ΠΙΝΑΚΕΣ ΕΠΙΚΟΥΡΙΚΟΥ ΠΡΟΣΩΠΙΚΟΥ ΠΛΗΝ ΙΑΤΡΩΝ

Δικαιολογητικά, διορισμοί, προσλήψεις, διαγωνισμοί ΑΣΕΠ.
Mairybaggelus
Μαθητευόμενος
Μαθητευόμενος
Δημοσιεύσεις: 8
Εγγραφή: Παρ Σεπ 21, 2018 5:15 pm

Re: ΠΙΝΑΚΕΣ ΕΠΙΚΟΥΡΙΚΟΥ ΠΡΟΣΩΠΙΚΟΥ ΠΛΗΝ ΙΑΤΡΩΝ

Δημοσίευσηαπό Mairybaggelus » Σάβ Σεπ 22, 2018 8:14 am

Καλημέρα είμαι πρώτη επιτυχών στο ΚΥ της πόλης μου ρώτησα εκεί και δεν γνωρίζουν τίποτα από πού ανοίγει η θέση;

NSSN
Μόνιμος
Μόνιμος
Δημοσιεύσεις: 458
Εγγραφή: Πέμ Ιούλ 26, 2018 12:07 pm

Re: ΠΙΝΑΚΕΣ ΕΠΙΚΟΥΡΙΚΟΥ ΠΡΟΣΩΠΙΚΟΥ ΠΛΗΝ ΙΑΤΡΩΝ

Δημοσίευσηαπό NSSN » Σάβ Σεπ 22, 2018 8:44 am

christina1986 έγραψε:
NSSN έγραψε:
christina1986 έγραψε:Καλησπερα παιδια και απο εμενα, ηθελα να ρωτησω αν εχουν καλεσει καποιον απο εσας μεχρι στιγμης σε οποιαδηποτε ΥΠΕ;

Καλημέρα! Είναι νωρίς, ακόμα γίνονται αιτήματα από τους φορείς και σήμερα τελειώνει η προθεσμία των ενστάσεων. Εγώ έχω πληροφορηθεί από δύο διαφορετικές πηγές, ότι οι προσλήψεις θα γίνουν περί τα τέλη Οκτωβρίου.


Σε ευχαριστω NSSN. Ελπιζω να χτυπησει το τηλεφωνο για ολους μας!!!Αρα αναμενουμε

Καλημέρα!Ναί αναμένουμε δε μπορούμε να κάνουμε κι αλλιώς.Καλη επιυχία σου εύχομαι!

Gram83
Μαθητευόμενος
Μαθητευόμενος
Δημοσιεύσεις: 9
Εγγραφή: Τετ Σεπ 19, 2018 2:39 pm

Re: ΠΙΝΑΚΕΣ ΕΠΙΚΟΥΡΙΚΟΥ ΠΡΟΣΩΠΙΚΟΥ ΠΛΗΝ ΙΑΤΡΩΝ

Δημοσίευσηαπό Gram83 » Σάβ Σεπ 22, 2018 10:39 am

Καλημέρα! Ξερετε κανενα νεοτερο τωρα που τελειωσαν οι ενστασεις;σε νοσοκομειο της 6ης υπε που επικοινωνησα μου απαντησαν αοριστα οτι εχουν στειλει αιτηματα χωρις να μου πουν λεπτομερειες για ειδικοτητες κλπ...ευχομαι να εχουμε συντομα νεα...

NSSN
Μόνιμος
Μόνιμος
Δημοσιεύσεις: 458
Εγγραφή: Πέμ Ιούλ 26, 2018 12:07 pm

Re: ΠΙΝΑΚΕΣ ΕΠΙΚΟΥΡΙΚΟΥ ΠΡΟΣΩΠΙΚΟΥ ΠΛΗΝ ΙΑΤΡΩΝ

Δημοσίευσηαπό NSSN » Σάβ Σεπ 22, 2018 1:51 pm

Gram83 έγραψε:Καλημέρα! Ξερετε κανενα νεοτερο τωρα που τελειωσαν οι ενστασεις;σε νοσοκομειο της 6ης υπε που επικοινωνησα μου απαντησαν αοριστα οτι εχουν στειλει αιτηματα χωρις να μου πουν λεπτομερειες για ειδικοτητες κλπ...ευχομαι να εχουμε συντομα νεα...

Τα νέα καλά ή κακά θα έρθουν σε ένα μήνα από τώρα όπως ανέφερα παραπάνω. Μιας και ανέφερες 6η ΥΠΕ, σε αναζήτηση που έκανα στη Διαύγεια για νοσοκομεία που έχουν στείλει αιτήματα γενικότερα, είδα τα δύο μεγάλα νοσοκομεία της Πάτρας δεν ξέρω αν ψάχνεις γι' αυτά.

manthos2
Μαθητευόμενος
Μαθητευόμενος
Δημοσιεύσεις: 4
Εγγραφή: Σάβ Σεπ 22, 2018 1:57 pm

Re: ΠΙΝΑΚΕΣ ΕΠΙΚΟΥΡΙΚΟΥ ΠΡΟΣΩΠΙΚΟΥ ΠΛΗΝ ΙΑΤΡΩΝ

Δημοσίευσηαπό manthos2 » Σάβ Σεπ 22, 2018 2:52 pm

Καλησπερα σε ολους.Γνωριζει κανεις για τις συμβασεις?Δηλ.αν θα ειναι 8μηνες η 12μηνες?

NSSN
Μόνιμος
Μόνιμος
Δημοσιεύσεις: 458
Εγγραφή: Πέμ Ιούλ 26, 2018 12:07 pm

Re: ΠΙΝΑΚΕΣ ΕΠΙΚΟΥΡΙΚΟΥ ΠΡΟΣΩΠΙΚΟΥ ΠΛΗΝ ΙΑΤΡΩΝ

Δημοσίευσηαπό NSSN » Σάβ Σεπ 22, 2018 6:08 pm

manthos2 έγραψε:Καλησπερα σε ολους.Γνωριζει κανεις για τις συμβασεις?Δηλ.αν θα ειναι 8μηνες η 12μηνες?

Είναι 12μηνες όλες και σε κάποιες εξαιρέσεις 24μηνες.

Tzeni1987
Μαθητευόμενος
Μαθητευόμενος
Δημοσιεύσεις: 94
Εγγραφή: Πέμ Νοέμ 02, 2017 4:22 pm

Re: ΠΙΝΑΚΕΣ ΕΠΙΚΟΥΡΙΚΟΥ ΠΡΟΣΩΠΙΚΟΥ ΠΛΗΝ ΙΑΤΡΩΝ

Δημοσίευσηαπό Tzeni1987 » Σάβ Σεπ 22, 2018 6:18 pm

Παιδια καλησπερα!εχθες πηγα στο νοσοκομειο της χιου και μου ειπαν οτι δεν θα παρουν ατομα γιατι τους εχω εξαιρεσει απο την διαδικαδια...!!!!!!δυστυχως!γνωριζει καποιος αλλος κατι;

manthos2
Μαθητευόμενος
Μαθητευόμενος
Δημοσιεύσεις: 4
Εγγραφή: Σάβ Σεπ 22, 2018 1:57 pm

Re: ΠΙΝΑΚΕΣ ΕΠΙΚΟΥΡΙΚΟΥ ΠΡΟΣΩΠΙΚΟΥ ΠΛΗΝ ΙΑΤΡΩΝ

Δημοσίευσηαπό manthos2 » Σάβ Σεπ 22, 2018 8:00 pm

NSSN έγραψε:
manthos2 έγραψε:Καλησπερα σε ολους.Γνωριζει κανεις για τις συμβασεις?Δηλ.αν θα ειναι 8μηνες η 12μηνες?

Είναι 12μηνες όλες και σε κάποιες εξαιρέσεις 24μηνες.

Ευχαριστω!

Gram83
Μαθητευόμενος
Μαθητευόμενος
Δημοσιεύσεις: 9
Εγγραφή: Τετ Σεπ 19, 2018 2:39 pm

Re: ΠΙΝΑΚΕΣ ΕΠΙΚΟΥΡΙΚΟΥ ΠΡΟΣΩΠΙΚΟΥ ΠΛΗΝ ΙΑΤΡΩΝ

Δημοσίευσηαπό Gram83 » Κυρ Σεπ 23, 2018 12:53 pm

Αυτο που ανεβασε η καθε ΥΠΕ ορθη επαναληψη τι σημαινει;φανταζομαι οχι οριατικα ε;;

ina12
Μαθητευόμενος
Μαθητευόμενος
Δημοσιεύσεις: 20
Εγγραφή: Τετ Μαρ 11, 2015 4:54 pm

Re: ΠΙΝΑΚΕΣ ΕΠΙΚΟΥΡΙΚΟΥ ΠΡΟΣΩΠΙΚΟΥ ΠΛΗΝ ΙΑΤΡΩΝ

Δημοσίευσηαπό ina12 » Δευ Σεπ 24, 2018 3:04 am

[quote="Gram83"]Αυτο που ανεβασε η καθε ΥΠΕ ορθη επαναληψη τι σημαινει;φανταζομαι οχι οριατικα ε;;[/quote]

Δεν είναι τα οριστικά όχι. Είναι οδηγίες σχετικά με τον έλεγχο των δικαιολογητικών. Όσο παραμένει ίδιος ο τρόπος τοποθέτησης χωρίς να λαμβάνονται υπόψη τα συνολικά μόρια αλλά η σειρά προτίμησης η διαδικασία θεωρείται αναξιοκρατική και αδιαφανής.

Kdd
Μαθητευόμενος
Μαθητευόμενος
Δημοσιεύσεις: 6
Εγγραφή: Σάβ Σεπ 22, 2018 6:33 pm

Re: ΠΙΝΑΚΕΣ ΕΠΙΚΟΥΡΙΚΟΥ ΠΡΟΣΩΠΙΚΟΥ ΠΛΗΝ ΙΑΤΡΩΝ

Δημοσίευσηαπό Kdd » Δευ Σεπ 24, 2018 8:42 am

Ina12
Αλήθεια τώρα;
Εννοείται ότι είναι τα οριστικά..ενημερώσου πριν απαντήσεις..αναξιοκρατικη και αδιαφανή τη θεωρείς εσύ..δν έχει βγει κάποια ανακοίνωση..
Η διαδικασία μοριοδότησης και τοποθέτησης είναι πολύ σαφής και περιγράφεται στην απόφαση..
Αν δν σας αρέσει φροντίστε στην απάντηση σας να τονίζεται ότι είναι προσωπική σας άποψη κι όχι κάτι τετελεσμένο..

Gram83
Μαθητευόμενος
Μαθητευόμενος
Δημοσιεύσεις: 9
Εγγραφή: Τετ Σεπ 19, 2018 2:39 pm

Re: ΠΙΝΑΚΕΣ ΕΠΙΚΟΥΡΙΚΟΥ ΠΡΟΣΩΠΙΚΟΥ ΠΛΗΝ ΙΑΤΡΩΝ

Δημοσίευσηαπό Gram83 » Δευ Σεπ 24, 2018 8:53 am

Καλημερα!εχεις δικιο ας κανουμε λιγο υπομονη λιγες μερες να δουμε πως τελικα θα πραξουν!

Gram83
Μαθητευόμενος
Μαθητευόμενος
Δημοσιεύσεις: 9
Εγγραφή: Τετ Σεπ 19, 2018 2:39 pm

Re: ΠΙΝΑΚΕΣ ΕΠΙΚΟΥΡΙΚΟΥ ΠΡΟΣΩΠΙΚΟΥ ΠΛΗΝ ΙΑΤΡΩΝ

Δημοσίευσηαπό Gram83 » Δευ Σεπ 24, 2018 10:47 am

Kdd δηλαδη ειναι τα οριστικα ετσι;γιατι αλλοι λενε ναι αλλοι οχι...τηλεφωνα δε σηκωνουν στην υπε!

NSSN
Μόνιμος
Μόνιμος
Δημοσιεύσεις: 458
Εγγραφή: Πέμ Ιούλ 26, 2018 12:07 pm

Re: ΠΙΝΑΚΕΣ ΕΠΙΚΟΥΡΙΚΟΥ ΠΡΟΣΩΠΙΚΟΥ ΠΛΗΝ ΙΑΤΡΩΝ

Δημοσίευσηαπό NSSN » Δευ Σεπ 24, 2018 1:07 pm

Gram83 έγραψε:Kdd δηλαδη ειναι τα οριστικα ετσι;γιατι αλλοι λενε ναι αλλοι οχι...τηλεφωνα δε σηκωνουν στην υπε!

Εμένα μου έχουν πεί από ΥΠΕ ότι αυτά δεν είναι τα οριστικά. Μετά την λήξη των ενστάσεων (που τελείωσαν την Παρασκευή), θα γίνει η επεξεργασία των τελικών τα οποία θα αναρτηθούν και στο site του ΑΣΕΠ.... Όσοι υποστηρίζουν το αντίθετο, από ΥΠΕ έχουν τις πληροφορίες τους?

christina1986
Μαθητευόμενος
Μαθητευόμενος
Δημοσιεύσεις: 88
Εγγραφή: Δευ Ιαν 01, 2018 11:00 pm

Re: ΠΙΝΑΚΕΣ ΕΠΙΚΟΥΡΙΚΟΥ ΠΡΟΣΩΠΙΚΟΥ ΠΛΗΝ ΙΑΤΡΩΝ

Δημοσίευσηαπό christina1986 » Δευ Σεπ 24, 2018 1:57 pm

NSSN έγραψε:
christina1986 έγραψε:
NSSN έγραψε:Καλημέρα! Είναι νωρίς, ακόμα γίνονται αιτήματα από τους φορείς και σήμερα τελειώνει η προθεσμία των ενστάσεων. Εγώ έχω πληροφορηθεί από δύο διαφορετικές πηγές, ότι οι προσλήψεις θα γίνουν περί τα τέλη Οκτωβρίου.


Σε ευχαριστω NSSN. Ελπιζω να χτυπησει το τηλεφωνο για ολους μας!!!Αρα αναμενουμε

Καλημέρα!Ναί αναμένουμε δε μπορούμε να κάνουμε κι αλλιώς.Καλη επιυχία σου εύχομαι!

Και εγω καλη επιτυχια ευχομαι κ σε σενα κ σε ολους οσους προσπαθουν να εχουν μια καλυτερη εργασια να δικαιωθουν!!Λιγο πολυ ολοι το αξιζουμε :)


Επιστροφή σε “ΔΙΚΑΙΟΛΟΓΗΤΙΚΑ - ΔΙΟΡΙΣΜΟΙ - ΠΡΟΣΛΗΨΕΙΣ - ΔΙΑΓΩΝΙΣΜΟΙ ΑΣΕΠ”

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 12 επισκέπτες