12 pm

prapaki έγραψε:Καλημέρα.Θέλω να ρωτήσω αν γνωρίζεις κανείς το εξής: Στις 17/1/2019 το Πανεπιστημιακό Νοσοκομείο Ιωαννίνων εισηγήθηκε για πρόσληψη 99 επιπλέον ατόμων επικουρικού προσωπικού πλην ιατρών. Πώ μπορώ να ξέρω αν και πότε το αίτημα αυτό εγκριθεί; H 6 YΠΕ δίνει την έγκριση;


Ναι, η εκάστοτε ΥΠΕ δίνει την έγκριση. Αν είσαι στους πίνακες, καλή επιτυχία!

sotinela
Μόνιμος
Μόνιμος
Δημοσιεύσεις: 341
Εγγραφή: Δευ Ιούλ 23, 2018 2:37 pm

Re: ΠΙΝΑΚΕΣ ΕΠΙΚΟΥΡΙΚΟΥ ΠΡΟΣΩΠΙΚΟΥ ΠΛΗΝ ΙΑΤΡΩΝ

Δημοσίευσηαπό sotinela » Παρ Ιαν 25, 2019 3:15 pm

prapaki έγραψε:Καλημέρα.Θέλω να ρωτήσω αν γνωρίζεις κανείς το εξής: Στις 17/1/2019 το Πανεπιστημιακό Νοσοκομείο Ιωαννίνων εισηγήθηκε για πρόσληψη 99 επιπλέον ατόμων επικουρικού προσωπικού πλην ιατρών. Πώ μπορώ να ξέρω αν και πότε το αίτημα αυτό εγκριθεί; H 6 YΠΕ δίνει την έγκριση;


γεια σου. αυτο που το εμαθες? ανακοινωνεται καπου ή στο ειπανε? θελω και εγω να μαθω αν θα παρει ο φορεας μου ατομα επικουρικο. τους εστειλα μαιλ κ δεν μου απαντανε

prapaki
Μαθητευόμενος
Μαθητευόμενος
Δημοσιεύσεις: 3
Εγγραφή: Πέμ Ιαν 24, 2019 9:33 am

Re: ΠΙΝΑΚΕΣ ΕΠΙΚΟΥΡΙΚΟΥ ΠΡΟΣΩΠΙΚΟΥ ΠΛΗΝ ΙΑΤΡΩΝ

Δημοσίευσηαπό prapaki » Παρ Ιαν 25, 2019 5:07 pm

Ευχαριστώ πολύ!Γνωριζουμε ποτε αποφασιζει η Υπε;Αν δεν εγκριθει το αιτημα του νοσοκομείου το αναρτουν στη διαύγεια;

prapaki
Μαθητευόμενος
Μαθητευόμενος
Δημοσιεύσεις: 3
Εγγραφή: Πέμ Ιαν 24, 2019 9:33 am

Re: ΠΙΝΑΚΕΣ ΕΠΙΚΟΥΡΙΚΟΥ ΠΡΟΣΩΠΙΚΟΥ ΠΛΗΝ ΙΑΤΡΩΝ

Δημοσίευσηαπό prapaki » Παρ Ιαν 25, 2019 8:45 pm

Το ειδα στη διαύγεια του νοσοκομείου

NSSN
Μόνιμος
Μόνιμος
Δημοσιεύσεις: 458
Εγγραφή: Πέμ Ιούλ 26, 2018 12:07 pm

Re: ΠΙΝΑΚΕΣ ΕΠΙΚΟΥΡΙΚΟΥ ΠΡΟΣΩΠΙΚΟΥ ΠΛΗΝ ΙΑΤΡΩΝ

Δημοσίευσηαπό NSSN » Σάβ Ιαν 26, 2019 10:27 am

prapaki έγραψε:Ευχαριστώ πολύ!Γνωριζουμε ποτε αποφασιζει η Υπε;Αν δεν εγκριθει το αιτημα του νοσοκομείου το αναρτουν στη διαύγεια;

Καλημέρα!Δεν δίνει η ΥΠΕ τις εγκρίσεις αλλά το Υπουργείο Υγείας και στη συνέχεια οι εγκρίσεις αποστέλλονται στις ΥΠΕ για τις περαιτέρω ενέργειες.Ψάξε την Κοινή Υπουργική Απόφαση για το επικουρικό προσωπικό και θα δείς πώς είναι η διαδικασία τα αναφέρει όλα.Οι μη εγκρίσεις δεν αναρτώνται στη Διαύγεια νομίζω...Καλή επιτυχία εύχομαι!!

player74
Μαθητευόμενος
Μαθητευόμενος
Δημοσιεύσεις: 30
Εγγραφή: Τρί Φεβ 20, 2018 6:10 pm

Re: ΠΙΝΑΚΕΣ ΕΠΙΚΟΥΡΙΚΟΥ ΠΡΟΣΩΠΙΚΟΥ ΠΛΗΝ ΙΑΤΡΩΝ

Δημοσίευσηαπό player74 » Δευ Ιαν 28, 2019 2:45 pm

Στην 1η ΥΠΕ υπαρχου επικαιροποιημενα αποτελεσματα με ονοματα. τι σημαινει αυτο? ειναι μετα τις ενστασεις? η κατι αλλο?

melimeli
Δόκιμος
Δόκιμος
Δημοσιεύσεις: 156
Εγγραφή: Τρί Ιούλ 17, 2018 11:21 pm

Re: ΠΙΝΑΚΕΣ ΕΠΙΚΟΥΡΙΚΟΥ ΠΡΟΣΩΠΙΚΟΥ ΠΛΗΝ ΙΑΤΡΩΝ

Δημοσίευσηαπό melimeli » Δευ Ιαν 28, 2019 3:30 pm

player74 έγραψε:Στην 1η ΥΠΕ υπαρχου επικαιροποιημενα αποτελεσματα με ονοματα. τι σημαινει αυτο? ειναι μετα τις ενστασεις? η κατι αλλο?


Είναι μετά τις ενστάσεις, ναι.

melimeli
Δόκιμος
Δόκιμος
Δημοσιεύσεις: 156
Εγγραφή: Τρί Ιούλ 17, 2018 11:21 pm

Re: ΠΙΝΑΚΕΣ ΕΠΙΚΟΥΡΙΚΟΥ ΠΡΟΣΩΠΙΚΟΥ ΠΛΗΝ ΙΑΤΡΩΝ

Δημοσίευσηαπό melimeli » Τρί Ιαν 29, 2019 12:44 pm

Επικαιροποίηση για το θέμα της μισθοδοσίας:
Τελικά, τουλάχιστον στο δικό μου φορέα, δεν πληρωνόμαστε ανα δεκαπενθήμερο όπως οι μόνιμοι αλλά μια φορά το μήνα για τον τρέχοντα. Κι αυτό γιατί η σύμβασή μας είναι ιδιωτικού δικαίου.

NSSN
Μόνιμος
Μόνιμος
Δημοσιεύσεις: 458
Εγγραφή: Πέμ Ιούλ 26, 2018 12:07 pm

Re: ΠΙΝΑΚΕΣ ΕΠΙΚΟΥΡΙΚΟΥ ΠΡΟΣΩΠΙΚΟΥ ΠΛΗΝ ΙΑΤΡΩΝ

Δημοσίευσηαπό NSSN » Τρί Ιαν 29, 2019 2:30 pm

melimeli έγραψε:Επικαιροποίηση για το θέμα της μισθοδοσίας:
Τελικά, τουλάχιστον στο δικό μου φορέα, δεν πληρωνόμαστε ανα δεκαπενθήμερο όπως οι μόνιμοι αλλά μια φορά το μήνα για τον τρέχοντα. Κι αυτό γιατί η σύμβασή μας είναι ιδιωτικού δικαίου.

Και πότε υπολογίζεται περίπου?Όσοι ξεκίνησαν Ιανουάριο μέσα στον Μάρτιο μέσα με τέλη?

marykit
Δόκιμος
Δόκιμος
Δημοσιεύσεις: 160
Εγγραφή: Τετ Νοέμ 19, 2008 12:38 pm

Re: ΠΙΝΑΚΕΣ ΕΠΙΚΟΥΡΙΚΟΥ ΠΡΟΣΩΠΙΚΟΥ ΠΛΗΝ ΙΑΤΡΩΝ

Δημοσίευσηαπό marykit » Τρί Ιαν 29, 2019 4:51 pm

melimeli έγραψε:
player74 έγραψε:Στην 1η ΥΠΕ υπαρχου επικαιροποιημενα αποτελεσματα με ονοματα. τι σημαινει αυτο? ειναι μετα τις ενστασεις? η κατι αλλο?


Είναι μετά τις ενστάσεις, ναι.

Αμφιβάλλω ότι είναι μετά τις ενστάσεις αυτά τα αποτελέσματα. Κάτι άλλο θα είναι. (Συγνώμη εάν κάνω λάθος)

tx2008
Μαθητευόμενος
Μαθητευόμενος
Δημοσιεύσεις: 7
Εγγραφή: Δευ Σεπ 24, 2018 8:41 pm

Re: ΠΙΝΑΚΕΣ ΕΠΙΚΟΥΡΙΚΟΥ ΠΡΟΣΩΠΙΚΟΥ ΠΛΗΝ ΙΑΤΡΩΝ

Δημοσίευσηαπό tx2008 » Τρί Ιαν 29, 2019 4:59 pm

πάντως κάτι είναι λάθος πως είναι δυνατόν να παίρνουν άτομα που έχουν δηλώσει κάποιο φορέα σαν 6η επιλογή και δεν παίρνουν κάποιον που το έχει δηλώσει σαν 5η ή σαν 4η ή 2η ή 1η;

melimeli
Δόκιμος
Δόκιμος
Δημοσιεύσεις: 156
Εγγραφή: Τρί Ιούλ 17, 2018 11:21 pm

Re: ΠΙΝΑΚΕΣ ΕΠΙΚΟΥΡΙΚΟΥ ΠΡΟΣΩΠΙΚΟΥ ΠΛΗΝ ΙΑΤΡΩΝ

Δημοσίευσηαπό melimeli » Τρί Ιαν 29, 2019 5:55 pm

NSSN έγραψε:
melimeli έγραψε:Επικαιροποίηση για το θέμα της μισθοδοσίας:
Τελικά, τουλάχιστον στο δικό μου φορέα, δεν πληρωνόμαστε ανα δεκαπενθήμερο όπως οι μόνιμοι αλλά μια φορά το μήνα για τον τρέχοντα. Κι αυτό γιατί η σύμβασή μας είναι ιδιωτικού δικαίου.

Και πότε υπολογίζεται περίπου?Όσοι ξεκίνησαν Ιανουάριο μέσα στον Μάρτιο μέσα με τέλη?


Δίμηνο μας είπαν να υπολογίζουμε περίπου. Λίγο πριν, λίγο μετά, πάντως εκεί γύρω.

melimeli
Δόκιμος
Δόκιμος
Δημοσιεύσεις: 156
Εγγραφή: Τρί Ιούλ 17, 2018 11:21 pm

Re: ΠΙΝΑΚΕΣ ΕΠΙΚΟΥΡΙΚΟΥ ΠΡΟΣΩΠΙΚΟΥ ΠΛΗΝ ΙΑΤΡΩΝ

Δημοσίευσηαπό melimeli » Τρί Ιαν 29, 2019 5:59 pm

tx2008 έγραψε:πάντως κάτι είναι λάθος πως είναι δυνατόν να παίρνουν άτομα που έχουν δηλώσει κάποιο φορέα σαν 6η επιλογή και δεν παίρνουν κάποιον που το έχει δηλώσει σαν 5η ή σαν 4η ή 2η ή 1η;


Οι τελευταίοι πίνακες που βγήκαν, τουλάχιστον στην 1η υπε, είναι επικαιροποιημένοι. Έχει στην τελευταία στήλη το λόγο που απορρίφθηκαν υποψήφιοι (αν απορρίφθηκαν) και σημείωση αν τους έχει ήδη καλέσει κάποιος άλλος φορέας και δεν τους υπολογίζουν στις υπόλοιπες επιλογές τους.

thourios
Μόνιμος
Μόνιμος
Δημοσιεύσεις: 418
Εγγραφή: Κυρ Ιαν 30, 2005 9:52 am

Re: ΠΙΝΑΚΕΣ ΕΠΙΚΟΥΡΙΚΟΥ ΠΡΟΣΩΠΙΚΟΥ ΠΛΗΝ ΙΑΤΡΩΝ

Δημοσίευσηαπό thourios » Τετ Ιαν 30, 2019 10:47 pm

Λυπάμαι που το αναφέρω αλλά στο φυλακτικό προσωπικό σχεδόν κανείς δεν έχει το τυπικό προσόν όπως προβλέπει το προσοντολόγιο
«Στέλεχος Ασφαλείας Προσώπων και Υποδομών» ή «Φύλακας Μουσείων και Αρχαιολογικών Χώρων»
Με μια σκέτη άδεια εργασίας security προσλαμβάνεσαι.
Πρέπει να επιληφθούμε του θέματος με καταγγελίες.

marvi
Μαθητευόμενος
Μαθητευόμενος
Δημοσιεύσεις: 11
Εγγραφή: Παρ Απρ 06, 2018 3:55 pm

Re: ΠΙΝΑΚΕΣ ΕΠΙΚΟΥΡΙΚΟΥ ΠΡΟΣΩΠΙΚΟΥ ΠΛΗΝ ΙΑΤΡΩΝ

Δημοσίευσηαπό marvi » Πέμ Ιαν 31, 2019 8:51 am

melimeli έγραψε:
NSSN έγραψε:
melimeli έγραψε:Επικαιροποίηση για το θέμα της μισθοδοσίας:
Τελικά, τουλάχιστον στο δικό μου φορέα, δεν πληρωνόμαστε ανα δεκαπενθήμερο όπως οι μόνιμοι αλλά μια φορά το μήνα για τον τρέχοντα. Κι αυτό γιατί η σύμβασή μας είναι ιδιωτικού δικαίου.

Και πότε υπολογίζεται περίπου?Όσοι ξεκίνησαν Ιανουάριο μέσα στον Μάρτιο μέσα με τέλη?


Δίμηνο μας είπαν να υπολογίζουμε περίπου. Λίγο πριν, λίγο μετά, πάντως εκεί γύρω.

Η πληρωμή θα γίνεται κάθε 13 του μήνα. Η πρώτη πληρωμή θα περιλαμβάνει τις δεδουλευμένες μέρες του Ιανουαρίου και τον Φεβρουάριο. Πρώτη πληρωμή 13 Μαρτίου. Από εκεί και μετά συνεχίζουμε κανονικά. Η μισθοδοσία θα ανεβαίνει στην εφαρμογή της ενιαίας αρχής πληρωμών. (όχι άμεσα) και από εκεί θα μπορούμε να βλέπουμε αναλυτικά κρατήσεις κ.τ.λ. Την πρώτη φορά που θα ανεβάσουν αρχείο με πληρωμή να δείτε αναλυτικά τα στοιχεία που θα αναγράφονται και αν υπάρχουν λάθη να τα επισημάνετε για να γίνουν οι διορθώσεις. (π.χ. νέο ασφαλιστικό - παλίο ασφαλιστικό, κατηγορία. κ.τ.λ. )


Επιστροφή σε “ΔΙΚΑΙΟΛΟΓΗΤΙΚΑ - ΔΙΟΡΙΣΜΟΙ - ΠΡΟΣΛΗΨΕΙΣ - ΔΙΑΓΩΝΙΣΜΟΙ ΑΣΕΠ”

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 1 επισκέπτης