Προκήρυξη 2Κ/2015

Διαγωνισμοί με σειρά προτεραιότητας σε δημόσιο, ΑΣΕΠ.
klkl
Μαθητευόμενος
Μαθητευόμενος
Δημοσιεύσεις: 44
Εγγραφή: Τετ Οκτ 21, 2015 2:08 pm

Re: Προκήρυξη 2Κ/2015

Δημοσίευσηαπό klkl » Τετ Ιαν 11, 2017 2:09 pm

Επιτελους βγηκαν συγχαρητήρια σε ολους/ες, εγώ θα είμαι στο επόμενο αιτημα με τους 21. :D

desp29
Μαθητευόμενος
Μαθητευόμενος
Δημοσιεύσεις: 16
Εγγραφή: Τρί Ιαν 10, 2017 11:28 am

Re: Προκήρυξη 2Κ/2015

Δημοσίευσηαπό desp29 » Τετ Ιαν 11, 2017 2:57 pm

klkl έγραψε:Επιτελους βγηκαν συγχαρητήρια σε ολους/ες, εγώ θα είμαι στο επόμενο αιτημα με τους 21. :D



Που μπορούμε να τα δούμε;

gio_lam
Μαθητευόμενος
Μαθητευόμενος
Δημοσιεύσεις: 58
Εγγραφή: Τετ Νοέμ 02, 2005 5:05 pm

Re: Προκήρυξη 2Κ/2015

Δημοσίευσηαπό gio_lam » Τετ Ιαν 11, 2017 3:52 pm

https://diavgeia.gov.gr/doc/%CE%A9%CE%9 ... nline=true

Τελικά αρκετά περισσότερες οι θέσεις για αυτούς με πτυχίο οικονομικών.

Φαντάζομαι ότι τώρα θα βγει στο site του ΑΣΕΠ και νέος πίνακας κατάταξης;

Το επόμενο αίτημα με τους 21 ξέρει κανείς τι αφορά ακριβώς; Παρά τρίχα δεν με έπιασε...

Συγχαρητήρια σε όσους είναι διοριστέοι!!!

klkl
Μαθητευόμενος
Μαθητευόμενος
Δημοσιεύσεις: 44
Εγγραφή: Τετ Οκτ 21, 2015 2:08 pm

Re: Προκήρυξη 2Κ/2015

Δημοσίευσηαπό klkl » Τετ Ιαν 11, 2017 4:26 pm

στο φεκ με τους 21 που έγινε ανάκληση διορισμου. Φεκ 1150 15/11/2016 βλέπεις ποιες θα είναι οι επόμενες θέσεις

gio_lam
Μαθητευόμενος
Μαθητευόμενος
Δημοσιεύσεις: 58
Εγγραφή: Τετ Νοέμ 02, 2005 5:05 pm

Re: Προκήρυξη 2Κ/2015

Δημοσίευσηαπό gio_lam » Τετ Ιαν 11, 2017 5:26 pm

klkl έγραψε:στο φεκ με τους 21 που έγινε ανάκληση διορισμου. Φεκ 1150 15/11/2016 βλέπεις ποιες θα είναι οι επόμενες θέσεις


Ευχαριστώ πολύ! Αν και θέλει αρκετό ψάξιμο για να βγάλεις άκρη και δεδομένου ότι θα βγει σύντομα η ανακοίνωση, μάλλον δεν αξίζει τον κόπο...

mitsakiiiii
Δόκιμος
Δόκιμος
Δημοσιεύσεις: 114
Εγγραφή: Σάβ Σεπ 03, 2016 1:20 am

Re: Προκήρυξη 2Κ/2015

Δημοσίευσηαπό mitsakiiiii » Τετ Ιαν 11, 2017 7:02 pm

Καλησπέρα σε όλους και καλά αποτελέσματα ελπίζω να είχατε όλοι. Είμαι στην ευχάριστη θέση να σας ανακοινώσω πως είμαι σε αυτό τον πίνακα αναπλήρωσης!!!Εν τω μεταξύ είχα ένα ακροατήριο το πρωί και τελείωσε στις 2 το μεσημέρι. Μπήκα το πρωί από το κινητό μου και δεν είδα κάποιο νέο. Ετοίμαζα να γράψω την εργασία μου για το δεύτερο μεταπτυχιακό που κάνω και λέω για να δω τι γίνεται και πετάω από την χαρά μου. Βέβαια αυτό συνεπάγεται αλλαγή όλης μου της ζωής και μετακόμιση αλλά τουλάχιστον γλίτωσα από την δικηγορία. Υπάρχει περίπτωση να πάει κάτι στραβά τώρα με τα δικαιολογητικά???

desp29
Μαθητευόμενος
Μαθητευόμενος
Δημοσιεύσεις: 16
Εγγραφή: Τρί Ιαν 10, 2017 11:28 am

Re: Προκήρυξη 2Κ/2015

Δημοσίευσηαπό desp29 » Τετ Ιαν 11, 2017 7:24 pm

klkl έγραψε:στο φεκ με τους 21 που έγινε ανάκληση διορισμου. Φεκ 1150 15/11/2016 βλέπεις ποιες θα είναι οι επόμενες θέσεις



ΤΕΥΧΟΣ ΑΣΕΠ;

Vasiliki84
Μαθητευόμενος
Μαθητευόμενος
Δημοσιεύσεις: 12
Εγγραφή: Πέμ Ιουν 18, 2015 9:48 am

Re: Προκήρυξη 2Κ/2015

Δημοσίευσηαπό Vasiliki84 » Τετ Ιαν 11, 2017 7:56 pm

nop2005 έγραψε:Καλημέρα,
Βγήκε η απόφαση! Συγχαρητηρια σε ολα τα παιδια για την υπομονή τους! Και σε αυτους που πλησιασαν λίγο ακόμα υπομονη!
Καλη μας σταδιοδρομία!



Συγχαρητήρια nop2005!! Καλή σταδιοδρομία!Πραγματικά το άξιζες νομίζω! Εγώ τελικά είμαι πολύ πίσω, περίμενα ότι θα ήταν περισσότεροι οικονομολόγοι με προυπηρεσία στις μη αποδοχές και από ότι είδα και από το ΦΕΚ 1150/15.11.2016 είναι μόλις 7 Οικονομολόγοι με εμπειρία οπότε μάλλον θα είναι άπιαστο όνειρο για μένα....τι να κάνουμε υπομονή

Vasiliki84
Μαθητευόμενος
Μαθητευόμενος
Δημοσιεύσεις: 12
Εγγραφή: Πέμ Ιουν 18, 2015 9:48 am

Re: Προκήρυξη 2Κ/2015

Δημοσίευσηαπό Vasiliki84 » Τετ Ιαν 11, 2017 8:09 pm

Συγχαρητήρια σε όλους/όλες που διορίζονται!Γνωρίζει κανείς τι άλλο περιμένουμε από εδώ και πέρα εκτός από την απόφαση αναπλήρωσης για τους 21?
Δηλαδή πόσες ανακλήσεις πήραν ΦΕΚ και εκκρεμεί από το υπουργείο να στείλουν το αίτημα αναπλήρωσης στον ΑΣΕΠ; Υπάρχουν και άλλες μη αποδοχές που και για αυτές εκκρεμεί να στείλει ανάλογο αίτημα το υπουργείο οικονομικών; Και τέλος υπάρχουν και κάποιοι τελικά που δεν πήγαν και εκκρεμεί για αυτούς για να βγει το ΦΕΚ ανάκλησης για να σταλεί αίτημα αναπλήρωσης;

Εγώ την τελευταία φορά που ρώτησα ΣΥΝΟΛΙΚΑ οι μη αποδοχές και ανακλήσεις είχαν φτάσει 107 (συμπεριλαμβανομένου των 45 που βγηκε η αποφαση και των 21 που αναμένουμε)

mitsakiiiii
Δόκιμος
Δόκιμος
Δημοσιεύσεις: 114
Εγγραφή: Σάβ Σεπ 03, 2016 1:20 am

Re: Προκήρυξη 2Κ/2015

Δημοσίευσηαπό mitsakiiiii » Τετ Ιαν 11, 2017 9:35 pm

katia30 έγραψε:Kαλημέρα,

Ανακοινώθηκαν οι αναπληρώσεις στη Διαύγεια. Συγχαρητήρια στους επιτυχόντες!!

Κάτια, τι έκανες εσύ???Είσαι μέσα στην απόφαση αναπλήρωσης??? Τόσο καιρό που μιλάμε όλοι μαζί και συμμεριζόμαστε τις ίδιες αγωνίες σας αισθάνομαι πολύ κοντά μου και εύχομαι το καλύτερο για τον καθένα σας!!! Που περάσατε οι υπόλοιποι??nop2005 που πέρασες???

eva84
Δόκιμος
Δόκιμος
Δημοσιεύσεις: 102
Εγγραφή: Δευ Απρ 08, 2013 8:58 pm

Re: Προκήρυξη 2Κ/2015

Δημοσίευσηαπό eva84 » Τετ Ιαν 11, 2017 10:04 pm

mitsakiiiii έγραψε:Καλησπέρα σε όλους και καλά αποτελέσματα ελπίζω να είχατε όλοι. Είμαι στην ευχάριστη θέση να σας ανακοινώσω πως είμαι σε αυτό τον πίνακα αναπλήρωσης!!!Εν τω μεταξύ είχα ένα ακροατήριο το πρωί και τελείωσε στις 2 το μεσημέρι. Μπήκα το πρωί από το κινητό μου και δεν είδα κάποιο νέο. Ετοίμαζα να γράψω την εργασία μου για το δεύτερο μεταπτυχιακό που κάνω και λέω για να δω τι γίνεται και πετάω από την χαρά μου. Βέβαια αυτό συνεπάγεται αλλαγή όλης μου της ζωής και μετακόμιση αλλά τουλάχιστον γλίτωσα από την δικηγορία. Υπάρχει περίπτωση να πάει κάτι στραβά τώρα με τα δικαιολογητικά???

Συγχαρητηρια σε ολους!!!!
Ειμαι κ γω αναμεσα στους διοριστεους στην κατηγορια των οικονομολογων με εμπειρια,θα χρειαστει κ γω να μετακομισω επομενως ...
Υπαρχει ομως περιπτωση ομως να γινει καποια αλλαγη στην καταταξη και να βρεθουμε εκτος???

nop2005
Δόκιμος
Δόκιμος
Δημοσιεύσεις: 153
Εγγραφή: Τρί Οκτ 06, 2015 9:03 pm

Re: Προκήρυξη 2Κ/2015

Δημοσίευσηαπό nop2005 » Πέμ Ιαν 12, 2017 12:48 pm

Vasiliki84 έγραψε:
nop2005 έγραψε:Καλημέρα,
Βγήκε η απόφαση! Συγχαρητηρια σε ολα τα παιδια για την υπομονή τους! Και σε αυτους που πλησιασαν λίγο ακόμα υπομονη!
Καλη μας σταδιοδρομία!



Συγχαρητήρια nop2005!! Καλή σταδιοδρομία!Πραγματικά το άξιζες νομίζω! Εγώ τελικά είμαι πολύ πίσω, περίμενα ότι θα ήταν περισσότεροι οικονομολόγοι με προυπηρεσία στις μη αποδοχές και από ότι είδα και από το ΦΕΚ 1150/15.11.2016 είναι μόλις 7 Οικονομολόγοι με εμπειρία οπότε μάλλον θα είναι άπιαστο όνειρο για μένα....τι να κάνουμε υπομονή


Ευχαριστώ πολύ!! Πιστεύω πτι θα υπάρξουν αρκετές αναπληρώσεις ακόμα! Οπότε θα κανετε λιγο υπομονή!

Εγω διοριζομαι ΠΕ ΕΦΟΡΙΑΚΩΝ-ΟΙΚΟΝΟΜΟΛΟΓΟΣ ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΤΟΜΕΑ ΑΘΗΝΩΝ.
ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΤΑ ΠΟΥΜΕ ΚΑΙ ΑΠΟ ΚΟΝΤΑ ΚΑΠΟΙΑ ΣΤΙΓΜΗ ΜΕ ΟΛΟΥΣ ΣΑΣ!

mitsakiiiii
Δόκιμος
Δόκιμος
Δημοσιεύσεις: 114
Εγγραφή: Σάβ Σεπ 03, 2016 1:20 am

Re: Προκήρυξη 2Κ/2015

Δημοσίευσηαπό mitsakiiiii » Πέμ Ιαν 12, 2017 4:01 pm

nop2005 έγραψε:
Vasiliki84 έγραψε:
nop2005 έγραψε:Καλημέρα,
Βγήκε η απόφαση! Συγχαρητηρια σε ολα τα παιδια για την υπομονή τους! Και σε αυτους που πλησιασαν λίγο ακόμα υπομονη!
Καλη μας σταδιοδρομία!



Συγχαρητήρια nop2005!! Καλή σταδιοδρομία!Πραγματικά το άξιζες νομίζω! Εγώ τελικά είμαι πολύ πίσω, περίμενα ότι θα ήταν περισσότεροι οικονομολόγοι με προυπηρεσία στις μη αποδοχές και από ότι είδα και από το ΦΕΚ 1150/15.11.2016 είναι μόλις 7 Οικονομολόγοι με εμπειρία οπότε μάλλον θα είναι άπιαστο όνειρο για μένα....τι να κάνουμε υπομονή


Ευχαριστώ πολύ!! Πιστεύω πτι θα υπάρξουν αρκετές αναπληρώσεις ακόμα! Οπότε θα κανετε λιγο υπομονή!

Εγω διοριζομαι ΠΕ ΕΦΟΡΙΑΚΩΝ-ΟΙΚΟΝΟΜΟΛΟΓΟΣ ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΤΟΜΕΑ ΑΘΗΝΩΝ.
ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΤΑ ΠΟΥΜΕ ΚΑΙ ΑΠΟ ΚΟΝΤΑ ΚΑΠΟΙΑ ΣΤΙΓΜΗ ΜΕ ΟΛΟΥΣ ΣΑΣ![/quot. ] Συγχαρητήρια nop2005 είμαστε στο ίδιο τμήμα.και εγώ είμαι κεντρικό τομέα Αθηνών πε νομικής.Γνωριζεις ποιες δου υπάγονται εκει;;;ειμαι από επαρχία και δεν έχω ιδέα απο Αθήνα. Eva84 εσυ σε ποια θέση πέρασες;;; Καλη αρχή σε όλους όσους διορίστηκαν υπομονή στους υπόλοιπους.Δεν αργούν τα αποτελέσματα.θα έχετε και εσείς ευχάριστα σύντομα!!!

eva84
Δόκιμος
Δόκιμος
Δημοσιεύσεις: 102
Εγγραφή: Δευ Απρ 08, 2013 8:58 pm

Re: Προκήρυξη 2Κ/2015

Δημοσίευσηαπό eva84 » Πέμ Ιαν 12, 2017 4:50 pm

mitsakiiiii έγραψε:
nop2005 έγραψε:
Vasiliki84 έγραψε:

Συγχαρητήρια nop2005!! Καλή σταδιοδρομία!Πραγματικά το άξιζες νομίζω! Εγώ τελικά είμαι πολύ πίσω, περίμενα ότι θα ήταν περισσότεροι οικονομολόγοι με προυπηρεσία στις μη αποδοχές και από ότι είδα και από το ΦΕΚ 1150/15.11.2016 είναι μόλις 7 Οικονομολόγοι με εμπειρία οπότε μάλλον θα είναι άπιαστο όνειρο για μένα....τι να κάνουμε υπομονή


Ευχαριστώ πολύ!! Πιστεύω πτι θα υπάρξουν αρκετές αναπληρώσεις ακόμα! Οπότε θα κανετε λιγο υπομονή!

Εγω διοριζομαι ΠΕ ΕΦΟΡΙΑΚΩΝ-ΟΙΚΟΝΟΜΟΛΟΓΟΣ ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΤΟΜΕΑ ΑΘΗΝΩΝ.
ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΤΑ ΠΟΥΜΕ ΚΑΙ ΑΠΟ ΚΟΝΤΑ ΚΑΠΟΙΑ ΣΤΙΓΜΗ ΜΕ ΟΛΟΥΣ ΣΑΣ![/quot. ] Συγχαρητήρια nop2005 είμαστε στο ίδιο τμήμα.και εγώ είμαι κεντρικό τομέα Αθηνών πε νομικής.Γνωριζεις ποιες δου υπάγονται εκει;;;ειμαι από επαρχία και δεν έχω ιδέα απο Αθήνα. Eva84 εσυ σε ποια θέση πέρασες;;; Καλη αρχή σε όλους όσους διορίστηκαν υπομονή στους υπόλοιπους.Δεν αργούν τα αποτελέσματα.θα έχετε και εσείς ευχάριστα σύντομα!!!


Εγω περασα στην αιτωλοακαρνανια πε οικονομικων με εμπειρια!!!!

irastat
Μαθητευόμενος
Μαθητευόμενος
Δημοσιεύσεις: 30
Εγγραφή: Πέμ Μαρ 31, 2016 4:33 pm

Re: Προκήρυξη 2Κ/2015

Δημοσίευσηαπό irastat » Πέμ Ιαν 12, 2017 10:27 pm

Συγχαρητηρια σε ολους!! Εγω απο λαθος μου διοριζομαι βοιοτια...ενω μπορουσα κ αθηνα!! Πιστευω για γρηγορες μεταθεσεις!! Αντε να δουμε ποτε θ μας στειλουν τα χαρτια!!! Καλη σταδιοδρομια!!!
Υπομονη σε ολους κ ευχομαι γρηγορα καλα αποτελεσματα κ σε εσας!!!
eva84 έγραψε:
mitsakiiiii έγραψε:
nop2005 έγραψε:


Ευχαριστώ πολύ!! Πιστεύω πτι θα υπάρξουν αρκετές αναπληρώσεις ακόμα! Οπότε θα κανετε λιγο υπομονή!

Εγω διοριζομαι ΠΕ ΕΦΟΡΙΑΚΩΝ-ΟΙΚΟΝΟΜΟΛΟΓΟΣ ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΤΟΜΕΑ ΑΘΗΝΩΝ.
ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΤΑ ΠΟΥΜΕ ΚΑΙ ΑΠΟ ΚΟΝΤΑ ΚΑΠΟΙΑ ΣΤΙΓΜΗ ΜΕ ΟΛΟΥΣ ΣΑΣ![/quot. ] Συγχαρητήρια nop2005 είμαστε στο ίδιο τμήμα.και εγώ είμαι κεντρικό τομέα Αθηνών πε νομικής.Γνωριζεις ποιες δου υπάγονται εκει;;;ειμαι από επαρχία και δεν έχω ιδέα απο Αθήνα. Eva84 εσυ σε ποια θέση πέρασες;;; Καλη αρχή σε όλους όσους διορίστηκαν υπομονή στους υπόλοιπους.Δεν αργούν τα αποτελέσματα.θα έχετε και εσείς ευχάριστα σύντομα!!!


Εγω περασα στην αιτωλοακαρνανια πε οικονομικων με εμπειρια!!!!


Επιστροφή σε “ΔΙΑΓΩΝΙΣΜΟΙ ΜΕ ΣΕΙΡΑ ΠΡΟΤΕΡΑΙΟΤΗΤΑΣ”

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 11 επισκέπτες