ΠΡΟΚΗΡΥΞΗ ΑΣΕΠ 3Κ/2018

Διαγωνισμοί με σειρά προτεραιότητας σε δημόσιο, ΑΣΕΠ.
Ioanna222
Δόκιμος
Δόκιμος
Δημοσιεύσεις: 171
Εγγραφή: Σάβ Ιαν 27, 2018 10:38 am

Re: ΠΡΟΚΗΡΥΞΗ ΑΣΕΠ 3Κ/2018

Δημοσίευσηαπό Ioanna222 » Πέμ Ιουν 14, 2018 1:17 am

Anwnim0s έγραψε:
agrileza έγραψε:
Anwnim0s έγραψε:Από πού το βλέπουμε αυτό;


Μέσω taxis στο e-paravolo
Μπαίνοντας στα παράβολά μου...
και βλέπουμε την κατάσταση του κάθε παραβόλου που έχουμε κάνει δηλ. πληρωμένο ή δεσμευμένο.


Σε μένα λέει ότι είναι δεσμευμένο το παράβολο της ένστασης και ότι το άλλο παράβολο (της προκήρυξης) είναι πληρωμένο. Δεν ξέρω τι παίζει. Είμαι στη κατηγορία ΤΕ.



Ακριβως ιδια φαση... Αλλα ΔΕ κατηγορια.. Ενσταση δεσμευμενο, αιτηση πληρωμενο. Christos3k εισαι σίγουρος οτι το παραβολο της ενστασης δεν ειναι δεσμευμενο? Αρα ΠΕ τα αφηνουν τελευταία? Ή μηπως αφηνουν στο τελος τις ηλεκτρονικα υποβληθεισες? Οτι κ να πουμε αμα δε γνωριζουμε τη διαδικασια συμπερασμα ακριβες δε βγαζουμε

Anwnim0s
Μαθητευόμενος
Μαθητευόμενος
Δημοσιεύσεις: 52
Εγγραφή: Δευ Μάιος 28, 2018 6:10 pm

Re: ΠΡΟΚΗΡΥΞΗ ΑΣΕΠ 3Κ/2018

Δημοσίευσηαπό Anwnim0s » Πέμ Ιουν 14, 2018 12:27 pm

Ioanna222 έγραψε:
Anwnim0s έγραψε:
agrileza έγραψε:
Μέσω taxis στο e-paravolo
Μπαίνοντας στα παράβολά μου...
και βλέπουμε την κατάσταση του κάθε παραβόλου που έχουμε κάνει δηλ. πληρωμένο ή δεσμευμένο.


Σε μένα λέει ότι είναι δεσμευμένο το παράβολο της ένστασης και ότι το άλλο παράβολο (της προκήρυξης) είναι πληρωμένο. Δεν ξέρω τι παίζει. Είμαι στη κατηγορία ΤΕ.



Ακριβως ιδια φαση... Αλλα ΔΕ κατηγορια.. Ενσταση δεσμευμενο, αιτηση πληρωμενο. Christos3k εισαι σίγουρος οτι το παραβολο της ενστασης δεν ειναι δεσμευμενο? Αρα ΠΕ τα αφηνουν τελευταία? Ή μηπως αφηνουν στο τελος τις ηλεκτρονικα υποβληθεισες? Οτι κ να πουμε αμα δε γνωριζουμε τη διαδικασια συμπερασμα ακριβες δε βγαζουμε

Εγώ ένσταση έκανα και μέσω email και μέσω ταχυδρομείου. Νομίζω δεσμεύτηκαν όλα τα παράβολα των ενστάσεων ώστε να τις κοιτάξουν κι όποιος δεν έστειλε παράβολο να μην την κοιτάξουν καν.

christos3k
Μαθητευόμενος
Μαθητευόμενος
Δημοσιεύσεις: 46
Εγγραφή: Δευ Φεβ 05, 2018 3:14 pm

Re: ΠΡΟΚΗΡΥΞΗ ΑΣΕΠ 3Κ/2018

Δημοσίευσηαπό christos3k » Πέμ Ιουν 14, 2018 3:05 pm

Το δικό μου δεν έχει δεσμευτεί. Το έλεγξα ξανά σήμερα

agrileza
Δόκιμος
Δόκιμος
Δημοσιεύσεις: 131
Εγγραφή: Πέμ Απρ 19, 2018 3:29 pm

Re: ΠΡΟΚΗΡΥΞΗ ΑΣΕΠ 3Κ/2018

Δημοσίευσηαπό agrileza » Πέμ Ιουν 14, 2018 3:52 pm

Πάντως καταντάει κουραστικό να ελέγχεις ...κάθε ώρα (λέμε τώρα) αν το παράβολό σου έχει δεσμευθεί! χεχεχε
Υπομονή, υπομονή, υπομονή... προσπαθώ να γίνω και εγώ υπομονετικός, αν και δεν είναι χαρακτηριστικό μου.

christos3k
Μαθητευόμενος
Μαθητευόμενος
Δημοσιεύσεις: 46
Εγγραφή: Δευ Φεβ 05, 2018 3:14 pm

Re: ΠΡΟΚΗΡΥΞΗ ΑΣΕΠ 3Κ/2018

Δημοσίευσηαπό christos3k » Τρί Ιουν 19, 2018 12:27 pm

Ακόμα ένα ρεπορτάζ (μούφα??) σήμερα ότι ολοκληρώθηκε ο έλεγχος των ενστάσεων, ενώ το δικό μου παράβολο είναι ακόμα πληρωμένο και όχι δεσμευμένο.
Κανένας ΠΕ ρε παιδιά με ένσταση να μας πει την κατάσταση του δικού του παραβόλου?

Ioanna222
Δόκιμος
Δόκιμος
Δημοσιεύσεις: 171
Εγγραφή: Σάβ Ιαν 27, 2018 10:38 am

Re: ΠΡΟΚΗΡΥΞΗ ΑΣΕΠ 3Κ/2018

Δημοσίευσηαπό Ioanna222 » Τρί Ιουν 19, 2018 1:07 pm

christos3k έγραψε:Ακόμα ένα ρεπορτάζ (μούφα??) σήμερα ότι ολοκληρώθηκε ο έλεγχος των ενστάσεων, ενώ το δικό μου παράβολο είναι ακόμα πληρωμένο και όχι δεσμευμένο.
Κανένας ΠΕ ρε παιδιά με ένσταση να μας πει την κατάσταση του δικού του παραβόλου?


Καλα αυτα τα ρεπορτάζ και μενα μου φαινονται μουφα για τα κλικ.. Αλλα μηπως λεω εγω τωρα ενα ενδεχομενο επειδη η κυρια ελλειψη των δημων ειναι σε υε και δε καθαριστες, οδηγους κλπ δεσμευσαν πρωτα τα παραβολα στις ενστασεις αυτων των κατηγοριων κ τις ενστασεις πε θα τις εξετασουν σε υστερο χρονο.. Εξου και δε σου δεσμευσαν ακομη το παραβολο.. Δοκιμασες να παρεις τηλ να δεις τι θα σου πουνε?

Anwnim0s
Μαθητευόμενος
Μαθητευόμενος
Δημοσιεύσεις: 52
Εγγραφή: Δευ Μάιος 28, 2018 6:10 pm

Re: ΠΡΟΚΗΡΥΞΗ ΑΣΕΠ 3Κ/2018

Δημοσίευσηαπό Anwnim0s » Τρί Ιουν 19, 2018 6:04 pm

Ioanna222 έγραψε:
christos3k έγραψε:Ακόμα ένα ρεπορτάζ (μούφα??) σήμερα ότι ολοκληρώθηκε ο έλεγχος των ενστάσεων, ενώ το δικό μου παράβολο είναι ακόμα πληρωμένο και όχι δεσμευμένο.
Κανένας ΠΕ ρε παιδιά με ένσταση να μας πει την κατάσταση του δικού του παραβόλου?


Καλα αυτα τα ρεπορτάζ και μενα μου φαινονται μουφα για τα κλικ.. Αλλα μηπως λεω εγω τωρα ενα ενδεχομενο επειδη η κυρια ελλειψη των δημων ειναι σε υε και δε καθαριστες, οδηγους κλπ δεσμευσαν πρωτα τα παραβολα στις ενστασεις αυτων των κατηγοριων κ τις ενστασεις πε θα τις εξετασουν σε υστερο χρονο.. Εξου και δε σου δεσμευσαν ακομη το παραβολο.. Δοκιμασες να παρεις τηλ να δεις τι θα σου πουνε?


Είμαι σε κατηγορία ΤΕ και το παράβολο μου για την ένσταση είναι δεσμευμένο. Ίσως να μην δεσμεύτηκαν ακόμη σε όσους έστειλαν μέσω email. Δεν ξέρω αν στους αριθμούς που αναφέρονται (8000+) εμπεριέχονται και οι ενστάσεις μέσω email. Ειδάλλως είτε δεν ισχύει το δημοσίευμα είτε παίζει κάτι άλλο. Ιωάννα κι εσύ στην κατηγορία ΠΕ είσαι και δεν έχει δεσμευθεί το παράβολο σου;

koufeto
Μαθητευόμενος
Μαθητευόμενος
Δημοσιεύσεις: 10
Εγγραφή: Πέμ Φεβ 16, 2012 4:08 pm

Re: ΠΡΟΚΗΡΥΞΗ ΑΣΕΠ 3Κ/2018

Δημοσίευσηαπό koufeto » Τετ Ιουν 20, 2018 7:50 am

nik77 έγραψε:Ήθελα να ρωτήσω τι γίνεται αν μέχρι να βγουν τα οριστικά η ακόμα χειρότερα το ΦΕΚ διορισμού το πιστοποιητικό αναπηρίας ΚΕΠΑ έχει ανανεωθεί??πως ενημερώνεται ο ΑΣΕΠ ή μήπως χάνουμε την ιδιότητα ΑΜΕΑ????


Μέχρι να γίνουν οι διορισμοί, τα περισσότερα πιστοποιητικά από ΚΕΠΑ, που υποβλήθηκαν, θα έχουν λήξει, καθώς έχουν ισχύ για 2-3 χρόνια. Σημασία έχει να είχες την ιδιότητα μέχρι τη λήξη των αιτήσεων. Καλή επιτυχία!

Ioanna222
Δόκιμος
Δόκιμος
Δημοσιεύσεις: 171
Εγγραφή: Σάβ Ιαν 27, 2018 10:38 am

Re: ΠΡΟΚΗΡΥΞΗ ΑΣΕΠ 3Κ/2018

Δημοσίευσηαπό Ioanna222 » Τετ Ιουν 20, 2018 9:04 am

Anwnim0s έγραψε:
Ioanna222 έγραψε:
christos3k έγραψε:Ακόμα ένα ρεπορτάζ (μούφα??) σήμερα ότι ολοκληρώθηκε ο έλεγχος των ενστάσεων, ενώ το δικό μου παράβολο είναι ακόμα πληρωμένο και όχι δεσμευμένο.
Κανένας ΠΕ ρε παιδιά με ένσταση να μας πει την κατάσταση του δικού του παραβόλου?


Καλα αυτα τα ρεπορτάζ και μενα μου φαινονται μουφα για τα κλικ.. Αλλα μηπως λεω εγω τωρα ενα ενδεχομενο επειδη η κυρια ελλειψη των δημων ειναι σε υε και δε καθαριστες, οδηγους κλπ δεσμευσαν πρωτα τα παραβολα στις ενστασεις αυτων των κατηγοριων κ τις ενστασεις πε θα τις εξετασουν σε υστερο χρονο.. Εξου και δε σου δεσμευσαν ακομη το παραβολο.. Δοκιμασες να παρεις τηλ να δεις τι θα σου πουνε?


Είμαι σε κατηγορία ΤΕ και το παράβολο μου για την ένσταση είναι δεσμευμένο. Ίσως να μην δεσμεύτηκαν ακόμη σε όσους έστειλαν μέσω email. Δεν ξέρω αν στους αριθμούς που αναφέρονται (8000+) εμπεριέχονται και οι ενστάσεις μέσω email. Ειδάλλως είτε δεν ισχύει το δημοσίευμα είτε παίζει κάτι άλλο. Ιωάννα κι εσύ στην κατηγορία ΠΕ είσαι και δεν έχει δεσμευθεί το παράβολο σου;


Οπως εχω πει κ πιό πάνω εκανα ΔΕ και δεσμευτηκε το παραβολο, στην αιτηση φαινεται ακομη πληρωμενο.. Την ενσταση την ειχα κανει αυτοπροσωπως, απλα υπεβαλα την ιδια και ηλεκτρονικά γτ ηθελα να προσθεσω και καποια σημειωση επιπλέον αναφεροντας τον ιδιο αριθμο παραβολου

amea
Μαθητευόμενος
Μαθητευόμενος
Δημοσιεύσεις: 8
Εγγραφή: Κυρ Ιουν 24, 2018 7:50 am

Re: ΠΡΟΚΗΡΥΞΗ ΑΣΕΠ 3Κ/2018

Δημοσίευσηαπό amea » Κυρ Ιουν 24, 2018 6:06 pm

Καλησπέρα σε όλους!
Καταρχήν εύχομαι ότι καλύτερο σε όλους! Και ευχαριστώ πολύ την σελίδα!

Η ερώτηση ή όποια θέλω να κάνω είναι η εξής:
Ο ασέπ πριν αναρτήσει τους προσωρινούς πίνακες έχει ελέγξει τα δικαιολογητικά των προσωρινών διοριστέων? Ρωτάω γιατί δεν έχω καταλάβει! Είμαι αμέα και διοριστέος προσωρινά!

Σας ευχαριστώ πολύ όλους!

Anwnim0s
Μαθητευόμενος
Μαθητευόμενος
Δημοσιεύσεις: 52
Εγγραφή: Δευ Μάιος 28, 2018 6:10 pm

Re: ΠΡΟΚΗΡΥΞΗ ΑΣΕΠ 3Κ/2018

Δημοσίευσηαπό Anwnim0s » Κυρ Ιουν 24, 2018 10:16 pm

amea έγραψε:Καλησπέρα σε όλους!
Καταρχήν εύχομαι ότι καλύτερο σε όλους! Και ευχαριστώ πολύ την σελίδα!

Η ερώτηση ή όποια θέλω να κάνω είναι η εξής:
Ο ασέπ πριν αναρτήσει τους προσωρινούς πίνακες έχει ελέγξει τα δικαιολογητικά των προσωρινών διοριστέων? Ρωτάω γιατί δεν έχω καταλάβει! Είμαι αμέα και διοριστέος προσωρινά!

Σας ευχαριστώ πολύ όλους!


Όχι, οι προσωρινοί πίνακες βγήκαν με βάση το τη δήλωσε ο καθένας στην αίτηση του. Τώρα ουσιαστικά γίνεται ο έλεγχος και για αυτό αναμένεται να αργήσουν τα οριστικά.

amea
Μαθητευόμενος
Μαθητευόμενος
Δημοσιεύσεις: 8
Εγγραφή: Κυρ Ιουν 24, 2018 7:50 am

Re: ΠΡΟΚΗΡΥΞΗ ΑΣΕΠ 3Κ/2018

Δημοσίευσηαπό amea » Δευ Ιουν 25, 2018 6:37 am

Anwnim0s έγραψε:
amea έγραψε:Καλησπέρα σε όλους!
Καταρχήν εύχομαι ότι καλύτερο σε όλους! Και ευχαριστώ πολύ την σελίδα!

Η ερώτηση ή όποια θέλω να κάνω είναι η εξής:
Ο ασέπ πριν αναρτήσει τους προσωρινούς πίνακες έχει ελέγξει τα δικαιολογητικά των προσωρινών διοριστέων? Ρωτάω γιατί δεν έχω καταλάβει! Είμαι αμέα και διοριστέος προσωρινά!

Σας ευχαριστώ πολύ όλους!


Όχι, οι προσωρινοί πίνακες βγήκαν με βάση το τη δήλωσε ο καθένας στην αίτηση του. Τώρα ουσιαστικά γίνεται ο έλεγχος και για αυτό αναμένεται να αργήσουν τα οριστικά.


Δηλαδή δεν έγινε κανένας προελεγχος για τυχόν ελειπη δικαιολογητικά , μη αποδεκτοί τίτλοι? και ανυπογραφές αιτήσεις, παραβολα?στους 8166 μιλάω για τέτοιο έλεγχο και όχι για έλεγχο ουσίας πλαστά και τέτοια.
Ευχαριστώ πολύ για την άμεση απάντηση σας.

amea
Μαθητευόμενος
Μαθητευόμενος
Δημοσιεύσεις: 8
Εγγραφή: Κυρ Ιουν 24, 2018 7:50 am

Re: ΠΡΟΚΗΡΥΞΗ ΑΣΕΠ 3Κ/2018

Δημοσίευσηαπό amea » Δευ Ιουν 25, 2018 11:09 am

Καλημέρα σας και πάλι!
Θα ήθελα ακόμα μια επιπλέον ερώτηση να κάνω!
Στην αίτηση που έκανα ενδιαφερόμουν για δ.ε οδηγών με κωδικό τίτλου 712 με α επικουρικό τίτλο το 713(σε περίπτωση που οι θέσεις δεν καλυφθούν με το 712) το οποίο αν θυμάμαι καλά δεν υπήρχε στις επιλογές της ηλεκτρονικής αίτησης και έβαλα τίτλους σπουδών δ.ε οδηγών 712 παίζει καποιο πρόβλημα?επίσης με αυτούς τους τίτλους δεν σου ζήταγε επίκληση στο μητρώο όπως σε άλλες προκήρυξεις! Αν και δεν νομίζω..... Όποιος θυμάται η μπορεί να μου πει
Κάτι παρακαλώ ας με διαφωτίσει!

Σας ευχαριστώ πολύ όλους θερμά.

theod75
Μόνιμος
Μόνιμος
Δημοσιεύσεις: 365
Εγγραφή: Δευ Μαρ 26, 2018 10:50 am

Re: ΠΡΟΚΗΡΥΞΗ ΑΣΕΠ 3Κ/2018

Δημοσίευσηαπό theod75 » Δευ Ιουν 25, 2018 11:44 am

amea έγραψε:
Anwnim0s έγραψε:
amea έγραψε:Καλησπέρα σε όλους!
Καταρχήν εύχομαι ότι καλύτερο σε όλους! Και ευχαριστώ πολύ την σελίδα!

Η ερώτηση ή όποια θέλω να κάνω είναι η εξής:
Ο ασέπ πριν αναρτήσει τους προσωρινούς πίνακες έχει ελέγξει τα δικαιολογητικά των προσωρινών διοριστέων? Ρωτάω γιατί δεν έχω καταλάβει! Είμαι αμέα και διοριστέος προσωρινά!

Σας ευχαριστώ πολύ όλους!


Όχι, οι προσωρινοί πίνακες βγήκαν με βάση το τη δήλωσε ο καθένας στην αίτηση του. Τώρα ουσιαστικά γίνεται ο έλεγχος και για αυτό αναμένεται να αργήσουν τα οριστικά.


Δηλαδή δεν έγινε κανένας προελεγχος για τυχόν ελειπη δικαιολογητικά , μη αποδεκτοί τίτλοι? και ανυπογραφές αιτήσεις, παραβολα?στους 8166 μιλάω για τέτοιο έλεγχο και όχι για έλεγχο ουσίας πλαστά και τέτοια.
Ευχαριστώ πολύ για την άμεση απάντηση σας.

ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΓΙΝΕΙ.ΜΟΝΟ ΟΤΙ ΕΧΕΙ ΔΗΛΩΘΕΙ ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΑ.

Anwnim0s
Μαθητευόμενος
Μαθητευόμενος
Δημοσιεύσεις: 52
Εγγραφή: Δευ Μάιος 28, 2018 6:10 pm

Re: ΠΡΟΚΗΡΥΞΗ ΑΣΕΠ 3Κ/2018

Δημοσίευσηαπό Anwnim0s » Δευ Ιουν 25, 2018 12:12 pm

amea έγραψε:
Anwnim0s έγραψε:
amea έγραψε:Καλησπέρα σε όλους!
Καταρχήν εύχομαι ότι καλύτερο σε όλους! Και ευχαριστώ πολύ την σελίδα!

Η ερώτηση ή όποια θέλω να κάνω είναι η εξής:
Ο ασέπ πριν αναρτήσει τους προσωρινούς πίνακες έχει ελέγξει τα δικαιολογητικά των προσωρινών διοριστέων? Ρωτάω γιατί δεν έχω καταλάβει! Είμαι αμέα και διοριστέος προσωρινά!

Σας ευχαριστώ πολύ όλους!


Όχι, οι προσωρινοί πίνακες βγήκαν με βάση το τη δήλωσε ο καθένας στην αίτηση του. Τώρα ουσιαστικά γίνεται ο έλεγχος και για αυτό αναμένεται να αργήσουν τα οριστικά.


Δηλαδή δεν έγινε κανένας προελεγχος για τυχόν ελειπη δικαιολογητικά , μη αποδεκτοί τίτλοι? και ανυπογραφές αιτήσεις, παραβολα?στους 8166 μιλάω για τέτοιο έλεγχο και όχι για έλεγχο ουσίας πλαστά και τέτοια.
Ευχαριστώ πολύ για την άμεση απάντηση σας.


Τίποτα απολύτως, με βάση αυτά που διάβασα. Ότι δήλωσε ο καθένας στην δήλωση του το αποδέχτηκαν και έβγαλαν τα μόρια καθενός.


Επιστροφή σε “ΔΙΑΓΩΝΙΣΜΟΙ ΜΕ ΣΕΙΡΑ ΠΡΟΤΕΡΑΙΟΤΗΤΑΣ”

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 5 επισκέπτες