Αποτελέσματα ΑΣΕΠ 7K/2016

Αποτελέσματα διαγωνισμών σε δημόσιο, ΑΣΕΠ.
georgiask
Μαθητευόμενος
Μαθητευόμενος
Δημοσιεύσεις: 35
Εγγραφή: Τρί Νοέμ 14, 2017 6:15 pm

Re: ΑΣΕΠ 7K/2016

Δημοσίευσηαπό georgiask » Τρί Νοέμ 21, 2017 12:11 am

MARIANTSAK έγραψε:
georgiask έγραψε:
MARIANTSAK έγραψε:Μήπως έχει δηλώσει μόνο κάποιες θέσεις πχ μόνο Αθήνα καίσως γι αυτό δεν είναι στους διοριστέους και δεν δήλωσε όλη την Ελλάδα δες λίγο και αυτήν την εκδοχή! Από τον πίνακα κατατάξης θα δεις τους κωδικους που δήλωσε

Κοίταξα τις θέσεις και είχαμε τις ίδιες σχεδόν. Είχε δηλώσει τα νοσοκομεία που είχα δηλώσει και εγώ στην Αθήνα και τα έβαλε όλα.
πολύ παράξενο τότε αφού είχε όπως λες παραπάνω μόρια από εσενα και δεν διορίζεται, εσύ είσαι στους προσωρινά διοριστεους;

Ναι είμαι. Αφορά την Τ.Ε κατηγορια. Υποθετω έγινε έλεγχος στα δικαιολογητικά πριν εκδοθουν τα ο ριστικα και απορρίφθηκε καποιο απο αυτα.

gialog
Μαθητευόμενος
Μαθητευόμενος
Δημοσιεύσεις: 19
Εγγραφή: Δευ Οκτ 09, 2017 2:02 pm

Re: ΑΣΕΠ 7K/2016

Δημοσίευσηαπό gialog » Τρί Νοέμ 21, 2017 7:20 am

knts έγραψε:
gialog έγραψε:Στο παγνη ηρακλειο περιμενουν νεο προσωπικο μεχρι τελος Ιανουαριου.ετσι λενε κ μακαρι να αληθευει


Ενδιαφέρουσα πληροφορία και σ' ευχαριστούμε γι' αυτή.
Διορίζεσαι εκεί gialog;

Οχι εκει .θεσ/κη διοριστηκα δε νοσηλευτικη. Η κουμπαρα μου δουλευει παγνη με μετακινηση απο αθηνα

knts
Προϊστάμενος
Προϊστάμενος
Δημοσιεύσεις: 1021
Εγγραφή: Τετ Ιούλ 19, 2017 11:39 pm

Re: ΑΣΕΠ 7K/2016

Δημοσίευσηαπό knts » Τρί Νοέμ 21, 2017 8:41 am

gialog έγραψε:
knts έγραψε:
gialog έγραψε:Στο παγνη ηρακλειο περιμενουν νεο προσωπικο μεχρι τελος Ιανουαριου.ετσι λενε κ μακαρι να αληθευει


Ενδιαφέρουσα πληροφορία και σ' ευχαριστούμε γι' αυτή.
Διορίζεσαι εκεί gialog;

Οχι εκει .θεσ/κη διοριστηκα δε νοσηλευτικη. Η κουμπαρα μου δουλευει παγνη με μετακινηση απο αθηνα


Σ' ευχαριστώ. Μακάρι να είναι όπως τα λες διότι, αν κρίνω από τη διαδικασία και το στάδιο στο οποίο βρισκόμαστε, μάλλον για Ιανουάριο 2019 μιλάμε.

Olga1980
Μαθητευόμενος
Μαθητευόμενος
Δημοσιεύσεις: 45
Εγγραφή: Κυρ Ιούλ 16, 2017 9:35 pm

Re: ΑΣΕΠ 7K/2016

Δημοσίευσηαπό Olga1980 » Τρί Νοέμ 21, 2017 11:36 am

Καλημερα!
Μολις σημερα ελαβα χαρτι που λεει για προσληψη στο νοσοκομειο με συμβαση περιορισμενου χρονου(ΙΔΙΟΧ)
.Ειμαι προσωρινα διοριστεα στην 7κ/2016 ως ΥΕ .

Αν αρνηθω θα υπαρχουν κυρωσεις;
Αν δεχτω θα ειναι μεχρι ν βγουν τ οριστικα κ να αρχισω ως μονιμη.

Σε ποσο καιρο θα ξεκινουσα με τη συμβαση;
Υπαρχει εδω καποιος που ν δεχτηκε να εργαστει ως συμβασιουχος ;

georgiask
Μαθητευόμενος
Μαθητευόμενος
Δημοσιεύσεις: 35
Εγγραφή: Τρί Νοέμ 14, 2017 6:15 pm

Re: ΑΣΕΠ 7K/2016

Δημοσίευσηαπό georgiask » Τρί Νοέμ 21, 2017 11:44 am

georgiask έγραψε:
MARIANTSAK έγραψε:
georgiask έγραψε:Κοίταξα τις θέσεις και είχαμε τις ίδιες σχεδόν. Είχε δηλώσει τα νοσοκομεία που είχα δηλώσει και εγώ στην Αθήνα και τα έβαλε όλα.
πολύ παράξενο τότε αφού είχε όπως λες παραπάνω μόρια από εσενα και δεν διορίζεται, εσύ είσαι στους προσωρινά διοριστεους;

Ναι είμαι. Αφορά την Τ.Ε κατηγορια. Υποθετω έγινε έλεγχος στα δικαιολογητικά πριν εκδοθουν τα ο ριστικα και απορρίφθηκε καποιο απο αυτα.

*προσωρινά

katerina1987
Δόκιμος
Δόκιμος
Δημοσιεύσεις: 116
Εγγραφή: Πέμ Οκτ 12, 2017 10:02 pm

Re: ΑΣΕΠ 7K/2016

Δημοσίευσηαπό katerina1987 » Τρί Νοέμ 21, 2017 12:52 pm

Olga1980 έγραψε:Καλημερα!
Μολις σημερα ελαβα χαρτι που λεει για προσληψη στο νοσοκομειο με συμβαση περιορισμενου χρονου(ΙΔΙΟΧ)
.Ειμαι προσωρινα διοριστεα στην 7κ/2016 ως ΥΕ .

Αν αρνηθω θα υπαρχουν κυρωσεις;
Αν δεχτω θα ειναι μεχρι ν βγουν τ οριστικα κ να αρχισω ως μονιμη.

Σε ποσο καιρο θα ξεκινουσα με τη συμβαση;
Υπαρχει εδω καποιος που ν δεχτηκε να εργαστει ως συμβασιουχος ;


Αν αρνηθείς την σύμβαση δεν θα έχεις κανένα απολύτως πρόβλημα.Απο ποιο νοσοκομείο σε πήραν;
Για να καλούν για συμβάσεις φανταζομαι πως θα αργήσουν τα οριστικά...
Καλή επιτυχία ότι και να κανεις!!!

Nena79
Μαθητευόμενος
Μαθητευόμενος
Δημοσιεύσεις: 50
Εγγραφή: Τετ Νοέμ 08, 2017 7:24 pm

Re: ΑΣΕΠ 7K/2016

Δημοσίευσηαπό Nena79 » Τρί Νοέμ 21, 2017 1:04 pm

Olga1980 έγραψε:Καλημερα!
Μολις σημερα ελαβα χαρτι που λεει για προσληψη στο νοσοκομειο με συμβαση περιορισμενου χρονου(ΙΔΙΟΧ)
.Ειμαι προσωρινα διοριστεα στην 7κ/2016 ως ΥΕ .

Αν αρνηθω θα υπαρχουν κυρωσεις;
Αν δεχτω θα ειναι μεχρι ν βγουν τ οριστικα κ να αρχισω ως μονιμη.

Σε ποσο καιρο θα ξεκινουσα με τη συμβαση;
Υπαρχει εδω καποιος που ν δεχτηκε να εργαστει ως συμβασιουχος ;

Καλησπέρα οχι δεν θα υπαρχουν κυρώσεις, γιατι μπορει να μην σε συμφέρει να ξεκινησεις οκταμηνη αν ηδη εργαζεσαι καπου αλλου η πρέπει να πας σε αλλη πολη. Εγω ειμαι ΤΕ κ εχω δεχτει να εργαστω με συμβαση μεχρις οτου βγουν τα οριστικά. Αυτο εγινε τελη σεπτεμβρη με αρχες οκτωβρη αν θυμάμαι καλα κ ακομα περιμενω να με ειδοποιησουν

billakos83
Μαθητευόμενος
Μαθητευόμενος
Δημοσιεύσεις: 34
Εγγραφή: Τετ Ιουν 07, 2017 11:20 am

Re: ΑΣΕΠ 7K/2016

Δημοσίευσηαπό billakos83 » Τρί Νοέμ 21, 2017 1:59 pm

Περνανε οι μερες φευγει και ο Νοεμβρης και αυτοι οι τραγικοι αργοσχολοι στον ασεπ βγαλανε ανακοινωση οτι δεν λειτουργει το τηλ τους κεντρο...Μιλαμε οι ανθρωποι ειναι προκλητικοι, κλεινουμε εξαμηνο απο τα προσωρινα και χρονο απο την εκδοση της προκυρηξης και ουδεν νεοτερο για τα οριστικα των ΤΕ-ΠΕ..Τι να πει κανεις

MARIANTSAK
Μόνιμος
Μόνιμος
Δημοσιεύσεις: 416
Εγγραφή: Τετ Απρ 06, 2016 7:19 pm

Re: ΑΣΕΠ 7K/2016

Δημοσίευσηαπό MARIANTSAK » Τρί Νοέμ 21, 2017 2:02 pm

Olga1980 έγραψε:Καλημερα!
Μολις σημερα ελαβα χαρτι που λεει για προσληψη στο νοσοκομειο με συμβαση περιορισμενου χρονου(ΙΔΙΟΧ)
.Ειμαι προσωρινα διοριστεα στην 7κ/2016 ως ΥΕ .

Αν αρνηθω θα υπαρχουν κυρωσεις;
Αν δεχτω θα ειναι μεχρι ν βγουν τ οριστικα κ να αρχισω ως μονιμη.

Σε ποσο καιρο θα ξεκινουσα με τη συμβαση;
Υπαρχει εδω καποιος που ν δεχτηκε να εργαστει ως συμβασιουχος ;
Δεν έχεις κυρώσεις εάν δεν δεχτείς την σύμβαση φυσικά. .Μια φίλη μου επειδή δεν είχε δουλειά δέχτηκε να δουλέψει 8 μηνό τελικά δούλεψε 3 μήνες και κατευθείαν μόλις βγήκαν τα οριστικά ορκίστηκε ήταν στνα 5κ 2015 την πρώτη που βγήκε. .Καλύτερα είναι να μιλήσεις με το νοσοκομείο που είναι να δουλέψεις για περισσότερες πληροφοριες
Εαν επιτρέπετε σε ποια πόλη είναι να διοριστεις;από ότι κατάλαβα εξαρτάτε από τις ανάγκες που έχει το νοσοκομείο και ζηταεί 8 μήνα .

MARIANTSAK
Μόνιμος
Μόνιμος
Δημοσιεύσεις: 416
Εγγραφή: Τετ Απρ 06, 2016 7:19 pm

Re: ΑΣΕΠ 7K/2016

Δημοσίευσηαπό MARIANTSAK » Τρί Νοέμ 21, 2017 2:09 pm

katsar00 έγραψε:Καλησπέρα παιδια.. τραυματιοφορείς στον ευαγγελισμό ΥΕ πήγα σήμερα....και ...δεν ειδοποιούν κανένα από το συγκεκριμένο νόσοκομειο αν δεν βγουν οριστικά.μονο αν θέλουμε να στείλουμε τα χαρτιά μας για να τα έχουν για να συντομευσουν όταν βγουν τα οριστικά και αν είμαστε σίγουροι ότι θα είμαστε τον οριστικό πίνακα....αυτά τα νέα.. καλή υπομονή
εγώ είμαι ΔΕ και μου είπαν ότι θα ζητήσουν τα χαρτιά όταν βγούνε τα οριστικα ή εάν τους πουν για 8 μήνες σύμβαση ή τους το ζητηση η περιφερεια ετσι μου ειπαν σε μεγάλο νοσοκομείο Θεσσαλονίκης είμαι στα προσωρινά. Εγω πήρα πηρα τηλέφωνο γιατί διαβάζα μερικούς από την κατηγορία μου τους ζήτησαν χαρτιά

Olga1980
Μαθητευόμενος
Μαθητευόμενος
Δημοσιεύσεις: 45
Εγγραφή: Κυρ Ιούλ 16, 2017 9:35 pm

Re: ΑΣΕΠ 7K/2016

Δημοσίευσηαπό Olga1980 » Τρί Νοέμ 21, 2017 2:50 pm

Ευχαριστω για τις απαντησεις σας.
Ειναι ν διοριστω στη πολη της Λαρισας.
Στο Γενικο νοσοκομειο Λαρισας.
Διπλα στο σπιτι μου

Αυριο θ παω στο νοσοκομειο για ν μιλησω με την προϊσταμενη.

renafn
Μαθητευόμενος
Μαθητευόμενος
Δημοσιεύσεις: 4
Εγγραφή: Τετ Οκτ 18, 2017 10:47 am

Re: ΑΣΕΠ 7K/2016

Δημοσίευσηαπό renafn » Τρί Νοέμ 21, 2017 7:59 pm

Λοιπον σημερα με πηραν και εμενα τηλ. απο νοσοκομειο Αθηνων να στειλω δικαιολογητικα για υε μεταφορεας ασθενων.Σε ερωτηση μου για ποιο λογο ζητουν δικαιολογητικα χωρις να εχουν βγει οι οριστικοι πινακες μου απαντησαν "για να γινει ελεγχος γνησιοτητας".

sakis198
Μαθητευόμενος
Μαθητευόμενος
Δημοσιεύσεις: 97
Εγγραφή: Δευ Μάιος 08, 2017 10:08 pm

Re: ΑΣΕΠ 7K/2016

Δημοσίευσηαπό sakis198 » Τετ Νοέμ 22, 2017 10:16 am

Μακαρι να βγουν εγκαιρα γιατι σε λιγο καιρο αναμενεται να εκδοθει η προκηρυξη 9000 θεσεων σε Οτα,των οποιων τα προσωρινα αποτελεσματα πρεπει να βγουν τον Μαρτιο.Προκειται δηλαδη για μια μια προκηρυξη αμεσης προτεραιοτητας για την κυβερνηση και αναμενονται πανω απο 150.00 αιτησεις.

knts
Προϊστάμενος
Προϊστάμενος
Δημοσιεύσεις: 1021
Εγγραφή: Τετ Ιούλ 19, 2017 11:39 pm

Re: ΑΣΕΠ 7K/2016

Δημοσίευσηαπό knts » Τετ Νοέμ 22, 2017 12:35 pm

sakis198 έγραψε:Μακαρι να βγουν εγκαιρα γιατι σε λιγο καιρο αναμενεται να εκδοθει η προκηρυξη 9000 θεσεων σε Οτα,των οποιων τα προσωρινα αποτελεσματα πρεπει να βγουν τον Μαρτιο.Προκειται δηλαδη για μια μια προκηρυξη αμεσης προτεραιοτητας για την κυβερνηση και αναμενονται πανω απο 150.00 αιτησεις.


Πάντως χθες και σήμερα είμαι σε γραμμή προτεραιότητας και μένω εκεί μέχρι που...... μένω από μπαταρία. Μάλλον πρέπει να αλλάξω μπαταρία...!

FILIA
Μαθητευόμενος
Μαθητευόμενος
Δημοσιεύσεις: 21
Εγγραφή: Τετ Οκτ 25, 2017 9:11 am

Re: ΑΣΕΠ 7K/2016

Δημοσίευσηαπό FILIA » Τετ Νοέμ 22, 2017 1:00 pm

Είμαι και εγώ στα προσωρινά 7κ/2016Υε δεν με έχουν ειδοποίηση Μήπως πρέπει να πάω στο νοσοκομείο;


Επιστροφή σε “ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΔΙΑΓΩΝΙΣΜΩΝ”

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 11 επισκέπτες