ΠΙΝΑΚΕΣ ΕΠΙΚΟΥΡΙΚΟΥ ΠΡΟΣΩΠΙΚΟΥ ΠΛΗΝ ΙΑΤΡΩΝ

Δικαιολογητικά, διορισμοί, προσλήψεις, διαγωνισμοί ΑΣΕΠ.
Ioanna222
Δόκιμος
Δόκιμος
Δημοσιεύσεις: 171
Εγγραφή: Σάβ Ιαν 27, 2018 10:38 am

Re: ΠΙΝΑΚΕΣ ΕΠΙΚΟΥΡΙΚΟΥ ΠΡΟΣΩΠΙΚΟΥ ΠΛΗΝ ΙΑΤΡΩΝ

Δημοσίευσηαπό Ioanna222 » Τετ Αύγ 01, 2018 8:50 pm

melimeli έγραψε:Τίποτα, βρε! Όπως μπορεί ο καθένας βοηθάει, αυτή είναι η χρησιμότητα του φόρουμ. :D
Όχι, δεν είναι ίδιες. Η μία λέει τα γνωστά, Δεν έχω καταδικαστεί για κακούργημα, δεν είμαι υπόδικος κτλ. Και η άλλη αναφέρει "Δεν κατέχω άλλη θέση ως επικουρικό προσωπικό ή ως προσωπικό σε Τοπική Ομάδα Υγείας (Τ.ΟΜ.Υ.)". Η υπεύθυνη δήλωση εμπειρίας είναι ξεχωριστή, την έχει κι αυτή ακριβώς από κάτω.

Εντάξει τι να πω σε υπερευχαριστω, οντως βαζοντας πανω τον κερσορα φαινονται τα αρχεια, μ εσωσες απο νευρα κ χάσιμο χρόνου... Τοσο απλο γι αυτό στην αρχη τυχαια τα ειχα δει κ μετα πατωντας κλικ δεν εμφανιζονταν με την καμια.. Τα πιασα παλι τωρα τελευταία κ δε θυμόμουν τι ειχα κανει και τα χα βρει στην αρχη. Κανονικα επρεπε να το διευκρινιζουν τελος παντων, ειμαι κ φυσικη ξανθιά, αλλα αν δεν γινει συμπτωματικα δεν παει το μυαλο, το κανα συνηθως κ απο κινητο και νευριαζα.. Παντως ευχομαι καλη τυχη αν και οπως διαβασες λεει οτι δεν πρόκειται για επιλογη υποψηφίων αλλα για κατάρτιση πινακων ωστε να δουν μετα ποιους θα καλεσουν αναλογα με τις αναγκες.. Ζησε μαη μου δηλ για το που θα ζητηθούν οι ειδικότητες και... το ασεπ δεν αναφερεται πουθενά :lol: καλη τυχη κ καλα μπανια

melimeli
Δόκιμος
Δόκιμος
Δημοσιεύσεις: 156
Εγγραφή: Τρί Ιούλ 17, 2018 11:21 pm

Re: ΠΙΝΑΚΕΣ ΕΠΙΚΟΥΡΙΚΟΥ ΠΡΟΣΩΠΙΚΟΥ ΠΛΗΝ ΙΑΤΡΩΝ

Δημοσίευσηαπό melimeli » Πέμ Αύγ 02, 2018 12:09 pm

Νομίζω ότι κάπου είχε πάρει το μάτι μου ένα άρθρο που έλεγε ότι θα προκύψει κι άλλη προκήρυξη, για μόνιμους αυτή τη φορά, για νοσοκομεία. Αναμένουμε!
Καλή τύχη σε όλους μας!

SEHIDIS
Μαθητευόμενος
Μαθητευόμενος
Δημοσιεύσεις: 2
Εγγραφή: Τετ Αύγ 01, 2018 1:19 am

Re: ΠΙΝΑΚΕΣ ΕΠΙΚΟΥΡΙΚΟΥ ΠΡΟΣΩΠΙΚΟΥ ΠΛΗΝ ΙΑΤΡΩΝ

Δημοσίευσηαπό SEHIDIS » Πέμ Αύγ 02, 2018 6:20 pm

μια ερώτηση...
Για θεση ΔΕ και συγκεκριμενα,ΙΕΚ.
στο όνομα Διπλώματος τι αναγραφουμε?
καθώς και στο όνομα τμηματος
και τίτλος Πτυχίου?
Σας ευχαριστώ!

melimeli
Δόκιμος
Δόκιμος
Δημοσιεύσεις: 156
Εγγραφή: Τρί Ιούλ 17, 2018 11:21 pm

Re: ΠΙΝΑΚΕΣ ΕΠΙΚΟΥΡΙΚΟΥ ΠΡΟΣΩΠΙΚΟΥ ΠΛΗΝ ΙΑΤΡΩΝ

Δημοσίευσηαπό melimeli » Παρ Αύγ 03, 2018 2:42 pm

Αυτό εγώ δεν το γνωρίζω καθόλου. Δε μπορώ να βοηθήσω. :oops:

Mr.Green
Δόκιμος
Δόκιμος
Δημοσιεύσεις: 100
Εγγραφή: Πέμ Μάιος 07, 2015 9:22 am

Re: ΠΙΝΑΚΕΣ ΕΠΙΚΟΥΡΙΚΟΥ ΠΡΟΣΩΠΙΚΟΥ ΠΛΗΝ ΙΑΤΡΩΝ

Δημοσίευσηαπό Mr.Green » Σάβ Αύγ 04, 2018 8:06 pm

Ασχολείστε με έναν από τους πλέον "στημένους" διαγωνισμούς! Μάλιστα, δεν πρόκειται για διαγωνισμό, καθώς δεν υπάρχει διαγωνιστική διαδικασία. Θα βολέψουν τους ομοίους τους με την πριμοδότηση της εξειδικευμένης εμπειρίας. Μάλιστα, επειδή κάποιοι τώρα έχουν κάρτα ανεργίας και παίρνουν αρκετά μόρια, θα γίνει επικαιροποίηση εκ νέου πριν τις προσλήψεις, ώστε όλοι όσοι μπαίνουν τώρα σε κοινωφελή και σε ΣΟΧ κατά χιλιάδες, να βρεθούν κάτω από τους δικούς τους και κατόπιν (μετά την αναμόρφωση) θα...καλέσουν! Απορώ πώς ασχολείστε με "προκήρυξη" χωρίς πίνακα θέσεων που ένα τέκνο πολύτεκνης οικογένειας (με π.χ. 8 αδέλφια) που είναι ταυτόχρονα και τρίτεκνος (από τη δική του οικογένεια) δεν μπορεί καν να τσεκάρει και τα δύο πεδία και παίρνει μόνο 70 μόρια, όσα δηλαδή και το τέκνο πολύτεκνης με τέσσερα αδέλφια!!! Αντίστροφα, αυτός που έχει συγγενή με 67% αναπηρία παίρνει κατευθείαν 100 μόρια κι αν, ατυχώς εννοείται, έχει και τέκνο με κάποια αναπηρία, εδώ αθροίζονται και πάει κατευθείαν στα 200 μόρια! Αν μάλιστα τύχει ο δεύτερος να είναι και τέκνο πολύτεκνης προστίθενται και τα 70! Εδώ, σου επιτρέπει 100+100+70, ενώ το 70+50 δεν το αφήνει από το σύστημα! Μπήκα απλά να τσεκάρω, αφού είναι δωρεάν, και γελούσα με την αξιοκρατία... Εν τω μεταξύ έχουν βάλει στρογγυλούς αριθμούς παντού, 50, 70, 100, 420, οπότε θα "παίξουν" τρελές ισοβαθμίες (βαθμός πτυχίου πουθενά!). Εκεί να δείτε ενστάσεις! Φαντάζομαι, οι δικηγόροι θα τρίβουν ήδη τα χέρια τους...

melimeli
Δόκιμος
Δόκιμος
Δημοσιεύσεις: 156
Εγγραφή: Τρί Ιούλ 17, 2018 11:21 pm

Re: ΠΙΝΑΚΕΣ ΕΠΙΚΟΥΡΙΚΟΥ ΠΡΟΣΩΠΙΚΟΥ ΠΛΗΝ ΙΑΤΡΩΝ

Δημοσίευσηαπό melimeli » Δευ Αύγ 06, 2018 11:45 am

Καλημέρα.
Το σαθρό του πράγματος το έχουμε εντοπίσει κι εμείς σε προηγούμενα ποστ όπως θα είδες. Και προσωπικά δεν περιμένω τίποτα, θα είναι μεγάλη έκπληξη για εμένα αν προκύψει κάτι καλό απ' όλο αυτό.
Όμως δεν είμαι σε θέση να αφήσω τίποτα να περάσει έτσι. Στο ειδικότητά μου συγκεκριμένα, από τότε που ξεκίνησα να δουλεύω (και πάνε 10 χρόνια στρογγυλά από τότε), έχουν προκηρυχθεί μόλις 3 (!) θέσεις μονίμων, εκ των οποίων μόνο η μία στην Αθήνα! Και είναι ειδικότητα με πάρα πολλές κενές οργανικές που δεν προκηρύσσονται. Όπως καταλαβαίνετε, αν δεν υπάρχει διδακτορικό, με ένα απλό μεταπτυχιακό τρως στη μάπα τον ιδιωτικό με max 700 ευρώ, με τα τραγικά ωράρια, και λες κι ευχαριστώ. Οπότε, θα εκμεταλλευτώ ότι βρεθεί μπροστά μου ακόμη κι αν το ξεχάσω την επόμενη μέρα της διαδικασίας.
Καλό υπόλοιπο καλοκαιριού σε όλους!

christina1986
Μαθητευόμενος
Μαθητευόμενος
Δημοσιεύσεις: 88
Εγγραφή: Δευ Ιαν 01, 2018 11:00 pm

Re: ΠΙΝΑΚΕΣ ΕΠΙΚΟΥΡΙΚΟΥ ΠΡΟΣΩΠΙΚΟΥ ΠΛΗΝ ΙΑΤΡΩΝ

Δημοσίευσηαπό christina1986 » Πέμ Αύγ 16, 2018 7:32 pm

Παιδια ποτε περιμενουμε αποτελεσματα? Ξερει κανειςα

NSSN
Μόνιμος
Μόνιμος
Δημοσιεύσεις: 458
Εγγραφή: Πέμ Ιούλ 26, 2018 12:07 pm

Re: ΠΙΝΑΚΕΣ ΕΠΙΚΟΥΡΙΚΟΥ ΠΡΟΣΩΠΙΚΟΥ ΠΛΗΝ ΙΑΤΡΩΝ

Δημοσίευσηαπό NSSN » Δευ Σεπ 03, 2018 3:59 pm

Τίποτα δεν έχει βγεί από αποτελέσματα μέχρι στιγμής.Έχει κανείς νεότερες πληροφορίες?

maria78
Μαθητευόμενος
Μαθητευόμενος
Δημοσιεύσεις: 24
Εγγραφή: Δευ Σεπ 25, 2017 3:32 pm

Re: ΠΙΝΑΚΕΣ ΕΠΙΚΟΥΡΙΚΟΥ ΠΡΟΣΩΠΙΚΟΥ ΠΛΗΝ ΙΑΤΡΩΝ

Δημοσίευσηαπό maria78 » Τετ Σεπ 05, 2018 10:44 pm

NSSN έγραψε:Τίποτα δεν έχει βγεί από αποτελέσματα μέχρι στιγμής.Έχει κανείς νεότερες πληροφορίες?

Σήμερα Τετάρτη 5 Σεπτεμβρίου 2018 θα αναρτηθούν τα αποτελέσματα στις ιστοσελίδες των ΔΥΠΕ. Γνωρίζει κανείς πως μπορούμε να μάθουμε ποιοι φορείς εκδήλωσαν ενδιαφέρον;

NSSN
Μόνιμος
Μόνιμος
Δημοσιεύσεις: 458
Εγγραφή: Πέμ Ιούλ 26, 2018 12:07 pm

Re: ΠΙΝΑΚΕΣ ΕΠΙΚΟΥΡΙΚΟΥ ΠΡΟΣΩΠΙΚΟΥ ΠΛΗΝ ΙΑΤΡΩΝ

Δημοσίευσηαπό NSSN » Πέμ Σεπ 06, 2018 1:11 am

maria78 έγραψε:
NSSN έγραψε:Τίποτα δεν έχει βγεί από αποτελέσματα μέχρι στιγμής.Έχει κανείς νεότερες πληροφορίες?

Σήμερα Τετάρτη 5 Σεπτεμβρίου 2018 θα αναρτηθούν τα αποτελέσματα στις ιστοσελίδες των ΔΥΠΕ. Γνωρίζει κανείς πως μπορούμε να μάθουμε ποιοι φορείς εκδήλωσαν ενδιαφέρον;

Το ίδιο αναρωτιέμαι κι εγώ. Κανονικά θα πρέπει να τα αναρτήσουν κι αυτά αλλά θα το κάνουν;

NSSN
Μόνιμος
Μόνιμος
Δημοσιεύσεις: 458
Εγγραφή: Πέμ Ιούλ 26, 2018 12:07 pm

Re: ΠΙΝΑΚΕΣ ΕΠΙΚΟΥΡΙΚΟΥ ΠΡΟΣΩΠΙΚΟΥ ΠΛΗΝ ΙΑΤΡΩΝ

Δημοσίευσηαπό NSSN » Πέμ Σεπ 06, 2018 8:06 am

maria78 έγραψε:
NSSN έγραψε:Τίποτα δεν έχει βγεί από αποτελέσματα μέχρι στιγμής.Έχει κανείς νεότερες πληροφορίες?

Σήμερα Τετάρτη 5 Σεπτεμβρίου 2018 θα αναρτηθούν τα αποτελέσματα στις ιστοσελίδες των ΔΥΠΕ. Γνωρίζει κανείς πως μπορούμε να μάθουμε ποιοι φορείς εκδήλωσαν ενδιαφέρον;

Το ίδιο αναρωτιέμαι κι εγώ. Κανονικά θα πρέπει να το αναρτήσουν και αυτό αλλά θα το κάνουν?

melimeli
Δόκιμος
Δόκιμος
Δημοσιεύσεις: 156
Εγγραφή: Τρί Ιούλ 17, 2018 11:21 pm

Re: ΠΙΝΑΚΕΣ ΕΠΙΚΟΥΡΙΚΟΥ ΠΡΟΣΩΠΙΚΟΥ ΠΛΗΝ ΙΑΤΡΩΝ

Δημοσίευσηαπό melimeli » Πέμ Σεπ 06, 2018 11:17 am

Καλά, το ηθικό του πράγματος υπαγορεύει ότι αυτό με το ποιοι φορείς εκδήλωσαν ενδιαφέρον έπρεπε να έχει ανακοινωθεί πριν κάνουμε καν τις αιτήσεις για κατάταξη. Αυτό από μόνο του είναι ύποπτο. Αν προσέξετε σε κάποιες ειδικότητες έχουν δηλώσει συγκεκριμένα νοσοκομεία 5-6 άτομα και άλλα δεν έχουν δηλωθεί καθόλου. Ίσως υπήρχε πληροφόρηση εκ των έσω. :roll:
Αλλά όλοι ελπίζουμε μήπως και....

ersilyk
Δόκιμος
Δόκιμος
Δημοσιεύσεις: 133
Εγγραφή: Δευ Απρ 02, 2018 10:45 pm

Re: ΠΙΝΑΚΕΣ ΕΠΙΚΟΥΡΙΚΟΥ ΠΡΟΣΩΠΙΚΟΥ ΠΛΗΝ ΙΑΤΡΩΝ

Δημοσίευσηαπό ersilyk » Πέμ Σεπ 06, 2018 2:07 pm

melimeli έγραψε:Καλά, το ηθικό του πράγματος υπαγορεύει ότι αυτό με το ποιοι φορείς εκδήλωσαν ενδιαφέρον έπρεπε να έχει ανακοινωθεί πριν κάνουμε καν τις αιτήσεις για κατάταξη. Αυτό από μόνο του είναι ύποπτο. Αν προσέξετε σε κάποιες ειδικότητες έχουν δηλώσει συγκεκριμένα νοσοκομεία 5-6 άτομα και άλλα δεν έχουν δηλωθεί καθόλου. Ίσως υπήρχε πληροφόρηση εκ των έσω. :roll:
Αλλά όλοι ελπίζουμε μήπως και....

Sorry, να ρωτησω που το ειδες αυτο, γτ εγω δεν βλέπω κτ σχετικό στην ιστοσελίδα? Σ ευχαριστώ!!!

SEHIDIS
Μαθητευόμενος
Μαθητευόμενος
Δημοσιεύσεις: 2
Εγγραφή: Τετ Αύγ 01, 2018 1:19 am

Re: ΠΙΝΑΚΕΣ ΕΠΙΚΟΥΡΙΚΟΥ ΠΡΟΣΩΠΙΚΟΥ ΠΛΗΝ ΙΑΤΡΩΝ

Δημοσίευσηαπό SEHIDIS » Πέμ Σεπ 06, 2018 3:37 pm

Επικοινώνησα με 3 νοσοκομεία στα οποία είχα κάνει αίτηση και μου απάντησαν ότι για την ειδικότητα που επέλεξα δεν έχουν υποβάλει αίτημα...

melimeli
Δόκιμος
Δόκιμος
Δημοσιεύσεις: 156
Εγγραφή: Τρί Ιούλ 17, 2018 11:21 pm

Re: ΠΙΝΑΚΕΣ ΕΠΙΚΟΥΡΙΚΟΥ ΠΡΟΣΩΠΙΚΟΥ ΠΛΗΝ ΙΑΤΡΩΝ

Δημοσίευσηαπό melimeli » Πέμ Σεπ 06, 2018 4:17 pm

ersilyk έγραψε:
melimeli έγραψε:Καλά, το ηθικό του πράγματος υπαγορεύει ότι αυτό με το ποιοι φορείς εκδήλωσαν ενδιαφέρον έπρεπε να έχει ανακοινωθεί πριν κάνουμε καν τις αιτήσεις για κατάταξη. Αυτό από μόνο του είναι ύποπτο. Αν προσέξετε σε κάποιες ειδικότητες έχουν δηλώσει συγκεκριμένα νοσοκομεία 5-6 άτομα και άλλα δεν έχουν δηλωθεί καθόλου. Ίσως υπήρχε πληροφόρηση εκ των έσω. :roll:
Αλλά όλοι ελπίζουμε μήπως και....

Sorry, να ρωτησω που το ειδες αυτο, γτ εγω δεν βλέπω κτ σχετικό στην ιστοσελίδα? Σ ευχαριστώ!!!


Σε τι αναφέρεσαι? Στο ότι κάποια έχουν δηλωθεί από πολλούς και άλλα καθόλου? Στη δική μου ειδικότητα που δεν είναι τόσο ευρεία, όπως π.χ. οι νοσηλευτές, υπάρχουν νοσοκομεία στην 1η ΥΠΕ που βλέπεις στην κατάταξη να έχουν δηλωθεί από αρκετά άτομα (φαίνεται στον πίνακα πόσοι και με ποια σειρά προτίμησης). Σε άλλα δεν υπάρχουν καν αποτελέσματα για τη συγκεκριμένη ειδικότητα άρα δε δηλώθηκαν.


Επιστροφή σε “ΔΙΚΑΙΟΛΟΓΗΤΙΚΑ - ΔΙΟΡΙΣΜΟΙ - ΠΡΟΣΛΗΨΕΙΣ - ΔΙΑΓΩΝΙΣΜΟΙ ΑΣΕΠ”

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 8 επισκέπτες