Αποτελέσματα ΑΣΕΠ 7K/2016

Αποτελέσματα διαγωνισμών σε δημόσιο, ΑΣΕΠ.
DimitrakiDimitra
Μαθητευόμενος
Μαθητευόμενος
Δημοσιεύσεις: 28
Εγγραφή: Τρί Ιούλ 03, 2018 1:52 pm

Re: ΑΣΕΠ 7K/2016

Δημοσίευσηαπό DimitrakiDimitra » Τετ Αύγ 01, 2018 4:47 pm

marina26 έγραψε:
DimitrakiDimitra έγραψε:
marina26 έγραψε:
Konzouk είχες απόλυτο δίκιο!! Μίλησα σήμερα με τον υπεύθυνο στο φορέα και μου είπε από 11 Ιουλίου έχει στείλει τα χαρτιά μου στο υπουργείο Υγείας για την πίστωση και μόλις του τα επιστρέψουν θα προχωρήσει στην απαταιτητη διαδικασια γαι την έκδοση του ΦΕΚ διιρισμου κατευθείαν. Από εμένα λέει δεν θέλει τίποτα, θα μου στείλει τι χαρτιά πρεπει να μαζεψω αλλά να του τα πάω μόλις κατέβω Κρήτη με την ορκομωσια!! Οπότε μετράμε αντίστροφα!!! :D :D :D



Καλησπέρα και πάλι! Μου είπαν απο το νοσοκομείο που διορίστηκα ότι σε 2 μηνες θα με ειδιποιήσουν για να παρουσιαστω . Δλδ σε ενα με 2 μηνες και οτι είναι θέμα του υπουργείου πλέον . Γνωρίζετε εαν υπάρχει περίπτωση να παρει και περισσότερο καιρο ; εχω έρθει για να βρω σπίτι σε πολη με φοιτητές και σπίτια ειναι πανάκριβα και χωρις θέρμανση . Δεν ξερω εαν αξιζει να πληρωνω απο τωρα σπίτι εαν δεν είναι σίγουρο το πότε θα με καλέσουν .... εσείς γνωρίζετε πόσο είναι το μέγιστο για να μας καλέσουν ;


Βγήκε ήδη το πρώτο ΦΕΚ διορισμού από τις αναπληρώσεις ΤΕ της 29/06/2018!!! Οποτε καλα στα ειπαν απο το φορεα σου DimitrakiDimitra σχετικα με το δίμηνο. Προφανως τον ελεγχο γνησιοτητας θα τον κανουν μετα το διορισμο μας ( εμενα ετσι μου ειπαν). Ομολογώ ότι άρχισα να αγχώνομαι γιατί πάω Κρήτη κ ακόμα δεν έχω κατέβει να βρω σπίτι!!! Αλλά συγχρόνως επικρατεί κ ο ενθουσιασμός!!!!! :D[/quote0]

Αντε μπραβο καλη αρχη και σε εσενα ! Σιδηροκεφαλη ! Εγω τελικα το βρηκα το σπιτι και ξεαγχωθηκα απο αυτον τον τομεα ! Τωρα με απασχολει το ποτε θα με φωναξουν και να τακτοποιηθω και εκει. Ελπιζω να μν παρει πανω απο 2μηνο. Να σε ρωτησω και κατι αλλο αν ξερεις ; πως σε ειδοποιουν ; σου στελνουν επιστολη η σε παιρνουν τηλ ; χαζη ερωτηση!! Αλλα τωρα μου ηρθε !!

jonna
Μαθητευόμενος
Μαθητευόμενος
Δημοσιεύσεις: 43
Εγγραφή: Τετ Ιαν 17, 2018 9:04 pm

Re: Αποτελέσματα ΑΣΕΠ 7K/2016

Δημοσίευσηαπό jonna » Πέμ Αύγ 02, 2018 12:08 am

Καλησπέρα σήμερα βγήκε το ΦΕΚ για Δε Ιεράπετρα Κρήτης τι ακολουθεί έχω έρθει έχω εγκατασταθεί και περιμένω πρέπει να πάρει έγκριση από λογιστήριο του Κράτους θα πάρω αύριο ένα τηλέφωνο να ρωτήσω απλά ήθελα να μάθω αν ξέρει κάποιος να μου πει σε Πόσο καιρό θα αναλάβω γτ έχω και ένα μικρακι

marina26
Μαθητευόμενος
Μαθητευόμενος
Δημοσιεύσεις: 45
Εγγραφή: Σάβ Ιουν 30, 2018 9:51 am

Re: ΑΣΕΠ 7K/2016

Δημοσίευσηαπό marina26 » Πέμ Αύγ 02, 2018 12:54 am

DimitrakiDimitra έγραψε:
marina26 έγραψε:
DimitrakiDimitra έγραψε:

Καλησπέρα και πάλι! Μου είπαν απο το νοσοκομείο που διορίστηκα ότι σε 2 μηνες θα με ειδιποιήσουν για να παρουσιαστω . Δλδ σε ενα με 2 μηνες και οτι είναι θέμα του υπουργείου πλέον . Γνωρίζετε εαν υπάρχει περίπτωση να παρει και περισσότερο καιρο ; εχω έρθει για να βρω σπίτι σε πολη με φοιτητές και σπίτια ειναι πανάκριβα και χωρις θέρμανση . Δεν ξερω εαν αξιζει να πληρωνω απο τωρα σπίτι εαν δεν είναι σίγουρο το πότε θα με καλέσουν .... εσείς γνωρίζετε πόσο είναι το μέγιστο για να μας καλέσουν ;


Βγήκε ήδη το πρώτο ΦΕΚ διορισμού από τις αναπληρώσεις ΤΕ της 29/06/2018!!! Οποτε καλα στα ειπαν απο το φορεα σου DimitrakiDimitra σχετικα με το δίμηνο. Προφανως τον ελεγχο γνησιοτητας θα τον κανουν μετα το διορισμο μας ( εμενα ετσι μου ειπαν). Ομολογώ ότι άρχισα να αγχώνομαι γιατί πάω Κρήτη κ ακόμα δεν έχω κατέβει να βρω σπίτι!!! Αλλά συγχρόνως επικρατεί κ ο ενθουσιασμός!!!!! :D[/quote0]

Αντε μπραβο καλη αρχη και σε εσενα ! Σιδηροκεφαλη ! Εγω τελικα το βρηκα το σπιτι και ξεαγχωθηκα απο αυτον τον τομεα ! Τωρα με απασχολει το ποτε θα με φωναξουν και να τακτοποιηθω και εκει. Ελπιζω να μν παρει πανω απο 2μηνο. Να σε ρωτησω και κατι αλλο αν ξερεις ; πως σε ειδοποιουν ; σου στελνουν επιστολη η σε παιρνουν τηλ ; χαζη ερωτηση!! Αλλα τωρα μου ηρθε !!


Δεν αφορά εμένα το ΦΕΚ από τις αναπληρώσεις που βγήκε, απλά η κοπέλα ήταν ακριβώς πάνω από εμένα το όνομα της στο εγγραφο των αναπληρωσεων και όταν είδα το ΦΕΚ διορισμού της στη διαυγεια την θυμήθηκα!!!! Απλά κρίνω ότι δεν αργούμε και εμεις! Κοίτα, λογικά σε παίρνουν τηλέφωνο και σε ενημερώνουν και σε ρωτάνε ποτέ θα πας και αν κάνεις χρήση ολόκληρου του μήνα.

MARIANTSAK
Μόνιμος
Μόνιμος
Δημοσιεύσεις: 416
Εγγραφή: Τετ Απρ 06, 2016 7:19 pm

Re: Αποτελέσματα ΑΣΕΠ 7K/2016

Δημοσίευσηαπό MARIANTSAK » Πέμ Αύγ 02, 2018 3:00 pm

jonna έγραψε:Καλησπέρα σήμερα βγήκε το ΦΕΚ για Δε Ιεράπετρα Κρήτης τι ακολουθεί έχω έρθει έχω εγκατασταθεί και περιμένω πρέπει να πάρει έγκριση από λογιστήριο του Κράτους θα πάρω αύριο ένα τηλέφωνο να ρωτήσω απλά ήθελα να μάθω αν ξέρει κάποιος να μου πει σε Πόσο καιρό θα αναλάβω γτ έχω και ένα μικρακι

Το πολύ σε 30 μέρες ορκιζεσαι εαν βγηκε το φεκ του διορισμου σου θα ετοιμάσεις κάποια χαρτιά όπως γιατρούς. Λογαριασμό τραπεζης πρώτο όνομα εσύ να είσαι, από το ικα ενα χαρτί .πιστοποητικα οιγενεοακης κατάστασης εκαθαριστικό εφορίας τα πτυχία σου φωτοτυπία .ταυτοτητα στο δικό μου αυτά μου ζήτησαν να πάω όταν ορκιστω

jonna
Μαθητευόμενος
Μαθητευόμενος
Δημοσιεύσεις: 43
Εγγραφή: Τετ Ιαν 17, 2018 9:04 pm

Re: Αποτελέσματα ΑΣΕΠ 7K/2016

Δημοσίευσηαπό jonna » Πέμ Αύγ 02, 2018 4:04 pm

MARIANTSAK έγραψε:
jonna έγραψε:Καλησπέρα σήμερα βγήκε το ΦΕΚ για Δε Ιεράπετρα Κρήτης τι ακολουθεί έχω έρθει έχω εγκατασταθεί και περιμένω πρέπει να πάρει έγκριση από λογιστήριο του Κράτους θα πάρω αύριο ένα τηλέφωνο να ρωτήσω απλά ήθελα να μάθω αν ξέρει κάποιος να μου πει σε Πόσο καιρό θα αναλάβω γτ έχω και ένα μικρακι

Το πολύ σε 30 μέρες ορκιζεσαι εαν βγηκε το φεκ του διορισμου σου θα ετοιμάσεις κάποια χαρτιά όπως γιατρούς. Λογαριασμό τραπεζης πρώτο όνομα εσύ να είσαι, από το ικα ενα χαρτί .πιστοποητικα οιγενεοακης κατάστασης εκαθαριστικό εφορίας τα πτυχία σου φωτοτυπία .ταυτοτητα στο δικό μου αυτά μου ζήτησαν να πάω όταν ορκιστω


Αυτά τα έχω στείλει όλα γιατρούς πτυχία κλπ πήρα σήμερα τηλ στον φορέα και μου είπαν ότι αυτό που είδα είναι το ΦΕΚ που δημοσίευσε το νοσοκομείο περιμένουμε την έγκριση από το λογιστήριο και μετα Σεπτέμβριο μου είπαν να υπολογίζω γτ λέει κλείνουν τον Αύγουστο κάποιες μέρες ευχαριστω

filiov
Δόκιμος
Δόκιμος
Δημοσιεύσεις: 112
Εγγραφή: Τετ Μάιος 10, 2017 4:24 pm

Re: Αποτελέσματα ΑΣΕΠ 7K/2016

Δημοσίευσηαπό filiov » Πέμ Αύγ 02, 2018 10:16 pm

Konzouk έγραψε:
filiov έγραψε:
Konzouk έγραψε:Ορκίστηκα κι εγώ εχθές εκανα και τα χαρτιά για απόσπαση και αναμένω!!!
Ερώτηση!
Γνωρίζουμε πόσο πάει Κυριακή αργίες; Γιατί με βαλαν κατευθείαν στα βαθιά !! :D

Με το καλό και οι υπόλοιποι εναπομείναντες!


Στην απόσπαση γράφεις αναλυτικά τους νόμους κ την οικογενειακή κατάσταση;



Οχι τίποτα,μια απλή αίτηση συμπλήρωσα, εγραψα οτι αιτουμε απόσπαση απο το Χ νοσηλευτικό ίδρυμα στο Ψ
Υπογραφή δικαιολογητικά (πιστοποιητικό οικ.καταστασης, βεβαίωση τόπου υπηρεσίας συζηγου, πρωτόκολλο ορκομωσία ή πράξη ορκομωσίας το ίδιο πράγμα είναι) υπογραφή τα έδωσα στην ΥΠΕ που θελω να πάω (στη δική μου περίπτωση είναι η ίδια υπε οπότε τα πήγα αμέσως μόλις ορκίστηκα)...και αναμένω !


Ευχαριστώ!!

Cat77
Μαθητευόμενος
Μαθητευόμενος
Δημοσιεύσεις: 16
Εγγραφή: Τετ Απρ 04, 2018 12:15 pm

Re: Αποτελέσματα ΑΣΕΠ 7K/2016

Δημοσίευσηαπό Cat77 » Παρ Αύγ 03, 2018 3:10 pm

Εγω ορκιστηκα στις 19 Ιουλιου σε νοσοκομειο των Αθηνων με πηγανε σε 2 τμηματα μαζι δηλ βοηθαω και στα δυο ,τρεχω σαν τον Βεγγο 9 ωρες με εχωσε την τρεχον εβδομαδα 4 απογευματα κι ενα πρωι καπακι μετα απο απογευμα και τα ρεπο μετα απο μια εβδομαδα απο τα προηγουμενα .Τις παλιες τις ξεκουραζει με νυχτερια η ρεπο ταχα χρωστουμενα ,Οταν της ειπα οτι θελω κυκλικο ωραριο γιατι εχω 3 παιδια και χρειαζομαι και τα νυχτερια μου ειπε οτι ταχα το προγραμμα βγαινει απο τη νοσηλευτικη υπηρεσια δηλ αυτη καμια αναμειξη ταχα .Δηλ περιμεναν εμας για να ξεκουραστουν οι βοηθοι θαλαμου.Και μισθος τελη Αυγουστου τωρα. Το σπιτι μου μια εβδομαδα ειχα να το δω.

Nena79
Μαθητευόμενος
Μαθητευόμενος
Δημοσιεύσεις: 50
Εγγραφή: Τετ Νοέμ 08, 2017 7:24 pm

Re: Αποτελέσματα ΑΣΕΠ 7K/2016

Δημοσίευσηαπό Nena79 » Παρ Αύγ 03, 2018 6:29 pm

Cat77 έγραψε:Εγω ορκιστηκα στις 19 Ιουλιου σε νοσοκομειο των Αθηνων με πηγανε σε 2 τμηματα μαζι δηλ βοηθαω και στα δυο ,τρεχω σαν τον Βεγγο 9 ωρες με εχωσε την τρεχον εβδομαδα 4 απογευματα κι ενα πρωι καπακι μετα απο απογευμα και τα ρεπο μετα απο μια εβδομαδα απο τα προηγουμενα .Τις παλιες τις ξεκουραζει με νυχτερια η ρεπο ταχα χρωστουμενα ,Οταν της ειπα οτι θελω κυκλικο ωραριο γιατι εχω 3 παιδια και χρειαζομαι και τα νυχτερια μου ειπε οτι ταχα το προγραμμα βγαινει απο τη νοσηλευτικη υπηρεσια δηλ αυτη καμια αναμειξη ταχα .Δηλ περιμεναν εμας για να ξεκουραστουν οι βοηθοι θαλαμου.Και μισθος τελη Αυγουστου τωρα. Το σπιτι μου μια εβδομαδα ειχα να το δω.

Πηγες σε περίοδο αδειων οπότε ισως εκεί οφείλεται ολο αυτό το τρέξιμο. Εύχομαι να είναι προσωρινο κ να πανε ολα καλα. Παντως δυστυχώς ισως σε καποια τμηματα να υπάρχει η νοοτροπία ο παλιός '' τρέχει '' τον καινούριο κατι που ελπιζω να σταματήσει επιτελους να ισχύει. Οσον αφορά το μισθο παλι καλα να λες. Λογω του οτι πληρωνομαστε πρωτη φορά κ μέχρι να μπει η μισθοδοσία μας σε μια σειρά υπαρχουν καθυστερησεις. Κ γω πληρωθηκα εναμιση μηνα αργότερα

Ellli
Δόκιμος
Δόκιμος
Δημοσιεύσεις: 128
Εγγραφή: Σάβ Οκτ 28, 2017 11:09 pm

Re: Αποτελέσματα ΑΣΕΠ 7K/2016

Δημοσίευσηαπό Ellli » Παρ Αύγ 03, 2018 7:37 pm

Καλησπέρα παιδιά. Τι μισθός προβλέπεται για ΔΕ. Καθαρός χώρος κρατήσεις. Δεν έχω πάρει ακόμη τον πρώτο και μου είπαν για 27 Αυγούστου.

Monosandalos
Μαθητευόμενος
Μαθητευόμενος
Δημοσιεύσεις: 29
Εγγραφή: Κυρ Φεβ 25, 2018 8:09 pm

Re: Αποτελέσματα ΑΣΕΠ 7K/2016

Δημοσίευσηαπό Monosandalos » Σάβ Αύγ 04, 2018 11:40 pm

Κανενα νέο κάλεσμα έχουμε σε κάποιο νοσοκομείο;

marina26
Μαθητευόμενος
Μαθητευόμενος
Δημοσιεύσεις: 45
Εγγραφή: Σάβ Ιουν 30, 2018 9:51 am

Re: Αποτελέσματα ΑΣΕΠ 7K/2016

Δημοσίευσηαπό marina26 » Τρί Αύγ 07, 2018 9:42 am

Καλημέρα!! Σήμερα με πήραν τηλ ότι τα χαρτιά γύρισαν από την πίστωση του λογαριασμού ( είχαν σταλθεί 11 Ιουλιου) και σήμερα θα δωθουν για ΦΕΚ, μου είπε κάνα 20ημερο αλλά λόγω Αυγούστου ας το κάνουμε 1 μήνα!! Κοντευουμε!!!!

ELPS
Μαθητευόμενος
Μαθητευόμενος
Δημοσιεύσεις: 2
Εγγραφή: Τρί Αύγ 07, 2018 9:49 am

Re: Αποτελέσματα ΑΣΕΠ 7K/2016

Δημοσίευσηαπό ELPS » Τετ Αύγ 08, 2018 9:46 am

Καλημέρα! Είμαι δε διορισμένη από την 7κ. Εχω στείλει όλα τα δικαιολογητικά στο νοσοκομείο που θα εργαστώ κ το ΦΕΚ μου δημοσιεύτηκε 1/8 αλλα με ημερομηνία 31/7. Ξέρει κανεις σε πόσες μέρες θα με καλέσουν μα ορκιστώ; Άλλη μια ερώτηση είναι για την μισθοδοσία. Κοιτάζω στο Ίντερνετ κ λέει για ενιαίο μισθολόγιο. Ρωτάω γνωστούς κ μου λένε ως δοκιμη να περιμένω 600€. Ρώτησα κ κάποιον που διορίστηκε φέτος αλλα όχι του κλάδου μας κ μου είπε ότι παίρνει αυτά που διάβασα στο Ίντερνετ κ ότι δεν ισχύει η δοκιμαστική περίοδος. Εχω μπερδευτεί!

marina26
Μαθητευόμενος
Μαθητευόμενος
Δημοσιεύσεις: 45
Εγγραφή: Σάβ Ιουν 30, 2018 9:51 am

Re: Αποτελέσματα ΑΣΕΠ 7K/2016

Δημοσίευσηαπό marina26 » Τετ Αύγ 08, 2018 2:36 pm

ELPS έγραψε:Καλημέρα! Είμαι δε διορισμένη από την 7κ. Εχω στείλει όλα τα δικαιολογητικά στο νοσοκομείο που θα εργαστώ κ το ΦΕΚ μου δημοσιεύτηκε 1/8 αλλα με ημερομηνία 31/7. Ξέρει κανεις σε πόσες μέρες θα με καλέσουν μα ορκιστώ; Άλλη μια ερώτηση είναι για την μισθοδοσία. Κοιτάζω στο Ίντερνετ κ λέει για ενιαίο μισθολόγιο. Ρωτάω γνωστούς κ μου λένε ως δοκιμη να περιμένω 600€. Ρώτησα κ κάποιον που διορίστηκε φέτος αλλα όχι του κλάδου μας κ μου είπε ότι παίρνει αυτά που διάβασα στο Ίντερνετ κ ότι δεν ισχύει η δοκιμαστική περίοδος. Εχω μπερδευτεί!


Ως πρωτοδιοριζομενοι έχουμε κρατήσεις, οι περισσότερες το πρώτο χρόνο, από τον 3ο χρόνο αναγνωρίζεται προϋπηρεσία και ανεβαίνουμε μισθολογικά κλιμάκια, ως πρωτοδιοριζομενος μπαίνουμε στο ΜΚ1, μετά ανάλογα τα έτη προϋπηρεσίας ανεβαίνουμε κλιμάκια.Στους ΔΕ δεν γνωρίζω πόσα είναι τα καθαρά αλλά είναι κάπου εκεί 600 -600 και κατι; Σε εμένα που ειμαι ΤΕ ξέρω από φίλη που διορίστηκε με την 5Κ είναι 780 πρώτο χρόνο, 850 δεύτερο (μειώνονται οι κρατησεις) και 3ο αναγνωρίζονται προϋπηρεσία και μεταπτυχιακό και ανεβαίνεις κι άλλο.

Konzouk
Δόκιμος
Δόκιμος
Δημοσιεύσεις: 296
Εγγραφή: Δευ Οκτ 30, 2017 5:50 pm

Re: Αποτελέσματα ΑΣΕΠ 7K/2016

Δημοσίευσηαπό Konzouk » Τετ Αύγ 08, 2018 6:33 pm

ELPS έγραψε:Καλημέρα! Είμαι δε διορισμένη από την 7κ. Εχω στείλει όλα τα δικαιολογητικά στο νοσοκομείο που θα εργαστώ κ το ΦΕΚ μου δημοσιεύτηκε 1/8 αλλα με ημερομηνία 31/7. Ξέρει κανεις σε πόσες μέρες θα με καλέσουν μα ορκιστώ; Άλλη μια ερώτηση είναι για την μισθοδοσία. Κοιτάζω στο Ίντερνετ κ λέει για ενιαίο μισθολόγιο. Ρωτάω γνωστούς κ μου λένε ως δοκιμη να περιμένω 600€. Ρώτησα κ κάποιον που διορίστηκε φέτος αλλα όχι του κλάδου μας κ μου είπε ότι παίρνει αυτά που διάβασα στο Ίντερνετ κ ότι δεν ισχύει η δοκιμαστική περίοδος. Εχω μπερδευτεί!


Καλησπέρα καλή μου!
Εγω προσωπικά μόλις είδα το ΦΕΚ τους πήρα τηλέφωνο και τους είπα έρχομαι στις τάδε του μηνός και μου είπαν ορκίζεσαι τηννιδια ημέρα; Συμφώνησα και πήγα!
Για μισθό χωρις παιδί είναι 640 (μου το είπε συνάδελφος ) καθαρά χωρις αργίες νύχτες,τα 2 πρωτα χρόνια και πληρώνεσαι πρώτη φορά ενάμιση μηνα αργότερα! Και τα παίρνεις μαζεμένα!
Καλή αρχή σου εύχομαι!

ELPS
Μαθητευόμενος
Μαθητευόμενος
Δημοσιεύσεις: 2
Εγγραφή: Τρί Αύγ 07, 2018 9:49 am

Re: Αποτελέσματα ΑΣΕΠ 7K/2016

Δημοσίευσηαπό ELPS » Τετ Αύγ 08, 2018 8:27 pm

marina26 έγραψε:
ELPS έγραψε:Καλημέρα! Είμαι δε διορισμένη από την 7κ. Εχω στείλει όλα τα δικαιολογητικά στο νοσοκομείο που θα εργαστώ κ το ΦΕΚ μου δημοσιεύτηκε 1/8 αλλα με ημερομηνία 31/7. Ξέρει κανεις σε πόσες μέρες θα με καλέσουν μα ορκιστώ; Άλλη μια ερώτηση είναι για την μισθοδοσία. Κοιτάζω στο Ίντερνετ κ λέει για ενιαίο μισθολόγιο. Ρωτάω γνωστούς κ μου λένε ως δοκιμη να περιμένω 600€. Ρώτησα κ κάποιον που διορίστηκε φέτος αλλα όχι του κλάδου μας κ μου είπε ότι παίρνει αυτά που διάβασα στο Ίντερνετ κ ότι δεν ισχύει η δοκιμαστική περίοδος. Εχω μπερδευτεί!


Ως πρωτοδιοριζομενοι έχουμε κρατήσεις, οι περισσότερες το πρώτο χρόνο, από τον 3ο χρόνο αναγνωρίζεται προϋπηρεσία και ανεβαίνουμε μισθολογικά κλιμάκια, ως πρωτοδιοριζομενος μπαίνουμε στο ΜΚ1, μετά ανάλογα τα έτη προϋπηρεσίας ανεβαίνουμε κλιμάκια.Στους ΔΕ δεν γνωρίζω πόσα είναι τα καθαρά αλλά είναι κάπου εκεί 600 -600 και κατι; Σε εμένα που ειμαι ΤΕ ξέρω από φίλη που διορίστηκε με την 5Κ είναι 780 πρώτο χρόνο, 850 δεύτερο (μειώνονται οι κρατησεις) και 3ο αναγνωρίζονται προϋπηρεσία και μεταπτυχιακό και ανεβαίνεις κι άλλο.

Τελικά με πήραν τηλ μέσα στη μέρα. Μου έστειλαν άλλο 1 χαρτί με κούριερ μου είπαν κ όταν το παραλάβω παρουσιάζομαι στο νοσοκομείο μέσα σε 30 μέρες. Σε ευχαριστώ πολύ για την απάντηση σου!


Επιστροφή σε “ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΔΙΑΓΩΝΙΣΜΩΝ”

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 7 επισκέπτες