ΔΙΟΡΙΣΜΟΣ ΣΕ ΠΡΟΣΩΡΙΝΟ ΠΙΝΑΚΑ

Αποτελέσματα διαγωνισμών σε δημόσιο, ΑΣΕΠ.
Ellli
Δόκιμος
Δόκιμος
Δημοσιεύσεις: 128
Εγγραφή: Σάβ Οκτ 28, 2017 11:09 pm

ΔΙΟΡΙΣΜΟΣ ΣΕ ΠΡΟΣΩΡΙΝΟ ΠΙΝΑΚΑ

Δημοσίευσηαπό Ellli » Παρ Νοέμ 03, 2017 10:44 pm

Καλησπερα, θελω να ρωτησω, εχω βγει διοριστεα σε διαγωνισμο ασεπ και οι πινακες ειναι προσωρινοι. Ενω εχω βαλει εμπειρια και εχω στειλει και τη βεβαιωση εμπειριας, δεν προσμετρηθηκε παρολα αυτα περασα και χωρις αυτη. υπαρχει λογος να κανω ενσταση η οχι??? σκεφτομαι οτι απο λαθος δε συμπληρωσα την εμπειρια σε καθε επιδιωκομενη θεση κα για αυτο δε μετρηθηκε. τι να κανω???

niki258
Προϊστάμενος
Προϊστάμενος
Δημοσιεύσεις: 1161
Εγγραφή: Δευ Μαρ 20, 2017 11:57 am

Re: ΔΙΟΡΙΣΜΟΣ ΣΕ ΠΡΟΣΩΡΙΝΟ ΠΙΝΑΚΑ

Δημοσίευσηαπό niki258 » Σάβ Νοέμ 04, 2017 4:00 pm

Ellli έγραψε:Καλησπερα, θελω να ρωτησω, εχω βγει διοριστεα σε διαγωνισμο ασεπ και οι πινακες ειναι προσωρινοι. Ενω εχω βαλει εμπειρια και εχω στειλει και τη βεβαιωση εμπειριας, δεν προσμετρηθηκε παρολα αυτα περασα και χωρις αυτη. υπαρχει λογος να κανω ενσταση η οχι??? σκεφτομαι οτι απο λαθος δε συμπληρωσα την εμπειρια σε καθε επιδιωκομενη θεση κα για αυτο δε μετρηθηκε. τι να κανω???

Καλησπέρα!Αν περάσατε στη θέση που θέλατε,όχι,ποιος ο λόγος;Αφού ομως λετε οτι ήταν δική σας η παράλειψη,ιδίως στην ηλεκτρονική αίτηση,δεν προκειται να σας αναγνωρισουν την εμπειρια,ακόμη και αν αποδεικνύεται.

Ellli
Δόκιμος
Δόκιμος
Δημοσιεύσεις: 128
Εγγραφή: Σάβ Οκτ 28, 2017 11:09 pm

Re: ΔΙΟΡΙΣΜΟΣ ΣΕ ΠΡΟΣΩΡΙΝΟ ΠΙΝΑΚΑ

Δημοσίευσηαπό Ellli » Κυρ Νοέμ 05, 2017 3:27 pm

Ευχαριστω για την απαντηση!!

RedHard
Μαθητευόμενος
Μαθητευόμενος
Δημοσιεύσεις: 15
Εγγραφή: Τετ Νοέμ 22, 2017 10:25 pm

Re: ΔΙΟΡΙΣΜΟΣ ΣΕ ΠΡΟΣΩΡΙΝΟ ΠΙΝΑΚΑ

Δημοσίευσηαπό RedHard » Δευ Νοέμ 27, 2017 11:05 pm

Καλησπέρα! είμαι κ εγώ διοριστέος σε πίνακα της 5Κ/2017 στα προσωρινά αποτελέσματα. Γνωρίζεται τη διαδικασία που ακολουθείται από δω και πέρα, μιας και σήμερα τελιώσανε και οι ενστάσεις? Μας ειδοποιούν? καλούμε εμείς κάπου για περισσότερες διευκρινήσεις?

MARIANTSAK
Μόνιμος
Μόνιμος
Δημοσιεύσεις: 416
Εγγραφή: Τετ Απρ 06, 2016 7:19 pm

Re: ΔΙΟΡΙΣΜΟΣ ΣΕ ΠΡΟΣΩΡΙΝΟ ΠΙΝΑΚΑ

Δημοσίευσηαπό MARIANTSAK » Τρί Νοέμ 28, 2017 9:01 am

RedHard έγραψε:Καλησπέρα! είμαι κ εγώ διοριστέος σε πίνακα της 5Κ/2017 στα προσωρινά αποτελέσματα. Γνωρίζεται τη διαδικασία που ακολουθείται από δω και πέρα, μιας και σήμερα τελιώσανε και οι ενστάσεις? Μας ειδοποιούν? καλούμε εμείς κάπου για περισσότερες διευκρινήσεις?
Καλημέρα όταν βγουν τα οριστικά θα σε καλέσει ο φορέας που θα διοριστεις και θα σου πει αυτός τι θα κανεις

RedHard
Μαθητευόμενος
Μαθητευόμενος
Δημοσιεύσεις: 15
Εγγραφή: Τετ Νοέμ 22, 2017 10:25 pm

Re: ΔΙΟΡΙΣΜΟΣ ΣΕ ΠΡΟΣΩΡΙΝΟ ΠΙΝΑΚΑ

Δημοσίευσηαπό RedHard » Τρί Νοέμ 28, 2017 10:02 am

Ευχαριστώ πολύ για την απάντηση σου!

mimis1976
Μαθητευόμενος
Μαθητευόμενος
Δημοσιεύσεις: 8
Εγγραφή: Τρί Φεβ 20, 2018 3:42 pm

Re: ΔΙΟΡΙΣΜΟΣ ΣΕ ΠΡΟΣΩΡΙΝΟ ΠΙΝΑΚΑ

Δημοσίευσηαπό mimis1976 » Τρί Φεβ 20, 2018 8:48 pm

Καλησπέρα
Έχω και εγώ διοριστεί στα προσωρινα στην 5κ 2017 σαν β' επικουρικός,ΑΜΕΑ και έχω εντοπιότητα. (Η θέση είναι ΑΜΕΑ).
Πόσο σίγουρα έχω την θέση? Γιατί θα πρέπει να μετακομίσω ή να κάνω αγορά ενός άλλου αυτοκινήτου πιο οικονομικού.Εχω και οικογένεια με μικρά παιδιά και πρέπει να δω τι να κάνω.
Όποιος γνωρίζει ας απαντήσει.
Σας ευχαριστώ εκ των προτέρων

oaee
Δόκιμος
Δόκιμος
Δημοσιεύσεις: 141
Εγγραφή: Τρί Σεπ 10, 2013 1:28 pm

Re: ΔΙΟΡΙΣΜΟΣ ΣΕ ΠΡΟΣΩΡΙΝΟ ΠΙΝΑΚΑ

Δημοσίευσηαπό oaee » Τετ Φεβ 21, 2018 12:39 am

Φιλε μου, δείχνεις αναποφάσιστος να εργαστείς σε μια κρατική θέση ! Μας λες ειχα "εντοπιότητα" θα μετακομίσω;;;πως γινεται αυτο;
Ασε την θέση να παει κανένας επιλαχών που πεινάει και εχει ανάγκες.
Φιλικά πάντα

mimis1976
Μαθητευόμενος
Μαθητευόμενος
Δημοσιεύσεις: 8
Εγγραφή: Τρί Φεβ 20, 2018 3:42 pm

Re: ΔΙΟΡΙΣΜΟΣ ΣΕ ΠΡΟΣΩΡΙΝΟ ΠΙΝΑΚΑ

Δημοσίευσηαπό mimis1976 » Τετ Φεβ 21, 2018 9:05 am

oaee έγραψε:Φιλε μου, δείχνεις αναποφάσιστος να εργαστείς σε μια κρατική θέση ! Μας λες ειχα "εντοπιότητα" θα μετακομίσω;;;πως γινεται αυτο;
Ασε την θέση να παει κανένας επιλαχών που πεινάει και εχει ανάγκες.
Φιλικά πάντα

Η απόσταση είναι 54 χιλιόμετρα από εκεί που κατοικώ έως την πρωτεύουσα του νομού. Η εντοπιότητα υπάρχει σαν κάτοικος του νομού.
Τουλάχιστον έτσι πιστεύω.

mimis1976
Μαθητευόμενος
Μαθητευόμενος
Δημοσιεύσεις: 8
Εγγραφή: Τρί Φεβ 20, 2018 3:42 pm

Re: ΔΙΟΡΙΣΜΟΣ ΣΕ ΠΡΟΣΩΡΙΝΟ ΠΙΝΑΚΑ

Δημοσίευσηαπό mimis1976 » Τετ Φεβ 21, 2018 9:09 am

oaee έγραψε:Φιλε μου, δείχνεις αναποφάσιστος να εργαστείς σε μια κρατική θέση ! Μας λες ειχα "εντοπιότητα" θα μετακομίσω;;;πως γινεται αυτο;
Ασε την θέση να παει κανένας επιλαχών που πεινάει και εχει ανάγκες.
Φιλικά πάντα

oaee έγραψε:Φιλε μου, δείχνεις αναποφάσιστος να εργαστείς σε μια κρατική θέση ! Μας λες ειχα "εντοπιότητα" θα μετακομίσω;;;πως γινεται αυτο;
Ασε την θέση να παει κανένας επιλαχών που πεινάει και εχει ανάγκες.
Φιλικά πάντα

Φιλε μου και εμείς πεινάμε.
Και εμείς έχουμε ανάγκες γι αυτό και ρώτησα.
Φιλικά παντα

knts
Προϊστάμενος
Προϊστάμενος
Δημοσιεύσεις: 1021
Εγγραφή: Τετ Ιούλ 19, 2017 11:39 pm

Re: ΔΙΟΡΙΣΜΟΣ ΣΕ ΠΡΟΣΩΡΙΝΟ ΠΙΝΑΚΑ

Δημοσίευσηαπό knts » Τετ Φεβ 21, 2018 9:23 am

mimis1976 έγραψε:Καλησπέρα
Έχω και εγώ διοριστεί στα προσωρινα στην 5κ 2017 σαν β' επικουρικός,ΑΜΕΑ και έχω εντοπιότητα. (Η θέση είναι ΑΜΕΑ).
Πόσο σίγουρα έχω την θέση? Γιατί θα πρέπει να μετακομίσω ή να κάνω αγορά ενός άλλου αυτοκινήτου πιο οικονομικού.Εχω και οικογένεια με μικρά παιδιά και πρέπει να δω τι να κάνω.
Όποιος γνωρίζει ας απαντήσει.
Σας ευχαριστώ εκ των προτέρων


Εάν έχεις διοριστεί, έχεις τη θέση. Εάν αναρωτιέσαι "έχω τη θέση;" σημαίνει ότι δεν έχεις διοριστεί. Τι συμβαίνει από τα δύο;

oaee
Δόκιμος
Δόκιμος
Δημοσιεύσεις: 141
Εγγραφή: Τρί Σεπ 10, 2013 1:28 pm

Re: ΔΙΟΡΙΣΜΟΣ ΣΕ ΠΡΟΣΩΡΙΝΟ ΠΙΝΑΚΑ

Δημοσίευσηαπό oaee » Τετ Φεβ 21, 2018 10:06 am

[quote="mimis1976"][quote="oaee"]Φιλε μου, δείχνεις αναποφάσιστος να εργαστείς σε μια κρατική θέση ! Μας λες ειχα "εντοπιότητα" θα μετακομίσω;;;πως γινεται αυτο;
Ασε την θέση να παει κανένας επιλαχών που πεινάει και εχει ανάγκες.
Φιλικά πάντα[/quote]
[quote="oaee"]Φιλε μου, δείχνεις αναποφάσιστος να εργαστείς σε μια κρατική θέση ! Μας λες ειχα "εντοπιότητα" θα μετακομίσω;;;πως γινεται αυτο;
Ασε την θέση να παει κανένας επιλαχών που πεινάει και εχει ανάγκες.
Φιλικά πάντα[/quote]
Φιλε μου και εμείς πεινάμε.
Και εμείς έχουμε ανάγκες γι αυτό και ρώτησα.
Φιλικά παντα[/quote]

Aφού έχεις ''εντοπιοτητα'' οπως λες ..γιατί να μετακομίσεις φίλε μου ;

έχεις βαλει μη γνήσιο δικαιλογητικο ;

τι ειδικότητα είσαι ; σειρά ;; 5Κ/2017 είσαι ;;

oaee
Δόκιμος
Δόκιμος
Δημοσιεύσεις: 141
Εγγραφή: Τρί Σεπ 10, 2013 1:28 pm

Re: ΔΙΟΡΙΣΜΟΣ ΣΕ ΠΡΟΣΩΡΙΝΟ ΠΙΝΑΚΑ

Δημοσίευσηαπό oaee » Τετ Φεβ 21, 2018 10:11 am

[quote="knts"][quote="mimis1976"]Καλησπέρα
Έχω και εγώ διοριστεί στα προσωρινα στην 5κ 2017 σαν β' επικουρικός,ΑΜΕΑ και έχω εντοπιότητα. (Η θέση είναι ΑΜΕΑ).
Πόσο σίγουρα έχω την θέση? Γιατί θα πρέπει να μετακομίσω ή να κάνω αγορά ενός άλλου αυτοκινήτου πιο οικονομικού.Εχω και οικογένεια με μικρά παιδιά και πρέπει να δω τι να κάνω.
Όποιος γνωρίζει ας απαντήσει.
Σας ευχαριστώ εκ των προτέρων[/quote]

Εάν έχεις διοριστεί, [b]έχεις [/b]τη θέση. Εάν αναρωτιέσαι [b]"έχω τη θέση;"[/b] σημαίνει ότι δεν έχεις διοριστεί. Τι συμβαίνει από τα δύο;[/quote]

έχει βάλει ανακριβής εντοπιότητα, κανονικά θέλει αναφορά στο ασεπ. λέει να ''μετακομίσει'' κτλ ή λέει ψέμματα .
που μένει ; Αθηνά και εντοπιοτητα ροδο ;
εγώ θα στείλω μαιλ στο ασεπ να κανει ελεγχο τις εντοπιοτητες αμεα στην 5κ/2017 διότι δεν μπορεί να υπάρχουν άτομα με πτυχία και άλλοι να παίζουν με την αξιοκρατία .
ευχαριστω

mimis1976
Μαθητευόμενος
Μαθητευόμενος
Δημοσιεύσεις: 8
Εγγραφή: Τρί Φεβ 20, 2018 3:42 pm

Re: ΔΙΟΡΙΣΜΟΣ ΣΕ ΠΡΟΣΩΡΙΝΟ ΠΙΝΑΚΑ

Δημοσίευσηαπό mimis1976 » Τετ Φεβ 21, 2018 11:12 am

Στον προσωρινο πινακα διοριστεων ειμαι μεσα.

DTINFINITY
Μόνιμος
Μόνιμος
Δημοσιεύσεις: 326
Εγγραφή: Δευ Μάιος 09, 2016 12:06 pm

Re: ΔΙΟΡΙΣΜΟΣ ΣΕ ΠΡΟΣΩΡΙΝΟ ΠΙΝΑΚΑ

Δημοσίευσηαπό DTINFINITY » Τετ Φεβ 21, 2018 11:42 am

knts έγραψε:
mimis1976 έγραψε:Καλησπέρα
Έχω και εγώ διοριστεί στα προσωρινα στην 5κ 2017 σαν β' επικουρικός,ΑΜΕΑ και έχω εντοπιότητα. (Η θέση είναι ΑΜΕΑ).
Πόσο σίγουρα έχω την θέση? Γιατί θα πρέπει να μετακομίσω ή να κάνω αγορά ενός άλλου αυτοκινήτου πιο οικονομικού.Εχω και οικογένεια με μικρά παιδιά και πρέπει να δω τι να κάνω.
Όποιος γνωρίζει ας απαντήσει.
Σας ευχαριστώ εκ των προτέρων


Εάν έχεις διοριστεί, έχεις τη θέση. Εάν αναρωτιέσαι "έχω τη θέση;" σημαίνει ότι δεν έχεις διοριστεί. Τι συμβαίνει από τα δύο;


Καλημέρα!!!
Knst έτσι οπως το διαβάζω πιστεύω εννοεί αν θα συνεχίσει και στα οριστικά μετά τις ενστάσεις να βρίσκεται στους διοριστέους.
Αλλά αν όντως αυτή είναι η απορία, προσωπικά δε μπορώ να δώσω απάντηση γιατί έχουμε πολλά παραδείγματα ακόμα και εδώ μέσα στο φόρουμ που ηταν στα οριστικά ζήτησαν τα χαρτιά για διορισμό από το φορέα και βρέθηκε μια αίτηση θεραπείας να τους πετάξει έξω.


Επιστροφή σε “ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΔΙΑΓΩΝΙΣΜΩΝ”

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 7 επισκέπτες