ΜΟΡΙΑ ΚΑΙ ΕΝΤΟΠΙΟΤΗΤΑ

Δικαιολογητικά, διορισμοί, προσλήψεις, διαγωνισμοί ΑΣΕΠ.
Barbie
Μαθητευόμενος
Μαθητευόμενος
Δημοσιεύσεις: 17
Εγγραφή: Τετ Δεκ 09, 2015 10:52 am

ΜΟΡΙΑ ΚΑΙ ΕΝΤΟΠΙΟΤΗΤΑ

Δημοσίευσηαπό Barbie » Παρ Φεβ 09, 2018 6:03 pm

Καλησπέρα και καλή Επιτυχία σε όλους!

Με 1720 Μόρια και εμπειρία και 1293 χωρίς εμπειρία και Εντοπιότητα σε έναν Νομό, πώς σας φαίνεται;; έχω ελπίδες;;

Προσπαθώ λίγο καιρό και έχω ενθουσιαστεί με τις θέσεις με Εντοπιότητα!!

wait your reply,

Thanks a lot

BILLY.T
Μόνιμος
Μόνιμος
Δημοσιεύσεις: 456
Εγγραφή: Τετ Νοέμ 07, 2007 12:45 pm

Re: ΜΟΡΙΑ ΚΑΙ ΕΝΤΟΠΙΟΤΗΤΑ

Δημοσίευσηαπό BILLY.T » Παρ Φεβ 09, 2018 8:08 pm

[quote="Barbie"]Καλησπέρα και καλή Επιτυχία σε όλους!

Με 1720 Μόρια και εμπειρία και 1293 χωρίς εμπειρία και [b]Εντοπιότητα[/b] σε έναν Νομό, πώς σας φαίνεται;; έχω ελπίδες;;

Προσπαθώ λίγο καιρό και έχω ενθουσιαστεί με τις θέσεις με Εντοπιότητα!!

wait your reply,

Thanks a lot[/quote]

εμένα μου φαίνονται αρκετά για θέση με εντοπιότητα. μπορείς να κοιτάξεις αποτελέσματα από παλιές και να δεις τι γίνεται πάνω κάτω :lol:

Barbie
Μαθητευόμενος
Μαθητευόμενος
Δημοσιεύσεις: 17
Εγγραφή: Τετ Δεκ 09, 2015 10:52 am

Re: ΜΟΡΙΑ ΚΑΙ ΕΝΤΟΠΙΟΤΗΤΑ

Δημοσίευσηαπό Barbie » Τρί Φεβ 13, 2018 10:25 am

Θεός biLLY.

Ευχαριστώ πολύ! Θα μπώ στη σελίδα του ΑΣΕΠ και θα δω ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ σε θέσεις με Εντοπιότητα με και χωρίς εμπειρία.

Σωστά;;

Many Thanks και αν κάτσει κάτι καλό κερνάω :D :D :D

niki258
Προϊστάμενος
Προϊστάμενος
Δημοσιεύσεις: 1161
Εγγραφή: Δευ Μαρ 20, 2017 11:57 am

Re: ΜΟΡΙΑ ΚΑΙ ΕΝΤΟΠΙΟΤΗΤΑ

Δημοσίευσηαπό niki258 » Τρί Φεβ 13, 2018 10:37 am

Barbie έγραψε:Καλησπέρα και καλή Επιτυχία σε όλους!

Με 1720 Μόρια και εμπειρία και 1293 χωρίς εμπειρία και Εντοπιότητα σε έναν Νομό, πώς σας φαίνεται;; έχω ελπίδες;;

Προσπαθώ λίγο καιρό και έχω ενθουσιαστεί με τις θέσεις με Εντοπιότητα!!

wait your reply,

Thanks a lot

Καλημέρα!Παρα πολύ καλα τα μόρια που εχεις με εντοπιοτητα,αν υπάρχουν και παραπάνω απο μια θεσεις,ακόμα καλύτερα!Θεωρώ βέβαιη την επιτυχία και σύντομα!Εύχομαι τα καλύτερα!

BILLY.T
Μόνιμος
Μόνιμος
Δημοσιεύσεις: 456
Εγγραφή: Τετ Νοέμ 07, 2007 12:45 pm

Re: ΜΟΡΙΑ ΚΑΙ ΕΝΤΟΠΙΟΤΗΤΑ

Δημοσίευσηαπό BILLY.T » Τρί Φεβ 13, 2018 10:52 am

[quote="Barbie"]Θεός biLLY.

Ευχαριστώ πολύ! Θα μπώ στη σελίδα του ΑΣΕΠ και θα δω ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ σε θέσεις με Εντοπιότητα με και χωρίς εμπειρία.

Σωστά;;

Many Thanks και αν κάτσει κάτι καλό κερνάω :D :D :D[/quote]

να κοιτάξεις γενικά όχι μόνο αυτούς που είναι στους πίνακες τον διοριστέων για να έχεις μια γενική εικόνα στην θέση που θες και στην ειδικότητα φυσικά , ότι θες ξανά γράψε μπορεί να ξέρουμε να σου απαντήσουμε , όλα καλά θα πάνε...καλή επιτυχία

Barbie
Μαθητευόμενος
Μαθητευόμενος
Δημοσιεύσεις: 17
Εγγραφή: Τετ Δεκ 09, 2015 10:52 am

Re: ΜΟΡΙΑ ΚΑΙ ΕΝΤΟΠΙΟΤΗΤΑ

Δημοσίευσηαπό Barbie » Τρί Φεβ 20, 2018 10:22 am

Ναι, σωστά. ΔΕ ΔΙΟΙΚΗΤΙΚΟΣ.
Έχω καλό απολυτήριο ΛΥΚΕΙΟ συν δεύετερο πτυχίο ΔΕ ΔΙΟΙΚΗΤΙΚΟΣ/ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΚΑΘΗΚΟΝΤΩΝ από ΟΑΕΔ.
Επειδή μου δίνετε το θάρρος, ρωτάω το εξής: υπάρχει περίπτωση να σου "φάνε" τη θέση λόγω μέσου (βίσματος) σε διαγωνισμό με σειρά προτεραιότητας του ΑΣΕΠ;;;

Barbie
Μαθητευόμενος
Μαθητευόμενος
Δημοσιεύσεις: 17
Εγγραφή: Τετ Δεκ 09, 2015 10:52 am

ΑΠΟΔΕΙΞΗ ΕΜΠΕΙΡΙΑΣ

Δημοσίευσηαπό Barbie » Δευ Φεβ 26, 2018 12:46 pm

ΟΠΟΙΟΣ ΞΕΡΕΙ ΚΑΙ ΜΠΟΡΕΙ ΑΣ ΜΟΥ ΑΠΑΝΤΗΣΕΙ ΣΕ ΑΥΤΟ:
ΝΑ ΣΥΜΠΕΡΙΛΑΒΩ ΚΑΙ ΤΟ ΜΗΝΑ ΦΛΕΒΑΡΗ ΩΣ ΜΗΝΑ ΕΜΠΕΙΡΙΑΣ ΣΤΗΝ ΑΙΤΗΣΗ ΜΟΥ ΠΑΡΑ ΤΟ ΓΕΓΟΝΟΣ ΟΤΙ ΘΑ ΦΑΝΕΙ ΣΤΗΝ ΑΠΔ ΤΕΛΗ ΜΑΡΤΙΟΥ ΩΣΤΕ ΝΑ ΕΧΩ +7 ΜΟΡΙΑ Ή ΝΑ ΜΗΝ ΤΟ ΡΙΣΚΑΡΩ;;
ΘΑ ΕΧΩ ΒΑΛΕΙ ΜΕΣΑ ΒΕΒΑΙΩΣΗ ΕΡΓΟΔΟΤΗ ΠΟΥ ΔΕΙΧΝΕΙ ΟΤΙ ΕΙΜΑΙ ΣΥΝΕΧΙΖΩ ΝΑ ΕΡΓΑΖΟΜΑΙ (ΔΗΛΑΔΗ ΚΑΙ ΟΛΟ ΤΟ ΦΛΕΒΑΡΗ).

ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΑΠΑΝΤΗΣΗ, ΜΗ ΜΕ ΓΡΑΨΕΤΕ ΟΠΩΣ ΣΤΗΝ ΕΡΩΤΗΣΗ ΓΙΑ ΤΟ ΜΕΣΟ ΠΟΥ ΕΚΑΝΑ ΚΑΙ ΔΕΝ ΠΗΡΑ ΑΠΑΝΤΗΣΗ :shock: :shock:

niki258
Προϊστάμενος
Προϊστάμενος
Δημοσιεύσεις: 1161
Εγγραφή: Δευ Μαρ 20, 2017 11:57 am

Re: ΑΠΟΔΕΙΞΗ ΕΜΠΕΙΡΙΑΣ

Δημοσίευσηαπό niki258 » Δευ Φεβ 26, 2018 1:55 pm

Barbie έγραψε:ΟΠΟΙΟΣ ΞΕΡΕΙ ΚΑΙ ΜΠΟΡΕΙ ΑΣ ΜΟΥ ΑΠΑΝΤΗΣΕΙ ΣΕ ΑΥΤΟ:
ΝΑ ΣΥΜΠΕΡΙΛΑΒΩ ΚΑΙ ΤΟ ΜΗΝΑ ΦΛΕΒΑΡΗ ΩΣ ΜΗΝΑ ΕΜΠΕΙΡΙΑΣ ΣΤΗΝ ΑΙΤΗΣΗ ΜΟΥ ΠΑΡΑ ΤΟ ΓΕΓΟΝΟΣ ΟΤΙ ΘΑ ΦΑΝΕΙ ΣΤΗΝ ΑΠΔ ΤΕΛΗ ΜΑΡΤΙΟΥ ΩΣΤΕ ΝΑ ΕΧΩ +7 ΜΟΡΙΑ Ή ΝΑ ΜΗΝ ΤΟ ΡΙΣΚΑΡΩ;;
ΘΑ ΕΧΩ ΒΑΛΕΙ ΜΕΣΑ ΒΕΒΑΙΩΣΗ ΕΡΓΟΔΟΤΗ ΠΟΥ ΔΕΙΧΝΕΙ ΟΤΙ ΕΙΜΑΙ ΣΥΝΕΧΙΖΩ ΝΑ ΕΡΓΑΖΟΜΑΙ (ΔΗΛΑΔΗ ΚΑΙ ΟΛΟ ΤΟ ΦΛΕΒΑΡΗ).

ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΑΠΑΝΤΗΣΗ, ΜΗ ΜΕ ΓΡΑΨΕΤΕ ΟΠΩΣ ΣΤΗΝ ΕΡΩΤΗΣΗ ΓΙΑ ΤΟ ΜΕΣΟ ΠΟΥ ΕΚΑΝΑ ΚΑΙ ΔΕΝ ΠΗΡΑ ΑΠΑΝΤΗΣΗ :shock: :shock:

Να τον συμπεριλάβεις,ναι.Το πολύ πολύ να μη σου τον προσμετρήσουν,άλλη επιπτωση δε θα υπάρξει(πχ ακυρωση αίτησης,εμπειρίας στο σύνολό της).Οσο για την ερώτηση που θετεις για την ύπαρξη μέσου,σε τεράστιο βαθμό οι διαδικασίες επιλογής μέσω ΑΣΕΠ είναι αξιοκρατικές και διαφανείς.Ουδείς,όμως,μπορεί να πει με σιγουριά αν,σε εξαιρετικές περιπτώσεις,ισχύει και το αντίθετο.Αφού αποφασισες να συμμετάσχεις,μη σκέφτεσαι με αυτον τον τρόπο,δε σε ωφελεί,ουτε ειναι και κάτι που μπορεις να εξακριβωσεις.


Επιστροφή σε “ΔΙΚΑΙΟΛΟΓΗΤΙΚΑ - ΔΙΟΡΙΣΜΟΙ - ΠΡΟΣΛΗΨΕΙΣ - ΔΙΑΓΩΝΙΣΜΟΙ ΑΣΕΠ”

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 6 επισκέπτες