ΑΝΑΖΗΤΗΣΗ ΦΕΚ ΔΙΟΡΙΣΜΟΥ ΣΥΓΚΕΚΡΙΜΕΝΟΥ ΑΤΟΜΟΥ ?

Δικαιολογητικά, διορισμοί, προσλήψεις, διαγωνισμοί ΑΣΕΠ.
chris_I2
Μόνιμος
Μόνιμος
Δημοσιεύσεις: 692
Εγγραφή: Τρί Ιουν 23, 2009 11:37 am

ΑΝΑΖΗΤΗΣΗ ΦΕΚ ΔΙΟΡΙΣΜΟΥ ΣΥΓΚΕΚΡΙΜΕΝΟΥ ΑΤΟΜΟΥ ?

Δημοσίευσηαπό chris_I2 » Κυρ Φεβ 21, 2010 8:28 pm

ΠΑΡΑΚΑΛΩ ΠΟΛΥ, ΖΗΤΑΩ ΝΑ ΜΟΥ ΠΕΙ ΟΠΟΙΟΣ ΞΕΡΕΙ, ΠΩΣ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΑΝΑΖΗΤΗΣΩ ΦΕΚ ΔΙΟΡΙΣΜΟΥ ΣΥΓΚΕΚΡΙΜΕΝΟΥ ΑΤΟΜΟΥ ΑΠΟ ΤΟ ΕΘΝΙΚΟ ΤΥΠΟΓΡΑΦΕΙΟ, ΩΣΤΕ ΝΑ ΞΕΡΩ ΕΑΝ ΑΥΤΟ ΤΟ ΑΤΟΜΟ ΕΧΕΙ ΔΙΟΡΙΣΤΕΙ ΣΕ ΠΑΛΑΙΟΤΕΡΟΥΣ ΔΙΑΓΩΝΙΣΜΟΥΣ ΑΣΕΠ & Ο.Τ.Α.
ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΘΕΡΜΑ.

mama mia
Μαθητευόμενος
Μαθητευόμενος
Δημοσιεύσεις: 67
Εγγραφή: Παρ Ιαν 15, 2010 10:19 pm

Re: ΑΝΑΖΗΤΗΣΗ ΦΕΚ ΔΙΟΡΙΣΜΟΥ ΣΥΓΚΕΚΡΙΜΕΝΟΥ ΑΤΟΜΟΥ ?

Δημοσίευσηαπό mama mia » Κυρ Φεβ 21, 2010 9:37 pm

chris_I2 έγραψε:ΠΑΡΑΚΑΛΩ ΠΟΛΥ, ΖΗΤΑΩ ΝΑ ΜΟΥ ΠΕΙ ΟΠΟΙΟΣ ΞΕΡΕΙ, ΠΩΣ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΑΝΑΖΗΤΗΣΩ ΦΕΚ ΔΙΟΡΙΣΜΟΥ ΣΥΓΚΕΚΡΙΜΕΝΟΥ ΑΤΟΜΟΥ ΑΠΟ ΤΟ ΕΘΝΙΚΟ ΤΥΠΟΓΡΑΦΕΙΟ, ΩΣΤΕ ΝΑ ΞΕΡΩ ΕΑΝ ΑΥΤΟ ΤΟ ΑΤΟΜΟ ΕΧΕΙ ΔΙΟΡΙΣΤΕΙ ΣΕ ΠΑΛΑΙΟΤΕΡΟΥΣ ΔΙΑΓΩΝΙΣΜΟΥΣ ΑΣΕΠ & Ο.Τ.Α.
ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΘΕΡΜΑ.

Θα μπεις στο et.gr ΕΘΝΙΚΟ ΤΥΠΟΓΡΑΦΕΙΟ και στην συνεχεια στην ΑΝΑΖΗΤΗΣΗ ΦΕΚ θα σου βγάλει ένα παράθυρο θα επιλέξεις ETOΣ και στην κατηγορια ΤΕΥΧΟΣ θα μαρκάρεις το Γ τελος στις ΛΕΞΕΙΣ ΚΛΕΙΔΙΑ θα πληκτρολογίσεις το όνομα που θέλεις και τέλος δίνεις ΑΝΑΖΗΤΗΣΗ δεν χρειάζεται΄να συμπληρώσεις τίποτα αλλό...THATS ALL......

25210
Μόνιμος
Μόνιμος
Δημοσιεύσεις: 308
Εγγραφή: Δευ Νοέμ 20, 2006 9:13 am

Re: ΑΝΑΖΗΤΗΣΗ ΦΕΚ ΔΙΟΡΙΣΜΟΥ ΣΥΓΚΕΚΡΙΜΕΝΟΥ ΑΤΟΜΟΥ ?

Δημοσίευσηαπό 25210 » Κυρ Φεβ 21, 2010 9:47 pm

Αν επιτρέπεται. γιατί θέλεις να μάθεις εαν αυτό το άτομο έχει διοριστεί.
Εσένα αυτό που θα σε οφελήσει? Θα του κάνεις ένσταση? Ή μήπως θέλεις να δεις αν είναι διπλοθεσίτης. Ρωτάω για να μάθω αν πρέπει να κάνω κι εγώ αυτή τη διαδικασία...

[quote="chris_I2"]ΠΑΡΑΚΑΛΩ ΠΟΛΥ, ΖΗΤΑΩ ΝΑ ΜΟΥ ΠΕΙ ΟΠΟΙΟΣ ΞΕΡΕΙ, ΠΩΣ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΑΝΑΖΗΤΗΣΩ ΦΕΚ ΔΙΟΡΙΣΜΟΥ ΣΥΓΚΕΚΡΙΜΕΝΟΥ ΑΤΟΜΟΥ ΑΠΟ ΤΟ ΕΘΝΙΚΟ ΤΥΠΟΓΡΑΦΕΙΟ, ΩΣΤΕ ΝΑ ΞΕΡΩ ΕΑΝ ΑΥΤΟ ΤΟ ΑΤΟΜΟ ΕΧΕΙ ΔΙΟΡΙΣΤΕΙ ΣΕ ΠΑΛΑΙΟΤΕΡΟΥΣ ΔΙΑΓΩΝΙΣΜΟΥΣ ΑΣΕΠ & Ο.Τ.Α.
ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΘΕΡΜΑ.[/quote]

chris_I2
Μόνιμος
Μόνιμος
Δημοσιεύσεις: 692
Εγγραφή: Τρί Ιουν 23, 2009 11:37 am

Re: ΑΝΑΖΗΤΗΣΗ ΦΕΚ ΔΙΟΡΙΣΜΟΥ ΣΥΓΚΕΚΡΙΜΕΝΟΥ ΑΤΟΜΟΥ ?

Δημοσίευσηαπό chris_I2 » Δευ Φεβ 22, 2010 10:55 am

mama mia έγραψε:
chris_I2 έγραψε:ΠΑΡΑΚΑΛΩ ΠΟΛΥ, ΖΗΤΑΩ ΝΑ ΜΟΥ ΠΕΙ ΟΠΟΙΟΣ ΞΕΡΕΙ, ΠΩΣ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΑΝΑΖΗΤΗΣΩ ΦΕΚ ΔΙΟΡΙΣΜΟΥ ΣΥΓΚΕΚΡΙΜΕΝΟΥ ΑΤΟΜΟΥ ΑΠΟ ΤΟ ΕΘΝΙΚΟ ΤΥΠΟΓΡΑΦΕΙΟ, ΩΣΤΕ ΝΑ ΞΕΡΩ ΕΑΝ ΑΥΤΟ ΤΟ ΑΤΟΜΟ ΕΧΕΙ ΔΙΟΡΙΣΤΕΙ ΣΕ ΠΑΛΑΙΟΤΕΡΟΥΣ ΔΙΑΓΩΝΙΣΜΟΥΣ ΑΣΕΠ & Ο.Τ.Α.
ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΘΕΡΜΑ.

Θα μπεις στο et.gr ΕΘΝΙΚΟ ΤΥΠΟΓΡΑΦΕΙΟ και στην συνεχεια στην ΑΝΑΖΗΤΗΣΗ ΦΕΚ θα σου βγάλει ένα παράθυρο θα επιλέξεις ETOΣ και στην κατηγορια ΤΕΥΧΟΣ θα μαρκάρεις το Γ τελος στις ΛΕΞΕΙΣ ΚΛΕΙΔΙΑ θα πληκτρολογίσεις το όνομα που θέλεις και τέλος δίνεις ΑΝΑΖΗΤΗΣΗ δεν χρειάζεται΄να συμπληρώσεις τίποτα αλλό...THATS ALL......


Σ' ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ.

chris_I2
Μόνιμος
Μόνιμος
Δημοσιεύσεις: 692
Εγγραφή: Τρί Ιουν 23, 2009 11:37 am

Re: ΑΝΑΖΗΤΗΣΗ ΦΕΚ ΔΙΟΡΙΣΜΟΥ ΣΥΓΚΕΚΡΙΜΕΝΟΥ ΑΤΟΜΟΥ ?

Δημοσίευσηαπό chris_I2 » Δευ Φεβ 22, 2010 10:56 am

25210 έγραψε:Αν επιτρέπεται. γιατί θέλεις να μάθεις εαν αυτό το άτομο έχει διοριστεί.
Εσένα αυτό που θα σε οφελήσει? Θα του κάνεις ένσταση? Ή μήπως θέλεις να δεις αν είναι διπλοθεσίτης. Ρωτάω για να μάθω αν πρέπει να κάνω κι εγώ αυτή τη διαδικασία...

chris_I2 έγραψε:ΠΑΡΑΚΑΛΩ ΠΟΛΥ, ΖΗΤΑΩ ΝΑ ΜΟΥ ΠΕΙ ΟΠΟΙΟΣ ΞΕΡΕΙ, ΠΩΣ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΑΝΑΖΗΤΗΣΩ ΦΕΚ ΔΙΟΡΙΣΜΟΥ ΣΥΓΚΕΚΡΙΜΕΝΟΥ ΑΤΟΜΟΥ ΑΠΟ ΤΟ ΕΘΝΙΚΟ ΤΥΠΟΓΡΑΦΕΙΟ, ΩΣΤΕ ΝΑ ΞΕΡΩ ΕΑΝ ΑΥΤΟ ΤΟ ΑΤΟΜΟ ΕΧΕΙ ΔΙΟΡΙΣΤΕΙ ΣΕ ΠΑΛΑΙΟΤΕΡΟΥΣ ΔΙΑΓΩΝΙΣΜΟΥΣ ΑΣΕΠ & Ο.Τ.Α.
ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΘΕΡΜΑ.


ΘΕΛΩ ΑΠΛΩΣ ΝΑ ΔΩ ΕΑΝ ΗΔΗ ΕΧΕΙ ΔΙΟΡΙΣΤΕΙ ΑΛΛΟΥ ΩΣΤΕ ΝΑ ΕΥΕΛΠΙΣΤΩ ΕΓΩ ΣΕ ΠΙΘΑΝΟ ΔΙΟΡΙΣΜΟ ΜΙΑΣ ΚΑΙ ΕΙΜΑΙ 2,3,4 ΣΤΗ ΣΕΙΡΑ ΚΑΤΑΤΑΞΗΣ ΚΛΠ.

eurutania
Μαθητευόμενος
Μαθητευόμενος
Δημοσιεύσεις: 20
Εγγραφή: Τρί Φεβ 16, 2010 3:36 pm

Δημοσίευσηαπό eurutania » Δευ Φεβ 22, 2010 11:05 am

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΑΙ ΑΠΟ ΜΕΝΑ...ΜΕ ΕΝΔΙΑΦΕΡΕΙ ΚΑΙ ΜΕΝΑ ΤΟ ΙΔΙΟ ΘΕΜΑ. ΘΕΛΩ ΝΑ ΔΩ ΑΝ ΚΑΠΟΙΟΣ ΠΟΥ ΕΧΩ ΚΑΤΑ ΝΟΥ ΔΕΝ ΔΗΛΩΣΕ ΤΟΝ ΚΩΔΙΚΟ 099 ΓΙΑ ΘΕΣΗ ΣΤΟ ΔΗΜΟΣΙΟ ΜΕΣΩ ΑΣΕΠ. ΞΕΡΩ ΟΤΙ ΕΧΕΙ ΗΔΗ ΠΑΕΙ ΣΤΟ ΔΙΟΡΙΣΜΟ ΤΟΥ ΠΡΙΝ ΠΕΡΙΠΟΥ 1 ΧΡΟΝΟ, ΑΛΛΑ ΣΤΟ ΜΕΤΑΞΥ ΕΧΕΙ ΚΑΝΕΙ ΚΑΙ ΑΛΛΟΥ ΤΑ ΧΑΡΤΙΑ ΤΟΥ ΓΙΑ ΔΙΟΡΙΣΜΟ. ΜΕ ΤΟ ΤΕΥΧΟΣ Γ ΒΡΙΣΚΩ ΟΤΙ ΔΙΟΡΙΖΕΤΕ ΑΛΛΑ ΠΩΣ ΘΑ ΜΑΘΩ ΠΟΤΕ ΑΝΕΛΑΒΕ ΤΑ ΚΑΘΗΚΟΝΤΑ ΤΟΥ; ΓΙΑΤΙ ΔΙΟΡΙΣΤΕΟΣ ΕΙΝΑΙ ΚΑΠΟΙΟΣ ΑΠΟ ΤΗ ΣΤΙΓΜΗ ΠΟΥ ΟΡΚΙΖΕΤΕ. ΟΠΟΤΕ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΟ ΜΕ ΕΝΔΙΑΦΕΡΕΙ Η ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΟΡΚΟΜΟΣΙΑΣ. ΓΝΩΡΙΖΕΙ ΚΑΠΟΙΟΣ ΠΩΣ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΤΟ ΒΡΩ ΑΥΤΟ;

25210
Μόνιμος
Μόνιμος
Δημοσιεύσεις: 308
Εγγραφή: Δευ Νοέμ 20, 2006 9:13 am

Re: ΑΝΑΖΗΤΗΣΗ ΦΕΚ ΔΙΟΡΙΣΜΟΥ ΣΥΓΚΕΚΡΙΜΕΝΟΥ ΑΤΟΜΟΥ ?

Δημοσίευσηαπό 25210 » Δευ Φεβ 22, 2010 3:22 pm

Τότε κι εμένα μ΄ενδιαφέρει να το γνωρίζω αυτό. Όπως επίσης να μάθω πότε ανέλαβε τα καθήκοντά του. Γιατί διοριστέος είναι κάποιος από τη στιγμή που ορκίζεται. Διαφορετικά η θέση είναι ακόμη διαθέσιμη. Πώς μπορούμε να το βρούμε αυτό?


[quote="chris_I2"][quote="25210"]Αν επιτρέπεται. γιατί θέλεις να μάθεις εαν αυτό το άτομο έχει διοριστεί.
Εσένα αυτό που θα σε οφελήσει? Θα του κάνεις ένσταση? Ή μήπως θέλεις να δεις αν είναι διπλοθεσίτης. Ρωτάω για να μάθω αν πρέπει να κάνω κι εγώ αυτή τη διαδικασία...

[quote="chris_I2"]ΠΑΡΑΚΑΛΩ ΠΟΛΥ, ΖΗΤΑΩ ΝΑ ΜΟΥ ΠΕΙ ΟΠΟΙΟΣ ΞΕΡΕΙ, ΠΩΣ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΑΝΑΖΗΤΗΣΩ ΦΕΚ ΔΙΟΡΙΣΜΟΥ ΣΥΓΚΕΚΡΙΜΕΝΟΥ ΑΤΟΜΟΥ ΑΠΟ ΤΟ ΕΘΝΙΚΟ ΤΥΠΟΓΡΑΦΕΙΟ, ΩΣΤΕ ΝΑ ΞΕΡΩ ΕΑΝ ΑΥΤΟ ΤΟ ΑΤΟΜΟ ΕΧΕΙ ΔΙΟΡΙΣΤΕΙ ΣΕ ΠΑΛΑΙΟΤΕΡΟΥΣ ΔΙΑΓΩΝΙΣΜΟΥΣ ΑΣΕΠ & Ο.Τ.Α.
ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΘΕΡΜΑ.[/quote][/quote]

ΘΕΛΩ ΑΠΛΩΣ ΝΑ ΔΩ ΕΑΝ ΗΔΗ ΕΧΕΙ ΔΙΟΡΙΣΤΕΙ ΑΛΛΟΥ ΩΣΤΕ ΝΑ ΕΥΕΛΠΙΣΤΩ ΕΓΩ ΣΕ ΠΙΘΑΝΟ ΔΙΟΡΙΣΜΟ ΜΙΑΣ ΚΑΙ ΕΙΜΑΙ 2,3,4 ΣΤΗ ΣΕΙΡΑ ΚΑΤΑΤΑΞΗΣ ΚΛΠ.[/quote]

chris_I2
Μόνιμος
Μόνιμος
Δημοσιεύσεις: 692
Εγγραφή: Τρί Ιουν 23, 2009 11:37 am

Re: ΑΝΑΖΗΤΗΣΗ ΦΕΚ ΔΙΟΡΙΣΜΟΥ ΣΥΓΚΕΚΡΙΜΕΝΟΥ ΑΤΟΜΟΥ ?

Δημοσίευσηαπό chris_I2 » Δευ Φεβ 22, 2010 3:28 pm

25210 έγραψε:Τότε κι εμένα μ΄ενδιαφέρει να το γνωρίζω αυτό. Όπως επίσης να μάθω πότε ανέλαβε τα καθήκοντά του. Γιατί διοριστέος είναι κάποιος από τη στιγμή που ορκίζεται. Διαφορετικά η θέση είναι ακόμη διαθέσιμη. Πώς μπορούμε να το βρούμε αυτό?


chris_I2 έγραψε:
25210 έγραψε:Αν επιτρέπεται. γιατί θέλεις να μάθεις εαν αυτό το άτομο έχει διοριστεί.
Εσένα αυτό που θα σε οφελήσει? Θα του κάνεις ένσταση? Ή μήπως θέλεις να δεις αν είναι διπλοθεσίτης. Ρωτάω για να μάθω αν πρέπει να κάνω κι εγώ αυτή τη διαδικασία...

chris_I2 έγραψε:ΠΑΡΑΚΑΛΩ ΠΟΛΥ, ΖΗΤΑΩ ΝΑ ΜΟΥ ΠΕΙ ΟΠΟΙΟΣ ΞΕΡΕΙ, ΠΩΣ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΑΝΑΖΗΤΗΣΩ ΦΕΚ ΔΙΟΡΙΣΜΟΥ ΣΥΓΚΕΚΡΙΜΕΝΟΥ ΑΤΟΜΟΥ ΑΠΟ ΤΟ ΕΘΝΙΚΟ ΤΥΠΟΓΡΑΦΕΙΟ, ΩΣΤΕ ΝΑ ΞΕΡΩ ΕΑΝ ΑΥΤΟ ΤΟ ΑΤΟΜΟ ΕΧΕΙ ΔΙΟΡΙΣΤΕΙ ΣΕ ΠΑΛΑΙΟΤΕΡΟΥΣ ΔΙΑΓΩΝΙΣΜΟΥΣ ΑΣΕΠ & Ο.Τ.Α.
ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΘΕΡΜΑ.


ΘΕΛΩ ΑΠΛΩΣ ΝΑ ΔΩ ΕΑΝ ΗΔΗ ΕΧΕΙ ΔΙΟΡΙΣΤΕΙ ΑΛΛΟΥ ΩΣΤΕ ΝΑ ΕΥΕΛΠΙΣΤΩ ΕΓΩ ΣΕ ΠΙΘΑΝΟ ΔΙΟΡΙΣΜΟ ΜΙΑΣ ΚΑΙ ΕΙΜΑΙ 2,3,4 ΣΤΗ ΣΕΙΡΑ ΚΑΤΑΤΑΞΗΣ ΚΛΠ.


ΦΑΝΤΑΖΟΜΑΙ ΜΟΝΟ ΜΕ ΤΗΛΕΦΩΝΟ ΣΤΟ ΦΟΡΕΑ ΠΟΥ ΕΧΕΙ ΔΙΟΡΙΣΤΕΙ ΤΟ ΣΥΓΚΕΚΡΙΜΕΝΟ ΑΤΟΜΟ ΓΙΑ ΝΑ ΔΕΙΣ ΤΕΛΙΚΑ ΕΑΝ ΕΧΕΙ ΑΠΟΔΕΧΤΕΙ ΤΟ ΔΙΟΡΙΣΜΟ ΤΟΥ Ή ΟΧΙ.

LOLA
Μαθητευόμενος
Μαθητευόμενος
Δημοσιεύσεις: 87
Εγγραφή: Τρί Οκτ 27, 2009 7:58 pm

Δημοσίευσηαπό LOLA » Δευ Φεβ 22, 2010 4:09 pm

ΝΑΙ ΣΩΣΤΑ ΣΤΟ ΦΟΡΕΑ...ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΕΙΣΑΙ ΚΑΙ ΣΙΓΟΥΡΟΣ ΟΤΙ ΘΑ ΣΟΥ ΑΠΑΝΤΗΣΟΥΝ Ή ΑΝ ΣΟΥ ΑΠΑΝΤΗΣΟΥΝ ΟΤΙ ΘΑ ΣΟΥ ΠΟΥΝ ΚΑΙ ΤΗΝ ΑΛΗΘΕΙΑ... ΟΙ ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΕΣ ΠΡΕΠΕΙ ΛΟΓΙΚΑ ΚΑΠΟΥ ΝΑ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΣΤΟ ΙΝΤΕΡΝΕΤ...ΑΛΛΑ ΠΟΥ; ΕΓΩ ΓΙΑ ΤΟΝ "ΔΙΚΟ ΜΟΥ" ΚΑΤΙ ΒΡΗΚΑ ΠΟΥ ΜΟΥ ΚΑΝΕΙ ΓΙΑ ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΟΡΚΟΜΟΣΙΑΣ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΣΙΓΟΥΡΟ... ΚΑΙ ΚΑΤΙ ΤΕΛΕΥΤΑΙΟ...ΠΕΣ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΔΙΠΛΟΘΕΣΙΤΗΣ...ΤΙ ΚΑΝΟΥΜΕ ΕΠΕΙΤΑ; ΣΤΟ ΑΣΕΠ ΑΠΕΥΘΥΝΟΜΑΣΤΕ... Ή ΣΤΟ ΦΟΡΕΑ; ΞΕΧΑΣΑ ΝΑ ΣΑΣ ΑΝΑΦΕΡΩ ΟΤΙ ΑΥΤΟΣ ΠΟΥ ΑΝΑΦΕΡΟΜΑΙ ΕΙΝΑΙ ΗΔΗ ΣΤΑ ΟΡΙΣΤΙΚΑ...ΤΙ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΚΑΝΩ; ΣΤΑ ΠΡΟΣΩΡΙΝΑ ΔΕΝ ΑΣΧΟΛΗΘΗΚΑ.....ΣΤΑ ΟΡΙΣΤΙΚΑ ΟΜΩΣ ΠΟΥ ΜΟΥ ΚΟΨΑΝΕ ΜΟΡΙΑ ΚΑΙ ΜΕΝΩ ΣΤΗΝ ΑΠ'ΕΞΩ...ΚΑΙΓΟΜΑΙ ΝΑ ΜΑΘΩ ΓΙΑ ΤΟ ΠΑΡΕΛΘΟΝ ΤΟΥ... :roll:

Δέσποινα Μήλα
Μόνιμος
Μόνιμος
Δημοσιεύσεις: 463
Εγγραφή: Δευ Νοέμ 12, 2007 2:36 pm

Re: ΑΝΑΖΗΤΗΣΗ ΦΕΚ ΔΙΟΡΙΣΜΟΥ ΣΥΓΚΕΚΡΙΜΕΝΟΥ ΑΤΟΜΟΥ ?

Δημοσίευσηαπό Δέσποινα Μήλα » Τρί Φεβ 23, 2010 1:09 pm

chris_I2 έγραψε:ΠΑΡΑΚΑΛΩ ΠΟΛΥ, ΖΗΤΑΩ ΝΑ ΜΟΥ ΠΕΙ ΟΠΟΙΟΣ ΞΕΡΕΙ, ΠΩΣ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΑΝΑΖΗΤΗΣΩ ΦΕΚ ΔΙΟΡΙΣΜΟΥ ΣΥΓΚΕΚΡΙΜΕΝΟΥ ΑΤΟΜΟΥ ΑΠΟ ΤΟ ΕΘΝΙΚΟ ΤΥΠΟΓΡΑΦΕΙΟ, ΩΣΤΕ ΝΑ ΞΕΡΩ ΕΑΝ ΑΥΤΟ ΤΟ ΑΤΟΜΟ ΕΧΕΙ ΔΙΟΡΙΣΤΕΙ ΣΕ ΠΑΛΑΙΟΤΕΡΟΥΣ ΔΙΑΓΩΝΙΣΜΟΥΣ ΑΣΕΠ & Ο.Τ.Α.
ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΘΕΡΜΑ.


Θα βρεις αριθμό ταυτότητας σε κάποιο διαγωνισμό που τον έχεις δει και θα το βάζεις στην αναζήτηση του ΑΣΕΠ σε κάθε χρονιά από το 2010 και πριν. Αν έχει διοριστεί και αλλού θα το δεις. Καλή επιτυχία.


Επιστροφή σε “ΔΙΚΑΙΟΛΟΓΗΤΙΚΑ - ΔΙΟΡΙΣΜΟΙ - ΠΡΟΣΛΗΨΕΙΣ - ΔΙΑΓΩΝΙΣΜΟΙ ΑΣΕΠ”

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 20 επισκέπτες