ΠΙΝΑΚΕΣ ΕΠΙΚΟΥΡΙΚΟΥ ΠΡΟΣΩΠΙΚΟΥ ΠΛΗΝ ΙΑΤΡΩΝ

Δικαιολογητικά, διορισμοί, προσλήψεις, διαγωνισμοί ΑΣΕΠ.
mathi
Μαθητευόμενος
Μαθητευόμενος
Δημοσιεύσεις: 4
Εγγραφή: Παρ Σεπ 15, 2017 1:00 am

Re: ΠΙΝΑΚΕΣ ΕΠΙΚΟΥΡΙΚΟΥ ΠΡΟΣΩΠΙΚΟΥ ΠΛΗΝ ΙΑΤΡΩΝ

Δημοσίευσηαπό mathi » Τρί Ιαν 08, 2019 10:34 pm

Συγχαρητήρια στους επιτυχόντες... Καλή αρχή....!!! Με τους καινούργιου πίνακες σας πήραν?

NSSN
Μόνιμος
Μόνιμος
Δημοσιεύσεις: 458
Εγγραφή: Πέμ Ιούλ 26, 2018 12:07 pm

Re: ΠΙΝΑΚΕΣ ΕΠΙΚΟΥΡΙΚΟΥ ΠΡΟΣΩΠΙΚΟΥ ΠΛΗΝ ΙΑΤΡΩΝ

Δημοσίευσηαπό NSSN » Τετ Ιαν 09, 2019 9:34 am

mathi έγραψε:Συγχαρητήρια στους επιτυχόντες... Καλή αρχή....!!! Με τους καινούργιου πίνακες σας πήραν?

Ευχαριστούμε καλή επιτυχία και σε σένα!Ναί.Οι παλιοί δεν ισχύουν πια άλλωστε.Από τη στιγμή που ξεκίνησαν οι νέες αιτήσεις και πέρα έπαψαν να ισχύουν οι πίνακες οι προηγούμενοι.

melimeli
Δόκιμος
Δόκιμος
Δημοσιεύσεις: 156
Εγγραφή: Τρί Ιούλ 17, 2018 11:21 pm

Re: ΠΙΝΑΚΕΣ ΕΠΙΚΟΥΡΙΚΟΥ ΠΡΟΣΩΠΙΚΟΥ ΠΛΗΝ ΙΑΤΡΩΝ

Δημοσίευσηαπό melimeli » Τετ Ιαν 09, 2019 11:40 am

mathi έγραψε:Συγχαρητήρια στους επιτυχόντες... Καλή αρχή....!!! Με τους καινούργιου πίνακες σας πήραν?


Ναι, με τους καινούργιους. Από τη στιγμή που ξεκίνησε εκ νέου η διαδικασία, οι προηγούμενοι έπαψαν να ισχύουν.
Εν τω μεταξύ, το καλοκαίρι, στην πρώτη φάση της διαδικασίας, ήμουν πρώτη στην κατάταξη σε έναν φορέα όπου πήρα να ρωτήσω αν πρόκειται να πάρουν την ειδικότητά μου. Η κυρία που απάντησε στο γραφείο προσωπικού δεν είχε ιδέα για τη διαδικασία και μάλιστα μου είπε ενοχλημένη ότι αν θέλουν να πάρουν προσωπικό βγάζουν δικές τους προκηρύξεις ΣΟΧ. Ε, σε αυτή τη φάση που δεν δήλωσα τον φορέα πήραν άτομο στην ειδικότητά μου... :roll:

mathi
Μαθητευόμενος
Μαθητευόμενος
Δημοσιεύσεις: 4
Εγγραφή: Παρ Σεπ 15, 2017 1:00 am

Re: ΠΙΝΑΚΕΣ ΕΠΙΚΟΥΡΙΚΟΥ ΠΡΟΣΩΠΙΚΟΥ ΠΛΗΝ ΙΑΤΡΩΝ

Δημοσίευσηαπό mathi » Τετ Ιαν 09, 2019 1:10 pm

Είναι τραγικοί κάποιοι...!!! Δεν πηράζει είδες σου βγήκε σε καλό...!!! Ίσως είναι πιο καλά εδώ που θα πας τώρα....!!! Αλλά μου κάνει εντύπωση που δεν έχουν βγάλει ακόμη του πίνακες μετά τις ενστάσεις. Γι'αυτό ρώτησα μήπως πήραν από τους παλιούς. Κι εγώ περιμένω στην 4η να δω τι θα γίνει....!!!

marykit
Δόκιμος
Δόκιμος
Δημοσιεύσεις: 160
Εγγραφή: Τετ Νοέμ 19, 2008 12:38 pm

Re: ΠΙΝΑΚΕΣ ΕΠΙΚΟΥΡΙΚΟΥ ΠΡΟΣΩΠΙΚΟΥ ΠΛΗΝ ΙΑΤΡΩΝ

Δημοσίευσηαπό marykit » Πέμ Ιαν 10, 2019 7:01 pm

Οι ενστάσεις μάλλον ακόμα εξετάζονται. Το λέω γιατί έχω στείλει ένσταση αλλά δεν έχω λάβει απάντηση ακόμα. Εξάλλου οι ενστάσεις έληγαν τέλη της χρονιάς περίπου. Επίσης, δεν ξέρω αν βγαίνουν νέοι πίνακες μετά τις ενστάσεις ή απλά ενημερώνονται οι ΥΠΕ για τις αλλαγές.

NSSN
Μόνιμος
Μόνιμος
Δημοσιεύσεις: 458
Εγγραφή: Πέμ Ιούλ 26, 2018 12:07 pm

Re: ΠΙΝΑΚΕΣ ΕΠΙΚΟΥΡΙΚΟΥ ΠΡΟΣΩΠΙΚΟΥ ΠΛΗΝ ΙΑΤΡΩΝ

Δημοσίευσηαπό NSSN » Πέμ Ιαν 10, 2019 8:06 pm

melimeli μήπως στα χαρτιά σου ζητήθηκε και αντίγραφο ποινικού μητρώου τύπου Α? Επίσης η βεβαίωση Παθολόγου μπορεί εναλλακτικά να είναι από Γενικό Ιατρό?

melimeli
Δόκιμος
Δόκιμος
Δημοσιεύσεις: 156
Εγγραφή: Τρί Ιούλ 17, 2018 11:21 pm

Re: ΠΙΝΑΚΕΣ ΕΠΙΚΟΥΡΙΚΟΥ ΠΡΟΣΩΠΙΚΟΥ ΠΛΗΝ ΙΑΤΡΩΝ

Δημοσίευσηαπό melimeli » Παρ Ιαν 11, 2019 9:06 am

NSSN έγραψε:melimeli μήπως στα χαρτιά σου ζητήθηκε και αντίγραφο ποινικού μητρώου τύπου Α? Επίσης η βεβαίωση Παθολόγου μπορεί εναλλακτικά να είναι από Γενικό Ιατρό?


Όχι, δε μου ζήτησαν κάτι τέτοιο. Νομίζω ότι αυτά, όταν χρειάζεται, τα ζητούν αυτεπάγγελτα οι υπηρεσίες. Εκτός αν είναι η θέση που προσλήφθηκες τέτοια που το απαιτεί, τι να πω...
Για τον γιατρό, απ' όσο γνωρίζω, θέλουν Παθολόγο. Εγώ δηλάδή εξαρχής αυτό πήγα, δεν το έψαξα εναλλακτικά.

melimeli
Δόκιμος
Δόκιμος
Δημοσιεύσεις: 156
Εγγραφή: Τρί Ιούλ 17, 2018 11:21 pm

Re: ΠΙΝΑΚΕΣ ΕΠΙΚΟΥΡΙΚΟΥ ΠΡΟΣΩΠΙΚΟΥ ΠΛΗΝ ΙΑΤΡΩΝ

Δημοσίευσηαπό melimeli » Παρ Ιαν 11, 2019 9:08 am

marykit έγραψε:Οι ενστάσεις μάλλον ακόμα εξετάζονται. Το λέω γιατί έχω στείλει ένσταση αλλά δεν έχω λάβει απάντηση ακόμα. Εξάλλου οι ενστάσεις έληγαν τέλη της χρονιάς περίπου. Επίσης, δεν ξέρω αν βγαίνουν νέοι πίνακες μετά τις ενστάσεις ή απλά ενημερώνονται οι ΥΠΕ για τις αλλαγές.


Οι ενστάσεις για τις ΥΠΕ είναι μια πικρή ιστορία. Εγώ είχα κάνει τα χαρτιά μου και για τις ΤΟΜΥ (καλοκαίρι του '17, θυμίζω), έκανα ένσταση και μου απάντησαν Σεπτέμβρη του '18 μετά από δική μου επιμονή και αφού απευθύνθηκα στο Συνήγορο του πολίτη... :roll:

mazelost
Μαθητευόμενος
Μαθητευόμενος
Δημοσιεύσεις: 19
Εγγραφή: Παρ Νοέμ 16, 2018 4:53 pm

Re: ΠΙΝΑΚΕΣ ΕΠΙΚΟΥΡΙΚΟΥ ΠΡΟΣΩΠΙΚΟΥ ΠΛΗΝ ΙΑΤΡΩΝ

Δημοσίευσηαπό mazelost » Παρ Ιαν 11, 2019 10:42 am

melimeli έγραψε:
NSSN έγραψε:melimeli μήπως στα χαρτιά σου ζητήθηκε και αντίγραφο ποινικού μητρώου τύπου Α? Επίσης η βεβαίωση Παθολόγου μπορεί εναλλακτικά να είναι από Γενικό Ιατρό?


Όχι, δε μου ζήτησαν κάτι τέτοιο. Νομίζω ότι αυτά, όταν χρειάζεται, τα ζητούν αυτεπάγγελτα οι υπηρεσίες. Εκτός αν είναι η θέση που προσλήφθηκες τέτοια που το απαιτεί, τι να πω...
Για τον γιατρό, απ' όσο γνωρίζω, θέλουν Παθολόγο. Εγώ δηλάδή εξαρχής αυτό πήγα, δεν το έψαξα εναλλακτικά.


Αντίγραφο ποινικού μητρώου δεν ζητάνε, τους αρκεί η υπεύθυνη δήλωση που υποβάλλουμε με την αίτηση. Όσο για τους γιατρούς,επικοινώνησα με τον φορέα μου και μου είπαν ότι θα περάσω εκεί όταν γίνει η πρόσληψη(πιθανόν να υπάρχουν διάφορες απο φορέα σε φορέα)!
Επίσης από την υπε μου είπαν ότι καθυστερούν οι επιστολές γιατί είναι... Χιλιάδες!!! Από Δευτέρα θα αρχίσουμε να τις παραλαμβανουμε!!

NSSN
Μόνιμος
Μόνιμος
Δημοσιεύσεις: 458
Εγγραφή: Πέμ Ιούλ 26, 2018 12:07 pm

Re: ΠΙΝΑΚΕΣ ΕΠΙΚΟΥΡΙΚΟΥ ΠΡΟΣΩΠΙΚΟΥ ΠΛΗΝ ΙΑΤΡΩΝ

Δημοσίευσηαπό NSSN » Παρ Ιαν 11, 2019 12:01 pm

mazelost έγραψε:
melimeli έγραψε:
NSSN έγραψε:melimeli μήπως στα χαρτιά σου ζητήθηκε και αντίγραφο ποινικού μητρώου τύπου Α? Επίσης η βεβαίωση Παθολόγου μπορεί εναλλακτικά να είναι από Γενικό Ιατρό?


Όχι, δε μου ζήτησαν κάτι τέτοιο. Νομίζω ότι αυτά, όταν χρειάζεται, τα ζητούν αυτεπάγγελτα οι υπηρεσίες. Εκτός αν είναι η θέση που προσλήφθηκες τέτοια που το απαιτεί, τι να πω...
Για τον γιατρό, απ' όσο γνωρίζω, θέλουν Παθολόγο. Εγώ δηλάδή εξαρχής αυτό πήγα, δεν το έψαξα εναλλακτικά.


Αντίγραφο ποινικού μητρώου δεν ζητάνε, τους αρκεί η υπεύθυνη δήλωση που υποβάλλουμε με την αίτηση. Όσο για τους γιατρούς,επικοινώνησα με τον φορέα μου και μου είπαν ότι θα περάσω εκεί όταν γίνει η πρόσληψη(πιθανόν να υπάρχουν διάφορες απο φορέα σε φορέα)!
Επίσης από την υπε μου είπαν ότι καθυστερούν οι επιστολές γιατί είναι... Χιλιάδες!!! Από Δευτέρα θα αρχίσουμε να τις παραλαμβανουμε!!

Το αντίγραφο ποινικού μητρώου έτυχε να δώ ν' αναφέρεται ότι ζητείται από τον φορέα σε αποφάσεις της 2ης ΥΠΕ στη Διαύγεια, γι' αυτό και ρώτησα κι εδώ στο forum.Τις βεβαίωσεις των γιατρών έχω σκοπό να τις πάρω Δευτέρα-Τρίτη να τις έχω.Όσο για την ΥΠΕ από τέλη Δεκεμβρίου μου είχαν πεί ότι από 15 Ιανουαρίου κι έπειτα θα παραλάβουμε τις επιστολές.Πάντως πριν 2-3 μέρες που μίλησα πάλι μου είπαν ότι ξεκίνησαν την αποστολή.

marykit
Δόκιμος
Δόκιμος
Δημοσιεύσεις: 160
Εγγραφή: Τετ Νοέμ 19, 2008 12:38 pm

Re: ΠΙΝΑΚΕΣ ΕΠΙΚΟΥΡΙΚΟΥ ΠΡΟΣΩΠΙΚΟΥ ΠΛΗΝ ΙΑΤΡΩΝ

Δημοσίευσηαπό marykit » Σάβ Ιαν 12, 2019 12:55 am

Μόλις είδα κι εγώ το όνομά μου στη διαύγεια!! Τώρα χαίρομαι ακόμα περισσότερο αν και χάρηκα παιδιά αλήθεια και με τη δική σας πρόσληψη. Καλή αρχή, ελπίζω να μη στραβώσει κάτι!

mazelost
Μαθητευόμενος
Μαθητευόμενος
Δημοσιεύσεις: 19
Εγγραφή: Παρ Νοέμ 16, 2018 4:53 pm

Re: ΠΙΝΑΚΕΣ ΕΠΙΚΟΥΡΙΚΟΥ ΠΡΟΣΩΠΙΚΟΥ ΠΛΗΝ ΙΑΤΡΩΝ

Δημοσίευσηαπό mazelost » Σάβ Ιαν 12, 2019 11:41 am

marykit έγραψε:Μόλις είδα κι εγώ το όνομά μου στη διαύγεια!! Τώρα χαίρομαι ακόμα περισσότερο αν και χάρηκα παιδιά αλήθεια και με τη δική σας πρόσληψη. Καλή αρχή, ελπίζω να μη στραβώσει κάτι!


Συγχαρητήρια και σε εσένα και Καλή αρχή! Γιατί να στραβώσει Κάτι? Δεν νομίζω οτι υπάρχει λόγος να φοβάσαι :)

NSSN
Μόνιμος
Μόνιμος
Δημοσιεύσεις: 458
Εγγραφή: Πέμ Ιούλ 26, 2018 12:07 pm

Re: ΠΙΝΑΚΕΣ ΕΠΙΚΟΥΡΙΚΟΥ ΠΡΟΣΩΠΙΚΟΥ ΠΛΗΝ ΙΑΤΡΩΝ

Δημοσίευσηαπό NSSN » Σάβ Ιαν 12, 2019 1:07 pm

marykit έγραψε:Μόλις είδα κι εγώ το όνομά μου στη διαύγεια!! Τώρα χαίρομαι ακόμα περισσότερο αν και χάρηκα παιδιά αλήθεια και με τη δική σας πρόσληψη. Καλή αρχή, ελπίζω να μη στραβώσει κάτι!

Καλή αρχή και σένα!!Σαν τί να στραβώσει?Τα δικαιολογητικά του καθενός ελέγχονται πριν ν' αναρτηθούν οι αποφάσεις στην Διαύγεια.Όσον αφορά την ένστασή σου, τί έγινε σου απάντησαν?Ως αποτέλεσμα της ένστασης προσλήφθηκες?

tx2008
Μαθητευόμενος
Μαθητευόμενος
Δημοσιεύσεις: 7
Εγγραφή: Δευ Σεπ 24, 2018 8:41 pm

Re: ΠΙΝΑΚΕΣ ΕΠΙΚΟΥΡΙΚΟΥ ΠΡΟΣΩΠΙΚΟΥ ΠΛΗΝ ΙΑΤΡΩΝ

Δημοσίευσηαπό tx2008 » Σάβ Ιαν 12, 2019 3:57 pm

καλησπέρα και συγχαρητήρια στους επιτυχόντες μήπως ξέρετε αν έχουν πάρει τε διοικητικού λογιστικού στην 3η υπε? ή αν θα πάρουν?

melimeli
Δόκιμος
Δόκιμος
Δημοσιεύσεις: 156
Εγγραφή: Τρί Ιούλ 17, 2018 11:21 pm

Re: ΠΙΝΑΚΕΣ ΕΠΙΚΟΥΡΙΚΟΥ ΠΡΟΣΩΠΙΚΟΥ ΠΛΗΝ ΙΑΤΡΩΝ

Δημοσίευσηαπό melimeli » Σάβ Ιαν 12, 2019 6:34 pm

marykit έγραψε:Μόλις είδα κι εγώ το όνομά μου στη διαύγεια!! Τώρα χαίρομαι ακόμα περισσότερο αν και χάρηκα παιδιά αλήθεια και με τη δική σας πρόσληψη. Καλή αρχή, ελπίζω να μη στραβώσει κάτι!


Συγχαρητήρια!! Χαίρομαι πολύ για όλους σας κι ας μην σας ξέρω! Φαίνεται ότι πήραν αρκετό κόσμο αυτή τη φορά!


Επιστροφή σε “ΔΙΚΑΙΟΛΟΓΗΤΙΚΑ - ΔΙΟΡΙΣΜΟΙ - ΠΡΟΣΛΗΨΕΙΣ - ΔΙΑΓΩΝΙΣΜΟΙ ΑΣΕΠ”

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 7 επισκέπτες