Νόμος 2643/98 Ερωτήσεις απορίες προβληματισμοί

Δικαιολογητικά, διορισμοί, προσλήψεις, διαγωνισμοί ΑΣΕΠ.
niki3
Μαθητευόμενος
Μαθητευόμενος
Δημοσιεύσεις: 11
Εγγραφή: Παρ Απρ 15, 2011 11:22 pm

Δημοσίευσηαπό niki3 » Κυρ Απρ 17, 2011 3:57 pm

Όποιος γνωρίζει άτομα στις περιφέρειες Κοζάνης,Ρόδου κλπ να μάθει αν δέχτηκαν τις δηλώσεις αποδοχής θέσης στις νομαρχίες.

ΑΝΑΣΤΑΣΗΣ
Μαθητευόμενος
Μαθητευόμενος
Δημοσιεύσεις: 16
Εγγραφή: Κυρ Μαρ 13, 2011 11:35 am

Δημοσίευσηαπό ΑΝΑΣΤΑΣΗΣ » Κυρ Απρ 17, 2011 3:58 pm

ΣΥΜΦΩΝΩ ΚΑΙ ΓΩ ΕΧΟΥΜΕ ΕΝΗΜΕΡΩΘΕΙ ΟΛΟΙ? ΓΝΩΡΙΖΕΙΣ ΑΛΛΟΥΣ ΕΠΙΤΥΧΟΝΤΕΣ ΓΙΑ ΝΟΜΑΡΧΙΑ ? ΜΗ ΠΑΜΕ 2-3 ΑΤΟΜΑ ΚΑΙ ΔΕ ΓΙΝΕΙ ΤΙΠΟΤΕ . ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΠΑΜΕ ΟΛΟΙ

niki3
Μαθητευόμενος
Μαθητευόμενος
Δημοσιεύσεις: 11
Εγγραφή: Παρ Απρ 15, 2011 11:22 pm

Δημοσίευσηαπό niki3 » Κυρ Απρ 17, 2011 4:14 pm

Μίλησα τηλεφωνικώς με έναν επιτυχώντα,προσπαθώ να βρω κι άλλους μέσω ΟΑΕΔ,ΟΤΕκλπ.Αναστάση ψάξε να βρείς και σύ όποιον μπορείς.

ΑΝΑΣΤΑΣΗΣ
Μαθητευόμενος
Μαθητευόμενος
Δημοσιεύσεις: 16
Εγγραφή: Κυρ Μαρ 13, 2011 11:35 am

Δημοσίευσηαπό ΑΝΑΣΤΑΣΗΣ » Κυρ Απρ 17, 2011 5:29 pm

πηρα το μηνυμα και σου απαντησα

MICKEY
Μαθητευόμενος
Μαθητευόμενος
Δημοσιεύσεις: 11
Εγγραφή: Τετ Μαρ 30, 2011 12:01 am

Δημοσίευσηαπό MICKEY » Κυρ Απρ 17, 2011 6:36 pm

HPEIROS έγραψε:παδια καλησπερα!MICKEY συγνωμη που αργησα να απαντησω αλλα ειμαι σε ανελεητο τρεξιμο αυτον τον καιρο και ημουν εκτος εδρας!λοιπον πηρα τηλεφωνο στο υπουργειο και μου ειπανε οτι ειναι θεμα ημερων να αναρτηθει στο διαυγεια η επιτροπη μας!τωρα στον οαεδ ιωαννινων θα παρω τηλ αυριο να βρω την κ.Τσιρωνα γιατι μου ειπανε οτ αυτη ειναι η διευθυντρια και υπευθυνη για εμας!εσυ μιλησες μαζι της η με τον κ. Κασκανη?ειχες κανα νεοτερο?γνωριζεις καποιον αλλον επιτυχων στην περιφερεια Ηπειρου?


Καλησπέρα. Δεν ξέρω καθόλου ονόματα. Συνήθως μιλάω με έναν κύριο. Στο διάυγεια κοιτάω συνέχεια αλλά ακόμη τίποτα δυστυχώς για την επιτροπή. Αν έχεις κανένα νέο, ενημέρωσε. Το ίδιο θα κάνω και εγώ. Θα πάρω τηλ. πάλι μέσα στη βδομάδα. Εγώ μένω Αθήνα, δεν έχω καμία σχέση με Ιωάννινα, δεν ξέρω κανέναν άλλο επιτυχόντα απο εκεί. Θα είμαστε σε επαφή για ό,τι νεότερο, πάντως αν δε βγει η επιτροπή δεν μπορούν και αυτοί (από ΟΑΕΔ) να μας πούνε κάτι πιο συγκεκριμένο.

arko
Δόκιμος
Δόκιμος
Δημοσιεύσεις: 137
Εγγραφή: Παρ Μαρ 11, 2011 5:10 pm

Δημοσίευσηαπό arko » Κυρ Απρ 17, 2011 10:05 pm

ΠΕΜΠΤΗ ΠΡΟΙ ΠΙΓ ΣΤΟ ΔΙΜΟ ΠΟΥΠΡΟΚΙΤΕ ΝΑ ΔΟΥΛΕΠΣΟ,ΠΙΓΑ ΤΗΝ ΥΠ.ΔΗΛ. ΟΛΑ ΤΑ ΠΤΥΧΙΑ ΠΙΣΤ,ΠΙΣΤ ΣΤΡΑΤΟΥ ,ΒΕΒΑΙΟΣΙ ΥΓΙΑΣ ΑΠΟ ΥΓΙΟΝΟΜΙΚΗ ΕΠΙΤΡΟΠΗ.ΚΤΛ ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΟΡΚΟΜΟΣΙΑ ΚΑΙ ΔΙΟΡΙΣΜΟ.ΤΟ ΘΕΜΑ ΕΙΝΕ ΜΗ ΜΑΣ ΠΙΑΣΙ ΤΟ ΚΩΛΥΜΑ ΡΑΓΚΟΥΣΗ 5/1 ΚΤΛ.ΞΕΡΙ ΚΑΝΕΝΑΣ ΤΙΜΠΟΡΟΥΜΕ ΝΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΣΕ ΠΕΡΙΠΤΟΣΙ ΠΟΥ ΜΑΣ ΠΑΝΕ ΣΤΟ 5/1.ΕΓΩ ΣΙΓΚΕΚΡΙΜΕΝΑ Η ΘΕΣΗ ΣΤΗΝ ΠΡΟΚΙΡΙΞΙ ΠΟΥ ΠΕΡΑΣ ΠΙΣΤΟΘΗΚΕ ΚΟΝΔΥΛΙ ΤΟΥ ΔΙΜΟΥ ΤΟ 2005

charisgeo
Μαθητευόμενος
Μαθητευόμενος
Δημοσιεύσεις: 4
Εγγραφή: Δευ Φεβ 28, 2011 11:09 am

Δημοσίευσηαπό charisgeo » Δευ Απρ 18, 2011 8:44 am

Καλημέρα σε όλους.
Μήπως γνωρίζει κανείς νεότερα για την επιτροπή της Πάτρας?

Maverick
Μαθητευόμενος
Μαθητευόμενος
Δημοσιεύσεις: 12
Εγγραφή: Παρ Μαρ 04, 2011 9:36 am

Δημοσίευσηαπό Maverick » Δευ Απρ 18, 2011 9:43 am

Καλημέρα και καλή Μεγάλη Βδομάδα από Αθήνα.
Μόλις μίλησα με τον κ. Παπαγιάννη στον ΟΑΕΔ τηλ. 2109989498 και τον ρώτησα αν υπάρχει κάποιο νεώτερο για την επιτροπή του 2643.
Μου είπε ότι τώρα η επιτροπή έχει πρόεδρο, αλλά μετά το Πάσχα θα περιμένουμε κάποια εξέλιξη.
Ξέρω, δεν είναι κατι σημαντικό, δεν είναι ούτε καν νέο, αφού ήδη έχουν αναφερθεί αυτά στο site μας, αλλά πιστεύω ότι καλό είναι όποια ενέργεια κάνουμε, να την κοινοποιούμε για ενημέρωση.

ecopower
Μαθητευόμενος
Μαθητευόμενος
Δημοσιεύσεις: 46
Εγγραφή: Τετ Οκτ 13, 2010 8:49 am

Δημοσίευσηαπό ecopower » Δευ Απρ 18, 2011 10:05 am

Maverick έγραψε:Καλημέρα και καλή Μεγάλη Βδομάδα από Αθήνα.
Μόλις μίλησα με τον κ. Παπαγιάννη στον ΟΑΕΔ τηλ. 2109989498 και τον ρώτησα αν υπάρχει κάποιο νεώτερο για την επιτροπή του 2643.
Μου είπε ότι τώρα η επιτροπή έχει πρόεδρο, αλλά μετά το Πάσχα θα περιμένουμε κάποια εξέλιξη.
Ξέρω, δεν είναι κατι σημαντικό, δεν είναι ούτε καν νέο, αφού ήδη έχουν αναφερθεί αυτά στο site μας, αλλά πιστεύω ότι καλό είναι όποια ενέργεια κάνουμε, να την κοινοποιούμε για ενημέρωση.


Ευχαριστούμε Maverick, και η παραμικρή πληροφορία είναι σημαντική.

marilia
Μαθητευόμενος
Μαθητευόμενος
Δημοσιεύσεις: 1
Εγγραφή: Παρ Απρ 15, 2011 3:38 pm

Δημοσίευσηαπό marilia » Δευ Απρ 18, 2011 10:26 pm

Γεια σας και απο μένα!!!!! Ειμαι καινουρια στο φορουμ αν και παρακολουθω τις συζητησεις σας εδω και πολυ καιρό και πραγματικα ειναι πολυ χρησιμες οι πληροφοριες και ετσι όλοι μαζι μοιραζόμαστε το αγχος μας!!!!
Ειμαι επιτυχούσα στο Ιπποκρατειο σημερα κατέθεσα την Υπευθ. Δηλ. στο γραφειο προσωπικού ηταν ενήμεροι( εγω παλι περιμενα τα χειροτερα) μου ανέφεραν οτι την παρασκευη πηγε και αλλο παιδι και κατέθεσε απο οτι καταλαβα ο τασος ( απο το φορουμ) μου είπαν ότι θα πρεπει να παρουν αποφαση διοικητη και να ξεκινησουν την διαδικασια απο οτι ειδα στο πινακα τοποθέτησησ ειμαστε 4 ατομα στο Ιπποκρατειο (αυτο είναι θετικο) οι δυο ηδη εχουμε καταθεσει οσο νωριτερα τοσο προχωραει η διαδικασια....
Ο κ. ι γνατιαδης είχε στείλει την επιστολη. ταυτοτητα και ποινικο μητρωο απο οτι ειδα δεν μου ζητησαν κατι απλα μου είποαν οταν αναλαβουμε υπηρεσια θα μας ειδοποιησουν τι χρειαζετε ( πιστ. υγειας κτλ)την ρωτησα ποσο χρονο θα κανει να ολοκληρωθει η διαδικασια στο περιπου μου ειπε 3 με 4 μηνες ....μακαρι τι να πωω!!!!
Καλο Πασχα σε ολους μας!!!

arko
Δόκιμος
Δόκιμος
Δημοσιεύσεις: 137
Εγγραφή: Παρ Μαρ 11, 2011 5:10 pm

Δημοσίευσηαπό arko » Δευ Απρ 18, 2011 11:30 pm

ΠΑΡΟΥΣΙΑΣΤΗΚΑ ΠΕΜΠΤΗ ΠΡΩΙ ΣΤΟ ΔΗΜΟ ΠΟΥ ΠΕΡΑΣΑ,ΕΚΑΝΑ ΤΗΝ ΥΠ.ΔΗΛ. ΚΑΤΕΘΕΣΑ ΠΙΣΤ ΥΓΕΙΑΣ ΑΠΟ ΥΓΕΙΟΝΟΜΙΚΗ ΕΠΙΤΡΟΠΗ,ΠΙΣΤ. ΣΤΡΑΤΟΥ ,ΤΙΤΛ.ΣΠΟΥΔΩΝ.ΠΟΙΝΙΚΑ ΜΗΤΡΩΑ,ΜΗ ΦΥΓΟΠΟΙΝΟΥ,ΜΗ ΔΙΚΑΣΤ.ΣΥΜΠΑΡΑΣΤΣΗΣ,ΥΠ ΔΗΛ ΜΗ ΚΩΛ. Κ.Τ.Λ. .ΕΝΟΛΙΓΕΙΣ ΟΛΑ ΤΑ ΔΙΚΑΙΟΛΟΓΗΤΙΚΑ ΔΙΟΡΙΣΜΟΥ ΟΛΑ ΠΛΗΡΗΣ.ΠΑΘΑΝΕ ΖΗΜΙΑ ΣΤΟ ΔΗΜΟ ΠΟΥ ΤΑ ΕΙΧΑ ΚΙΟΛΑΣ ΟΛΑ ΕΤΟΙΜΑ.ΜΟΥ ΕΙΠΑΝ ΘΑ ΜΙΛΗΣΟΥΝ ΜΕ ΤΟ ΕΣΩΤΕΡΙΚΩΝ ΓΙΑ ΝΑ ΔΟΥΝΕ ΑΝ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΣΗΝΕΧΙΣΟΥΝ ΜΕ ΤΟ ΔΙΟΡΙΣΜΟ ΜΟΥ.ΑΠΟ ΜΕΡΙΑ ΜΟΥ ΟΛΑ ΕΙΝΑΙ ΚΟΜΠΛΕ.ΣΗΜΕΡΑ ΜΙΛΗΣΑ ΜΕ ΤΟ ΔΗΜΟ ΚΑΙ ΜΟΥ ΕΙΠΑΝ ΜΑΛΟΝ ΘΑ ΜΠΟΥΜΕ ΣΤΟ 5/1.ΠΗΡΑ ΣΤΟ ΕΣΩΤΕΡΙΚΩΝ Δ/ΣΗ ΠΡΟΣΛΗΨΕΩΝ Κ. ΓΑΛΑΝΗ ΚΑΙ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΟΤΙ ΘΑ ΜΠΟΥΜΑ ΣΤΟ 5/1.ΑΠΟ ΤΟ2643 Δ/ΣΗ ΚΟΙΝΩΝΙΚΗΣ ΠΟΛΙΤΙΚΗΣ ΜΟΥ ΕΙΠΑΝ ΟΤΙ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΔΙΟΡΙΣΤΟΥΜΕ.ΝΑ ΔΕΙΤΕ ΘΑ ΕΧΟΥΜΕ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΜΕ 5/1 ,ΠΡΟΤΙΝΟ ΝΑ ΚΙΝΗΘΟΥΜΕ ΝΟΜΙΚΑ ΣΕ ΔΙΚΗΓΟΡΟ-ΕΡΓΑΤΟΛΟΓΟΥΣ ΟΛΟΙ ΜΑΖΙ ΣΑΝ ΟΜΑΔΑ.ΘΑ ΜΑΣ ΑΦΗΣΟΥΝ ΣΤΗΝ ΑΠΕΞΩ.ΑΚΟΥΩ ΤΙΣ ΠΡΟΤΑΣΕΙΣ ΚΑΙ ΤΙΣ ΑΠΟΨΕΙΣ ΣΑΣ

arko
Δόκιμος
Δόκιμος
Δημοσιεύσεις: 137
Εγγραφή: Παρ Μαρ 11, 2011 5:10 pm

Δημοσίευσηαπό arko » Δευ Απρ 18, 2011 11:36 pm

marilia έγραψε:Γεια σας και απο μένα!!!!! Ειμαι καινουρια στο φορουμ αν και παρακολουθω τις συζητησεις σας εδω και πολυ καιρό και πραγματικα ειναι πολυ χρησιμες οι πληροφοριες και ετσι όλοι μαζι μοιραζόμαστε το αγχος μας!!!!
Ειμαι επιτυχούσα στο Ιπποκρατειο σημερα κατέθεσα την Υπευθ. Δηλ. στο γραφειο προσωπικού ηταν ενήμεροι( εγω παλι περιμενα τα χειροτερα) μου ανέφεραν οτι την παρασκευη πηγε και αλλο παιδι και κατέθεσε απο οτι καταλαβα ο τασος ( απο το φορουμ) μου είπαν ότι θα πρεπει να παρουν αποφαση διοικητη και να ξεκινησουν την διαδικασια απο οτι ειδα στο πινακα τοποθέτησησ ειμαστε 4 ατομα στο Ιπποκρατειο (αυτο είναι θετικο) οι δυο ηδη εχουμε καταθεσει οσο νωριτερα τοσο προχωραει η διαδικασια....
Ο κ. ι γνατιαδης είχε στείλει την επιστολη. ταυτοτητα και ποινικο μητρωο απο οτι ειδα δεν μου ζητησαν κατι απλα μου είποαν οταν αναλαβουμε υπηρεσια θα μας ειδοποιησουν τι χρειαζετε ( πιστ. υγειας κτλ)την ρωτησα ποσο χρονο θα κανει να ολοκληρωθει η διαδικασια στο περιπου μου ειπε 3 με 4 μηνες ....μακαρι τι να πωω!!!!
Καλο Πασχα σε ολους μας!!!
ΦΙΛΕ ΜΗΝ ΕΠΑΝΑΠΑΥΕΣΕ,ΟΝΤΩΣ ΤΑΔΙΚΑΙΟΛΟΓΗΤΙΚΑ ΠΟΥ ΚΑΤΑΘΕΣΑΜΕ ΠΗΓΑΝ ΣΤΟΝ ΦΟΡΕΑ,ΘΕΛΕΙ ΚΙΑΛΑ ΟΠΩΣ ΠΙΣΤ.ΥΓΙΑΣ,ΥΠ ΔΗΛ ΟΣΜΗ ΦΥΓΟΠΙΝΟΣ Κ.Τ.Λ. ΕΝ ΟΛΙΓΙΣ ΕΓΟ ΤΑ ΚΑΤΕΘΕΣΑ ΠΛΑ ΠΛΗΡΗΣ.ΠΗΡΑ ΣΤΟ ΕΣΩΤΕΡΙΚΩΝ Δ/ΣΗ ΠΡΟΣΛΗΨΕΩΝΚ.ΓΑΛΑΝΗ ΚΑΙ ΜΟΥ ΕΙΠΑΝ ΕΙΜΑΣΤΕ ΣΤΟ 5/1.Ο ΔΗΜΟΣ ΑΚΟΜΗ ΔΕΝ ΜΠΟΡΙ ΝΑ ΤΟΥΣ ΠΙΑΣΙ.ΟΛΟΙ ΤΗΛΕΦΩΝΑ ΣΤΟ ΕΡΓΑΣΙΑΣ ΣΤΟ 2643 Δ/ΣΗ ΚΟΙΝΩΝΙΚΗΣ ΠΟΛΙΤΙΚΗΣ ΝΑ ΠΑΡΕΙ ΘΕΣΗ

arko
Δόκιμος
Δόκιμος
Δημοσιεύσεις: 137
Εγγραφή: Παρ Μαρ 11, 2011 5:10 pm

Δημοσίευσηαπό arko » Δευ Απρ 18, 2011 11:37 pm

arko έγραψε:ΠΑΡΟΥΣΙΑΣΤΗΚΑ ΠΕΜΠΤΗ ΠΡΩΙ ΣΤΟ ΔΗΜΟ ΠΟΥ ΠΕΡΑΣΑ,ΕΚΑΝΑ ΤΗΝ ΥΠ.ΔΗΛ. ΚΑΤΕΘΕΣΑ ΠΙΣΤ ΥΓΕΙΑΣ ΑΠΟ ΥΓΕΙΟΝΟΜΙΚΗ ΕΠΙΤΡΟΠΗ,ΠΙΣΤ. ΣΤΡΑΤΟΥ ,ΤΙΤΛ.ΣΠΟΥΔΩΝ.ΠΟΙΝΙΚΑ ΜΗΤΡΩΑ,ΜΗ ΦΥΓΟΠΟΙΝΟΥ,ΜΗ ΔΙΚΑΣΤ.ΣΥΜΠΑΡΑΣΤΣΗΣ,ΥΠ ΔΗΛ ΜΗ ΚΩΛ. Κ.Τ.Λ. .ΕΝΟΛΙΓΕΙΣ ΟΛΑ ΤΑ ΔΙΚΑΙΟΛΟΓΗΤΙΚΑ ΔΙΟΡΙΣΜΟΥ ΟΛΑ ΠΛΗΡΗΣ.ΠΑΘΑΝΕ ΖΗΜΙΑ ΣΤΟ ΔΗΜΟ ΠΟΥ ΤΑ ΕΙΧΑ ΚΙΟΛΑΣ ΟΛΑ ΕΤΟΙΜΑ.ΜΟΥ ΕΙΠΑΝ ΘΑ ΜΙΛΗΣΟΥΝ ΜΕ ΤΟ ΕΣΩΤΕΡΙΚΩΝ ΓΙΑ ΝΑ ΔΟΥΝΕ ΑΝ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΣΗΝΕΧΙΣΟΥΝ ΜΕ ΤΟ ΔΙΟΡΙΣΜΟ ΜΟΥ.ΑΠΟ ΜΕΡΙΑ ΜΟΥ ΟΛΑ ΕΙΝΑΙ ΚΟΜΠΛΕ.ΣΗΜΕΡΑ ΜΙΛΗΣΑ ΜΕ ΤΟ ΔΗΜΟ ΚΑΙ ΜΟΥ ΕΙΠΑΝ ΜΑΛΟΝ ΘΑ ΜΠΟΥΜΕ ΣΤΟ 5/1.ΠΗΡΑ ΣΤΟ ΕΣΩΤΕΡΙΚΩΝ Δ/ΣΗ ΠΡΟΣΛΗΨΕΩΝ Κ. ΓΑΛΑΝΗ ΚΑΙ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΟΤΙ ΘΑ ΜΠΟΥΜΑ ΣΤΟ 5/1.ΑΠΟ ΤΟ2643 Δ/ΣΗ ΚΟΙΝΩΝΙΚΗΣ ΠΟΛΙΤΙΚΗΣ ΜΟΥ ΕΙΠΑΝ ΟΤΙ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΔΙΟΡΙΣΤΟΥΜΕ.ΝΑ ΔΕΙΤΕ ΘΑ ΕΧΟΥΜΕ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΜΕ 5/1 ,ΠΡΟΤΙΝΟ ΝΑ ΚΙΝΗΘΟΥΜΕ ΝΟΜΙΚΑ ΣΕ ΔΙΚΗΓΟΡΟ-ΕΡΓΑΤΟΛΟΓΟΥΣ ΟΛΟΙ ΜΑΖΙ ΣΑΝ ΟΜΑΔΑ.ΘΑ ΜΑΣ ΑΦΗΣΟΥΝ ΣΤΗΝ ΑΠΕΞΩ.ΑΚΟΥΩ ΤΙΣ ΠΡΟΤΑΣΕΙΣ ΚΑΙ ΤΙΣ ΑΠΟΨΕΙΣ ΣΑΣ

arko
Δόκιμος
Δόκιμος
Δημοσιεύσεις: 137
Εγγραφή: Παρ Μαρ 11, 2011 5:10 pm

Δημοσίευσηαπό arko » Τρί Απρ 19, 2011 12:03 am

arko έγραψε:ΠΑΡΟΥΣΙΑΣΤΗΚΑ ΠΕΜΠΤΗ ΠΡΩΙ ΣΤΟ ΔΗΜΟ ΠΟΥ ΠΕΡΑΣΑ,ΕΚΑΝΑ ΤΗΝ ΥΠ.ΔΗΛ. ΚΑΤΕΘΕΣΑ ΠΙΣΤ ΥΓΕΙΑΣ ΑΠΟ ΥΓΕΙΟΝΟΜΙΚΗ ΕΠΙΤΡΟΠΗ,ΠΙΣΤ. ΣΤΡΑΤΟΥ ,ΤΙΤΛ.ΣΠΟΥΔΩΝ.ΠΟΙΝΙΚΑ ΜΗΤΡΩΑ,ΜΗ ΦΥΓΟΠΟΙΝΟΥ,ΜΗ ΔΙΚΑΣΤ.ΣΥΜΠΑΡΑΣΤΣΗΣ,ΥΠ ΔΗΛ ΜΗ ΚΩΛ. Κ.Τ.Λ. .ΕΝΟΛΙΓΕΙΣ ΟΛΑ ΤΑ ΔΙΚΑΙΟΛΟΓΗΤΙΚΑ ΔΙΟΡΙΣΜΟΥ ΟΛΑ ΠΛΗΡΗΣ.ΠΑΘΑΝΕ ΖΗΜΙΑ ΣΤΟ ΔΗΜΟ ΠΟΥ ΤΑ ΕΙΧΑ ΚΙΟΛΑΣ ΟΛΑ ΕΤΟΙΜΑ.ΜΟΥ ΕΙΠΑΝ ΘΑ ΜΙΛΗΣΟΥΝ ΜΕ ΤΟ ΕΣΩΤΕΡΙΚΩΝ ΓΙΑ ΝΑ ΔΟΥΝΕ ΑΝ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΣΗΝΕΧΙΣΟΥΝ ΜΕ ΤΟ ΔΙΟΡΙΣΜΟ ΜΟΥ.ΑΠΟ ΜΕΡΙΑ ΜΟΥ ΟΛΑ ΕΙΝΑΙ ΚΟΜΠΛΕ.ΣΗΜΕΡΑ ΜΙΛΗΣΑ ΜΕ ΤΟ ΔΗΜΟ ΚΑΙ ΜΟΥ ΕΙΠΑΝ ΜΑΛΟΝ ΘΑ ΜΠΟΥΜΕ ΣΤΟ 5/1.ΠΗΡΑ ΣΤΟ ΕΣΩΤΕΡΙΚΩΝ Δ/ΣΗ ΠΡΟΣΛΗΨΕΩΝ Κ. ΓΑΛΑΝΗ ΚΑΙ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΟΤΙ ΘΑ ΜΠΟΥΜΑ ΣΤΟ 5/1.ΑΠΟ ΤΟ2643 Δ/ΣΗ ΚΟΙΝΩΝΙΚΗΣ ΠΟΛΙΤΙΚΗΣ ΜΟΥ ΕΙΠΑΝ ΟΤΙ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΔΙΟΡΙΣΤΟΥΜΕ.ΝΑ ΔΕΙΤΕ ΘΑ ΕΧΟΥΜΕ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΜΕ 5/1 ,ΠΡΟΤΙΝΟ ΝΑ ΚΙΝΗΘΟΥΜΕ ΝΟΜΙΚΑ ΣΕ ΔΙΚΗΓΟΡΟ-ΕΡΓΑΤΟΛΟΓΟΥΣ ΟΛΟΙ ΜΑΖΙ ΣΑΝ ΟΜΑΔΑ.ΘΑ ΜΑΣ ΑΦΗΣΟΥΝ ΣΤΗΝ ΑΠΕΞΩ.ΑΚΟΥΩ ΤΙΣ ΠΡΟΤΑΣΕΙΣ ΚΑΙ ΤΙΣ ΑΠΟΨΕΙΣ ΣΑΣ

anabela
Μαθητευόμενος
Μαθητευόμενος
Δημοσιεύσεις: 14
Εγγραφή: Τετ Μαρ 02, 2011 9:14 am

Δημοσίευσηαπό anabela » Τρί Απρ 19, 2011 8:56 am

καλημέρα και από εμένα και εγώ πήγα στην υπηρεσία όπου τοποθετήθηκα και έκανα την αποδοχή ήταν ενήμεροι και ευγενικοί αλλά μου είπαν ότι πρέπει να περάσει από υπηρεσιακό και μετά θα με ενημερώσουν,εγώ προτείνω μήπως πρέπει όλοι οι διοριστέοι μαζί να απευθυνούμε σε εργατολόγο να μας πει πως να κινηθούμε.


Επιστροφή σε “ΔΙΚΑΙΟΛΟΓΗΤΙΚΑ - ΔΙΟΡΙΣΜΟΙ - ΠΡΟΣΛΗΨΕΙΣ - ΔΙΑΓΩΝΙΣΜΟΙ ΑΣΕΠ”

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 1 επισκέπτης