Αποτελέσματα ΑΣΕΠ 7K/2016

Αποτελέσματα διαγωνισμών σε δημόσιο, ΑΣΕΠ.
Veronikaf
Μαθητευόμενος
Μαθητευόμενος
Δημοσιεύσεις: 9
Εγγραφή: Παρ Μαρ 09, 2018 4:11 pm

Re: ΑΣΕΠ 7K/2016

Δημοσίευσηαπό Veronikaf » Παρ Ιούλ 13, 2018 2:38 pm

Το ΦΕΚ απο το νοσοκομείο "Αλεξάνδρα "βγήκε

katerina1987
Δόκιμος
Δόκιμος
Δημοσιεύσεις: 116
Εγγραφή: Πέμ Οκτ 12, 2017 10:02 pm

Re: ΑΣΕΠ 7K/2016

Δημοσίευσηαπό katerina1987 » Παρ Ιούλ 13, 2018 3:07 pm

DimitrakiDimitra έγραψε:
Konzouk έγραψε:
marina26 έγραψε:


Γνωρίζεις σχετικά με τα απαραίτητα έγγραφα ώστε να ξεκινήσουμε να τα μαζεύουμε πριν έρθει η επιστολη; ( να κερδίσουμε λίγο χρόνο!)



MARIANTSAK
Μόνιμος
Μόνιμος
Re: ΑΣΕΠ 7K/2016
ΔημοσίευσηΤετ Ιούλ 11, 2018 10:43 pm

Το δικό μου νοσοκομείο σε πρώτη φάση μου ζήτησε ότι χαρτιά κατέθεσα στον ΑΣΕΠ πτυχία, για να κανουν τον ελεγχο γνησιοτητας , ταυτότητα υπέγραψα και μια υπεύθυνη δήλωση ότι αποδέχομαι τον διορισμό. Όταν θα βγει το ΦΕΚ θα μου στείλουν μια επιστολή που θα πάω όταν ορκιστω τα χαρτιά από τους γιατρούς, λογαριασμό τραπεζης , πιστοποιητικο οικογενιακης κατάστασης

ολα.αυτα και επιπλέον χαρτι απ.το ν ασφαλιστικό φορέα.με.τα ένσημα μου.το.βιβλιαριο υγείας μου(ηθελαν τον πρώτο που έβγαλα ως ασφαλισμένη) Ε9 2 υπεύθυνες δηλώσεις οτι δεν είμαι διορισμένη κάπου αλλού κι άλλη μια δε θυμάμαι τι έλεγε να πω την αλήθεια, ψυχίατρο, παθολόγο,και την υπεύθυνη δήλωση για αποδοχή μου τη ζήτησαν με τα οριστικά!


Καλησπέρα !!! Μου είπαν οτι τα χαρτια απο γιατρο (παθολόγο και ψυχίατρο μπορουν να είναι απο δημοσιο αλλα και ιδιωτικό γιατρο . Ισχυει ;


Ισχυει.
Μολις βγηκε το φεκ μου πηγα την ιδια μερα στο ικα κι εκλεισα ραντεβου κι εβγαλα τις βεβαιωσεις χωρις να πληρωσω εξω γιατρο.

Eftixiakiritsi
Δόκιμος
Δόκιμος
Δημοσιεύσεις: 123
Εγγραφή: Κυρ Μαρ 04, 2018 9:08 pm

Re: ΑΣΕΠ 7K/2016

Δημοσίευσηαπό Eftixiakiritsi » Παρ Ιούλ 13, 2018 5:24 pm

marina26 έγραψε:
Eftixiakiritsi έγραψε:Παιδιά το Αττικό με ειδοποίησε σήμερα μεmail και μου δώσαν ένα μήνα!


Βγήκε το ΦΕΚ διορισμού σου κ σου έδωσαν περιθώριο ένα μήνα για την ορκομωσια;


Ναι.Το ΦΕΚ ειχε βγει στις 10/7 και σήμερα πήρα mail απο το νοσοκομείο με τον αριθμο του ΦΕΚ και ενα μήνα να παρουσιαστώ για ορκομωσία.

Eftixiakiritsi
Δόκιμος
Δόκιμος
Δημοσιεύσεις: 123
Εγγραφή: Κυρ Μαρ 04, 2018 9:08 pm

Re: ΑΣΕΠ 7K/2016

Δημοσίευσηαπό Eftixiakiritsi » Παρ Ιούλ 13, 2018 5:25 pm

Konzouk έγραψε:
Eftixiakiritsi έγραψε:Παιδιά το Αττικό με ειδοποίησε σήμερα μεmail και μου δώσαν ένα μήνα!



Ελαααα μπράβο!! Με το καλό!! Βαθια ανάσα και.βουρ!!!


Σ'ευχαριστώ!

marina26
Μαθητευόμενος
Μαθητευόμενος
Δημοσιεύσεις: 45
Εγγραφή: Σάβ Ιουν 30, 2018 9:51 am

Re: ΑΣΕΠ 7K/2016

Δημοσίευσηαπό marina26 » Παρ Ιούλ 13, 2018 6:10 pm

Eftixiakiritsi έγραψε:
marina26 έγραψε:
Eftixiakiritsi έγραψε:Παιδιά το Αττικό με ειδοποίησε σήμερα μεmail και μου δώσαν ένα μήνα!


Βγήκε το ΦΕΚ διορισμού σου κ σου έδωσαν περιθώριο ένα μήνα για την ορκομωσια;


Ναι.Το ΦΕΚ ειχε βγει στις 10/7 και σήμερα πήρα mail απο το νοσοκομείο με τον αριθμο του ΦΕΚ και ενα μήνα να παρουσιαστώ για ορκομωσία.


Συγχαρητήρια!!! Σιδεροκεφαλη!!!!

DimitrakiDimitra
Μαθητευόμενος
Μαθητευόμενος
Δημοσιεύσεις: 28
Εγγραφή: Τρί Ιούλ 03, 2018 1:52 pm

Re: ΑΣΕΠ 7K/2016

Δημοσίευσηαπό DimitrakiDimitra » Παρ Ιούλ 13, 2018 6:30 pm

Konzouk έγραψε:
DimitrakiDimitra έγραψε:
Konzouk έγραψε:

MARIANTSAK
Μόνιμος
Μόνιμος
Re: ΑΣΕΠ 7K/2016
ΔημοσίευσηΤετ Ιούλ 11, 2018 10:43 pm

Το δικό μου νοσοκομείο σε πρώτη φάση μου ζήτησε ότι χαρτιά κατέθεσα στον ΑΣΕΠ πτυχία, για να κανουν τον ελεγχο γνησιοτητας , ταυτότητα υπέγραψα και μια υπεύθυνη δήλωση ότι αποδέχομαι τον διορισμό. Όταν θα βγει το ΦΕΚ θα μου στείλουν μια επιστολή που θα πάω όταν ορκιστω τα χαρτιά από τους γιατρούς, λογαριασμό τραπεζης , πιστοποιητικο οικογενιακης κατάστασης

ολα.αυτα και επιπλέον χαρτι απ.το ν ασφαλιστικό φορέα.με.τα ένσημα μου.το.βιβλιαριο υγείας μου(ηθελαν τον πρώτο που έβγαλα ως ασφαλισμένη) Ε9 2 υπεύθυνες δηλώσεις οτι δεν είμαι διορισμένη κάπου αλλού κι άλλη μια δε θυμάμαι τι έλεγε να πω την αλήθεια, ψυχίατρο, παθολόγο,και την υπεύθυνη δήλωση για αποδοχή μου τη ζήτησαν με τα οριστικά!


Καλησπέρα !!! Μου είπαν οτι τα χαρτια απο γιατρο (παθολόγο και ψυχίατρο μπορουν να είναι απο δημοσιο αλλα και ιδιωτικό γιατρο . Ισχυει ;


Ναι έτσι είναι κι.εγω απο ιδιώτες πήρα!!
katerina1987 έγραψε:
DimitrakiDimitra έγραψε:
Konzouk έγραψε:Τα πηγατε μετα στον ιατρικο συλλογο για σφραγιδα ; ετσι μ ειπαν . Επισης βρε παιδια ξερετε ποσο ειναι ο μισθος ΤΕ ; Αλλοι λενε 680 και αλλοι 780 ;

MARIANTSAK
Μόνιμος
Μόνιμος
Re: ΑΣΕΠ 7K/2016
ΔημοσίευσηΤετ Ιούλ 11, 2018 10:43 pm

Το δικό μου νοσοκομείο σε πρώτη φάση μου ζήτησε ότι χαρτιά κατέθεσα στον ΑΣΕΠ πτυχία, για να κανουν τον ελεγχο γνησιοτητας , ταυτότητα υπέγραψα και μια υπεύθυνη δήλωση ότι αποδέχομαι τον διορισμό. Όταν θα βγει το ΦΕΚ θα μου στείλουν μια επιστολή που θα πάω όταν ορκιστω τα χαρτιά από τους γιατρούς, λογαριασμό τραπεζης , πιστοποιητικο οικογενιακης κατάστασης

ολα.αυτα και επιπλέον χαρτι απ.το ν ασφαλιστικό φορέα.με.τα ένσημα μου.το.βιβλιαριο υγείας μου(ηθελαν τον πρώτο που έβγαλα ως ασφαλισμένη) Ε9 2 υπεύθυνες δηλώσεις οτι δεν είμαι διορισμένη κάπου αλλού κι άλλη μια δε θυμάμαι τι έλεγε να πω την αλήθεια, ψυχίατρο, παθολόγο,και την υπεύθυνη δήλωση για αποδοχή μου τη ζήτησαν με τα οριστικά!


Καλησπέρα !!! Μου είπαν οτι τα χαρτια απο γιατρο (παθολόγο και ψυχίατρο μπορουν να είναι απο δημοσιο αλλα και ιδιωτικό γιατρο . Ισχυει ;


Ισχυει.
Μολις βγηκε το φεκ μου πηγα την ιδια μερα στο ικα κι εκλεισα ραντεβου κι εβγαλα τις βεβαιωσεις χωρις να πληρωσω εξω γιατρο.

Ετσι θα κανωκ εγω ... τη Δευτερα πρωι πρωι θα παω να σταθω εξω απο τα γραφεια τους

DimitrakiDimitra
Μαθητευόμενος
Μαθητευόμενος
Δημοσιεύσεις: 28
Εγγραφή: Τρί Ιούλ 03, 2018 1:52 pm

Re: ΑΣΕΠ 7K/2016

Δημοσίευσηαπό DimitrakiDimitra » Παρ Ιούλ 13, 2018 7:08 pm

Nena79 έγραψε:
magiamagia έγραψε:
Nena79 έγραψε: Επειδή μολις πληρωθηκα κ ετυχε να παω στο γραφείο της μισθοδοσίας να ρωτησω οι κρατήσεις για του ΤΕ τουλάχιστον είναι 98 ευρώ. Μου ειπαν οτι μετα απο ενα χρονο οι κρατήσεις δεν θα είναι τοσες οπότε θα παρω 80 ευρώ επιπλέον. Σαν ΤΕ παιρνουμε 1037 μικτά, και βγαινουν 391 το δεκαπενθημεροτο οποιο προπληρωνομαστε. Χωρίς παιδιά.

Τα 391 το δεκαπενθημερο, δηλαδή 782 το μήνα, περιλαμβάνουν και το νοσοκομειακο επίδομα, τα 150 ευρώ;

Ναι. Το συνολο των αποδοχων μαζι με το ανθυγιεινο βγαινει στα 1187 μικτα. Αν βγάλεις τις κρατήσεις καθαρος μισθος 782



Μηπως ειναι 680 ; εμενα ολοι τοσο μου λενε οτι ειναι . Εγω μολις εστειλα την αποδοχη ως αναπληρωτης και δεν εχω ξεκινησει ακομη .

marina26
Μαθητευόμενος
Μαθητευόμενος
Δημοσιεύσεις: 45
Εγγραφή: Σάβ Ιουν 30, 2018 9:51 am

Re: ΑΣΕΠ 7K/2016

Δημοσίευσηαπό marina26 » Παρ Ιούλ 13, 2018 8:56 pm

DimitrakiDimitra έγραψε:
Nena79 έγραψε:
magiamagia έγραψε:Τα 391 το δεκαπενθημερο, δηλαδή 782 το μήνα, περιλαμβάνουν και το νοσοκομειακο επίδομα, τα 150 ευρώ;

Ναι. Το συνολο των αποδοχων μαζι με το ανθυγιεινο βγαινει στα 1187 μικτα. Αν βγάλεις τις κρατήσεις καθαρος μισθος 782



Μηπως ειναι 680 ; εμενα ολοι τοσο μου λενε οτι ειναι . Εγω μολις εστειλα την αποδοχη ως αναπληρωτης και δεν εχω ξεκινησει ακομη

Για Τ.Ε. είναι όσο λέει πιο πάνω, 760-780 πάνω κάτω, φίλη που διορίστηκε με την 5κ τόσα έπαιρνε πρώτο χρόνο με τις κρατήσεις, ανεβαίνεις 2ο χρόνο και 3ο αναγνωρίζονται προϋπηρεσία κ μεταπτυχιακό κ ανεβαίνεις κ άλλο!

Ερωτηση: και εγω διοριστεα με τις αναπληρώσεις ειμαι.. έκανα τηλεφωνικά αποδοχή της θέσης και ειμαι σε αναμονή για την συστημένη επιστολή με τις οδηγίες για τα έγγραφα που πρέπει να επιστρέψω. Ο κύριος που μίλησα στο τηλ πριν δύο βδομάδες περίπου κ έκανα αποδοχή τηλεφωνικά μου είπε θα ξεκινήσει ήδη την διαδικασία για να μην χάνω χρονο(θα πάρει 1μιση μήνα μου ειπε η διαδικασια) και θα μου στείλει και την συστημένη ώστε να μαζέψω τα χαρτιά με την ησυχία μου και χωρίς αγχος! Ποια διαδικασία όμως βρε παιδια; Αφού δεν έχει χαρτιά για έλεγχο γνησιοτητας; και μάλιστα ρώτησε αν εργάζομαι και αν ειμαι πρόθυμη να κατέβω άμεσα Κρητη μόλις βγει το ΦΕΚ διορισμού. Δν ξέρω γιατί αλλά επειδή, όπως η περισσότεροι, περίμενα χρόνια αυτό τον διορισμό αγχώνομαι...κοιταω κ ξανακοιταω το έγγραφο στη διαύγεια με το όνομα μου ως διοριστεα μπας και το πιστέψω!!
Να το πιστέψω ε;;; δν παίζει να αλλάξει κατι;;;

Konzouk
Δόκιμος
Δόκιμος
Δημοσιεύσεις: 296
Εγγραφή: Δευ Οκτ 30, 2017 5:50 pm

Re: ΑΣΕΠ 7K/2016

Δημοσίευσηαπό Konzouk » Παρ Ιούλ 13, 2018 10:31 pm

marina26 έγραψε:
DimitrakiDimitra έγραψε:
Nena79 έγραψε:Ναι. Το συνολο των αποδοχων μαζι με το ανθυγιεινο βγαινει στα 1187 μικτα. Αν βγάλεις τις κρατήσεις καθαρος μισθος 782



Μηπως ειναι 680 ; εμενα ολοι τοσο μου λενε οτι ειναι . Εγω μολις εστειλα την αποδοχη ως αναπληρωτης και δεν εχω ξεκινησει ακομη

Για Τ.Ε. είναι όσο λέει πιο πάνω, 760-780 πάνω κάτω, φίλη που διορίστηκε με την 5κ τόσα έπαιρνε πρώτο χρόνο με τις κρατήσεις, ανεβαίνεις 2ο χρόνο και 3ο αναγνωρίζονται προϋπηρεσία κ μεταπτυχιακό κ ανεβαίνεις κ άλλο!

Ερωτηση: και εγω διοριστεα με τις αναπληρώσεις ειμαι.. έκανα τηλεφωνικά αποδοχή της θέσης και ειμαι σε αναμονή για την συστημένη επιστολή με τις οδηγίες για τα έγγραφα που πρέπει να επιστρέψω. Ο κύριος που μίλησα στο τηλ πριν δύο βδομάδες περίπου κ έκανα αποδοχή τηλεφωνικά μου είπε θα ξεκινήσει ήδη την διαδικασία για να μην χάνω χρονο(θα πάρει 1μιση μήνα μου ειπε η διαδικασια) και θα μου στείλει και την συστημένη ώστε να μαζέψω τα χαρτιά με την ησυχία μου και χωρίς αγχος! Ποια διαδικασία όμως βρε παιδια; Αφού δεν έχει χαρτιά για έλεγχο γνησιοτητας; και μάλιστα ρώτησε αν εργάζομαι και αν ειμαι πρόθυμη να κατέβω άμεσα Κρητη μόλις βγει το ΦΕΚ διορισμού. Δν ξέρω γιατί αλλά επειδή, όπως η περισσότεροι, περίμενα χρόνια αυτό τον διορισμό αγχώνομαι...κοιταω κ ξανακοιταω το έγγραφο στη διαύγεια με το όνομα μου ως διοριστεα μπας και το πιστέψω!!
Να το πιστέψω ε;;; δν παίζει να αλλάξει κατι;;;


Να μην αγχώνεσαι καθόλου,να τον απολαύσεις!!! Μεγαλη επιτυχία μπράβο σού!
Τον ελεγχο μπορούν να τον κανουν και αφου διορίστηκες με την ησυχία τους!

Konzouk
Δόκιμος
Δόκιμος
Δημοσιεύσεις: 296
Εγγραφή: Δευ Οκτ 30, 2017 5:50 pm

Re: ΑΣΕΠ 7K/2016

Δημοσίευσηαπό Konzouk » Παρ Ιούλ 13, 2018 10:33 pm

MARIANTSAK έγραψε:
DimitrakiDimitra έγραψε:
Konzouk έγραψε:

MARIANTSAK
Μόνιμος
Μόνιμος
Re: ΑΣΕΠ 7K/2016
ΔημοσίευσηΤετ Ιούλ 11, 2018 10:43 pm

Το δικό μου νοσοκομείο σε πρώτη φάση μου ζήτησε ότι χαρτιά κατέθεσα στον ΑΣΕΠ πτυχία, για να κανουν τον ελεγχο γνησιοτητας , ταυτότητα υπέγραψα και μια υπεύθυνη δήλωση ότι αποδέχομαι τον διορισμό. Όταν θα βγει το ΦΕΚ θα μου στείλουν μια επιστολή που θα πάω όταν ορκιστω τα χαρτιά από τους γιατρούς, λογαριασμό τραπεζης , πιστοποιητικο οικογενιακης κατάστασης

ολα.αυτα και επιπλέον χαρτι απ.το ν ασφαλιστικό φορέα.με.τα ένσημα μου.το.βιβλιαριο υγείας μου(ηθελαν τον πρώτο που έβγαλα ως ασφαλισμένη) Ε9 2 υπεύθυνες δηλώσεις οτι δεν είμαι διορισμένη κάπου αλλού κι άλλη μια δε θυμάμαι τι έλεγε να πω την αλήθεια, ψυχίατρο, παθολόγο,και την υπεύθυνη δήλωση για αποδοχή μου τη ζήτησαν με τα οριστικά!


Καλησπέρα !!! Μου είπαν οτι τα χαρτια απο γιατρο (παθολόγο και ψυχίατρο μπορουν να είναι απο δημοσιο αλλα και ιδιωτικό γιατρο . Ισχυει ;

Από ιδιώτη πρέπει να πας να τα σφραγίσεις από τον ιατρικό σύλλογο της περιοχής σου εάν πας στο νοσοκομείο για να πάρεις τις βεβαιωσεις δεν θα σου κλείσουν ραντεβού στο τέλος των ραντεβού τους σε δέχονται τουλάχιστον αυτό ισχύει στο νοσοκομείο της περιοχής μου



Εμένα πάντως Δωδεκάνησα δεν ισχύει κατι τέτοιο!!
Πηγα σε ιδιώτες και δεν μου ειπαν κατι για σφραγίδα απ τον φορέα δεν είχα κάποιο κόλλημα για σφραγίδα!!

Konzouk
Δόκιμος
Δόκιμος
Δημοσιεύσεις: 296
Εγγραφή: Δευ Οκτ 30, 2017 5:50 pm

Re: ΑΣΕΠ 7K/2016

Δημοσίευσηαπό Konzouk » Παρ Ιούλ 13, 2018 10:36 pm

marina26 έγραψε:
Eftixiakiritsi έγραψε:Παιδιά το Αττικό με ειδοποίησε σήμερα μεmail και μου δώσαν ένα μήνα!


Βγήκε το ΦΕΚ διορισμού σου κ σου έδωσαν περιθώριο ένα μήνα για την ορκομωσια;



Η χαζή ερώτηση της ημέρας!! Δεν στέλνουν συστημένη επιστολή;;; Πως ξέρουν οτι διαβασες το email;; Στο συστημένο φαίνεται ποτέ παραλαβές το φάκελο!

Eftixiakiritsi
Δόκιμος
Δόκιμος
Δημοσιεύσεις: 123
Εγγραφή: Κυρ Μαρ 04, 2018 9:08 pm

Re: ΑΣΕΠ 7K/2016

Δημοσίευσηαπό Eftixiakiritsi » Παρ Ιούλ 13, 2018 11:14 pm

marina26 έγραψε:
Eftixiakiritsi έγραψε:
marina26 έγραψε:
Βγήκε το ΦΕΚ διορισμού σου κ σου έδωσαν περιθώριο ένα μήνα για την ορκομωσια;


Ναι.Το ΦΕΚ ειχε βγει στις 10/7 και σήμερα πήρα mail απο το νοσοκομείο με τον αριθμο του ΦΕΚ και ενα μήνα να παρουσιαστώ για ορκομωσία.


Συγχαρητήρια!!! Σιδεροκεφαλη!!!!


Σε ευχαριστω!

marina26
Μαθητευόμενος
Μαθητευόμενος
Δημοσιεύσεις: 45
Εγγραφή: Σάβ Ιουν 30, 2018 9:51 am

Re: ΑΣΕΠ 7K/2016

Δημοσίευσηαπό marina26 » Σάβ Ιούλ 14, 2018 1:47 am

Konzouk έγραψε:
marina26 έγραψε:
DimitrakiDimitra έγραψε:



Μηπως ειναι 680 ; εμενα ολοι τοσο μου λενε οτι ειναι . Εγω μολις εστειλα την αποδοχη ως αναπληρωτης και δεν εχω ξεκινησει ακομη

Για Τ.Ε. είναι όσο λέει πιο πάνω, 760-780 πάνω κάτω, φίλη που διορίστηκε με την 5κ τόσα έπαιρνε πρώτο χρόνο με τις κρατήσεις, ανεβαίνεις 2ο χρόνο και 3ο αναγνωρίζονται προϋπηρεσία κ μεταπτυχιακό κ ανεβαίνεις κ άλλο!

Ερωτηση: και εγω διοριστεα με τις αναπληρώσεις ειμαι.. έκανα τηλεφωνικά αποδοχή της θέσης και ειμαι σε αναμονή για την συστημένη επιστολή με τις οδηγίες για τα έγγραφα που πρέπει να επιστρέψω. Ο κύριος που μίλησα στο τηλ πριν δύο βδομάδες περίπου κ έκανα αποδοχή τηλεφωνικά μου είπε θα ξεκινήσει ήδη την διαδικασία για να μην χάνω χρονο(θα πάρει 1μιση μήνα μου ειπε η διαδικασια) και θα μου στείλει και την συστημένη ώστε να μαζέψω τα χαρτιά με την ησυχία μου και χωρίς αγχος! Ποια διαδικασία όμως βρε παιδια; Αφού δεν έχει χαρτιά για έλεγχο γνησιοτητας; και μάλιστα ρώτησε αν εργάζομαι και αν ειμαι πρόθυμη να κατέβω άμεσα Κρητη μόλις βγει το ΦΕΚ διορισμού. Δν ξέρω γιατί αλλά επειδή, όπως η περισσότεροι, περίμενα χρόνια αυτό τον διορισμό αγχώνομαι...κοιταω κ ξανακοιταω το έγγραφο στη διαύγεια με το όνομα μου ως διοριστεα μπας και το πιστέψω!!
Να το πιστέψω ε;;; δν παίζει να αλλάξει κατι;;;


Να μην αγχώνεσαι καθόλου,να τον απολαύσεις!!! Μεγαλη επιτυχία μπράβο σού!
Τον ελεγχο μπορούν να τον κανουν και αφου διορίστηκες με την ησυχία τους!


Αληθεια; παίζει κ αυτό το σενάριο για μετέπειτα ελεγχο; Λέω και Εγώ, τι μου λέει θα ξεκινήσει άμεσα τη διαδικασία Αφού δν έχω στείλει τίποτα και απλά έχω πει Ναι τηλεφωνικά... να το απολαύσω ε;;;; σε ευχαριατω πολυυυυυ

katerina1987
Δόκιμος
Δόκιμος
Δημοσιεύσεις: 116
Εγγραφή: Πέμ Οκτ 12, 2017 10:02 pm

Re: ΑΣΕΠ 7K/2016

Δημοσίευσηαπό katerina1987 » Σάβ Ιούλ 14, 2018 9:02 am

Konzouk έγραψε:
marina26 έγραψε:
Eftixiakiritsi έγραψε:Παιδιά το Αττικό με ειδοποίησε σήμερα μεmail και μου δώσαν ένα μήνα!


Βγήκε το ΦΕΚ διορισμού σου κ σου έδωσαν περιθώριο ένα μήνα για την ορκομωσια;



Η χαζή ερώτηση της ημέρας!! Δεν στέλνουν συστημένη επιστολή;;; Πως ξέρουν οτι διαβασες το email;; Στο συστημένο φαίνεται ποτέ παραλαβές το φάκελο!

Και απο τον Ευαγγελισμο τους ΥΕ με mail τους ειδοποιησανε για μερα ορκομωσιας.Μου το εδειξε ενας γνωστος μου που περασε εκει.Αναρωτιομουν αν καποιος για τον οποιοδηποτε λογο δεν το επαιρνε ειδηση τι θα γινοταν;Θα χανε τη θεση;

Eftixiakiritsi
Δόκιμος
Δόκιμος
Δημοσιεύσεις: 123
Εγγραφή: Κυρ Μαρ 04, 2018 9:08 pm

Re: ΑΣΕΠ 7K/2016

Δημοσίευσηαπό Eftixiakiritsi » Σάβ Ιούλ 14, 2018 2:27 pm

katerina1987 έγραψε:
Konzouk έγραψε:
marina26 έγραψε:
Βγήκε το ΦΕΚ διορισμού σου κ σου έδωσαν περιθώριο ένα μήνα για την ορκομωσια;



Η χαζή ερώτηση της ημέρας!! Δεν στέλνουν συστημένη επιστολή;;; Πως ξέρουν οτι διαβασες το email;; Στο συστημένο φαίνεται ποτέ παραλαβές το φάκελο!

Και απο τον Ευαγγελισμο τους ΥΕ με mail τους ειδοποιησανε για μερα ορκομωσιας.Μου το εδειξε ενας γνωστος μου που περασε εκει.Αναρωτιομουν αν καποιος για τον οποιοδηποτε λογο δεν το επαιρνε ειδηση τι θα γινοταν;Θα χανε τη θεση;


Πρώτα mail και μετά ερχεται και το συστημένο.


Επιστροφή σε “ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΔΙΑΓΩΝΙΣΜΩΝ”

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 7 επισκέπτες