Προκήρυξη 5Κ/2017

Διαγωνισμοί με σειρά προτεραιότητας σε δημόσιο, ΑΣΕΠ.
Aggelos5
Μαθητευόμενος
Μαθητευόμενος
Δημοσιεύσεις: 6
Εγγραφή: Τρί Απρ 24, 2018 10:52 am

Re: Προκήρυξη 5Κ/2017

Δημοσίευσηαπό Aggelos5 » Τετ Ιουν 27, 2018 8:51 am

vglakas έγραψε:Σήμερα επικοινώνησε το Γραφείο Προσωπικού του Νοσοκομείου και μου ζήτησε να στείλω με φαξ την αποδοχή της θέσης. Μόλις την λάβουν, άμεσα θα μου στείλουν συστημένη επιστολή με τα δικαιολογητικά που πρέπει να προσκομίσω εντός 10 ημερών. Περίπου 40 ημέρες μετά, μόλις ολοκληρωθεί ο αυταπάγγελτος έλεγχος θα εκδοθεί το ατομικό ΦΕΚ διορισμού. Μου είπαν προς το τέλος Αυγούστου αναμένεται να υπογράψω τη σύμβαση και να ξεκινήσω.

Ομοίως και εμένα!!

Mktacc
Μόνιμος
Μόνιμος
Δημοσιεύσεις: 502
Εγγραφή: Τρί Οκτ 17, 2017 7:01 pm

Re: Προκήρυξη 5Κ/2017

Δημοσίευσηαπό Mktacc » Τετ Ιουν 27, 2018 9:42 am

Καλημέρα,

σε τι κατηγορία είσαι; Σε κεντρικό νοσοκομείο;

Aggelos5
Μαθητευόμενος
Μαθητευόμενος
Δημοσιεύσεις: 6
Εγγραφή: Τρί Απρ 24, 2018 10:52 am

Re: Προκήρυξη 5Κ/2017

Δημοσίευσηαπό Aggelos5 » Τετ Ιουν 27, 2018 11:48 am

Mktacc έγραψε:Καλημέρα,

σε τι κατηγορία είσαι; Σε κεντρικό νοσοκομείο;

πε μηχανολογων

vglakas
Μαθητευόμενος
Μαθητευόμενος
Δημοσιεύσεις: 4
Εγγραφή: Κυρ Δεκ 03, 2017 2:03 pm

Re: Προκήρυξη 5Κ/2017

Δημοσίευσηαπό vglakas » Τετ Ιουν 27, 2018 12:32 pm

Mktacc έγραψε:Καλημέρα,

σε τι κατηγορία είσαι; Σε κεντρικό νοσοκομείο;


ΠΕ ΔΙΟΙΚΗΤΙΚΟΥ-ΟΙΚΟΝΟΜΜΙΚΟΥ

ant21
Μαθητευόμενος
Μαθητευόμενος
Δημοσιεύσεις: 59
Εγγραφή: Κυρ Μαρ 02, 2008 9:19 pm

Re: Προκήρυξη 5Κ/2017

Δημοσίευσηαπό ant21 » Τετ Ιουν 27, 2018 2:39 pm

Από ότι είδα στη ΔΙΑΥΓΕΙΑ του φορέα που διορίζομαι, βλέπω στις 25/6/2018, να έχει ήδη αναρτηθεί η απόφαση του Διοικητή του Νοσκομείου για τον διόρισμό μου (ΠΕ 5κ/2017)

Φαίνεται ότι όλη η διαδικασία να προχωρά σχετικά γρήγορα με δεδομένο ότι είχα στείλει τα δικαιολογητικά απο τον Νοέμβρη του 2017, και δεν θα εκδωθεί νέα απόφαση κατανομής. Η απορία μου αν αυτή είναι η απόφαση που στέλνεται τελικά στο Εθνικό Τυπογραφείο, για να εκδωθεί και το ατομικό ΦΕΚ.


Μεταξύ άλλων η σχετική απόφαση αναφέρει:
9) Η με αριθμ. 5Κ/2017 Προκήρυξη του Α.Σ.Ε.Π (ΦΕΚ 16/09-05-2017 τ.ΑΣΕΠ)
10. Η υπ΄αριθμ.πρωτ.ΔΙΠΑΑΔ/Φ.Κ./155/37987/29-11-2017(ΦΕΚ 4349/Β/13-12-2017) απόφαση κατανομής της Υπουργού Διοικητικής Ανασυγκρότησης (ΑΔΑ:6936465ΧΘΨ-ΒΒΘ)
11. Το υπ΄αριθμ. πρωτ. 2/6828/12-02-2018 έγγραφο του Γενικού Λογιστήριου του Κράτους.
12. Το ΦΕΚ 690/Γ/18-06-2018 στο οποίο δημοσιεύθηκε πίνακας διοριστέων για την πλήρωση πενήντα τεσσάρων (54) θέσεων τακτικού προσωπικού κατηγορίας ΠΕ, της προκήρυξης 5Κ/2017 (ΦΕΚ 16/09-05-2017 τ. ΑΣΕΠ), σε Φορείς του Υπουργείου Υγείας που κυρώθηκε με την υπ΄αριθμ. 579/29-05-2018 απόφαση του Ε΄ Τμήματος του Α.Σ.Ε.Π.

Διορίζουμε τον παρακάτω υπάλληλο σε αντίστοιχη κενή οργανική θέση του ...

ant21
Μαθητευόμενος
Μαθητευόμενος
Δημοσιεύσεις: 59
Εγγραφή: Κυρ Μαρ 02, 2008 9:19 pm

Re: Προκήρυξη 5Κ/2017

Δημοσίευσηαπό ant21 » Τετ Ιουν 27, 2018 5:19 pm

Τελικά κάνοντας μια μικρή έρευνα διαπιστώνω ότι η απόφαση του Διοικητή του Φορέα που αναρτάτε στη Διάυγεια είναι είναι σημαντικό βήμα προς την ολοκλήρωση του Διορισμού. Η απόφαση αυτή αποστέλεται και στο Εθνικό Τυπογραφείο.

Σε όλα τα ατομικά ΦΕΚ διορισμού (ΦΕΚ- Τεύχος Γ) υπάρχει αναφορά της απόφασης διορισμού του Διοικητή του Φορέα.

Μετέπειτα, μεσολαβεί ενα χρονικό διάστημα του ενός μηνός, απο την απόφαση του Διοικητού, για να αποκτηθούν απο τον διοριστέο οι 3 κωδικοί:
1) Αριθμ. βεβ. Γ.Δ.Ο.Υ./Υπ. Υγείας
2) Αριθμ. βεβ. εγγραφής στο Μητρώο Ανθρώπινου Δυναμικού Ελληνικού Δημοσίου
3) Αριθμ. βεβ. ΔΙΠΑΑΔ/Υπ. Διοικητικής Ανασυγκρότησης

Οι κωδικοί αυτοί προστίθονται στην αρχική απόφαση του Διοικητού, όταν εκδίδεται το ατομικό ΦΕΚ διορισμού.
Και μετά την έκδοση των 3 κωδικών αριθμών, μεσολαβεί άλλος 1 μήνας για να δημοσιευτεί η περίληψη της απόφασης στο Εθνικό Τυπογαφείο.

Επομένως περίπου δύο μήνες απαιτούνται απο την απόφαση Διορισμού για να εκδωθεί το ατομικό ΦΕΚ διορισμού.

xrysa18
Μαθητευόμενος
Μαθητευόμενος
Δημοσιεύσεις: 15
Εγγραφή: Τρί Μάιος 29, 2018 6:26 pm

Re: Προκήρυξη 5Κ/2017

Δημοσίευσηαπό xrysa18 » Τετ Ιουν 27, 2018 5:26 pm

NSNS » Πέμ Ιουν 21, 2018 3:49 pm

xrysa18 έγραψε:
Ζητήθηκαν υπεύθυνες δηλώσεις αυτών των προσπώπων ή υπεύθυνη δήλωση δική μου ότι δεν μπορώ να τις προσκομίσω.
Αλλά γιατί να προσκομισθεί κάτι από τη στιγμή που τα άτομα αυτά έτσι κι αλλιώς δεν αντλούν προστασία βάσει νόμου, οντες συνταξιούχοι άνω των 65 ετών αυτό ήταν το ερώτημά μου στον ασεπ..αλλά δυστυχώς η ελληνική γραφειοκρατεία καλά κρατεί! κ όλα αυτά παρατηρήθηκαν στα οριστικά αποτελέσματα γιατί στα προσωρινά ήταν όλα εντάξει και σε κατάσταση διορισμού. Είναι να απορείς κ με τον έλεγχο των προσωρινών....

Xrysa18 η υπεύθυνη δήλωση η δική σου γίνεται σίγουρα δεκτή σε περίπτωση που δεν μπορεί κάποιος να την κάνει ο ίδιος?

Αυτό μου το είπε υπάλληλος σε τηλεφωνική επικοινωνία που είχα, σίγουρη δεν είμαι για τίποτα..τώρα περιμένω την επίσημη γραπτή θέση του ΑΣΕΠ στην αίτηση θεραπείας που έχω καταθέσει!

xana
Μόνιμος
Μόνιμος
Δημοσιεύσεις: 717
Εγγραφή: Τετ Απρ 05, 2017 4:45 am

Re: Προκήρυξη 5Κ/2017

Δημοσίευσηαπό xana » Τετ Ιουν 27, 2018 10:41 pm

xrysa18 έγραψε:
NSNS » Πέμ Ιουν 21, 2018 3:49 pm

xrysa18 έγραψε:
Ζητήθηκαν υπεύθυνες δηλώσεις αυτών των προσπώπων ή υπεύθυνη δήλωση δική μου ότι δεν μπορώ να τις προσκομίσω.
Αλλά γιατί να προσκομισθεί κάτι από τη στιγμή που τα άτομα αυτά έτσι κι αλλιώς δεν αντλούν προστασία βάσει νόμου, οντες συνταξιούχοι άνω των 65 ετών αυτό ήταν το ερώτημά μου στον ασεπ..αλλά δυστυχώς η ελληνική γραφειοκρατεία καλά κρατεί! κ όλα αυτά παρατηρήθηκαν στα οριστικά αποτελέσματα γιατί στα προσωρινά ήταν όλα εντάξει και σε κατάσταση διορισμού. Είναι να απορείς κ με τον έλεγχο των προσωρινών....

Xrysa18 η υπεύθυνη δήλωση η δική σου γίνεται σίγουρα δεκτή σε περίπτωση που δεν μπορεί κάποιος να την κάνει ο ίδιος?

Αυτό μου το είπε υπάλληλος σε τηλεφωνική επικοινωνία που είχα, σίγουρη δεν είμαι για τίποτα..τώρα περιμένω την επίσημη γραπτή θέση του ΑΣΕΠ στην αίτηση θεραπείας που έχω καταθέσει!


Σου είπαν μήπως σε πόσο καιρό θα σου απαντήσουν στην αίτηση θεραπείας που έχεις καταθέσει; 'Η δεν υπάρχει καμία προθεσμία; Σχετίζεται κάπως η προθεσμία για την απάντησή τους (επί της αίτησης θεραπείας) με τη διαδικασία διορισμού των επιτυχόντων;

Σε ευχαριστούμε για την πληροφόρηση!! :)

NSNS
Μαθητευόμενος
Μαθητευόμενος
Δημοσιεύσεις: 65
Εγγραφή: Δευ Ιαν 22, 2018 6:31 pm

Re: Προκήρυξη 5Κ/2017

Δημοσίευσηαπό NSNS » Πέμ Ιουν 28, 2018 8:58 am

xrysa18 έγραψε:
NSNS » Πέμ Ιουν 21, 2018 3:49 pm

xrysa18 έγραψε:
Ζητήθηκαν υπεύθυνες δηλώσεις αυτών των προσπώπων ή υπεύθυνη δήλωση δική μου ότι δεν μπορώ να τις προσκομίσω.
Αλλά γιατί να προσκομισθεί κάτι από τη στιγμή που τα άτομα αυτά έτσι κι αλλιώς δεν αντλούν προστασία βάσει νόμου, οντες συνταξιούχοι άνω των 65 ετών αυτό ήταν το ερώτημά μου στον ασεπ..αλλά δυστυχώς η ελληνική γραφειοκρατεία καλά κρατεί! κ όλα αυτά παρατηρήθηκαν στα οριστικά αποτελέσματα γιατί στα προσωρινά ήταν όλα εντάξει και σε κατάσταση διορισμού. Είναι να απορείς κ με τον έλεγχο των προσωρινών....

Xrysa18 η υπεύθυνη δήλωση η δική σου γίνεται σίγουρα δεκτή σε περίπτωση που δεν μπορεί κάποιος να την κάνει ο ίδιος?

Αυτό μου το είπε υπάλληλος σε τηλεφωνική επικοινωνία που είχα, σίγουρη δεν είμαι για τίποτα..τώρα περιμένω την επίσημη γραπτή θέση του ΑΣΕΠ στην αίτηση θεραπείας που έχω καταθέσει!

Ευχαριστούμε πολύ για την πληροφόρηση και σου εύχομαι τα καλύτερα!Όταν πάρεις την απάντηση ενήμερωσέ μας κι εμάς εδώ αν θες για το τί θα πρέπει να κάνουμε.

xrysa18
Μαθητευόμενος
Μαθητευόμενος
Δημοσιεύσεις: 15
Εγγραφή: Τρί Μάιος 29, 2018 6:26 pm

Re: Προκήρυξη 5Κ/2017

Δημοσίευσηαπό xrysa18 » Τρί Ιούλ 03, 2018 7:16 am

Δεν έχω μιλησει μαζί τους ακόμη για την πορεία της αίτησης θεραπείας αλλά απ' ότι γνωρίζω δεν υπάρχει χρονικό όριο για την απάντησή τους. Μόλις έχω κάποια επιπλέον πληροφορία θα σας ενημερώσω αν και οι πιθανότητες να ευδοκιμήσει μια αίτηση θεραπείας είναι ελάχιστες έως μηδαμινές..σας ευχαριστώ..

chrisoula4
Μαθητευόμενος
Μαθητευόμενος
Δημοσιεύσεις: 11
Εγγραφή: Τετ Ιούλ 11, 2018 10:29 pm

Re: Προκήρυξη 5Κ/2017

Δημοσίευσηαπό chrisoula4 » Τρί Ιούλ 17, 2018 9:39 pm

Καλησπέρα σας,
Σας έχει αποσταλεί συστημένη επιστολή για αποδοχή;
Αναφέρομαι στους ΠΕ. Εμένα ακόμη όχι. Είχατε κάποια σχετική επικοινωνία με το ΑΣΕΠ;
Σας ευχαριστώ.

vglakas
Μαθητευόμενος
Μαθητευόμενος
Δημοσιεύσεις: 4
Εγγραφή: Κυρ Δεκ 03, 2017 2:03 pm

Re: Προκήρυξη 5Κ/2017

Δημοσίευσηαπό vglakas » Τετ Ιούλ 18, 2018 12:59 am

Εμενα μου ηρθε συστημενη επιστολη τελος Ιουνιου με αριθμο πρωτοκολλου στις 25/6 και 1 μηνα χρονικο περιθωριο για την αποστολη των απαιτουμενων δικαιολογητικών!

mioana
Μαθητευόμενος
Μαθητευόμενος
Δημοσιεύσεις: 7
Εγγραφή: Παρ Ιουν 22, 2018 1:21 pm

Re: Προκήρυξη 5Κ/2017

Δημοσίευσηαπό mioana » Τετ Ιούλ 18, 2018 10:41 am

ΠΕ, όχι δεν έχει έρθει κάποια επιστολή. Η συστημένη επιστολή έρχεται από τον Φορέα έτσι? Με αυτόν θα πρέπει να επικοινωνήσουμε λογικά.

ap2
Δόκιμος
Δόκιμος
Δημοσιεύσεις: 219
Εγγραφή: Τρί Δεκ 06, 2016 8:48 pm

Re: Προκήρυξη 5Κ/2017

Δημοσίευσηαπό ap2 » Σάβ Αύγ 04, 2018 9:07 am

ant21 έγραψε:Κάνοντας μια μικρή έρευνα για τους διοριστέους της 5κ/2017 κατηγορίας ΤΕ διαπίστωσα τα ακόλουθα:

To ΦΕΚ Κατανομής που χρησιμοποιείται τελικά και για το ατομικό ΦΕΚ Διορισμού είναι το ακόλουθο:
ΦΕΚ 4349/Β΄/13.12.2017),
«Κατανομή προσωπικού στο Υπουργείο Υγείας έτους 2017:

7. Το γεγονός ότι από την παρούσα δεν προκαλείται
επιπλέον δαπάνη, αποφασίζουμε:
Την κατανομή σε φορείς του Υπουργείου Υγείας, από
προσωρινούς πίνακες κατάταξης των υποψηφίων: α)
τετρακοσίων ενενήντα τεσσάρων (494) ατόμων, Δευτε-
ροβάθμιας Εκπαίδευσης και τριακοσίων σαράντα οκτώ
(348) ατόμων, Υποχρεωτικής Εκπαίδευσης, της 7Κ/2016
Προκήρυξης ΑΣΕΠ και β) πενήντα τεσσάρων (54) ατό-
μων, Πανεπιστημιακής Εκπαίδευσης, και πενήντα εννέα
(59) ατόμων, Τεχνολογικής Εκπαίδευσης, της 5Κ/2017
Προκήρυξης ΑΣΕΠ.
Η απόφαση αυτή να δημοσιευθεί στην Εφημερίδα της
Κυβερνήσεως.


Επομένως δεν θα εκδοθεί νεο ΦΕΚ Κατανομής, κάτι που συντομεύει τη διαδικασία διορισμού. Επίσης το ίδιο ΦΕΚ Κατανομής χρησιμοποιείται και για την προκύρηξη 7K/2016.

Η ταχύτερη πρόσληψη που έγινε σε διοριστέο της 5Κ/2017, κατηγορίας ΤΕ, σε νοσοκομείο της Μακεδονίας μας, είχε τα ακόλουθα βήματα με ημερολογιακή σειρά:

5Κ 2017 ΤΕ
ΟΡΙΣΤΙΚΑ AΠOΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΣΕΠ=10/01/2018
ΦΕΚ ΟΡΙΣΤΙΚΩΝ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΩΝ=23/01/2018
Αριθμ. βεβ. Γ.Δ.Ο.Υ. / Υπουργείου Υγείας: 6.3.2018).
(Αριθμ. βεβ. εγγραφής στο Μητρώο Ανθρώπινου Δυναμικού Ελληνικού Δημοσίου: 19.3.2018).
(Αριθμ. βεβ. ΔΙΠΑΑΔ / Υπουργείου Διοικητικής Ανασυγκρότησης: 19.3.2018).
ΦΕΚ ΑΤΟΜΙΚΟΥ ΔΙΟΡΙΣΜΟΥ=27/03/2018


για τους ΠΕ της 5Κ/2017 έχουμε μέχρι στιγμής:
ΟΡΙΣΤΙΚΑ AΠOΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΣΕΠ=29/05/2018
ΦΕΚ ΟΡΙΣΤΙΚΩΝ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΩΝ=18/06/2018


To μόνο ερωτηματικό επομένως είναι το γεγονός ότι διαδιακασία πρόσληψης περιλαμβάνει και το μήνα Αύγουστο, μήνα αδειών.

Επομένως προβλέπω για την κατηγορία ΠΕ της 5Κ/2017, τον ερχόμενο Σεπτέμβρη να ολοκληρωθεί η διαδικασία διορισμού, με ταχύτερα διοριστέους αυτούς σε περιφερειακά νοσοκομεία.

Βέβαια στο υπουργείο Υγείας, υπάρχει μεγάλος όγκος δουλειάς και απο τα οριστικά 7Κ/2016, 1.666 θέσεις που αναμένονται να διοριστούν εντός 2018.

Για την 7Κ 2016, τα οριστικά ΑΣΕΠ ανακοινώθηκαν στις παρακάτω ημερομηνίες.
7K 2016/ΤΕ 1/12/2017
7K 2016/ΠΕ 20/12/2017
7K 2016/ΥΕ 26/1/2018
7K 2016/ΔΕ 25/4/2018



Αυτά:

Αριθμ. βεβ. Γ.Δ.Ο.Υ. / Υπουργείου Υγείας: 6.3.2018).
(Αριθμ. βεβ. εγγραφής στο Μητρώο Ανθρώπινου Δυναμικού Ελληνικού Δημοσίου: 19.3.2018).
(Αριθμ. βεβ. ΔΙΠΑΑΔ / Υπουργείου Διοικητικής Ανασυγκρότησης: 19.3.2018).

Πώς τα βρήκατε;

Ψάχνω για 'μένα κάποια εξέλιξη, την Απόφαση του Διοικητή, κλπ και δεν βρίσκω τίποτα. Τελευταίο είναι το ΦΕΚ των οριστικών αποτελεσμάτων.

ant21
Μαθητευόμενος
Μαθητευόμενος
Δημοσιεύσεις: 59
Εγγραφή: Κυρ Μαρ 02, 2008 9:19 pm

Re: Προκήρυξη 5Κ/2017

Δημοσίευσηαπό ant21 » Δευ Αύγ 06, 2018 5:24 pm

Οι παρακάτω κωδικοι αριθμοί, εμφανίζονται μόνο στο ατομικό ΦΕΚ διορισμού.

Αριθμ. βεβ. Γ.Δ.Ο.Υ. / Υπουργείου Υγείας: ).
(Αριθμ. βεβ. εγγραφής στο Μητρώο Ανθρώπινου Δυναμικού Ελληνικού Δημοσίου: 8).
(Αριθμ. βεβ. ΔΙΠΑΑΔ / Υπουργείου Διοικητικής Ανασυγκρότησης: ).

Η απόφαση διορισμού, που αναρτάται μόνο στη ΔΙΑΥΓΕΙΑ του φορέα, μετέπειτα αποστέλλεται στο Υπουργείο Υγείας όπου δίνονται οι 3 παραπάνω κωδικοί αριθμοί στον Διοριστέο (μέσα σε χρονικό διάστημα 1 μήνα περίπου), και απο εκεί αποστέλλονται όλα μαζί στο Εθνικό Τυπογραφείο, για το Ατομικό ΦΕΚ Διορισμού (μεσολαβούν 15 ημέρες).

Απο ότι έχω διαβάσει, το Εθνικό Τυπογραφείο δίνει στον κάθε φορέα πχ Νοσοκομείο, έναν αριθμό ΚΑΔ, το οποίο είναι το πρωτόκολλο.

Μετέπειτα ο Φορεάς μπορεί να ελέγχει, εισάγοντας τον αριθμό ΚΑΔ στην ιστοσελίδα του Εθνικού Τυπογραφείου, για το πότε θα εκδοθεί το ατομικό ΦΕΚ διορισμού

Κάλλιστα μπορεί ο Φορέας να δώσει τον αριθμό ΚΑΔ και στον διοριστέο για να ελέγχει και ο ίδιος πότε θα δημοσιευτεί το ατομικό του ΦΕΚ διορισμού.

http://www.et.gr/index.php/anazitisi-kad

Δυστυχώς απο την περασμένη Πέμπτη 2/8/2018, παρατηρώ μεγάλες καθυστερήσεις στην ιστοσελίδα του Εθνικού Τυπογραφείου. Δεν αναρτώνται νέα ΦΕΚ...

Ο πιό εύκολος τρόπος είναι να μπαίνει κάποιος αργά το απογευμα μιας καθημερινής ημέρας και να βλέπει την ημερήσια κυκλοφόρια ΦΕΚ. Εμας μας ενδιαφέρουν μόνο τα ΦΕΚ απο το Γ τεύχος, που δημοσιεύονται καθημερινά.

Συνηθίζεται ο Φορέας διορισμού να επικοινωνεί τηλεφωνικά με τον Διοριστέο, την ημέρα που αναρτάται το ατομικό ΦΕΚ διορισμού, και να ερωτά τον διοριστέο αν επιθμεί 10,20 ή 30 ημέρες για να παρουσιαστεί και να ορκιστεί.

Κάποιος διοριστέος μπορεί κάλλιστα να επικοινωνήσει με τον φορέα του, για να του δώσουν πληροφορίες τόσο για την απόφαση Διορισμού όσο και για τον αριθμό ΚΑΔ, με την προυπόθεση ότι έχουν πάρει τους παραπάνω κωδικούς αριθμούς και τα έχουν στείλει στο Εθνικό Τυπογραφείο.

Απο ότι παρατηρώ στα ΦΕΚ Γ τεύχος, το Εθνικό Τυπογραφείο, μαζεύει αρκετά αιτήματα διορισμου απο τον ίδιο διαγωνισμό πχ 5Κ/2017 και τα δημοσιεύει όλα μαζί στο ίδιο τεύχος.

Για παραδειγμα αναμένεται να δημοσιευτούν οι αποφασεις διορισμού της ΠΕ κατηγορίας της 5Κ/2017, για αρκετά νοσοκομεία την ίδια ημέρα, παρότι οι αποφάσεις διορισμού έχουν εκδωθεί απο τους Διοικητές των νοσοκομείων σε διαφορετικές ημερομηνίες.

Εγώ προσωπικά υπολόγιζα τα πρώτα ΦΕΚ διορισμού της ΠΕ κατηγορίας της 5κ/2017, να βγαίναν αυτήν την εβδομάδα, αλλά κανείς δεν είναι σίγουρος, διότι ο Αυγουστος είναι μήνας αδειών.


Επιστροφή σε “ΔΙΑΓΩΝΙΣΜΟΙ ΜΕ ΣΕΙΡΑ ΠΡΟΤΕΡΑΙΟΤΗΤΑΣ”

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 8 επισκέπτες