ΠΙΝΑΚΕΣ ΕΠΙΚΟΥΡΙΚΟΥ ΠΡΟΣΩΠΙΚΟΥ ΠΛΗΝ ΙΑΤΡΩΝ

Δικαιολογητικά, διορισμοί, προσλήψεις, διαγωνισμοί ΑΣΕΠ.
Poly1
Μαθητευόμενος
Μαθητευόμενος
Δημοσιεύσεις: 36
Εγγραφή: Δευ Οκτ 01, 2018 12:42 pm

Re: ΠΙΝΑΚΕΣ ΕΠΙΚΟΥΡΙΚΟΥ ΠΡΟΣΩΠΙΚΟΥ ΠΛΗΝ ΙΑΤΡΩΝ

Δημοσίευσηαπό Poly1 » Τρί Οκτ 16, 2018 3:21 pm

marykit έγραψε:Ελάχιστες προσλήψεις μέχρι στιγμής και στην 4η. Λίγες ειδικότητες επίσης. Νομίζω πως θα ήταν καλύτερα να μην δημιουργούν πινακες από ειδικότητες που δε θα ζητηθούν καθόλου σε μια ΥΠΕ.

Πάντως στη διαύγεια έχει πολλές λύσεις συμβάσεων (για το ΓΝ Καβάλας που το έψαξα), επομένως ακόμη θα συνεχίσουν οι προσλήψεις θαρρώ.

Poly1
Μαθητευόμενος
Μαθητευόμενος
Δημοσιεύσεις: 36
Εγγραφή: Δευ Οκτ 01, 2018 12:42 pm

Re: ΠΙΝΑΚΕΣ ΕΠΙΚΟΥΡΙΚΟΥ ΠΡΟΣΩΠΙΚΟΥ ΠΛΗΝ ΙΑΤΡΩΝ

Δημοσίευσηαπό Poly1 » Τρί Οκτ 16, 2018 3:24 pm

mar12 έγραψε:
NSSN έγραψε:
mar12 έγραψε:Καλημερα βλεπω οτι στην 2 υπε δεν υπαρχει καμια ενημερωσει ενω στην διαυγεια λεει οτι η 2υπε εχει προσλαβει ατομα που ειναι οι οριστικοι πινακες μετα τις ενστασεις για να δουμε και μεις με ποια σειρα πηραν τα ατομα αυτα, καμια ενημερωση απο την ιστοσελιδα τους .Τι θα γινει ειναι 15/10 δεν υπαρχει καμια ενημερωση ουτε στο υπουργειο υγειας για αιτησεις επικουρικου προσωπικου .

Ναί η 2η ΥΠΕ είναι η μόνη ίσως που έχει μείνει στους πρώτους πίνακες από 05/09 και δεν έχει ενημερώσει το site.Προσλήψεις κάνει και έκανε και σήμερα κάποιες.Όσον αφορά τις νέες αιτήσεις, διάβασα σε άρθρο ότι θα ξεκινήσουν έως τις αρχές Νοεμβρίου και όχι τώρα γιατί δεν έχουν ολοκληρωθεί οι προσλήψεις από τους παρόντες πίνακες.


ναι το ειδα και αυτο επισης εαν δεν κανω λαθος ελεγε οτι εμεις που εχουμε κανει αιτηση δεν χρειαζεται να ξανα κανουμε αιτηση ομως παλι μενω με την απορια διοτι πως θα ξερουμε εαν δεν θα μας απορριψουν απο τα δικαιολογιτικα εαν ειναι ολα ενταξει ?

Οπωσδήποτε θα κάνουμε όλοι νέα αίτηση!!Οι παλιές θα είναι στον αέρα μέχρι να ξεκινήσει εκ νέου η διαδιασία. Το όλο εγχείρημα έγινε πιλοτικά και γιαυτό άνοιξαν τον Σεπτ τα αποτελέσματα.

Poly1
Μαθητευόμενος
Μαθητευόμενος
Δημοσιεύσεις: 36
Εγγραφή: Δευ Οκτ 01, 2018 12:42 pm

Re: ΠΙΝΑΚΕΣ ΕΠΙΚΟΥΡΙΚΟΥ ΠΡΟΣΩΠΙΚΟΥ ΠΛΗΝ ΙΑΤΡΩΝ

Δημοσίευσηαπό Poly1 » Τρί Οκτ 16, 2018 3:28 pm

nikos64 έγραψε:
nikos64 έγραψε:Αναρτήθηκαν οι πίνακες με τις προσλήψεις παντού. Τα άτομα που έχουνε προσλάβει έχουν ενημερωθεί. Από μια πρόχειρη ματιά θα δείτε ειδικά στην 5 ΥΠΕ ότι προσλάβανε πολύ λίγες ειδικότητες και πολύ λίγα άτομα. Πολύ φασαρία για το τίποτα. Άσε που κάνει μπαμ ότι είναι απάτη. Βάλανε άτομα με .....14 μόρια και αφήσανε άλλους με 680 μόρια. Ντροπή τους. Το όλο θέμα θα πρέπει να το βγάλουμε στην τηλεόραση.


Σήμερα είδα ότι πρσλάβανε κάποια με ......12 μόρια, ενώ υπάρχουνε άτομα με 272 μόρια και 420 μόρια, στην ίδια θέση προτίμησης και στην ίδια θέση. Μιλάω πάντα για την 5 υπε. Ε τι να πω. Ο καθένας ας βγάλει τα συμπεράσματα του. Με έχουνε κουράσει αυτά τα ΄΄΄ ΑΞΙΟΚΡΑΤΙΚΆ ΄΄΄ κριτήρια.

Επίσης κάτι ακόμη που μου είπαν απο την ΥΠΕ. Οι πίνακες δεν πέρασαν από έλεγχο κάθε υποψηφιότητα, δηλαδή το σύστημα έβγαλε ότι δηλωσε ο καθένας και έκανε αντιστοιχία τα επισυναπτόμενα δικαιολογητικά. Όταν φτάνουν στην ζήτηση μιας θέσης, ΤΟΤΕ ελέγχουν τους φακέλους και αν κάτι δεν είναι σωστό, αυτόματα σε βγάζουν από τον πίνακα και πάνε στον επόμενο προς εξέταση φάκελο!Μπορεί κάποιος να δηλώσει προυπηρεσία μή αποδεκτή για τη θέση (πχ η διδακτική εμπειρία δεν προσμετράται), και παρότι είναι στους πίνακες όταν ανοίξει ο φάκελος να μην μοριοδοτείται η επικαλούμενη εμπειρία.

NSSN
Μόνιμος
Μόνιμος
Δημοσιεύσεις: 458
Εγγραφή: Πέμ Ιούλ 26, 2018 12:07 pm

Re: ΠΙΝΑΚΕΣ ΕΠΙΚΟΥΡΙΚΟΥ ΠΡΟΣΩΠΙΚΟΥ ΠΛΗΝ ΙΑΤΡΩΝ

Δημοσίευσηαπό NSSN » Τρί Οκτ 16, 2018 4:42 pm

Tzeni1987 έγραψε:
NSSN έγραψε:
Tzeni1987 έγραψε:Παιδια γνωριζει καποιος αν θα γινουν προσληψεις στο σκυλιτσειο στη χιο;καθε μερα μου λενε διαφορετικα πραγματα!αν ειναι δυνατον!

Επικοινώνησε με το Τμήμα Ανθρώπινου Δυναμικού της 2η ΥΠΕ μήπως μάθεις κάτι παραπάνω.Τα τηλέφωνα είναι στο site.Τώρα που έχει περάσει ο καιρός θα ξέρουν.

Σε ευχαριστω πολυ για την απαντηση αλλα αν σου πω οτι πηρα και πριν καν προλαβω να ρωτησω ενας κυριος μου ειπε ποσες ερωτησεις εχετε να κανετε;εμεις που θελετε να ξερουμε;ρωτηστε το νοσοκομειο...

Κανονικά το νοσοκομείο θα έπρεπε να σου δώσει την απάντηση.Αλλά τελικά δεν είχαν τη διάθεση ν' απαντήσουν ούτε οι μεν ούτε οι δε.Το μόνο που μπορείς να κάνεις τώρα είναι να κοιτάς μόνη σου από την Διαύγεια.

NSSN
Μόνιμος
Μόνιμος
Δημοσιεύσεις: 458
Εγγραφή: Πέμ Ιούλ 26, 2018 12:07 pm

Re: ΠΙΝΑΚΕΣ ΕΠΙΚΟΥΡΙΚΟΥ ΠΡΟΣΩΠΙΚΟΥ ΠΛΗΝ ΙΑΤΡΩΝ

Δημοσίευσηαπό NSSN » Τρί Οκτ 16, 2018 4:47 pm

Poly1 έγραψε:
nikos64 έγραψε:
nikos64 έγραψε:Αναρτήθηκαν οι πίνακες με τις προσλήψεις παντού. Τα άτομα που έχουνε προσλάβει έχουν ενημερωθεί. Από μια πρόχειρη ματιά θα δείτε ειδικά στην 5 ΥΠΕ ότι προσλάβανε πολύ λίγες ειδικότητες και πολύ λίγα άτομα. Πολύ φασαρία για το τίποτα. Άσε που κάνει μπαμ ότι είναι απάτη. Βάλανε άτομα με .....14 μόρια και αφήσανε άλλους με 680 μόρια. Ντροπή τους. Το όλο θέμα θα πρέπει να το βγάλουμε στην τηλεόραση.


Σήμερα είδα ότι πρσλάβανε κάποια με ......12 μόρια, ενώ υπάρχουνε άτομα με 272 μόρια και 420 μόρια, στην ίδια θέση προτίμησης και στην ίδια θέση. Μιλάω πάντα για την 5 υπε. Ε τι να πω. Ο καθένας ας βγάλει τα συμπεράσματα του. Με έχουνε κουράσει αυτά τα ΄΄΄ ΑΞΙΟΚΡΑΤΙΚΆ ΄΄΄ κριτήρια.


Καλησπέρα, έχοντας επικοινωνήσει με την 4η ΥΠΕ, εκαναν σαφές ότι ΠΡΕΠΕΙ να γίνει εκ νέου αίτηση (όταν ανοίξει η πλατφόρμα ξανά-επίσης με ενημέρωσαν ότι θα καθυστερήσει να ανοίξει). Όσον αφορά για την σειρά και την αντίστοιχη μοριοδοτηση, ήταν σαφές στην προκήρυξη ότι αναλογικά με τη σειρά προτίμησης του καθενός θα πάει και η θέση στους πίνακες(εξ ού και η παγίδα με τις 6 επιλογές μόνον!!!!). Γι αυτό κάποιος/α που είχε ακόμη και 0 μόρια αλλά είχε βάλει πρώτη επιλογή μία, όχι και τόσο εξεζητημένη θέση (π.χ. ΚΥ Πρίνου) και κάποιος με 400 μόρια την είχε 2η , αυτόματα παίρνει τη θέση αυτός/ή που δήλωσε την 1η επιλογή!

Μήπως σου είπαν πόσο περίπου θα καθυστερήσουν οι νέες αιτήσεις?Γιατί αν πάνε για τον επόμενο χρόνο οι αιτήσεις που θα έχουν λήξει οι συμβάσεις αρκετών ατόμων ήδη επικουρικών στις 31/12, τότε σωθήκαμε!

Poly1
Μαθητευόμενος
Μαθητευόμενος
Δημοσιεύσεις: 36
Εγγραφή: Δευ Οκτ 01, 2018 12:42 pm

Re: ΠΙΝΑΚΕΣ ΕΠΙΚΟΥΡΙΚΟΥ ΠΡΟΣΩΠΙΚΟΥ ΠΛΗΝ ΙΑΤΡΩΝ

Δημοσίευσηαπό Poly1 » Τρί Οκτ 16, 2018 7:37 pm

NSSN έγραψε:
Poly1 έγραψε:
nikos64 έγραψε:
Σήμερα είδα ότι πρσλάβανε κάποια με ......12 μόρια, ενώ υπάρχουνε άτομα με 272 μόρια και 420 μόρια, στην ίδια θέση προτίμησης και στην ίδια θέση. Μιλάω πάντα για την 5 υπε. Ε τι να πω. Ο καθένας ας βγάλει τα συμπεράσματα του. Με έχουνε κουράσει αυτά τα ΄΄΄ ΑΞΙΟΚΡΑΤΙΚΆ ΄΄΄ κριτήρια.


Καλησπέρα, έχοντας επικοινωνήσει με την 4η ΥΠΕ, εκαναν σαφές ότι ΠΡΕΠΕΙ να γίνει εκ νέου αίτηση (όταν ανοίξει η πλατφόρμα ξανά-επίσης με ενημέρωσαν ότι θα καθυστερήσει να ανοίξει). Όσον αφορά για την σειρά και την αντίστοιχη μοριοδοτηση, ήταν σαφές στην προκήρυξη ότι αναλογικά με τη σειρά προτίμησης του καθενός θα πάει και η θέση στους πίνακες(εξ ού και η παγίδα με τις 6 επιλογές μόνον!!!!). Γι αυτό κάποιος/α που είχε ακόμη και 0 μόρια αλλά είχε βάλει πρώτη επιλογή μία, όχι και τόσο εξεζητημένη θέση (π.χ. ΚΥ Πρίνου) και κάποιος με 400 μόρια την είχε 2η , αυτόματα παίρνει τη θέση αυτός/ή που δήλωσε την 1η επιλογή!

Μήπως σου είπαν πόσο περίπου θα καθυστερήσουν οι νέες αιτήσεις?Γιατί αν πάνε για τον επόμενο χρόνο οι αιτήσεις που θα έχουν λήξει οι συμβάσεις αρκετών ατόμων ήδη επικουρικών στις 31/12, τότε σωθήκαμε!

Δυστυχώς δεν έμαθα , θαρρώ πως ήταν υπεραρκετές και οι όσες πληροφορίες μου έδωσαν! Εχεις δίκιο, αλλά νομίζω πως κάπου διάβασα στο φόρουμ ότι θα ανοίξουν μέχρι και τις 30/10...επομένως υπομονή όλοι μας.

NSSN
Μόνιμος
Μόνιμος
Δημοσιεύσεις: 458
Εγγραφή: Πέμ Ιούλ 26, 2018 12:07 pm

Re: ΠΙΝΑΚΕΣ ΕΠΙΚΟΥΡΙΚΟΥ ΠΡΟΣΩΠΙΚΟΥ ΠΛΗΝ ΙΑΤΡΩΝ

Δημοσίευσηαπό NSSN » Τρί Οκτ 16, 2018 10:01 pm

Poly1 έγραψε:
NSSN έγραψε:
Poly1 έγραψε:
Καλησπέρα, έχοντας επικοινωνήσει με την 4η ΥΠΕ, εκαναν σαφές ότι ΠΡΕΠΕΙ να γίνει εκ νέου αίτηση (όταν ανοίξει η πλατφόρμα ξανά-επίσης με ενημέρωσαν ότι θα καθυστερήσει να ανοίξει). Όσον αφορά για την σειρά και την αντίστοιχη μοριοδοτηση, ήταν σαφές στην προκήρυξη ότι αναλογικά με τη σειρά προτίμησης του καθενός θα πάει και η θέση στους πίνακες(εξ ού και η παγίδα με τις 6 επιλογές μόνον!!!!). Γι αυτό κάποιος/α που είχε ακόμη και 0 μόρια αλλά είχε βάλει πρώτη επιλογή μία, όχι και τόσο εξεζητημένη θέση (π.χ. ΚΥ Πρίνου) και κάποιος με 400 μόρια την είχε 2η , αυτόματα παίρνει τη θέση αυτός/ή που δήλωσε την 1η επιλογή!

Μήπως σου είπαν πόσο περίπου θα καθυστερήσουν οι νέες αιτήσεις?Γιατί αν πάνε για τον επόμενο χρόνο οι αιτήσεις που θα έχουν λήξει οι συμβάσεις αρκετών ατόμων ήδη επικουρικών στις 31/12, τότε σωθήκαμε!

Δυστυχώς δεν έμαθα , θαρρώ πως ήταν υπεραρκετές και οι όσες πληροφορίες μου έδωσαν! Εχεις δίκιο, αλλά νομίζω πως κάπου διάβασα στο φόρουμ ότι θα ανοίξουν μέχρι και τις 30/10...επομένως υπομονή όλοι μας.

Θέλουν να βγάλουν νέα Υπουργική Απόφαση με τις αναπροσαρμοσμένες ημερομηνίες αιτήσεων - αποτελεσμάτων - χρονικής ισχύος αιτήσεων.Έως αρχές Νοεμβρίου είδα κι εγώ....Είδομεν!!

SissyV
Μαθητευόμενος
Μαθητευόμενος
Δημοσιεύσεις: 8
Εγγραφή: Τρί Οκτ 02, 2018 2:38 pm

Re: ΠΙΝΑΚΕΣ ΕΠΙΚΟΥΡΙΚΟΥ ΠΡΟΣΩΠΙΚΟΥ ΠΛΗΝ ΙΑΤΡΩΝ

Δημοσίευσηαπό SissyV » Τετ Οκτ 17, 2018 4:05 pm

Ειδα οτι στους πινακες της 3ης ΥΠΕ προσθεσαν κι αλλα ατομα γιναν καποιες επιπλεον προσληψεις.

mar12
Μαθητευόμενος
Μαθητευόμενος
Δημοσιεύσεις: 3
Εγγραφή: Σάβ Οκτ 13, 2018 12:58 am

Re: ΠΙΝΑΚΕΣ ΕΠΙΚΟΥΡΙΚΟΥ ΠΡΟΣΩΠΙΚΟΥ ΠΛΗΝ ΙΑΤΡΩΝ

Δημοσίευσηαπό mar12 » Πέμ Οκτ 18, 2018 11:47 am

Καλημερα πηρα τηλ στην 2η ΥΠΕ και ρωτησα εαν θα παρουν ατομα στην ειδηκοτητα ΔΕ ΠΑΡΑΣΚΕΥΑΣΤΩΝ και με ρωτησαν για ποιο Νοσοκομειο, ρωτησα για το Αττικο και μου ειπε δεν θα παρουν ατομα πηραν Δε Νοσηλευτων λεω ουτε τα κεντρα υγειας δεν θα παρουν, ειπα το Κεντρο υγειας Περιστεριου και μου ειπε κανενα κεντρο υγειας δεν θα παρει ατομα . Οποιος ενδιαφερετε για την 2 υπε παιρνει τηλ στο 214 ή 215

NSSN
Μόνιμος
Μόνιμος
Δημοσιεύσεις: 458
Εγγραφή: Πέμ Ιούλ 26, 2018 12:07 pm

Re: ΠΙΝΑΚΕΣ ΕΠΙΚΟΥΡΙΚΟΥ ΠΡΟΣΩΠΙΚΟΥ ΠΛΗΝ ΙΑΤΡΩΝ

Δημοσίευσηαπό NSSN » Δευ Οκτ 22, 2018 4:33 pm

Οι νέες αιτήσεις πότε ξεκινούν τελικά?Είχα διαβάσει άρθρο που ανέφερε έως τις αρχές Νοεμβρίου, σήμερα διάβασα έως τις 20 Νοεμβρίου.Εσείς έχετε κάποια επιπλέον πληροφόρηση?

Poly1
Μαθητευόμενος
Μαθητευόμενος
Δημοσιεύσεις: 36
Εγγραφή: Δευ Οκτ 01, 2018 12:42 pm

Re: ΠΙΝΑΚΕΣ ΕΠΙΚΟΥΡΙΚΟΥ ΠΡΟΣΩΠΙΚΟΥ ΠΛΗΝ ΙΑΤΡΩΝ

Δημοσίευσηαπό Poly1 » Τρί Οκτ 23, 2018 8:59 pm

Εγώ δεν έχω κάποια πληροφορία για το πότε θα ανοίξει η πλατφόρμα, αλλά μέχρι και σήμερα συνεχίζονται οι προσλήψεις στην 4η ΥΠΕ (κατά τη διαύγεια πάντα!!)

NSSN
Μόνιμος
Μόνιμος
Δημοσιεύσεις: 458
Εγγραφή: Πέμ Ιούλ 26, 2018 12:07 pm

Re: ΠΙΝΑΚΕΣ ΕΠΙΚΟΥΡΙΚΟΥ ΠΡΟΣΩΠΙΚΟΥ ΠΛΗΝ ΙΑΤΡΩΝ

Δημοσίευσηαπό NSSN » Τρί Οκτ 23, 2018 9:59 pm

Poly1 έγραψε:Εγώ δεν έχω κάποια πληροφορία για το πότε θα ανοίξει η πλατφόρμα, αλλά μέχρι και σήμερα συνεχίζονται οι προσλήψεις στην 4η ΥΠΕ (κατά τη διαύγεια πάντα!!)

Ναί το γνωρίζω ότι μέχρι ώρας συνεχίζονται οι προσλήψεις.Σήμερα ανάρτησαν στη σελίδα που κάναμε τις αιτήσεις ότι οι νέες θα ξεκινήσουν το Νοέμβριο.Είδομεν!!

melimeli
Δόκιμος
Δόκιμος
Δημοσιεύσεις: 156
Εγγραφή: Τρί Ιούλ 17, 2018 11:21 pm

Re: ΠΙΝΑΚΕΣ ΕΠΙΚΟΥΡΙΚΟΥ ΠΡΟΣΩΠΙΚΟΥ ΠΛΗΝ ΙΑΤΡΩΝ

Δημοσίευσηαπό melimeli » Τετ Οκτ 24, 2018 11:50 am

Για 20 Νοεμβρίου διάβασα κι εγώ... Ίδωμεν!

Λένε και για προκήρυξη μονίμων στα νοσοκομεία που θα βγει μέσω ΑΣΕΠ το επόμενο διάστημα. Ξέρει κανείς κάτι παραπάνω;

Poly1
Μαθητευόμενος
Μαθητευόμενος
Δημοσιεύσεις: 36
Εγγραφή: Δευ Οκτ 01, 2018 12:42 pm

Re: ΠΙΝΑΚΕΣ ΕΠΙΚΟΥΡΙΚΟΥ ΠΡΟΣΩΠΙΚΟΥ ΠΛΗΝ ΙΑΤΡΩΝ

Δημοσίευσηαπό Poly1 » Τετ Οκτ 24, 2018 11:55 am

NSSN έγραψε:
Poly1 έγραψε:Εγώ δεν έχω κάποια πληροφορία για το πότε θα ανοίξει η πλατφόρμα, αλλά μέχρι και σήμερα συνεχίζονται οι προσλήψεις στην 4η ΥΠΕ (κατά τη διαύγεια πάντα!!)

Ναί το γνωρίζω ότι μέχρι ώρας συνεχίζονται οι προσλήψεις.Σήμερα ανάρτησαν στη σελίδα που κάναμε τις αιτήσεις ότι οι νέες θα ξεκινήσουν το Νοέμβριο.Είδομεν!!

Εμένα δεν μου εμφανίζεται κάτι τέτοιο στην πλατφόρμα του λοιπού επικουρικού!!
Και όποτε προσπαθώ να προσπαθώ να μπώ στο σύστημα , μου εμφανίζει "σφάλμα χρήστη". Εσάς;;;

NSSN
Μόνιμος
Μόνιμος
Δημοσιεύσεις: 458
Εγγραφή: Πέμ Ιούλ 26, 2018 12:07 pm

Re: ΠΙΝΑΚΕΣ ΕΠΙΚΟΥΡΙΚΟΥ ΠΡΟΣΩΠΙΚΟΥ ΠΛΗΝ ΙΑΤΡΩΝ

Δημοσίευσηαπό NSSN » Τετ Οκτ 24, 2018 2:42 pm

Poly1 έγραψε:
NSSN έγραψε:
Poly1 έγραψε:Εγώ δεν έχω κάποια πληροφορία για το πότε θα ανοίξει η πλατφόρμα, αλλά μέχρι και σήμερα συνεχίζονται οι προσλήψεις στην 4η ΥΠΕ (κατά τη διαύγεια πάντα!!)

Ναί το γνωρίζω ότι μέχρι ώρας συνεχίζονται οι προσλήψεις.Σήμερα ανάρτησαν στη σελίδα που κάναμε τις αιτήσεις ότι οι νέες θα ξεκινήσουν το Νοέμβριο.Είδομεν!!

Εμένα δεν μου εμφανίζεται κάτι τέτοιο στην πλατφόρμα του λοιπού επικουρικού!!
Και όποτε προσπαθώ να προσπαθώ να μπώ στο σύστημα , μου εμφανίζει "σφάλμα χρήστη". Εσάς;;;

Στην αρχική σελίδα το αναφέρει κάτω από εκεί που λέει ότι έκλεισε η διαδικασία.Ότι ξεκινάνε οι νέες αιτήσεις το Νοέμβριο μόνο αυτό.Το σύστημα δεν έχει πρόσβαση τώρα, όταν ξεκινήσουν οι αιτήσεις θα ξανααποκτήσουμε πρόσβαση.


Επιστροφή σε “ΔΙΚΑΙΟΛΟΓΗΤΙΚΑ - ΔΙΟΡΙΣΜΟΙ - ΠΡΟΣΛΗΨΕΙΣ - ΔΙΑΓΩΝΙΣΜΟΙ ΑΣΕΠ”

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 3 επισκέπτες