Αποτελέσματα ΑΣΕΠ 7K/2016

Αποτελέσματα διαγωνισμών σε δημόσιο, ΑΣΕΠ.
katerina1987
Δόκιμος
Δόκιμος
Δημοσιεύσεις: 116
Εγγραφή: Πέμ Οκτ 12, 2017 10:02 pm

Re: ΑΣΕΠ 7K/2016

Δημοσίευσηαπό katerina1987 » Τρί Ιουν 12, 2018 7:56 pm

Ρε παιδια,απο εμπειρια σας,ποσο καιρο κανει να βγει το φεκ οταν παρει ΚΑΔ;Το ΚΑΔ μου ειναι σε σταδιο επεξεργασιας καμια δεκαρια μερες

Konzouk
Δόκιμος
Δόκιμος
Δημοσιεύσεις: 296
Εγγραφή: Δευ Οκτ 30, 2017 5:50 pm

Re: ΑΣΕΠ 7K/2016

Δημοσίευσηαπό Konzouk » Τρί Ιουν 12, 2018 11:39 pm

MARIANTSAK έγραψε:Αν θυμάμαι καλά στην 7κ αναφέρει οτι μεταθεση μεταταξη η συμμετοχή σε αλλη προκυρηξη επιτρέπεται αφου επελθει πενταετία κ οχι διετία
Μόνο για αμοιβαια επιτρέπεται μετά την διετία ,σε όλα τα άλλα μετά την πενταετία[/quote]
Με εξαίρεση πάντα περιπτώσεις συνυπηρετησης με ένστολο!
Όπου η απόσπαση γίνεται άμεσα!

MARIANTSAK
Μόνιμος
Μόνιμος
Δημοσιεύσεις: 416
Εγγραφή: Τετ Απρ 06, 2016 7:19 pm

Re: ΑΣΕΠ 7K/2016

Δημοσίευσηαπό MARIANTSAK » Τετ Ιουν 13, 2018 1:41 pm

Konzouk έγραψε:
MARIANTSAK έγραψε:Αν θυμάμαι καλά στην 7κ αναφέρει οτι μεταθεση μεταταξη η συμμετοχή σε αλλη προκυρηξη επιτρέπεται αφου επελθει πενταετία κ οχι διετία
Μόνο για αμοιβαια επιτρέπεται μετά την διετία ,σε όλα τα άλλα μετά την πενταετία

Με εξαίρεση πάντα περιπτώσεις συνυπηρετησης με ένστολο!
Όπου η απόσπαση γίνεται άμεσα![/quote]
Αυτο εννοείται

evathanasop
Μαθητευόμενος
Μαθητευόμενος
Δημοσιεύσεις: 12
Εγγραφή: Δευ Απρ 16, 2018 11:46 am

Re: ΑΣΕΠ 7K/2016

Δημοσίευσηαπό evathanasop » Τετ Ιουν 13, 2018 6:56 pm

katerina1987 έγραψε:Ρε παιδια,απο εμπειρια σας,ποσο καιρο κανει να βγει το φεκ οταν παρει ΚΑΔ;Το ΚΑΔ μου ειναι σε σταδιο επεξεργασιας καμια δεκαρια μερες

Τι ειναι το ΚΑΔ;Που το βρηκες;Εμενα μου ειπαν απο τον φορεα μου οτι εστειλαν στο υπουργειο 20/5 τα χαρτια και κανουν ενα μηνα να επιστρεψουν.Ειμαι ΔΕ.Μπορουμε να παρακολουθησουμε τι γινεται;

Eftixiakiritsi
Δόκιμος
Δόκιμος
Δημοσιεύσεις: 123
Εγγραφή: Κυρ Μαρ 04, 2018 9:08 pm

Re: ΑΣΕΠ 7K/2016

Δημοσίευσηαπό Eftixiakiritsi » Τετ Ιουν 13, 2018 10:04 pm

evathanasop έγραψε:
katerina1987 έγραψε:Ρε παιδια,απο εμπειρια σας,ποσο καιρο κανει να βγει το φεκ οταν παρει ΚΑΔ;Το ΚΑΔ μου ειναι σε σταδιο επεξεργασιας καμια δεκαρια μερες

Τι ειναι το ΚΑΔ;Που το βρηκες;Εμενα μου ειπαν απο τον φορεα μου οτι εστειλαν στο υπουργειο 20/5 τα χαρτια και κανουν ενα μηνα να επιστρεψουν.Ειμαι ΔΕ.Μπορουμε να παρακολουθησουμε τι γινεται;


Είναι αριθμός ανθρώπινου δυναμικου.Δίνεται σε όλους τους δημοσίους υπαλλήλους.Ειναι η διαδικασία που γίνεται στο υπουργείο.

MARIANTSAK
Μόνιμος
Μόνιμος
Δημοσιεύσεις: 416
Εγγραφή: Τετ Απρ 06, 2016 7:19 pm

Re: ΑΣΕΠ 7K/2016

Δημοσίευσηαπό MARIANTSAK » Τετ Ιουν 13, 2018 11:20 pm

Eftixiakiritsi έγραψε:
evathanasop έγραψε:
katerina1987 έγραψε:Ρε παιδια,απο εμπειρια σας,ποσο καιρο κανει να βγει το φεκ οταν παρει ΚΑΔ;Το ΚΑΔ μου ειναι σε σταδιο επεξεργασιας καμια δεκαρια μερες

Τι ειναι το ΚΑΔ;Που το βρηκες;Εμενα μου ειπαν απο τον φορεα μου οτι εστειλαν στο υπουργειο 20/5 τα χαρτια και κανουν ενα μηνα να επιστρεψουν.Ειμαι ΔΕ.Μπορουμε να παρακολουθησουμε τι γινεται;


Είναι αριθμός ανθρώπινου δυναμικου.Δίνεται σε όλους τους δημοσίους υπαλλήλους.Ειναι η διαδικασία που γίνεται στο υπουργείο.
ποιος στον έδωσε αυτόν τον αριθμό ΚΑΔ; ή πως θα τον βρούμε αυτόν τον αριθμό μπορείς να μας πεις ;

tnaprt
Μαθητευόμενος
Μαθητευόμενος
Δημοσιεύσεις: 10
Εγγραφή: Δευ Νοέμ 20, 2017 10:07 pm

Re: ΑΣΕΠ 7K/2016

Δημοσίευσηαπό tnaprt » Πέμ Ιουν 14, 2018 3:33 am

Eftixiakiritsi έγραψε:
evathanasop έγραψε:
katerina1987 έγραψε:Ρε παιδια,απο εμπειρια σας,ποσο καιρο κανει να βγει το φεκ οταν παρει ΚΑΔ;Το ΚΑΔ μου ειναι σε σταδιο επεξεργασιας καμια δεκαρια μερες

Τι ειναι το ΚΑΔ;Που το βρηκες;Εμενα μου ειπαν απο τον φορεα μου οτι εστειλαν στο υπουργειο 20/5 τα χαρτια και κανουν ενα μηνα να επιστρεψουν.Ειμαι ΔΕ.Μπορουμε να παρακολουθησουμε τι γινεται;


Είναι αριθμός ανθρώπινου δυναμικου.Δίνεται σε όλους τους δημοσίους υπαλλήλους.Ειναι η διαδικασία που γίνεται στο υπουργείο.


Κ.Α.Δ σημαίνει Κωδικός Αριθμός Δραστηριότητας και τον έχουν όλα τα έγγραφα στο Ε.Τ σύμφωνα με το Αρ.Πρωτ. πρίν γίνουν Φ.Ε.Κ
Εγώ ορκίστηκα μέσα στο Μάιο ΥΕ και ήδη ξεκίνησα καθήκοντα.....Καλή αναμονή και υπομονή εύχομαι

katerina1987
Δόκιμος
Δόκιμος
Δημοσιεύσεις: 116
Εγγραφή: Πέμ Οκτ 12, 2017 10:02 pm

Re: ΑΣΕΠ 7K/2016

Δημοσίευσηαπό katerina1987 » Πέμ Ιουν 14, 2018 10:54 am

MARIANTSAK έγραψε:
Eftixiakiritsi έγραψε:
evathanasop έγραψε:Τι ειναι το ΚΑΔ;Που το βρηκες;Εμενα μου ειπαν απο τον φορεα μου οτι εστειλαν στο υπουργειο 20/5 τα χαρτια και κανουν ενα μηνα να επιστρεψουν.Ειμαι ΔΕ.Μπορουμε να παρακολουθησουμε τι γινεται;


Είναι αριθμός ανθρώπινου δυναμικου.Δίνεται σε όλους τους δημοσίους υπαλλήλους.Ειναι η διαδικασία που γίνεται στο υπουργείο.
ποιος στον έδωσε αυτόν τον αριθμό ΚΑΔ; ή πως θα τον βρούμε αυτόν τον αριθμό μπορείς να μας πεις ;

Μολις εμαθα απο τον φορεα μου πως τα χαρτια μου εσταλησαν εθνικο τυπογραφειο,πηρα τηλεφωνο στο εθνικο τυπογραφειο και τους εδωσα τον αριθμο πρωτοκολλου που μου το ειπαν στον φορεα.Τοτε μου εδωσαν τον αριθμο ΚΑΔ μου,που μπαινω στην ιστοσελιδα και κλικαρω αναζητηση ΚΑΔ οχι ΦΕΚ και μου γραφει σε τι σταδιο βρισκεται το προς δημοσιευση ΦΕΚ μου ας το πουμε.ΟΤΑΝ παρει ΦΕΚ στο γραφει στην αναζητηση ΚΑΔ κι εκει τελειωνει η υποθεσις.

Eftixiakiritsi
Δόκιμος
Δόκιμος
Δημοσιεύσεις: 123
Εγγραφή: Κυρ Μαρ 04, 2018 9:08 pm

Re: ΑΣΕΠ 7K/2016

Δημοσίευσηαπό Eftixiakiritsi » Πέμ Ιουν 14, 2018 1:53 pm

katerina1987 έγραψε:
MARIANTSAK έγραψε:
Eftixiakiritsi έγραψε:
Είναι αριθμός ανθρώπινου δυναμικου.Δίνεται σε όλους τους δημοσίους υπαλλήλους.Ειναι η διαδικασία που γίνεται στο υπουργείο.
ποιος στον έδωσε αυτόν τον αριθμό ΚΑΔ; ή πως θα τον βρούμε αυτόν τον αριθμό μπορείς να μας πεις ;

Μολις εμαθα απο τον φορεα μου πως τα χαρτια μου εσταλησαν εθνικο τυπογραφειο,πηρα τηλεφωνο στο εθνικο τυπογραφειο και τους εδωσα τον αριθμο πρωτοκολλου που μου το ειπαν στον φορεα.Τοτε μου εδωσαν τον αριθμο ΚΑΔ μου,που μπαινω στην ιστοσελιδα και κλικαρω αναζητηση ΚΑΔ οχι ΦΕΚ και μου γραφει σε τι σταδιο βρισκεται το προς δημοσιευση ΦΕΚ μου ας το πουμε.ΟΤΑΝ παρει ΦΕΚ στο γραφει στην αναζητηση ΚΑΔ κι εκει τελειωνει η υποθεσις.


ΔΕ εισαί?

katerina1987
Δόκιμος
Δόκιμος
Δημοσιεύσεις: 116
Εγγραφή: Πέμ Οκτ 12, 2017 10:02 pm

Re: ΑΣΕΠ 7K/2016

Δημοσίευσηαπό katerina1987 » Πέμ Ιουν 14, 2018 2:15 pm

Eftixiakiritsi έγραψε:
katerina1987 έγραψε:
MARIANTSAK έγραψε:ποιος στον έδωσε αυτόν τον αριθμό ΚΑΔ; ή πως θα τον βρούμε αυτόν τον αριθμό μπορείς να μας πεις ;

Μολις εμαθα απο τον φορεα μου πως τα χαρτια μου εσταλησαν εθνικο τυπογραφειο,πηρα τηλεφωνο στο εθνικο τυπογραφειο και τους εδωσα τον αριθμο πρωτοκολλου που μου το ειπαν στον φορεα.Τοτε μου εδωσαν τον αριθμο ΚΑΔ μου,που μπαινω στην ιστοσελιδα και κλικαρω αναζητηση ΚΑΔ οχι ΦΕΚ και μου γραφει σε τι σταδιο βρισκεται το προς δημοσιευση ΦΕΚ μου ας το πουμε.ΟΤΑΝ παρει ΦΕΚ στο γραφει στην αναζητηση ΚΑΔ κι εκει τελειωνει η υποθεσις.


ΔΕ εισαί?


Ισως η τελευταια των μοικανων ΥΕ!χαχαχα!

MARIANTSAK
Μόνιμος
Μόνιμος
Δημοσιεύσεις: 416
Εγγραφή: Τετ Απρ 06, 2016 7:19 pm

Re: ΑΣΕΠ 7K/2016

Δημοσίευσηαπό MARIANTSAK » Πέμ Ιουν 14, 2018 7:52 pm

katerina1987 έγραψε:
Eftixiakiritsi έγραψε:
katerina1987 έγραψε:Μολις εμαθα απο τον φορεα μου πως τα χαρτια μου εσταλησαν εθνικο τυπογραφειο,πηρα τηλεφωνο στο εθνικο τυπογραφειο και τους εδωσα τον αριθμο πρωτοκολλου που μου το ειπαν στον φορεα.Τοτε μου εδωσαν τον αριθμο ΚΑΔ μου,που μπαινω στην ιστοσελιδα και κλικαρω αναζητηση ΚΑΔ οχι ΦΕΚ και μου γραφει σε τι σταδιο βρισκεται το προς δημοσιευση ΦΕΚ μου ας το πουμε.ΟΤΑΝ παρει ΦΕΚ στο γραφει στην αναζητηση ΚΑΔ κι εκει τελειωνει η υποθεσις.


ΔΕ εισαί?


Ισως η τελευταια των μοικανων ΥΕ!χαχαχα!
μπα έχει και άλλους ΥΕ ,γνωστή μου στο ΑΧΕΠΑ ακόμα περιμένει. ...

Eftixiakiritsi
Δόκιμος
Δόκιμος
Δημοσιεύσεις: 123
Εγγραφή: Κυρ Μαρ 04, 2018 9:08 pm

Re: ΑΣΕΠ 7K/2016

Δημοσίευσηαπό Eftixiakiritsi » Δευ Ιουν 18, 2018 2:23 pm

Παιδιά, είναι κανείς σας ΔΕ στο Αττικό?Εχετε κανένα νεο?

evathanasop
Μαθητευόμενος
Μαθητευόμενος
Δημοσιεύσεις: 12
Εγγραφή: Δευ Απρ 16, 2018 11:46 am

Re: ΑΣΕΠ 7K/2016

Δημοσίευσηαπό evathanasop » Δευ Ιουν 18, 2018 7:23 pm

Eftixiakiritsi έγραψε:Παιδιά, είναι κανείς σας ΔΕ στο Αττικό?Εχετε κανένα νεο?

Ουδεν νεοτερο...20/5 πηγαν τα χαρτια στο υπουργειο γιατι καθυστερησαν να κανουν αποδοχη διορισμου καποιοι.Κανουν συνηθως ενα μηνα περιπου...επιστρεφουν στο νοσοκομειο,στελνονται για φεκ(εμεις δεν μαθαινουμε τι γινεται εν τω μεταξυ) και μολις βγει το φεκ μας ειδοποιουν και εχουμε ενα μηνα προθεσμια...ταδε εφη η κυρια στο γραφειο προσωπικου που πηρα την περασμενη εβδομαδα.Τελος Ιουλιου θα ελεγα πολυ αισιοδοξα ...Αν εχεις υπομονη να ξανακαλεσεις(εγω την εχω χασει προ πολλου) και μαθεις κατι νεοτερο γραψε να δω και γω

Eftixiakiritsi
Δόκιμος
Δόκιμος
Δημοσιεύσεις: 123
Εγγραφή: Κυρ Μαρ 04, 2018 9:08 pm

Re: ΑΣΕΠ 7K/2016

Δημοσίευσηαπό Eftixiakiritsi » Τρί Ιουν 19, 2018 12:00 am

evathanasop έγραψε:
Eftixiakiritsi έγραψε:Παιδιά, είναι κανείς σας ΔΕ στο Αττικό?Εχετε κανένα νεο?

Ουδεν νεοτερο...20/5 πηγαν τα χαρτια στο υπουργειο γιατι καθυστερησαν να κανουν αποδοχη διορισμου καποιοι.Κανουν συνηθως ενα μηνα περιπου...επιστρεφουν στο νοσοκομειο,στελνονται για φεκ(εμεις δεν μαθαινουμε τι γινεται εν τω μεταξυ) και μολις βγει το φεκ μας ειδοποιουν και εχουμε ενα μηνα προθεσμια...ταδε εφη η κυρια στο γραφειο προσωπικου που πηρα την περασμενη εβδομαδα.Τελος Ιουλιου θα ελεγα πολυ αισιοδοξα ...Αν εχεις υπομονη να ξανακαλεσεις(εγω την εχω χασει προ πολλου) και μαθεις κατι νεοτερο γραψε να δω και γω


Εγώ είχα πάρει στο γραφείο προσωπικου την1/6.Μου είπε 1 μήνα με 1 1/2 το πολύ.Την ρώτησα εάν πρέπει ξαναπάρω να ξέρω που βρίσκεται η διαδικασία και μου είπε οτι δεν χρειάζετε,θα μας ειδοποιήσουν και θα υπάρχει το περιθόριο 1 μήνα να παρουσιαστούμε.Κοιτάζω βέβαια Φεκ και διαύγεια κάθε μέρα!

Cat77
Μαθητευόμενος
Μαθητευόμενος
Δημοσιεύσεις: 16
Εγγραφή: Τετ Απρ 04, 2018 12:15 pm

Re: ΑΣΕΠ 7K/2016

Δημοσίευσηαπό Cat77 » Τρί Ιουν 19, 2018 12:37 am

Στις 11/6 το πρωι μου τηλεφώνησαν από το νοσοκομείο που διορίστηκα και μου ζήτησαν χαρτιά γιατρών δηλ ψυχίατρου και παθολογου και να τους τα παω τα έβγαλα ευτυχώς γρήγορα γιατί δεν τα είχα και τους τα πηγα την παρασκευη. Ρώτησα την κυρία στο γραφείο προσωπικου ποτε θα μας ειδοποίησαν και μου είπε περιπου σε 1μηνα . Περιμενουνε το ΦΕΚ. Το νοσοκομείο είναι Αθήνα. Εγώ Δε.


Επιστροφή σε “ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΔΙΑΓΩΝΙΣΜΩΝ”

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 12 επισκέπτες