Δικαστικές προσφυγές έναντι της προσμέτρηση ειδικής εμπειρίας στην προκήρυξη ΑΣΕΠ 3Κ/2018

Θέσεις εργασίας, επικαιρότητα, απόψεις.
sakis198
Μαθητευόμενος
Μαθητευόμενος
Δημοσιεύσεις: 97
Εγγραφή: Δευ Μάιος 08, 2017 10:08 pm

Δικαστικές προσφυγές έναντι της προσμέτρηση ειδικής εμπειρίας στην προκήρυξη ΑΣΕΠ 3Κ/2018

Δημοσίευσηαπό sakis198 » Τρί Μαρ 06, 2018 10:09 pm

Σημερα η ολομελεια του ασεπ αποφασισε την ειδικη προσμετρηση εμπειριας για τις θεσεις χωρις εμπειρια. Κινουμαστε δικαστικα.Δηλωστε συμμετοχη

sakis198
Μαθητευόμενος
Μαθητευόμενος
Δημοσιεύσεις: 97
Εγγραφή: Δευ Μάιος 08, 2017 10:08 pm

Re: Δικαστικές προσφυγη εναντι της προσμέτρηση ειδικής εμπειρίας στην προκήρυξη ΑΣΕΠ 3Κ/2018

Δημοσίευσηαπό sakis198 » Τετ Μαρ 07, 2018 3:41 pm

Μονο οι συμβασιουχοι θα διοριστουν ,δεν το καταλαβαινετε?

Ioanna222
Δόκιμος
Δόκιμος
Δημοσιεύσεις: 171
Εγγραφή: Σάβ Ιαν 27, 2018 10:38 am

Re: Δικαστικές προσφυγη εναντι της προσμέτρηση ειδικής εμπειρίας στην προκήρυξη ΑΣΕΠ 3Κ/2018

Δημοσίευσηαπό Ioanna222 » Πέμ Μαρ 08, 2018 10:39 am

sakis198 έγραψε:Μονο οι συμβασιουχοι θα διοριστουν ,δεν το καταλαβαινετε?


Απ οτι φαίνεται οχι.. Συνεχιζουν και ρωτανε ασχετα.. Προς το παρον μπορούμε ν κανουμε αναφορα στον ασεπ.. Καθ υποδειξη συνηγορου του πολιτη... Αν θες μπες το τοπικ της 3κ στους διαγωνισμούς με σειρά προτεραιότητας του φόρουμ εχω γραψει κτ αν δημοσιευθει ψαξε προς το τελος

dhmriz1
Μαθητευόμενος
Μαθητευόμενος
Δημοσιεύσεις: 1
Εγγραφή: Πέμ Μαρ 08, 2018 7:18 pm

Re: Δικαστικές προσφυγές έναντι της προσμέτρηση ειδικής εμπειρίας στην προκήρυξη ΑΣΕΠ 3Κ/2018

Δημοσίευσηαπό dhmriz1 » Πέμ Μαρ 08, 2018 8:04 pm

Απαραδεκτη η προσμέτρηση της δηθεν ειδικής εμπειρίας για όσους έχουν εργαστεί σε δήμους, είτε με ρουσφετι είτε με συμβασεις ορισμένου χρονου στις οποίες μοριοδοτούνται κατα πολυ τα κοινωνικα κριτηρια. Αν καποιος δεν εχει 5 παιδια, ούτε είναι τεκνο πολυτεκνης οικογένειας ή δεν έχει καποια αναπηρια δεν εχει καμια τυχη προσληψης με προκηρυξεις ΣΟΧ. Δηλ και προηγουνται έναντι των υπολοιπων υποψηφίων με μη συναγωνισιμα κριτηρια και τωρα τους φωτογραφιζουν κι απο πανω. Τα χιλια μυρια κακα τα βαφτισαν ειδικη εμπειρια. Ελεος. Η ειδικη εμπειρια αφορα το αντικειμενενο, το οποιο θα πρεπει να ειναι εξειδικευμενο και να χρειαζεται για τη συγκεκριμενη θέση, όχι να βαφτιζουμε ειδικη εμπειρια στη εργασια σε συγκεκριμενη υπηρεσια, στην οποια μπηκε χωρις κανενα ειδικο προσον, μονο με κοινωνικα κριτηρια. Μου θυμιζει το διαγωνισμο του ΥΠΕΧΩΔΕ που ακομα και οι διοικητικοι πηραν βεβαιωση ειδικης εμπειριας στα δημοσια εργα του υπουργειου και καναν μονο φωτοαντιγραφα και γραμματειακη δουλεια. Οι εικες κατηγοριες εχουν το δικο τους ποσοστο στις προκηρυξεις και μαλιστα μεγαλο καθως επισης και διγωνισμους μονο για αυτους. Για όλα τα παραπάνω η προκηρυξη θα πρεπει να ακυρωθει. Επίσης απορω η ξενη γλωσσα ως προαπαιτουμενο τι χρειαζεται σε τοσες θεσεις ΔΕ και μαλιστα μονο μια συγκεκριμένη. Ας βαζανε τουλάχιστον μια εκ 5 γλωσσων αγγλικα, γαλλικα, γερμανικα, ιταλικα, ισπανικα. Ο εποπτης καθαριοτητας γιατι πρεπει να γνωριζει αγγλικα. Εδω οι Γενικοι Διευθυντες Υπουργειων δεν εχουν πτυχιο ξενης γλωσσας. Επίσης η ιδια ειδικοτητα ανάλογα με το δημο αντιμετωπιζεται διαφορετικα πχ. ο οδηγος με διπλωμα Γ ή Δ κατηγοριας και ΠΕΙ, σε αλλες θέσεις πρεπει να εχει και καρτα ψηφιακου ταχογραφου οδηγου και σε άλλεςς όχι. Τελικα το ΑΣΕΠ κανεναν έλεγχο όσον αφορά τα κριτηρια δεν κανει ούτε φροντιζει για ισες ευκαιριες σε όλους. Για φωτογραφιες καλο είναι. Γι αυτο γεμισε το Δημοσιο με υπαλληλους που βαριουνται να δουλεψουν, κανουν τους τουριστες και νομιζουν πως το δημοσιο ειναι υποχρεωμενο να τους πληρωνει μονο για τη φυσικη τους παρουσια στο χωρο, αν υπαρχει κι αυτή.

Ioanna222
Δόκιμος
Δόκιμος
Δημοσιεύσεις: 171
Εγγραφή: Σάβ Ιαν 27, 2018 10:38 am

Re: Δικαστικές προσφυγές έναντι της προσμέτρηση ειδικής εμπειρίας στην προκήρυξη ΑΣΕΠ 3Κ/2018

Δημοσίευσηαπό Ioanna222 » Παρ Μαρ 09, 2018 1:41 am

[quote="dhmriz1"]Απαραδεκτη η προσμέτρηση της δηθεν ειδικής εμπειρίας για όσους έχουν εργαστεί σε δήμους, είτε με ρουσφετι είτε με συμβασεις ορισμένου χρονου στις οποίες μοριοδοτούνται κατα πολυ τα κοινωνικα κριτηρια. Αν καποιος δεν εχει 5 παιδια, ούτε είναι τεκνο πολυτεκνης οικογένειας ή δεν έχει καποια αναπηρια δεν εχει καμια τυχη προσληψης με προκηρυξεις ΣΟΧ. Δηλ και προηγουνται έναντι των υπολοιπων υποψηφίων με μη συναγωνισιμα κριτηρια και τωρα τους φωτογραφιζουν κι απο πανω. Τα χιλια μυρια κακα τα βαφτισαν ειδικη εμπειρια. Ελεος. Η ειδικη εμπειρια αφορα το αντικειμενενο, το οποιο θα πρεπει να ειναι εξειδικευμενο και να χρειαζεται για τη συγκεκριμενη θέση, όχι να βαφτιζουμε ειδικη εμπειρια στη εργασια σε συγκεκριμενη υπηρεσια, στην οποια μπηκε χωρις κανενα ειδικο προσον, μονο με κοινωνικα κριτηρια. Μου θυμιζει το διαγωνισμο του ΥΠΕΧΩΔΕ που ακομα και οι διοικητικοι πηραν βεβαιωση ειδικης εμπειριας στα δημοσια εργα του υπουργειου και καναν μονο φωτοαντιγραφα και γραμματειακη δουλεια. Οι εικες κατηγοριες εχουν το δικο τους ποσοστο στις προκηρυξεις και μαλιστα μεγαλο καθως επισης και διγωνισμους μονο για αυτους. Για όλα τα παραπάνω η προκηρυξη θα πρεπει να ακυρωθει. Επίσης απορω η ξενη γλωσσα ως προαπαιτουμενο τι χρειαζεται σε τοσες θεσεις ΔΕ και μαλιστα μονο μια συγκεκριμένη. Ας βαζανε τουλάχιστον μια εκ 5 γλωσσων αγγλικα, γαλλικα, γερμανικα, ιταλικα, ισπανικα. Ο εποπτης καθαριοτητας γιατι πρεπει να γνωριζει αγγλικα. Εδω οι Γενικοι Διευθυντες Υπουργειων δεν εχουν πτυχιο ξενης γλωσσας. Επίσης η ιδια ειδικοτητα ανάλογα με το δημο αντιμετωπιζεται διαφορετικα πχ. ο οδηγος με διπλωμα Γ ή Δ κατηγοριας και ΠΕΙ, σε αλλες θέσεις πρεπει να εχει και καρτα ψηφιακου ταχογραφου οδηγου και σε άλλεςς όχι. Τελικα το ΑΣΕΠ κανεναν έλεγχο όσον αφορά τα κριτηρια δεν κανει ούτε φροντιζει για ισες ευκαιριες σε όλους. Για φωτογραφιες καλο είναι. Γι αυτο γεμισε το Δημοσιο με υπαλληλους που βαριουνται να δουλεψουν, κανουν τους τουριστες και νομιζουν πως το δημοσιο ειναι υποχρεωμενο να τους πληρωνει μονο για τη φυσικη τους παρουσια στο χωρο, αν υπαρχει κι αυτή

Συμφωνώ απολύτως..και τα τελευταια ψηγματα αντικειμενικοτητας του ασεπ επαψαν να υπαρχουν..απλο εκτελεστικο οργανο των ορεξεων των κυβερνωντων. τα λεμε και που τα λεμε τιποτα δεν αλλαζει,η νοοτροπια μενει η ιδια

mtonly
Μαθητευόμενος
Μαθητευόμενος
Δημοσιεύσεις: 2
Εγγραφή: Παρ Μαρ 09, 2018 1:45 am

Re: Δικαστικές προσφυγές έναντι της προσμέτρηση ειδικής εμπειρίας στην προκήρυξη ΑΣΕΠ 3Κ/2018

Δημοσίευσηαπό mtonly » Παρ Μαρ 09, 2018 4:45 pm

Γνώμη μου είναι, σε αυτό το φιάσκο του κρατικού παρεμβατισμού και της αναξιοκρατίας που επιβάλει ο ΑΣΕΠ ( ανεξάρτητη αρχή... ο θεός να την κάνει )
πρέπει πρώτα να γίνει γνωστό στο πανελλήνιο αυτό που επιχειρείται αυτή τη στιγμή. Να γνωρίσει πρώτα όλος ο Ελληνικός μέσα από τα ΜΜΕ μετά με μορφή πορείας ανάλογη με αυτή που έκαναν οι "παρατασιούχοι". Μια απλή κινητοποίηση με 100.000 κόσμο. Αν δεν συγκεντρωθεί αυτός ο αριθμός κόσμου θα σημαίνει ότι απλά δεν μας πειράζει. ΚΑΙ ΚΑΛΑ ΜΑΣ ΚΑΝΟΥΝ ΑΦΟΥ ΔΕΝ ΑΝΤΙΔΡΑΜΕ. Τέλος με δικαστικό αγώνα και μηνύσεις κατά παντός υπευθύνου. Πάρουν δεν πάρουν πίσω αυτή την κατάπτυστη μονομερής κρατική παρέμβαση. Για να μην υπάρξει ξανά αυτό το παλαιοκομματικό φαινόμενο. Είμαι παρόν με όλες τις δυνάμεις μου σε αυτή την ενέργεια. Φυσικά και τρέμουν αυτές τις αντιδράσεις. Το δίκιο είναι με το μέρος μας.

Ioanna222
Δόκιμος
Δόκιμος
Δημοσιεύσεις: 171
Εγγραφή: Σάβ Ιαν 27, 2018 10:38 am

Re: Δικαστικές προσφυγές έναντι της προσμέτρηση ειδικής εμπειρίας στην προκήρυξη ΑΣΕΠ 3Κ/2018

Δημοσίευσηαπό Ioanna222 » Παρ Μαρ 09, 2018 10:39 pm

mtonly έγραψε:Γνώμη μου είναι, σε αυτό το φιάσκο του κρατικού παρεμβατισμού και της αναξιοκρατίας που επιβάλει ο ΑΣΕΠ ( ανεξάρτητη αρχή... ο θεός να την κάνει )
πρέπει πρώτα να γίνει γνωστό στο πανελλήνιο αυτό που επιχειρείται αυτή τη στιγμή. Να γνωρίσει πρώτα όλος ο Ελληνικός μέσα από τα ΜΜΕ μετά με μορφή πορείας ανάλογη με αυτή που έκαναν οι "παρατασιούχοι". Μια απλή κινητοποίηση με 100.000 κόσμο. Αν δεν συγκεντρωθεί αυτός ο αριθμός κόσμου θα σημαίνει ότι απλά δεν μας πειράζει. ΚΑΙ ΚΑΛΑ ΜΑΣ ΚΑΝΟΥΝ ΑΦΟΥ ΔΕΝ ΑΝΤΙΔΡΑΜΕ. Τέλος με δικαστικό αγώνα και μηνύσεις κατά παντός υπευθύνου. Πάρουν δεν πάρουν πίσω αυτή την κατάπτυστη μονομερής κρατική παρέμβαση. Για να μην υπάρξει ξανά αυτό το παλαιοκομματικό φαινόμενο. Είμαι παρόν με όλες τις δυνάμεις μου σε αυτή την ενέργεια. Φυσικά και τρέμουν αυτές τις αντιδράσεις. Το δίκιο είναι με το μέρος μας.


Αν γινοταν κατι τετοιο,να κατεβαιναν δηλ ολοι αυτοι που εκαναν και θα κανουν αιτηση και δε διαθετουν τη φωτογραφημένη εμπειρια,θα το επαιρναν πισω..αυτο ομως για να ενορχηστρωθει και να ναι επιτυχημενο θελει συντονισμο,θελει 10 ατομα να βγουν μπροστα να κανουν εναν συλλογο, μια ιστοσελιδα να το επικοινωνησουν σε μεσα και κοινη γνωμη, social κλπ. Θέλει πρωτοβουλια και επιμονη γιατι τα συστημικα μεσα αν δεν το αναδειξουν μιας και πιθανώς θα το θεωρήσουν μη πιασαρικο και χωρίς αρκετή δόση λαϊκισμού θα στεφθει με απολυτη αποτυχια..(Σε γνωστο καναλι σημερα ενας της αντιπολιτευσης πηγε να πει για τη νεα γενια συμβασιουχων κι αμεσως ο κυβερνητικος αντεκρουσε"και ποιός θα μαζεψει τα σκουπιδια εσεις?"ακουει ο παππους κι η νοικοκυρα και λεει τους κακομοιρους να τους πεταξουν στο δρόμο? ο δημοσιογραφος απ την αλλη το θεωρει δεδομενο "εφοσον ερχονται εκλογες λεει και χασκογελαει". αυτο ηταν, με τετοια "σοβαρα" επιχειρηματα αντιμετωπιστηκε το θεμα και τελείωσε..τωρα οσον αφορα σε μας, πολλοι δε χαλανε τη ζαχαρενια τους και αν και παραπονιουνται θέλουν να βγαλουν αλλοι το φιδι απ την τρυπα...εγω ας πουμε στοιχηματιζω, πως αν καλεσω απο δω μεσα σε συγκεντρωση εξω απο ασεπ συγκεκριμενη μερα και ωρα για διαμαρτυρια οσους μπαινουν εδω κι ενημερωνονται, αρχικα αυτους που ειμαστε Αθήνα και όποιον γούσταρε και μπορούσε να κατέβει απο επαρχία, δε θα μαζευομαστε ουτε 20 ατομα παρόλη τη μεγαλη επισκεψιμοτητα που εχει το σαιτ για θεματα διορισμων σε ολη την επικρατεια αλλα και Αθήνα..απογοητευτικο αλλα νομιζω πως έτσι είναι

Ms71
Δόκιμος
Δόκιμος
Δημοσιεύσεις: 133
Εγγραφή: Δευ Ιαν 16, 2017 4:00 pm

Re: Δικαστικές προσφυγές έναντι της προσμέτρηση ειδικής εμπειρίας στην προκήρυξη ΑΣΕΠ 3Κ/2018

Δημοσίευσηαπό Ms71 » Πέμ Μαρ 22, 2018 4:22 pm

Δεν έχω κάνει αίτηση σ'αυτή την προκήρυξη. Η έξτρα μοριοδότηση είναι Το σκάνδαλο που γρήγορα θα επεκταθεί σ' όλες τις προκηρύξεις, προκειμένου οι συμβασιούχοι καθε φορα να μονιμοποιούνται. Έχει γίνει κάποια κίνηση για δικαστικό αγώνα; είμαι μέσα.

player74
Μαθητευόμενος
Μαθητευόμενος
Δημοσιεύσεις: 30
Εγγραφή: Τρί Φεβ 20, 2018 6:10 pm

Re: Δικαστικές προσφυγές έναντι της προσμέτρηση ειδικής εμπειρίας στην προκήρυξη ΑΣΕΠ 3Κ/2018

Δημοσίευσηαπό player74 » Κυρ Μαρ 25, 2018 9:29 pm

δεν νομίζω ότι θα γίνει κάτι. άντε το πολύ πολύ να ακυρωθεί η προκήρυξη και να ξεκινήσει από την αρχή ως θα έπρεπε να είναι (όπως είναι τώρα δηλαδή) αφού για τους συμβασιούχους βγήκε... το έχω ξαναγράψει αυτό....
άρθρο 24 Ν. 4479/2017. όταν το διάβασα έπαψα να ελπίζω.
γι αυτό το άρθρο κάνει αναφορά και η ίδια η προκήρυξη στην αρχή της και προφανώς δεν την διατύπωσαν σωστά.

Ιωάννης Μπάκας
Μόνιμος
Μόνιμος
Δημοσιεύσεις: 393
Εγγραφή: Δευ Οκτ 27, 2014 7:23 pm

Re: Δικαστικές προσφυγές έναντι της προσμέτρηση ειδικής εμπειρίας στην προκήρυξη ΑΣΕΠ 3Κ/2018

Δημοσίευσηαπό Ιωάννης Μπάκας » Δευ Μαρ 26, 2018 11:33 am

Απειλείται με φιάσκο η εν λόγω προκήρυξη που από την αρχή της είναι ιδιαιτέρως προβληματική διότι και η "ειδική" εμπειρία που δίνει κάθε μήνα 17 βαθμούς υφίσταται, κάτι το τελείως αναξιοκρατικό ΚΑΙ η ίδια η προκήρυξη είναι τεράστια με τις τόσες πολλές θέσεις εργασίας με πολλές πιθανότητες για λάθη και πολλές εκατοντάδες ενστάσεις..
Επιπλέον ΚΑΙ η πιθανότητα όταν βγουν τα οριστικά αποτελέσματα τελικά οι επιτυχόντες να μην μπορέσουν να αναλάβουν εργασία, αν έχει επικρατήσει ως πρωθυπουργός ο αρχηγός της τωρινής αξιωματικής αντιπολίτευσης που έχει "υποσχεθεί" απολύσεις χιλιάδων υπαλλήλων του δημοσίου τομέα, συμβασιούχων και μονίμων και ακύρωση πιθανών νέων προσλήψεων γιατί λέει θέλει αρκετές από τις δημόσιες υπηρεσίες να τις αναλάβουν ιδιώτες..Πχ κατά την γνώμη του δεν χρειάζονται ηλεκτρολόγοι , υδραυλικοί , ξυλουργοί δημόσιοι υπάλληλοι αφού τις δουλείες τους μπορούν να τις κάνουν και εξωτερικοί ιδιώτες συνεργάτες....

Τώρα ξαφνικά μας προέκυψε και η απόφαση της προσμέτρησης της ειδικής εμπειρίας σε υπηρεσίες καθαριότητας στις θέσεις χωρίς εμπειρία ,που είναι παράνομη και πέρα για πέρα άδικη για τους υποψηφίους που δεν έχουν την "ειδική εμπειρία" απόφαση που πάρθηκε πολύ μετά την έναρξη των ηλεκτρονικών αιτήσεων..........

123xristos
Μαθητευόμενος
Μαθητευόμενος
Δημοσιεύσεις: 2
Εγγραφή: Κυρ Μαρ 25, 2018 9:57 pm

Re: Δικαστικές προσφυγές έναντι της προσμέτρηση ειδικής εμπειρίας στην προκήρυξη ΑΣΕΠ 3Κ/2018

Δημοσίευσηαπό 123xristos » Δευ Μαρ 26, 2018 2:05 pm

Γειά σας παιδιά.Εγώ και και κάποιοι ακόμα, είμαστε υπέρ μιας προσφυγής δικαστικά εναντίον της απόφασης για κάλυψη των θέσεων χωρίς εμπειρία από αυτούς με εμπειρία.Να τα λέμε εδώ μπας και κάνουμε κάτι ομαδικά για να έχουμε και περισσότερες πιθανότητες.

Ιωάννης Μπάκας
Μόνιμος
Μόνιμος
Δημοσιεύσεις: 393
Εγγραφή: Δευ Οκτ 27, 2014 7:23 pm

Re: Δικαστικές προσφυγές έναντι της προσμέτρηση ειδικής εμπειρίας στην προκήρυξη ΑΣΕΠ 3Κ/2018

Δημοσίευσηαπό Ιωάννης Μπάκας » Δευ Μαρ 26, 2018 9:04 pm

Άποψη μου είναι ότι δεν θα γίνει τίποτε όσες προσφυγές και αν γίνουν!!Υπάρχουν και οι ΗΔΗ συμβασιούχοι που θα αντιδράσουν εναντίον των όσων κάνουν προσφυγές και θα κάνουν ανταρσία αν τους διώξουν για να πάρουν επιτυχόντες της 3Κ/2018.....Γι' αυτούς περισσότερο έγινε το καταφανές πραξικόπημα με την ειδική εμπειρία....

al606
Μαθητευόμενος
Μαθητευόμενος
Δημοσιεύσεις: 5
Εγγραφή: Τετ Μαρ 07, 2018 6:30 pm

Re: Δικαστικές προσφυγές έναντι της προσμέτρηση ειδικής εμπειρίας στην προκήρυξη ΑΣΕΠ 3Κ/2018

Δημοσίευσηαπό al606 » Τετ Μαρ 28, 2018 10:49 am

Καλημέρα. Αν το κόστος είναι μέσα στις οικονομικές μου δυνατότητες -κάτι πιθανόν αν συμμετέχουμε αρκετοί- είμαι και εγώ μέσα για δικαστική προσφυγή. Και να μη βγει αποτέλεσμα, θα έχω την αίσθηση ότι τουλάχιστον αντέδρασα...
Όσον δε αφορά στο αν κάποια τέτοια κίνηση μπορεί να έχει απήχηση στα ΜΜΕ, μην ξεχνάμε ότι ο αριθμός αυτών που θα μείνουν έξω -και συνεπώς θα είναι δυσαρεστημένοι- είναι υπερδεκαπλάσιος από αυτούς που θα διοριστούν και ότι γενικώς βρισκόμαστε σε μια περίοδο που όλοι "ζεσταίνουν" τις μηχανές τους για εκλογές....

Ιωάννης Μπάκας
Μόνιμος
Μόνιμος
Δημοσιεύσεις: 393
Εγγραφή: Δευ Οκτ 27, 2014 7:23 pm

Re: Δικαστικές προσφυγές έναντι της προσμέτρηση ειδικής εμπειρίας στην προκήρυξη ΑΣΕΠ 3Κ/2018

Δημοσίευσηαπό Ιωάννης Μπάκας » Τετ Μαρ 28, 2018 3:03 pm

Το κακό είναι ότι δόθηκαν ψεύτικες υποσχέσεις μονιμοποίησης και στους τωρινούς συμβασιούχους και λογικό να αναστατωθούν γιατί τώρα παίρνουν πίσω αυτές τις υποσχέσεις!!Παρατράγουδα θα έχουμε....

Romeo1
Μαθητευόμενος
Μαθητευόμενος
Δημοσιεύσεις: 3
Εγγραφή: Τρί Απρ 03, 2018 9:09 am

Re: Δικαστικές προσφυγές έναντι της προσμέτρηση ειδικής εμπειρίας στην προκήρυξη ΑΣΕΠ 3Κ/2018

Δημοσίευσηαπό Romeo1 » Τρί Απρ 03, 2018 4:09 pm

sakis198 έγραψε:Σημερα η ολομελεια του ασεπ αποφασισε την ειδικη προσμετρηση εμπειριας για τις θεσεις χωρις εμπειρια. Κινουμαστε δικαστικα.Δηλωστε συμμετοχη



Που θα δηλώσουμε συμμετοχή? Ο χρόνος πιέζει.


Επιστροφή σε “ΘΕΣΕΙΣ ΕΡΓΑΣΙΑΣ - ΕΠΙΚΑΙΡΟΤΗΤΑ - ΑΠΟΨΕΙΣ”

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 9 επισκέπτες