3K/2014 ΔΕΔΔΗΕ

Διαγωνισμοί με σειρά προτεραιότητας σε δημόσιο, ΑΣΕΠ.
giwrgow
Μαθητευόμενος
Μαθητευόμενος
Δημοσιεύσεις: 4
Εγγραφή: Κυρ Ιαν 31, 2016 7:23 pm

Δημοσίευσηαπό giwrgow » Σάβ Απρ 30, 2016 11:04 pm

giwrgoss έγραψε:
giwrgow έγραψε:ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΣΥΝΑΔΕΛΦΟΙ. ΕΝ ΟΨΕΙ ΤΩΝ ΥΠΟΓΡΑΦΩΝ ΣΥΜΒΑΣΕΣΩΝ ΚΑΙ ΤΩΝ ΥΠΟΛΟΙΠΩΝ Τ3/Α ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ (16/05) ΖΗΤΩ ΑΜΟΙΒΑΙΑ ΜΕΤΑΘΕΣΗ ΑΠΟ ΤΟ ΠΡΑΚΤΟΡΕΙΟ ΔΕΔΔΗΕ ΙΣΤΙΑΙΑΣ ΓΙΑ ΔΕΔΔΗΕ ΑΤΤΙΚΗΣ Η ΘΗΒΑΣ. ΑΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΣΧΕΤΙΚΟ ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΝ ΑΣ ΑΠΑΝΤΗΣΕΙ ΚΑΠΟΙΟΣ ΣΤΟ POST.


Γεια σου φιλε...ποτε σου ειπαν να πας για δουλεια? Απο που εισαι? Εγω απο Ευβοια ειμαι..Τ.Ε. για Αθήνα..


ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΦΙΛΕ.
ΓΙΑ ΤΙΣ 16/05 ΜΟΥ ΕΙΠΑΝ ΝΑ ΕΤΟΙΜΑΖΟΜΑΙ..ΕΚΛΕΙΣΕ Ο ΦΑΚΕΛΟΣ ΜΟΥ ΜΕ ΤΙΣ ΒΕΒΑΙΩΣΕΙΣ ΓΝΗΣΙΟΤΗΤΑΣ.
ΕΙΜΑΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΘΗΝΑ..
ΑΝ ΣΕ ΕΝΔΙΑΦΕΡΕΙ Η ΑΜΟΙΒΑΙΑ ΜΕΤΑΘΕΣΗ ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΗΣΕ ΜΑΖΙ ΜΟΥ ΣΤΟ 6947938646(ΓΙΩΡΓΟΣ)

[/b]

skok
Μαθητευόμενος
Μαθητευόμενος
Δημοσιεύσεις: 2
Εγγραφή: Τρί Μάιος 03, 2016 10:08 am

Δημοσίευσηαπό skok » Τρί Μάιος 03, 2016 8:23 pm

Γεια σας. Να προσθέσω και άλλη μια παράμετρο,
Ενδιαφέρομαι για αμοιβαία μετάθεση από Θήβα για Αθήνα (Τ3/Α). Αν υπάρχει σχετικό ενδιαφέρον ας απαντήσει κάποιος στο post.


giwrgow έγραψε:
giwrgoss έγραψε:
giwrgow έγραψε:ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΣΥΝΑΔΕΛΦΟΙ. ΕΝ ΟΨΕΙ ΤΩΝ ΥΠΟΓΡΑΦΩΝ ΣΥΜΒΑΣΕΣΩΝ ΚΑΙ ΤΩΝ ΥΠΟΛΟΙΠΩΝ Τ3/Α ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ (16/05) ΖΗΤΩ ΑΜΟΙΒΑΙΑ ΜΕΤΑΘΕΣΗ ΑΠΟ ΤΟ ΠΡΑΚΤΟΡΕΙΟ ΔΕΔΔΗΕ ΙΣΤΙΑΙΑΣ ΓΙΑ ΔΕΔΔΗΕ ΑΤΤΙΚΗΣ Η ΘΗΒΑΣ. ΑΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΣΧΕΤΙΚΟ ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΝ ΑΣ ΑΠΑΝΤΗΣΕΙ ΚΑΠΟΙΟΣ ΣΤΟ POST.


Γεια σου φιλε...ποτε σου ειπαν να πας για δουλεια? Απο που εισαι? Εγω απο Ευβοια ειμαι..Τ.Ε. για Αθήνα..


ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΦΙΛΕ.
ΓΙΑ ΤΙΣ 16/05 ΜΟΥ ΕΙΠΑΝ ΝΑ ΕΤΟΙΜΑΖΟΜΑΙ..ΕΚΛΕΙΣΕ Ο ΦΑΚΕΛΟΣ ΜΟΥ ΜΕ ΤΙΣ ΒΕΒΑΙΩΣΕΙΣ ΓΝΗΣΙΟΤΗΤΑΣ.
ΕΙΜΑΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΘΗΝΑ..
ΑΝ ΣΕ ΕΝΔΙΑΦΕΡΕΙ Η ΑΜΟΙΒΑΙΑ ΜΕΤΑΘΕΣΗ ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΗΣΕ ΜΑΖΙ ΜΟΥ ΣΤΟ 6947938646(ΓΙΩΡΓΟΣ)

[/b]

john79
Δόκιμος
Δόκιμος
Δημοσιεύσεις: 195
Εγγραφή: Πέμ Δεκ 25, 2014 9:31 am

Re: ιατρικές εξετάσεις και ειδοποίηση

Δημοσίευσηαπό john79 » Πέμ Μάιος 05, 2016 5:26 pm

polidoras έγραψε:ΜΕ ΕΙΔΟΠΟΙΗΣΑΝ ΣΗΜΕΡΑ ΓΙΑ 4/5


ξεκίνησες; όταν μπορείς δώσε μας καμια πληροφορία σχετικά με Τ3/A

polidoras
Μαθητευόμενος
Μαθητευόμενος
Δημοσιεύσεις: 37
Εγγραφή: Δευ Νοέμ 30, 2015 10:26 am

Re: ιατρικές εξετάσεις και ειδοποίηση

Δημοσίευσηαπό polidoras » Πέμ Μάιος 05, 2016 11:10 pm

john79 έγραψε:
polidoras έγραψε:ΜΕ ΕΙΔΟΠΟΙΗΣΑΝ ΣΗΜΕΡΑ ΓΙΑ 4/5


ξεκίνησες; όταν μπορείς δώσε μας καμια πληροφορία σχετικά με Τ3/A


ΞΕΚΙΝΗΣΑ ΧΘΕΣ,ΗΣΥΧΑ ΤΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ . ΑΚΟΜΑ ΔΕΝ ΑΣΧΟΛΗΘΗΚΑ ΜΕ ΚΑΤΙ ΣΥΓΚΕΚΡΙΜΕΝΟ. ΑΝΑΜΕΝΩ ΤΟΥΣ ΠΡΟΙΣΤΑΜΕΝΟΥΣ ΓΙΑ ΟΔΗΓΙΕΣ. ΠΑΝΤΩΣ ΜΟΥ ΕΙΠΑΝ ΟΤΙ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΕΡΘΕΙ ΣΗΜΑ ΑΚΟΜΗ ΓΙΑ ΣΕΜΙΝΑΡΙΑ.

dimitrissuper
Μαθητευόμενος
Μαθητευόμενος
Δημοσιεύσεις: 2
Εγγραφή: Παρ Μάιος 06, 2016 10:26 pm

αμοιβαία μετάθεση Τ3/Α ΔΕΔΔΗΕ

Δημοσίευσηαπό dimitrissuper » Σάβ Μάιος 07, 2016 2:47 am

Εργάζομαι στον ΔΕΔΔΗΕ Πειραιά Αττικής ως Τ3/Α και επιθυμώ αμοιβαία μετάθεση για το νομό Θεσσαλονίκης και τους γειτονικούς νομούς. Ενδιαφέρομαι να συζητήσω και για όλη τη Μακεδονία γενικότερα.
Τηλ: 6937635397 email: dimitris_kasto@hotmail.com

john79
Δόκιμος
Δόκιμος
Δημοσιεύσεις: 195
Εγγραφή: Πέμ Δεκ 25, 2014 9:31 am

Re: αμοιβαία μετάθεση Τ3/Α ΔΕΔΔΗΕ

Δημοσίευσηαπό john79 » Σάβ Μάιος 07, 2016 7:49 pm

dimitrissuper έγραψε:Εργάζομαι στον ΔΕΔΔΗΕ Πειραιά Αττικής ως Τ3/Α και επιθυμώ αμοιβαία μετάθεση για το νομό Θεσσαλονίκης και τους γειτονικούς νομούς. Ενδιαφέρομαι να συζητήσω και για όλη τη Μακεδονία γενικότερα.
Τηλ: 6937635397 email: dimitris_kasto@hotmail.com


έχεις ξεκινήσει; όταν λες πειραιά εννοείς την περιοχή ή κάτι άλλο; (πχ ειδικών εγκατάστεων κτλ)

john79
Δόκιμος
Δόκιμος
Δημοσιεύσεις: 195
Εγγραφή: Πέμ Δεκ 25, 2014 9:31 am

Re: αμοιβαία μετάθεση Τ3/Α ΔΕΔΔΗΕ

Δημοσίευσηαπό john79 » Τρί Μάιος 10, 2016 10:52 am

με πήρε τηλ σήμερα και ξεκινάω την δευτέρα 16/5 (Τ3/Α για κεντρικό τομέα Αθηνών)

ΣΕΝΙΟΡ_8
Δόκιμος
Δόκιμος
Δημοσιεύσεις: 276
Εγγραφή: Σάβ Οκτ 25, 2014 12:33 am

Re: αμοιβαία μετάθεση Τ3/Α ΔΕΔΔΗΕ

Δημοσίευσηαπό ΣΕΝΙΟΡ_8 » Τρί Μάιος 10, 2016 11:54 am

Συνάδελφος Τ3/Α διορισμενος στην ΔΕΕΔ Φάληρο (ελαιδα) επιθυμεί αμοιβαία μετάθεση με περιοχή Ναυπλίου πληροφορίες Θανος

Thubderabe
Μαθητευόμενος
Μαθητευόμενος
Δημοσιεύσεις: 19
Εγγραφή: Δευ Μαρ 23, 2015 6:42 pm

Δημοσίευσηαπό Thubderabe » Τετ Μάιος 11, 2016 9:26 pm

Με κάλεσαν για εκπαίδευση στην άνοιξη ξεκιναω την δεύτερα 16/5 για 3,5 μήνες περίπου με ένα κενό τον Αύγουστο!!! Το μόνο κακό είναι που δεν βρηκα ξενοδοχείο στο κέντρο τα πάντα είναι κλεισμένα και θα μείνω στην άνοιξη!

rectifie
Μαθητευόμενος
Μαθητευόμενος
Δημοσιεύσεις: 37
Εγγραφή: Παρ Αύγ 28, 2015 7:37 pm

Δημοσίευσηαπό rectifie » Πέμ Μάιος 12, 2016 3:40 pm

Thubderabe έγραψε:Με κάλεσαν για εκπαίδευση στην άνοιξη ξεκιναω την δεύτερα 16/5 για 3,5 μήνες περίπου με ένα κενό τον Αύγουστο!!! Το μόνο κακό είναι που δεν βρηκα ξενοδοχείο στο κέντρο τα πάντα είναι κλεισμένα και θα μείνω στην άνοιξη!


ΤΕ είσαι συναδελφε??

Thubderabe
Μαθητευόμενος
Μαθητευόμενος
Δημοσιεύσεις: 19
Εγγραφή: Δευ Μαρ 23, 2015 6:42 pm

Δημοσίευσηαπό Thubderabe » Παρ Μάιος 13, 2016 2:03 pm

rectifie έγραψε:
Thubderabe έγραψε:Με κάλεσαν για εκπαίδευση στην άνοιξη ξεκιναω την δεύτερα 16/5 για 3,5 μήνες περίπου με ένα κενό τον Αύγουστο!!! Το μόνο κακό είναι που δεν βρηκα ξενοδοχείο στο κέντρο τα πάντα είναι κλεισμένα και θα μείνω στην άνοιξη!


ΤΕ είσαι συναδελφε??

ΔΕ είμαι συναδελφε Τ4Α

mtrx
Μαθητευόμενος
Μαθητευόμενος
Δημοσιεύσεις: 5
Εγγραφή: Τετ Απρ 20, 2016 9:54 am

Μετα απο τα ιατρεια

Δημοσίευσηαπό mtrx » Σάβ Μάιος 14, 2016 1:04 am

Εχω στειλει τα δικαιολογητικα απο τις 11 απριλιου στο ανθρωπινο δυναμικο, εστειλα τα αποτελεσματα εξετασεων των ιατρων στα πολυιατρεια της δεη στις 5 Μαιου και τωρα περιμενω να με ειδοποιησει το HR της συγγρου. Παντως για μενα που ασχοληθηκα για πρωτη φορα με αυτην την διαδικασια παρατηρω οτι ειναι αρκετα χρονοβορα. Μεσα Μαρτιου με ενημερωσαν για να μαζεψω δικαιολογητικα και πλησιαζει Ιουνιος τωρα.
Γνωριζει κανεις ποιο ειναι το χρονικο διαστημα να σε ειδοποιησουν αφοτου εχεις δωσει και τα αποτελεσματα ιατρικων εξετασεων;

powergroup
Μαθητευόμενος
Μαθητευόμενος
Δημοσιεύσεις: 85
Εγγραφή: Παρ Δεκ 04, 2015 6:02 pm

Δημοσίευσηαπό powergroup » Σάβ Μάιος 14, 2016 10:54 am

Thubderabe έγραψε:
rectifie έγραψε:
Thubderabe έγραψε:Με κάλεσαν για εκπαίδευση στην άνοιξη ξεκιναω την δεύτερα 16/5 για 3,5 μήνες περίπου με ένα κενό τον Αύγουστο!!! Το μόνο κακό είναι που δεν βρηκα ξενοδοχείο στο κέντρο τα πάντα είναι κλεισμένα και θα μείνω στην άνοιξη!


ΤΕ είσαι συναδελφε??

ΔΕ είμαι συναδελφε Τ4Α

Συναδελφε ποτε προσληφθηκες;γιατι εγω προσληφθηκα 1 μαρτη και δεν με καλεσαν για σχολη.ποσα ατομα θα πατε ξερεις;

Thubderabe
Μαθητευόμενος
Μαθητευόμενος
Δημοσιεύσεις: 19
Εγγραφή: Δευ Μαρ 23, 2015 6:42 pm

Δημοσίευσηαπό Thubderabe » Σάβ Μάιος 14, 2016 5:10 pm

powergroup έγραψε:
Thubderabe έγραψε:
rectifie έγραψε:
Thubderabe έγραψε:Με κάλεσαν για εκπαίδευση στην άνοιξη ξεκιναω την δεύτερα 16/5 για 3,5 μήνες περίπου με ένα κενό τον Αύγουστο!!! Το μόνο κακό είναι που δεν βρηκα ξενοδοχείο στο κέντρο τα πάντα είναι κλεισμένα και θα μείνω στην άνοιξη!


ΤΕ είσαι συναδελφε??

ΔΕ είμαι συναδελφε Τ4Α

Συναδελφε ποτε προσληφθηκες;γιατι εγω προσληφθηκα 1 μαρτη και δεν με καλεσαν για σχολη.ποσα ατομα θα πατε ξερεις;


Εμενα με πήραν 16 Μαρτίου. αν θυμάμαι καλά είναι 14 άτομα και είναι όσοι δεν έχουν ξανά δουλέψει ποτέ στην ΔΕΗ ούτε έχουν κάνει ταχυρυθμη εκπαίδευση από κάποια προηγούμενη σύμβαση!!!

john79
Δόκιμος
Δόκιμος
Δημοσιεύσεις: 195
Εγγραφή: Πέμ Δεκ 25, 2014 9:31 am

Re: Μετα απο τα ιατρεια

Δημοσίευσηαπό john79 » Σάβ Μάιος 14, 2016 8:06 pm

mtrx έγραψε:Εχω στειλει τα δικαιολογητικα απο τις 11 απριλιου στο ανθρωπινο δυναμικο, εστειλα τα αποτελεσματα εξετασεων των ιατρων στα πολυιατρεια της δεη στις 5 Μαιου και τωρα περιμενω να με ειδοποιησει το HR της συγγρου. Παντως για μενα που ασχοληθηκα για πρωτη φορα με αυτην την διαδικασια παρατηρω οτι ειναι αρκετα χρονοβορα. Μεσα Μαρτιου με ενημερωσαν για να μαζεψω δικαιολογητικα και πλησιαζει Ιουνιος τωρα.
Γνωριζει κανεις ποιο ειναι το χρονικο διαστημα να σε ειδοποιησουν αφοτου εχεις δωσει και τα αποτελεσματα ιατρικων εξετασεων;


εξαρτάται από πολλά, εσύ μπορείς να τελειώσεις πιο γρήγορα από μας. πχ εγώ τα έκανα όλα μέχρι αρχές Φεβρουαρίου και αρχίζω 16/5. Αν πέρασες επιτροπή στην Αθήνα τότε λογικά δεν θα αργήσεις πολύ.


Επιστροφή σε “ΔΙΑΓΩΝΙΣΜΟΙ ΜΕ ΣΕΙΡΑ ΠΡΟΤΕΡΑΙΟΤΗΤΑΣ”

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 19 επισκέπτες