stage και εκλογές

Κοινωφελής εργασία, Ωρομίσθιοι, Μερική Απασχόληση, Εργασιακή εμπειρία.
XAI
Προϊστάμενος
Προϊστάμενος
Δημοσιεύσεις: 843
Εγγραφή: Σάβ Φεβ 02, 2008 6:50 pm

Δημοσίευσηαπό XAI » Παρ Οκτ 02, 2009 7:30 pm

ΝΑ ΘΥΜΑΣΤΑΙ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΓΡΑΦΩ ΑΠΟΨΕ,,,,,,,ΑΝ ΔΕΝ ΕΡΘΕΙ ΤΟ ΠΑΣΟΚ ΣΤΗΝ ΕΞΟΥΣΙΑ ΘΑ ΓΙΝΟΥΝ ΠΟΛΛΑ ΕΓΚΕΦΑΛΙΚΑ,,,ΑΝ ΔΕΝ ΕΡΘΕΙ ΘΑ ΚΛΑΙΝΕ ΓΙΑ ΠΟΛΛΕΣ ΜΕΡΕΣ ΑΤΟΜΑ ΠΟΛΛΑ ΣΤΗΝ ΕΛΛΑΔΑ,,,ΚΑΙ ΔΕΝ ΜΙΛΑΩ ΓΙΑ ΕΔΩ ΜΕΣΑ(ΦΟΡΟΥΜ),,ΕΔΩ ΚΑΙ ΔΥΟ ΜΕΡΕΣ ΜΙΛΑΩ ΜΕ ΨΗΦΟΦΟΡΟΥΣ ΤΟΥ ΠΑΣΟΚ,,,,,Ο ΕΝΑΣ ΕΤΟΙΜΑΖΕΤΑΙ ΓΙΑ ΔΙΕΥΘΥΝΤΗΣ,Ο ΑΛΛΟΣ ΓΙΑ ΔΙΟΙΗΚΗΤΗΣ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟΥ,,Ο ΑΛΛΟΣ ΔΙΕΥΘΥΝΤΗΣ ΣΕ ΑΕ ΣΕ ΟΣΕ ΣΕ ΤΕΟ ,ΣΕ ΧΙΛΙΑ ΔΥΟ ΠΡΑΓΜΑΤΑ,,, ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΓΡΑΦΩ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΠΡΟΠΑΓΑΝΔΑ ,ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΕΠΗΡΕΑΣΜΟΣ ΨΗΦΩΝ ΠΡΟΣ ΤΗΝ ΝΔ Η ΤΟ ΚΚΕ Η ΤΟ ΛΑΟΣ ΚΑΙ ΟΥΤΩ ,,,,,,,,, ΕΙΝΑΙ ΑΛΗΘΕΙΕΣ ΠΟΥ ΘΑ ΒΙΩΣΟΥΜΕ ΟΛΟΙ ΜΑΣ,,,,ΞΕΡΩ ΟΤΙ ΘΑ ΒΓΟΥΝ ΚΑΙ ΘΑ ΠΟΥΝ ΟΤΙ Ο ΧΑΙ ΕΤΣΙ Ο ΧΑΙ ΑΛΛΙΩΣ,,,,ΤΟΥΣ ΚΑΚΟΠΡΟΕΡΑΙΤΟΥΣ ΚΑΙ ΤΑ ΚΟΜΜΑΤΟΣΚΥΛΑ ΤΟΥΣ ΕΧΩ ΓΡΑΜΕΝΟΥΣ ΤΟ ΤΙ ΘΑ ΜΕ ΓΡΑΨΟΥΝ,,,,,ΘΑ ΜΟΥ ΠΕΙΤΕ ΓΙΑΤΙ ΤΑ ΓΡΑΦΩ,,,ΓΙΑΤΙ ΕΙΝΑΙ ΞΕΦΤΙΛΑ ΝΑ ΕΧΟΥΝ ΜΟΙΡΑΣΕΙ ΘΕΣΕΙΣ ΑΠΟ ΤΩΡΑ ΓΙΑΤΙ ΕΙΝΑΙ ΞΕΦΤΙΛΑ ΓΙΑ ΜΑΣ ΤΟΥΣ ΙΔΙΟΥΣ ΠΟΥ ΕΙΜΑΣΤΕ ΑΓΝΟΙ ΚΑΙ ΠΑΜΕ ΜΕ ΤΗΝ ΚΑΡΔΙΑ ΜΑΣ ΚΑΙ ΤΗΝ ΑΓΝΟΤΗΤΑ ΠΟΥ ΕΧΟΥΜΕ,,,ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΤΑ ΕΚΑΝΕ Η ΝΔ ΝΩΡΙΤΕΡΑ ΟΤΑΝ ΑΝΕΛΑΒΕ ΤΟ 2004 ,,ΕΓΩ ΔΕΝ ΤΟ ΞΕΡΩ ΑΥΤΟ,,,,ΑΛΛΑ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΒΙΩΝΩ ΚΑΙ ΑΚΟΥΩ ΜΕ ΤΑ ΙΔΙΑ ΤΑ ΑΥΤΙΑ ΜΟΥ ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ ,,,ΕΙΛΙΚΡΙΝΑ ΝΤΡΕΠΟΜΑΙ ΚΑΙ ΚΑΛΑ ΚΑΝΩ ΚΑΙ ΣΙΧΑΙΝΟΜΑΙ ΟΡΙΣΜΕΝΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ,,,ΣΑΣ ΤΑ ΕΓΡΑΨΑ ΓΙΑ ΝΑ ΤΑ ΠΕΡΙΜΕΝΕΤΕ,ΚΑΙ ΝΑ ΤΑ ΔΕΙΤΕ ΜΠΡΟΣΤΑ ΣΑΣ,,,ΑΡΑ ΟΛΟΙ ΕΜΕΙΣ ΠΟΥ ΕΙΜΑΣΤΕ ΑΓΝΟΙ ΜΕ ΟΛΗ ΤΗΝ ΣΗΜΑΣΙΑ ΤΗΣ ΛΕΞΕΩΣ,,,ΜΗΠΩΣ ΣΤΟ ΤΕΛΟΣ ΕΙΜΑΣΤΕ ΤΑ ΚΟΡΟΙΔΑ?

Ishtar
Δόκιμος
Δόκιμος
Δημοσιεύσεις: 170
Εγγραφή: Σάβ Νοέμ 03, 2007 10:56 am

Δημοσίευσηαπό Ishtar » Παρ Οκτ 02, 2009 7:36 pm

XAI έγραψε:ΝΑ ΘΥΜΑΣΤΑΙ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΓΡΑΦΩ ΑΠΟΨΕ,,,,,,,ΑΝ ΔΕΝ ΕΡΘΕΙ ΤΟ ΠΑΣΟΚ ΣΤΗΝ ΕΞΟΥΣΙΑ ΘΑ ΓΙΝΟΥΝ ΠΟΛΛΑ ΕΓΚΕΦΑΛΙΚΑ,,,ΑΝ ΔΕΝ ΕΡΘΕΙ ΘΑ ΚΛΑΙΝΕ ΓΙΑ ΠΟΛΛΕΣ ΜΕΡΕΣ ΑΤΟΜΑ ΠΟΛΛΑ ΣΤΗΝ ΕΛΛΑΔΑ,,,ΚΑΙ ΔΕΝ ΜΙΛΑΩ ΓΙΑ ΕΔΩ ΜΕΣΑ(ΦΟΡΟΥΜ),,ΕΔΩ ΚΑΙ ΔΥΟ ΜΕΡΕΣ ΜΙΛΑΩ ΜΕ ΨΗΦΟΦΟΡΟΥΣ ΤΟΥ ΠΑΣΟΚ,,,,,Ο ΕΝΑΣ ΕΤΟΙΜΑΖΕΤΑΙ ΓΙΑ ΔΙΕΥΘΥΝΤΗΣ,Ο ΑΛΛΟΣ ΓΙΑ ΔΙΟΙΗΚΗΤΗΣ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟΥ,,Ο ΑΛΛΟΣ ΔΙΕΥΘΥΝΤΗΣ ΣΕ ΑΕ ΣΕ ΟΣΕ ΣΕ ΤΕΟ ,ΣΕ ΧΙΛΙΑ ΔΥΟ ΠΡΑΓΜΑΤΑ,,, ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΓΡΑΦΩ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΠΡΟΠΑΓΑΝΔΑ ,ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΕΠΗΡΕΑΣΜΟΣ ΨΗΦΩΝ ΠΡΟΣ ΤΗΝ ΝΔ Η ΤΟ ΚΚΕ Η ΤΟ ΛΑΟΣ ΚΑΙ ΟΥΤΩ ,,,,,,,,, ΕΙΝΑΙ ΑΛΗΘΕΙΕΣ ΠΟΥ ΘΑ ΒΙΩΣΟΥΜΕ ΟΛΟΙ ΜΑΣ,,,,ΞΕΡΩ ΟΤΙ ΘΑ ΒΓΟΥΝ ΚΑΙ ΘΑ ΠΟΥΝ ΟΤΙ Ο ΧΑΙ ΕΤΣΙ Ο ΧΑΙ ΑΛΛΙΩΣ,,,,ΤΟΥΣ ΚΑΚΟΠΡΟΕΡΑΙΤΟΥΣ ΚΑΙ ΤΑ ΚΟΜΜΑΤΟΣΚΥΛΑ ΤΟΥΣ ΕΧΩ ΓΡΑΜΕΝΟΥΣ ΤΟ ΤΙ ΘΑ ΜΕ ΓΡΑΨΟΥΝ,,,,,ΘΑ ΜΟΥ ΠΕΙΤΕ ΓΙΑΤΙ ΤΑ ΓΡΑΦΩ,,,ΓΙΑΤΙ ΕΙΝΑΙ ΞΕΦΤΙΛΑ ΝΑ ΕΧΟΥΝ ΜΟΙΡΑΣΕΙ ΘΕΣΕΙΣ ΑΠΟ ΤΩΡΑ ΓΙΑΤΙ ΕΙΝΑΙ ΞΕΦΤΙΛΑ ΓΙΑ ΜΑΣ ΤΟΥΣ ΙΔΙΟΥΣ ΠΟΥ ΕΙΜΑΣΤΕ ΑΓΝΟΙ ΚΑΙ ΠΑΜΕ ΜΕ ΤΗΝ ΚΑΡΔΙΑ ΜΑΣ ΚΑΙ ΤΗΝ ΑΓΝΟΤΗΤΑ ΠΟΥ ΕΧΟΥΜΕ,,,ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΤΑ ΕΚΑΝΕ Η ΝΔ ΝΩΡΙΤΕΡΑ ΟΤΑΝ ΑΝΕΛΑΒΕ ΤΟ 2004 ,,ΕΓΩ ΔΕΝ ΤΟ ΞΕΡΩ ΑΥΤΟ,,,,ΑΛΛΑ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΒΙΩΝΩ ΚΑΙ ΑΚΟΥΩ ΜΕ ΤΑ ΙΔΙΑ ΤΑ ΑΥΤΙΑ ΜΟΥ ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ ,,,ΕΙΛΙΚΡΙΝΑ ΝΤΡΕΠΟΜΑΙ ΚΑΙ ΚΑΛΑ ΚΑΝΩ ΚΑΙ ΣΙΧΑΙΝΟΜΑΙ ΟΡΙΣΜΕΝΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ,,,ΣΑΣ ΤΑ ΕΓΡΑΨΑ ΓΙΑ ΝΑ ΤΑ ΠΕΡΙΜΕΝΕΤΕ,ΚΑΙ ΝΑ ΤΑ ΔΕΙΤΕ ΜΠΡΟΣΤΑ ΣΑΣ,,,ΑΡΑ ΟΛΟΙ ΕΜΕΙΣ ΠΟΥ ΕΙΜΑΣΤΕ ΑΓΝΟΙ ΜΕ ΟΛΗ ΤΗΝ ΣΗΜΑΣΙΑ ΤΗΣ ΛΕΞΕΩΣ,,,ΜΗΠΩΣ ΣΤΟ ΤΕΛΟΣ ΕΙΜΑΣΤΕ ΤΑ ΚΟΡΟΙΔΑ?


ΧΑΙ σε σέβομαι και σε εκτιμώ γιατί έχεις βοηθήσει πολύ κόσμο εδώ μέσα. Επέτρεψέ μου όμως να παρατηρήσω ότι δυσκολεύομαι να πιστέψω ότι δεν γνώριζες αυτά που γίνονταν επί ΝΔ, αλλωστε τα γραφόμενά σου στο φορουμ δείχνουν άνθρωπο πολύ μέσα στα άδυτα του δημοσίου, και αυτό δεν το λέω καθόλου κακοπροαίρετα :wink:

Για μένα η δίψα για εξουσία και η λαφυραγώγηση του κράτους με κάθε τρόπο, είτε από Πράσινους είτε από Βένετους, είναι το ίδιο καταδικαστέα

XAI
Προϊστάμενος
Προϊστάμενος
Δημοσιεύσεις: 843
Εγγραφή: Σάβ Φεβ 02, 2008 6:50 pm

Δημοσίευσηαπό XAI » Σάβ Οκτ 03, 2009 1:01 am

ΚΑΙ ΕΓΩ ΣΕΒΟΜΑΙ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΓΡΑΦΕΙΣ ΚΑΙ ΣΕ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΓΙΑ ΤΑ ΛΟΓΙΑ ΣΟΥ,,,,ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΣΙΓΟΥΡΟΣ ΟΤΙ ΕΙΜΑΙ ΣΕ ΠΟΛΛΑ ΠΑΡΑ ΠΟΛΛΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΚΑΤΑ ΤΗΣ ΝΔ,,,,ΕΓΩ ΕΓΡΑΨΑ ΟΤΙ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΓΙΑ ΤΟ 2004,,,,,,,,,,,ΑΝ ΠΡΙΝ ΑΝΑΛΑΒΕΙ ΤΟΤΕ Η ΝΔ ΓΙΝΟΤΑΝ ΤΕΤΟΙΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ,,ΔΕΝ ΕΙΠΑ ΟΤΙ ΔΕΝ ΕΚΑΝΕ ΑΙΣΧΗ Η ΝΔ,,,ΔΗΛ 24ΩΡΑ Η ΜΕΡΕΣ ΠΡΙΝ ΕΡΘΕΙ Η ΝΔ ΑΝ ΓΙΝΟΤΑΝ ΜΑΓΕΙΡΕΜΑΤΑ,,,ΓΙΑΤΙ ΚΑΙ ΤΟΤΕ ΟΠΩΣ ΚΑΙ ΤΩΡΑ ΞΕΡΟΥΜΕ ΤΙ ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΤΗΝ ΚΥΡΙΑΚΗ ΠΑΝΩ ΚΑΤΩ,,,,,ΕΓΡΑΨΑ ΓΙΑ ΒΟΛΕΜΑΤΑ,, ΗΜΕΡΕΣ ΠΡΙΝ ΑΝΑΛΑΒΕΙ Η ΝΔ,,,ΕΓΩ ΠΑΝΤΩΣ ΟΥΤΕ ΤΕΤΟΙΑ ΘΕΣΗ ΕΧΩ ΟΥΤΕ ΚΑΙ ΘΕΛΩ,,,,,ΘΕΛΩ ΝΑ ΕΙΜΑΙ Ο ΧΑΙ Η Ο ---------- ΠΟΥ ΕΙΜΑΙ,,,,ΓΙΑ ΝΑ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΕΧΩ ΣΤΟΜΑ ΚΑΙ ΝΑ ΜΙΛΑΩ,,,ΓΙΑΤΙ ΟΤΑΝ ΣΕ ΤΟΠΟΘΕΤΟΥΝ ΣΕ ΤΕΤΟΙΕΣ ΘΕΣΕΙΣ ΣΕ ΚΡΑΤΟΥΝ ΠΑΝΤΑ ΑΠΟ ΤΟΝ ΛΑΙΜΟ,,,Σ Ε ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ,ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΚΑΤΑΛΑΒΕΣ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΕΓΡΑΨΑ,,ΓΙΑΤΙ ΑΛΛΙΩΣ ΜΙΛΑΣ ΠΡΟΣΩΠΟ ΜΕ ΠΡΟΣΩΠΟ ΚΑΙ ΑΛΛΙΩΣ ΝΑ ΚΑΘΕΣΑΙ ΝΑ ΓΡΑΦΕΙΣ,,,,,

NIKY1985
Μαθητευόμενος
Μαθητευόμενος
Δημοσιεύσεις: 29
Εγγραφή: Τρί Οκτ 21, 2008 11:36 pm

Δημοσίευσηαπό NIKY1985 » Σάβ Οκτ 03, 2009 2:21 am

Ishtar έγραψε:
NIKY1985 έγραψε:
Ishtar έγραψε:
NIKY1985 έγραψε:re paidia min sas pianei i kankia sas kai kakionete mazi mas epidi emeis douleuoume se stage. sas parakalw gia skeutite ligo logika.... kai eseis an douleuate h an eixate visma 8a voleuosastan kai 8a koitagate to simferon sas... den nomizw na legate pws aaa teleiwsa tous 18 mines ante na figw na bei kai kanenas allos... den lew egw oti ta stage einai kala... oute oti einai dikaia... oute pws osoi einai se stage douleuoun kai den kolovarane. egw omws krinw simvona me tin diki mou gnomi kai twn ypolipwn koritsiwn pou douleuoume mazi kai pragmatika exoume steri8ei arketa gia na douleuoume edw. 8a peis twra as min douleues se stage as eisoun ston idiotiko tomea k exete dikaio alla eseis kserete kallitera apo ollous pws i elpida pe8enei panta teleutea...... min mas krinete loipon giati kai emeis paleuoume oxi gia na paroume ta 450 to mina alla mipws kai ginei kati kai monimopoih8oume sto mellon.


Είναι λυπηρό να διατυπώνονται τέτοιες απόψεις από νέους ανθρώπους, οι οποίοι υποτίθεται ότι δεν έχουν τις ίδιες παραστάσεις με τις παλιότερες γενιές. Για αυτό και διαιωνίζεται το αιώνιο χάλι της δημόσιας διοικησης, η οποία κανονικά θα έπρεπε να λειτουργεί απολύτως απρόσωπα και αποτελεσματικά, πέρα από ιδιοτελή συμφέροντα. Αλήθεια αγαπητή μου, αν είχες ένα κάρο προσόντα, πτυχία, μεταπτυχιακά, ξένες γλώσσες κ.ο.κ, και εσύ σίγουρα θα δυσανασχετούσες για αυτούς που τρώνε τις θέσεις βυσματικά και εσύ μένεις στην απέξω. Εχεις στερηθεί τόσα πολλά πράγματα, όπως κάποιος που σπουδαζέ όλα του τα χρόνια για να βλέπει να χάνει τους καρπούς των κόπων του από επιτήδιους? Και τι να πουν τα παιδιά που με κόπο και ιδρώτα δίνουν εξετάσεις σε γραπτους διαγωνισμούς και ταυτόχρονα δουλεύουν στον ιδιωτικό τομέα? Τι να πουν αυτοί που μένουν στην απέξω γιατί δεν διαθέτουν τα μόρια της προυπηρεσίας?

Μονιμοποίηση ναι, αλλά όχι σε αυτούς που επειδή είχαν μπάρμπα στην Κορώνη βολεύτηκαν εις βάρος των άλλων. Μονιμοποίηση ναι, αλλά σε αυτούς που κρίθηκαν άξιοι με κριτήρια αντικειμενικά. Δουλειά μόνιμη στο δημόσιο ναι, αλλά όχι στα κάθε χρώματος κομματόσκυλα. Οποιος έχει τα κότσια, ας δοκιμάσει τον εαυτό του σε γραπτούς διαγωνισμούς, αλλά οι περισσότεροι θέλουν την εύκολη λύση...



se katalavenw kai simfwno apolita mazi sas.... to 8ema einai oti ta vazete mazi mas kai oxi me to sistima.... katalaveneis ti sou lew??? afou borw giati na min voleutw??? kai pios sou eipe pws den exw kanei kai egw ta xartia mou gia asep polles fores kai exw minei k egw stin apeksw kai ksereis giati gia kapion xeirotero logo apo stage pios einai autos???? fotografimenes 8eseis.... krata loipon tin argi sou fia allous kai prosekse na milas kallitera.... eksalou eseis me ta polla ptixia den katadexeste na douleuete anasfalistoi gia 450 ton mina....


Πετάς την μπάλα στην εξέδρα και επιδίδεσαι σε ύβρεις και προσβολές χωρίς να έχεις επιχειρήματα. Και πως αλλιώς φυσικά, αφού προσπαθείς να δικαιολογήσεις τα αδικαιολόγητα

1)Το σύστημα δεν είναι ένα απρόσωπο πράγμα, το οποίο κατηγορούμε για να καλύψουμε τις βρωμιές μας και τις δικές ευθύνες. Ολοι μας αποτελούμε μέρος του συστήματος, όπως αποτελούμε μέλη αυτής της κοινωνίας. Αν δεν υπήρχε πρόθυμο ακροατήριο του κάθε πολιτικάντη ανεξαρτήτου χρώματος, δεν θα υπήρχε ούτε διαφθορά, ούτε αναξιοκρατία. Αν όλοι μας σηκωνόμαστε μια μέρα ενάντια σε όλους αυτούς που μας κοροιδεύουν για τους δικούς τους λόγους, όπως π.χ. αν παύαμε να δίναμε φακελάκια στον κάθε επίορκο γιατρό, πότε πίστεψέ με θα ήταν πολύ καλύτερα τα πράγματα. Για να γίνει η συναλλαγή χρειάζονται πάντα δυο και οι πολίτες δεν είναι άμοιροι των ευθυνών τους

2)Δεν διαφωνώ για τους στημένους διαγωνισμούς με μόρια, λόγω προσαυξήσεων από υπηρεσία που αποκτήθηκε βυσματικά. Αλλά με το να κάνουμε και εμείς το ίδιο ρίχνουμε νερό στο μύλο του κάθε καραγκιόζη που νέμεται την εξουσία. Για αυτό μιλησα για γραπτούς διαγωνισμούς, υπό την φροντίδα του ΑΣΕΠ φυσικά. Αλλά έλα που οι γραπτοί διαγωνισμοί είναι για αυτούς που θα κάτσουν να διαβάσουν, και όχι για αυτούς που τα θέλουν όλα έτοιμα, εύκολα και άκοπα. Αυτοί με τα πολλά πτυχία, που έχουν λιώσει επάνω από τα βιβλία μια ζωή, θα κάτσουν να ασχοληθούν με ένα γραπτό διαγωνισμό και δε θα φοβηθούν να διαλέξουν το δύσκολο δρόμο για να πετύχουν αυτό που θέλουν

Τελειώνοντας θα ήθελα να σου δώσω μια συμβουλή: μην τσαντίζεσαι τόσο όταν κάποιος επισημαινει πράγματα που καίνε και μη βλέπεις παντού φαντάσματα. Δυστυχώς η αλήθεια πονάει και είναι φυσικό να πειράζει κάποιον ιδιαίτερα όταν δεν μετέρχεται και τόσο θεμιτές μεθόδους....



plaka exeis.... pes mas kiolas pws ftaei o arwstos pou dinei fakelaki ston giatro.... den to lew mono se esena alla se olous poly apla kyvernisi 8a alaksei kai i moni diafora kserete pia 8a einai??? oti anti gia ta ble paidia 8a boune prasina.... milas me poly asximo stilaki k esy kai i jenny kai den goustarw na ksana axoli8w mazi sas xesmenous sas exw!!! ena sou lew as sas eixa brosta......

Ishtar
Δόκιμος
Δόκιμος
Δημοσιεύσεις: 170
Εγγραφή: Σάβ Νοέμ 03, 2007 10:56 am

Δημοσίευσηαπό Ishtar » Σάβ Οκτ 03, 2009 10:42 am

XAI έγραψε:ΚΑΙ ΕΓΩ ΣΕΒΟΜΑΙ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΓΡΑΦΕΙΣ ΚΑΙ ΣΕ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΓΙΑ ΤΑ ΛΟΓΙΑ ΣΟΥ,,,,ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΣΙΓΟΥΡΟΣ ΟΤΙ ΕΙΜΑΙ ΣΕ ΠΟΛΛΑ ΠΑΡΑ ΠΟΛΛΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΚΑΤΑ ΤΗΣ ΝΔ,,,,ΕΓΩ ΕΓΡΑΨΑ ΟΤΙ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΓΙΑ ΤΟ 2004,,,,,,,,,,,ΑΝ ΠΡΙΝ ΑΝΑΛΑΒΕΙ ΤΟΤΕ Η ΝΔ ΓΙΝΟΤΑΝ ΤΕΤΟΙΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ,,ΔΕΝ ΕΙΠΑ ΟΤΙ ΔΕΝ ΕΚΑΝΕ ΑΙΣΧΗ Η ΝΔ,,,ΔΗΛ 24ΩΡΑ Η ΜΕΡΕΣ ΠΡΙΝ ΕΡΘΕΙ Η ΝΔ ΑΝ ΓΙΝΟΤΑΝ ΜΑΓΕΙΡΕΜΑΤΑ,,,ΓΙΑΤΙ ΚΑΙ ΤΟΤΕ ΟΠΩΣ ΚΑΙ ΤΩΡΑ ΞΕΡΟΥΜΕ ΤΙ ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΤΗΝ ΚΥΡΙΑΚΗ ΠΑΝΩ ΚΑΤΩ,,,,,ΕΓΡΑΨΑ ΓΙΑ ΒΟΛΕΜΑΤΑ,, ΗΜΕΡΕΣ ΠΡΙΝ ΑΝΑΛΑΒΕΙ Η ΝΔ,,,ΕΓΩ ΠΑΝΤΩΣ ΟΥΤΕ ΤΕΤΟΙΑ ΘΕΣΗ ΕΧΩ ΟΥΤΕ ΚΑΙ ΘΕΛΩ,,,,,ΘΕΛΩ ΝΑ ΕΙΜΑΙ Ο ΧΑΙ Η Ο ---------- ΠΟΥ ΕΙΜΑΙ,,,,ΓΙΑ ΝΑ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΕΧΩ ΣΤΟΜΑ ΚΑΙ ΝΑ ΜΙΛΑΩ,,,ΓΙΑΤΙ ΟΤΑΝ ΣΕ ΤΟΠΟΘΕΤΟΥΝ ΣΕ ΤΕΤΟΙΕΣ ΘΕΣΕΙΣ ΣΕ ΚΡΑΤΟΥΝ ΠΑΝΤΑ ΑΠΟ ΤΟΝ ΛΑΙΜΟ,,,Σ Ε ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ,ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΚΑΤΑΛΑΒΕΣ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΕΓΡΑΨΑ,,ΓΙΑΤΙ ΑΛΛΙΩΣ ΜΙΛΑΣ ΠΡΟΣΩΠΟ ΜΕ ΠΡΟΣΩΠΟ ΚΑΙ ΑΛΛΙΩΣ ΝΑ ΚΑΘΕΣΑΙ ΝΑ ΓΡΑΦΕΙΣ,,,,,


Το κατάλαβα και να είσαι σίγουρος γι' αυτό

Το θέμα είναι ότι η εξουσία διαφθείρει, ανεξάρτητα ποιος είναι στα πράγματα και δεν μου κάνει τίποτα εντύπωση για βολέματα και εξυπηρετήσεις, ακόμα και ανάμεσα σε διαφορετικά χρωματισμένους κομματικούς. Εχουν ακούσει τα αυτιά μου και έχουν δει τα μάτια μου πολλά :?

@NIKY

Εχεις απίστευτη πλάκα και σίγουρα ερμηνεύεις αυτά που γράφω όπως σε εξυπηρετεί. Δεν πειράζει, μακάριοι οι πτωχοί τωι πνεύματι γιατί ο καιρός γαρ εγγύς. Keep walking!

jenny28
Προϊστάμενος
Προϊστάμενος
Δημοσιεύσεις: 957
Εγγραφή: Τετ Ιούλ 02, 2008 12:43 pm

Δημοσίευσηαπό jenny28 » Κυρ Οκτ 04, 2009 3:09 am

Το ακουσαμε και αυτο οποιος εχει τελειωσει καθηγητικη σχολη και εχει πιασει μια φορα τη βαση στον ΑΣΕΠ πρεπει να δηλωνει εκπαιδευτικος :shock: :shock: ok whatever οτι δηλωσεις εισαι σαυτην την χωρα ουτως η αλλως.

Με προκαλεις να σου ανταποδωσω τα κοσμητικα επιθετα που μου αποδιδεις συνεχεια λαουρα μιας και εκτος των αλλων μολις με ειπες και ψευτρα αλλα δεν θα σου κανω το χατηρι, δεν ειμαι σαν εσενα


XAI τα πιστευω αυτα που λες και φανταζομαι καθε φορα που αλλαζει κυβερνηση τα ιδια αισχη γινονται αλλα δεν θα πρεπει καποια στιγμη να αλλαξει σιγα σιγα η νοοτροπια ολων μας? Απογοητευομαι οταν ακουω εκφρασεις "αφου μπορω να βολευτω γιατι να μην το κανω?" και δεν εχει χρωματα αυτη η νοοτροπια, αλλα αυτοι οι ανθρωποι μαυτην την νοοτροπια οταν μεθαυριο βρεθουν στην δημοσια διοικηση θα κανουν ακριβως το ιδιο θα βρισκουν τροπο να "βολευονται" ειτε ο τροπος ειναι πρασινος κοκκινος μπλε και οταν καποιος τους λεει οτι ειναι λαθος αυτη η νοοτροπια θα γυρνανε και θα βριζουν οπως ακριβως κανουν μεσα σαυτο το forum γιατι πολυ απλα δεν ξερουν να κανουν τιποτα αλλο. Αλλα μαλλον αδικα ασχολουμαστε ορισμενοι μαζι τους, στου κουφου την πορτα...παρε την πορτα και φυγε... και αυτο ακριβως θα κανω και εγω απο αυτο το θεματακι.

NIKY1985
Μαθητευόμενος
Μαθητευόμενος
Δημοσιεύσεις: 29
Εγγραφή: Τρί Οκτ 21, 2008 11:36 pm

Δημοσίευσηαπό NIKY1985 » Δευ Οκτ 05, 2009 9:42 am

jenny28 έγραψε:Το ακουσαμε και αυτο οποιος εχει τελειωσει καθηγητικη σχολη και εχει πιασει μια φορα τη βαση στον ΑΣΕΠ πρεπει να δηλωνει εκπαιδευτικος :shock: :shock: ok whatever οτι δηλωσεις εισαι σαυτην την χωρα ουτως η αλλως.

Με προκαλεις να σου ανταποδωσω τα κοσμητικα επιθετα που μου αποδιδεις συνεχεια λαουρα μιας και εκτος των αλλων μολις με ειπες και ψευτρα αλλα δεν θα σου κανω το χατηρι, δεν ειμαι σαν εσενα


XAI τα πιστευω αυτα που λες και φανταζομαι καθε φορα που αλλαζει κυβερνηση τα ιδια αισχη γινονται αλλα δεν θα πρεπει καποια στιγμη να αλλαξει σιγα σιγα η νοοτροπια ολων μας? Απογοητευομαι οταν ακουω εκφρασεις "αφου μπορω να βολευτω γιατι να μην το κανω?" και δεν εχει χρωματα αυτη η νοοτροπια, αλλα αυτοι οι ανθρωποι μαυτην την νοοτροπια οταν μεθαυριο βρεθουν στην δημοσια διοικηση θα κανουν ακριβως το ιδιο θα βρισκουν τροπο να "βολευονται" ειτε ο τροπος ειναι πρασινος κοκκινος μπλε και οταν καποιος τους λεει οτι ειναι λαθος αυτη η νοοτροπια θα γυρνανε και θα βριζουν οπως ακριβως κανουν μεσα σαυτο το forum γιατι πολυ απλα δεν ξερουν να κανουν τιποτα αλλο. Αλλα μαλλον αδικα ασχολουμαστε ορισμενοι μαζι τους, στου κουφου την πορτα...παρε την πορτα και φυγε... και αυτο ακριβως θα κανω και εγω απο αυτο το θεματακι.



amin.... afou to katalaves epitelous partin tin atimi tin porta kai dromo................................ kai na min mas grafeis!!!!!!!!!!!!1

kastrato
Μαθητευόμενος
Μαθητευόμενος
Δημοσιεύσεις: 84
Εγγραφή: Τρί Ιουν 30, 2009 10:22 am

Δημοσίευσηαπό kastrato » Δευ Οκτ 05, 2009 10:25 am

Στην υπηρεσία που δουλεύω ο διευθηντής βγήκε στην σύνταξη πέρσυ και η θέση είναι κενή εδώ και ένα χρόνο,υποθέτω λίαν συντόμως θα πάψει να είναι. :D


Επιστροφή σε “ΚΟΙΝΩΦΕΛΗΣ ΕΡΓΑΣΙΑ - ΩΡΟΜΙΣΘΙΟΙ - ΜΕΡΙΚΗ ΑΠΑΣΧΟΛΗΣΗ - ΕΡΓΑΣΙΑΚΗ ΕΜΠΕΙΡΙΑ”

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 2 επισκέπτες