ΕΥΠ - ΤΙ ΓΙΝΕΤΕ ΜΕ ΤΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ???

Διαγωνισμοί με σειρά προτεραιότητας σε δημόσιο, ΑΣΕΠ.
DhmhtriosEpix
Δόκιμος
Δόκιμος
Δημοσιεύσεις: 247
Εγγραφή: Δευ Ιούλ 14, 2008 3:17 pm

Δημοσίευσηαπό DhmhtriosEpix » Πέμ Απρ 02, 2009 12:30 am

stentor έγραψε:Ωπα Δημητρη τι θες να πεις οτι αυτοι ηταν προβοκατορες της Ακροδεξιας?
Αυτα ειναι το ακουσα κι αυτο.
Παλι η Ακροδεξια φταιει....Επισης εχθες ειχα λιγη δυσκοιλια. Μηπως φταιει η Ακροδεξια???


Ta akra kai duskoiliothta kai se emeth fash fernoun kosmo...ontws...eite einai apo aristera eite apo deksia...perastika

stentor
Μαθητευόμενος
Μαθητευόμενος
Δημοσιεύσεις: 39
Εγγραφή: Σάβ Σεπ 20, 2008 4:18 am

Δημοσίευσηαπό stentor » Πέμ Απρ 02, 2009 3:01 am

Απορω που δεν επελεγης :shock:
Τεσπα

DhmhtriosEpix
Δόκιμος
Δόκιμος
Δημοσιεύσεις: 247
Εγγραφή: Δευ Ιούλ 14, 2008 3:17 pm

Δημοσίευσηαπό DhmhtriosEpix » Πέμ Απρ 02, 2009 9:46 am

stentor έγραψε:Απορω που δεν επελεγης :shock:
Τεσπα


Oloi aporoume edw pou den epilexthkame file stentor...
8a to allaksw to perastika...se perastika mas loipon

stage
Μαθητευόμενος
Μαθητευόμενος
Δημοσιεύσεις: 34
Εγγραφή: Τρί Φεβ 17, 2009 9:01 am

Δημοσίευσηαπό stage » Πέμ Απρ 02, 2009 2:04 pm

Πως θα σας φαινόταν το γεγονός να έχει ακυρωθεί σιωπηρά ο διαγωνισμός και να μην εχει ειδοποιηθεί ΑΠΟΛΥΤΩΣ κανείς ;
Λεπτομέρειες προσεχώς... και φυσικά περαστικά μας

DhmhtriosEpix
Δόκιμος
Δόκιμος
Δημοσιεύσεις: 247
Εγγραφή: Δευ Ιούλ 14, 2008 3:17 pm

Δημοσίευσηαπό DhmhtriosEpix » Πέμ Απρ 02, 2009 3:15 pm

stage έγραψε:Πως θα σας φαινόταν το γεγονός να έχει ακυρωθεί σιωπηρά ο διαγωνισμός και να μην εχει ειδοποιηθεί ΑΠΟΛΥΤΩΣ κανείς ;
Λεπτομέρειες προσεχώς... και φυσικά περαστικά μας



Den sumbainei auto...Prwth fora egine toso anoixtos diagwnismos...(den kserw an 8a knanaginei toso anoixtos ksana)...kai teleiwse me 120 epityxontes..pistevw aksious

mamon
Μαθητευόμενος
Μαθητευόμενος
Δημοσιεύσεις: 28
Εγγραφή: Τρί Φεβ 10, 2009 3:38 pm

Δημοσίευσηαπό mamon » Πέμ Απρ 02, 2009 7:19 pm

Μην περιμένετε όποιος διοριστεί να το ανακοινώσει εδώ....Για ποιό λόγο να το κάνει άλλωστε;

stage
Μαθητευόμενος
Μαθητευόμενος
Δημοσιεύσεις: 34
Εγγραφή: Τρί Φεβ 17, 2009 9:01 am

Δημοσίευσηαπό stage » Παρ Απρ 03, 2009 4:28 pm

Εν πάσει περιπτώσει συγχαρητήρια και καλή σταδιοδρομία στον δικτυακό μας φίλο DhmhtrioEpix (Γιώργο) και ας μην γνωριζόμαστε προσωπικά.

DhmhtriosEpix
Δόκιμος
Δόκιμος
Δημοσιεύσεις: 247
Εγγραφή: Δευ Ιούλ 14, 2008 3:17 pm

Δημοσίευσηαπό DhmhtriosEpix » Παρ Απρ 03, 2009 5:02 pm

stage έγραψε:Εν πάσει περιπτώσει συγχαρητήρια και καλή σταδιοδρομία στον δικτυακό μας φίλο DhmhtrioEpix (Γιώργο) και ας μην γνωριζόμαστε προσωπικά.


Re paidia den exw ginei katanohtos...???egw DEN hmoun KAN sta 600 atoma...kratw mono to kalh stadiodromia ston idiwtiko tomea opou briskomai kai antapodidw file mou


alla DEN HMOUN P O T E STOUS EPITUXONTES...

AKISAFRICA
Μαθητευόμενος
Μαθητευόμενος
Δημοσιεύσεις: 14
Εγγραφή: Παρ Απρ 03, 2009 2:34 pm

Δημοσίευσηαπό AKISAFRICA » Τρί Απρ 07, 2009 11:45 am

ΦΙΛΟΙ ΜΟΥ ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΣΑΣ,ΕΙΧΑ ΣΤΕΙΛΕΙ ΚΑΙ ΜΙΑ ΑΠΑΝΤΗΣΗ ΣΤΟ ΚΑΥΤΟ ΘΕΜΑ ΤΩΝ ΠΡΟΣΛΗΨΕΩΝ ΣΤΗΝ ΕΥΠ ΑΛΛΑ ΜΑΛΛΟΝ ΕΠΕΙΔΗ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΚΑΛΑ ΤΟ SITE ΤΗΝ ΕΣΤΕΙΛΑ ΑΛΛΟΥ.ΘΑ ΚΑΝΩ ΤΙΣ ΕΠΟΜΕΝΕΣ ΜΕΡΕΣ ΜΑΙ ΠΙΟ ΕΚΤΕΝΗ ΑΝΑΦΟΡΑ ΑΛΛΑ ΝΑ ΞΕΡΕΤΕ ΟΤΙ ΟΙ ΣΤΙΣ ΘΕΣΕΙΣ ΠΡΟΣΛΗΦΘΗΚΑ ΚΑΙ ΑΤΟΜΑ ΠΟΥ ΠΙΘΑΝΟΝ ΔΕΝ ΕΙΧΑΝ ΠΕΡΑΣΕΙ ΟΛΕΣ ΤΙΣ ΦΑΣΕΙΣ ΓΙΑΤΙ ΤΗΝ ΔΕΔΟΜΕΝΗ ΣΤΙΓΜΗ,ΒΛΕΠΕ ΑΡΧΕΣ ΤΟΥ ΧΡΟΝΟΥ ΔΕΝ ΕΙΧΑΝ ΤΙΣ ΚΑΤΑΛΛΗΛΕΣ ΑΚΡΕΣ,ΚΑΙ ΟΧΙ ΕΠΕΙΔΗ ΔΕΝ ΕΙΧΑΝ ΤΑ ΠΡΟΣΟΝΤΑ Ή ΚΑΝΕΝΑ ΑΛΛΟ ΠΡΟΒΛΗΜΑ.Ο ΔΙΑΓΩΝΙΣΜΟΣ ΔΕΝ ΑΚΥΡΩΘΗΚΕ,ΤΑ ΑΤΟΜΑ ΠΟΥ ΕΙΔΟΠΟΙΗΘΗΚΑΝ ΗΤΑΝ ΕΝΤΕΛΩΣ ΔΙΑΦΟΡΕΤΙΚΑ ΜΕ ΒΑΣΗ ΤΙΣ ΛΙΣΤΕΣ ΠΟΥ ΕΙΧΑΝ ΔΗΜΙΟΥΡΓΗΘΕΙ ΜΕΧΡΙ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΤΙΣ ΓΙΟΡΤΕΣ.ΔΕΝ ΠΡΟΤΙΜΗΘΗΚΕ ΚΑΝΕΝΑΣ ΜΟΝΙΜΟΣ ΚΑΤΟΙΚΟΣ ΤΗΣ ΠΕΡΙΟΧΗΣ ΠΟΥ ΗΤΑΝ ΟΙ ΘΕΣΕΙΣ ΜΕ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ ΚΑΠΟΙΑ ΣΤΙΓΜΗ ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΕΝΑΝ ΧΡΟΝΟ ΟΠΩΣ ΞΕΡΟΥΜΕ ΟΛΟΙ ΝΑ ΤΟΥΣ ΤΡΑΒΗΞΕΙ ΤΟ ΜΕΣΟ ΤΟΥΣ ΣΤΟ ΚΕΝΤΡΟ.
ΕΓΩ ΠΡΟΣΩΠΙΚΑ ΗΜΟΥΝ ΜΕ ΕΝΑ ΑΛΛΟ ΠΑΙΔΙ ΟΙ ΤΕΛΙΚΟΙ ΑΝ ΜΠΟΡΟΥΜΕ ΝΑ ΠΟΥΜΕ ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΚΑΙ ΤΕΛΙΚΑ ΗΡΘΕ ΑΣΧΕΤΟΣ ΑΠΟ ΤΟ ΚΕΝΤΡΟ ΟΠΩΣ ΚΑΙ ΣΕ ΠΟΛΛΕΣ ΑΛΛΕΣ ΠΕΡΙΟΧΕΣ ΠΟΥ ΓΝΩΡΙΖΩ.
ΠΑΡ'ΟΛΟ ΠΟΥ ΕΝΑΣ ΦΙΛΟΣ ΕΙΧΕ ΠΕΙ ΟΤΙ Ο ΔΙΑΓΩΝΙΣΜΟΣ ΕΓΙΝΕ ΓΙΑ ΠΡΩΤΗ ΦΟΡΑ ΤΟΣΟ ΑΝΟΙΧΤΟΣ ΉΤΑΝ Ο ΠΙΟ ΚΛΕΙΣΤΟΣ ΑΠΌΛΟΥΣ.ΣΥΓΚΕΚΡΙΜΕΝΑ ΑΤΟΜΑ ΣΕ ΣΥΓΚΕΚΡΙΜΕΝΕΣ ΠΕΡΙΟΧΕΣ ΜΕ ΔΥΝΑΤΟΤΗΤΑ ΑΠΟΣΠΑΣΗΣ ΚΑΙ ΤΕΛΙΚΑ ΜΕΤΑΘΕΣΗΣ ΚΑΠΟΙΑ ΣΤΙΓΜΗ.
ΚΑΙ ΟΛΑ ΑΥΤΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΣΤΙΓΜΗ ΠΟΥ ΑΝΕΛΑΒΕ ΤΑ ΗΝΙΑ Ο ΔΕΥΤΕΡΟΣ ΣΤΗΝ ΣΕΙΡΑ,ΑΝ ΚΑΙ ΘΕΛΈΙ ΝΑ ΦΑΙΝΕΤΑΙ ΠΡΩΤΟΣ.ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΕΤΕ ΓΙΑ ΠΟΙΟΝ ΜΙΛΑΩ.
Ο ΟΠΟΙΟΣ ΖΗΤΗΣΕ Ή ΤΗΝ ΑΚΥΡΩΣΗ ΤΟΥ ΔΙΑΓΩΝΙΣΜΟΥ Ή ΤΗΝ ΠΛΗΡΩΣΗ ΜΕΡΙΚΩΝ ΔΕΚΑΔΩΝ ΘΕΣΕΩΝ ΜΕ ΔΙΚΑ ΤΟΥ ΑΤΟΜΑ. ΚΑΙ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΠΙΣΤΕΨΩ ΟΤΙ ΑΥΤΑ ΤΑ 30 Ή 40 ΑΤΟΜΑ ΑΠΟ ΣΥΓΚΕΚΡΙΜΕΝΗ ΠΕΡΙΟΧΗ ΕΙΧΑΝ ΠΕΡΑΣΕΙ ΟΛΕΣ ΤΙΣ ΦΑΣΕΙΣ ΤΟΥ ΔΙΑΓΩΝΙΣΜΟΥ? Ή ΜΗΠΩΣ Η ΥΠΗΡΕΣΙΑ ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙ ΑΝΑ ΠΑΣΑ ΣΤΗΓΜΗ ΝΑ ΠΑΡΟΥΣΙΑΣΕΙ ΣΤΟΙΧΕΙΑ ΟΤΙ ΤΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΕΓΙΝΑΝ ΟΠΩΣ ΟΡΙΖΕΙ Ο ΝΟΜΟΣ?
ΑΥΤΑ ΠΡΟΣ ΤΟ ΠΑΡΟΝ ΚΑΠΟΙΑ ΣΤΙΓΜΗ ΘΑ ΑΝΑΦΕΡΘΩ ΕΚΤΕΝΕΣΤΕΡΑ.

AKISAFRICA
Μαθητευόμενος
Μαθητευόμενος
Δημοσιεύσεις: 14
Εγγραφή: Παρ Απρ 03, 2009 2:34 pm

Δημοσίευσηαπό AKISAFRICA » Τρί Απρ 07, 2009 12:01 pm

DhmhtriosEpix έγραψε:
stage έγραψε:Πως θα σας φαινόταν το γεγονός να έχει ακυρωθεί σιωπηρά ο διαγωνισμός και να μην εχει ειδοποιηθεί ΑΠΟΛΥΤΩΣ κανείς ;
Λεπτομέρειες προσεχώς... και φυσικά περαστικά μας



Den sumbainei auto...Prwth fora egine toso anoixtos diagwnismos...(den kserw an 8a knanaginei toso anoixtos ksana)...kai teleiwse me 120 epityxontes..pistevw aksious

ΦΙΛΕ ΜΟΥ ΟΧΙ ΜΟΝΟ ΕΙΔΟΠΟΙΗΘΗΚΑΝ ΑΛΛΑ ΗΤΑΝ ΚΑΙ ΕΝΤΕΛΩΣ ΔΙΑΦΟΡΕΤΙΚΟΙ ΜΕ ΑΥΤΟΥΣ ΠΟΥ ΥΠΗΡΧΑΝ ,ΣΤΗΝ ΛΙΣΤΑ ΝΑ ΠΩ? ,,ΜΕΧΡΙ ΚΑΙ ΤΙΣ ΓΙΟΡΤΕΣ.ΕΝΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΟ ΠΑΡΑΔΕΙΓΜΑ ΕΓΩ.
Ο ΔΙΑΓΩΝΙΣΜΟΣ ΚΥΛΟΥΣΕ ΣΩΣΤΑ? ΜΕΧΡΙ ΚΑΙ ΤΙΣ ΓΙΟΡΤΕΣ,ΜΕΤΑ ΑΛΛΑΞΕ ΤΟΣ ΚΗΝΙΚΟ ΑΡΔΗΝ,ΕΠΑΙΖΕ ΜΕΧΡΙ ΚΑΙ ΝΑ ΑΚΥΡΩΘΕΙ ΑΝ ΔΕΝ ΚΑΝΑΝΕ ΤΟ ΧΑΤΗΡΙ ΚΑΠΟΙΟΥ.....

AKISAFRICA
Μαθητευόμενος
Μαθητευόμενος
Δημοσιεύσεις: 14
Εγγραφή: Παρ Απρ 03, 2009 2:34 pm

Δημοσίευσηαπό AKISAFRICA » Τρί Απρ 07, 2009 12:13 pm

mamon έγραψε:Μην περιμένετε όποιος διοριστεί να το ανακοινώσει εδώ....Για ποιό λόγο να το κάνει άλλωστε;


ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΦΙΛΕ ΜΟΥ Η ΠΙΘΑΝΟΤΗΤΑ ΝΑ ΜΠΗΚΑΝ ΑΠΟ ΕΔΩ ΑΤΟΜΑ.
ΑΥΤΟΙ ΠΟΥ ΜΠΗΚΑΝ ΤΟ ΗΞΕΡΑΝ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΡΧΗ ΚΑΙ ΑΥΤΟΙ ΠΟΥ ΠΡΟΕΚΥΨΑΝ ΜΕΤΑ ΤΙΣ ΓΙΟΡΤΕΣ ΗΤΑΝ Η ΕΚΠΛΗΞΗ ΓΙΑ ΑΥΤΟΥΣ ΚΑΙ ΓΙΑ ΜΑΣ.
ΒΟΥΛΕΥΤΕΣ ΚΑΙ ΛΟΙΠΟΙ ΓΝΩΣΤΟΙ ΜΕ ΟΠΟΙΑ ΣΧΕΣΗ ΜΕ ΤΑ ΥΨΗΛΑ ΚΛΙΜΑΚΙΑ ΑΠΟΔΕΙΧΘΗΣΑΝ ΑΧΡΗΣΤΟΙ,ΑΝΙΚΑΝΟΙ.
ΣΗΜΑΣΙΑ ΔΕΝ ΕΙΧΕ ΑΝ ΗΞΕΡΕΣ ΤΟΝ ΥΠΟΥΡΓΟ ΑΛΛΑ ΑΝ ΣΕ ΗΞΕΡΕ ΑΥΤΟΣ ΜΕ ΟΤΙ ΣΗΜΑΙΝΕΙ ΑΥΤΟ....
ΚΑΛΑ ΝΑ ΕΙΜΑΣΤΕ,ΕΤΣΙ ΚΑΙ ΑΛΛΙΩΣ ΟΠΩΣ ΚΑΙ ΣΕ ΠΡΟΗΓΟΥΜΕΝΟΥΣ ΔΙΑΓΩΝΙΣΜΟΥΣ ΟΙ ΠΡΟΣΛΗΨΕΙΣ ΕΙΧΑΝ ΓΙΝΕΙ ΠΡΙΝ ΚΑΝ ΒΓΕΙ Ο ΔΙΑΓΩΝΙΣΜΟΣ.
ΕΙΝΑΙ Η ΜΟΝΗ ΥΠΗΡΕΣΙΑ ΣΤΗΝ ΟΠΟΙΑ ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙ ΚΑΝΕΙΣ ΝΑ ΚΑΝΕΙ ΕΛΕΓΧΟ ΓΙΑ ΤΟ ΠΟΙΟΥΣ ΠΗΡΑΝ,ΠΟΥ ΤΟΥΣ ΠΗΓΑΝ.
ΑΝΑ ΠΑΣΑ ΣΤΙΓΜΗ,ΠΟΥ ΔΕΝ ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΠΟΤΕ ΑΥΤΟ,ΜΠΟΡΟΥΝ ΝΑ ΠΑΡΟΥΣΙΑΣΟΥΝ ΣΤΟΙΧΕΙΑ ΟΠΩΣ ΤΑ ΘΕΛΟΥΝ ΑΥΤΟΙ.
ΑΛΛΩΣΤΕ ΟΛΟΙ ΜΑΣ ΠΗΡΑΜΕ ΜΙΑ ΓΕΥΣΗ ΑΠΟ ΤΙΣ ΕΞΕΤΑΣΕΙΣ ΜΕ ΤΟ ΜΟΛΥΒΙ.....ΔΕΝ ΔΙΑΒΑΖΕΙ ΚΑΙ ΚΑΛΑ ΤΟ ΣΚΑΝΕΡ ΣΤΥΛΟ...
ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΜΑΣ ΕΧΟΥΝ ΓΙΑ ΠΟΛΥ ΑΦΕΛΕΙΣ....

AKISAFRICA
Μαθητευόμενος
Μαθητευόμενος
Δημοσιεύσεις: 14
Εγγραφή: Παρ Απρ 03, 2009 2:34 pm

Δημοσίευσηαπό AKISAFRICA » Τρί Απρ 07, 2009 12:44 pm

stage έγραψε:Πραγματικά κι εγώ δεν μπορώ να καταλάβω αυτό που γράφει ο φίλος.
Ο Παυλόπουλος έταξε τις θέσεις σε παιδιά του ΠΑΣΟΚ ;
Πως γίνεται αυτό ;


ΟΙ ΘΕΣΕΙΣ ΦΙΛΕ ΜΟΥ ΠΑΙΧΤΗΚΑΝ ΜΕΤΑΞΥ 3 ΥΠΟΥΡΓΩΝ,ΚΑΙ ΠΑΣΟΚΟΙ ΦΥΣΙΚΑ ΜΠΗΚΑΝ. ΟΛΟΙ ΑΠΟ ΤΑ ΜΕΓΑΛΑ ΑΣΤΙΚΑ ΚΕΝΤΡΑ,ΑΘΗΝΑ,ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ,ΚΑΙ ΑΠΟ ΤΟ ΝΗΣΙ ΠΟΥ ΤΡΑΒΗΞΕ ΑΡΚΕΤΟΥΣ,ΦΙΛΕ ΜΟΥ ΑΡΚΕΤΟΥΣ....
ΚΥΚΛΟΦΟΡΟΥΣΕ ΚΑΠΟΙΑ ΛΙΣΤΑ ΜΕΧΡΙ ΤΗΝ ΣΤΙΓΜΗ ΠΟΥ ΑΝΕΛΑΒΑΝ ΤΑ 3 ΜΕΓΑΛΑ ΚΕΦΑΛΙΑ ΚΑΙ ΑΛΛΑΞΑΝ ΑΡΔΗΝ ΟΛΟ ΤΟ ΣΚΗΝΙΚΟ.
ΒΟΥΛΕΥΤΕΣ,ΓΝΩΣΤΟΙ ΔΙΕΡΧΟΜΕΝΟΙ ΣΤΟ ΥΠΟΥΡΓΕΙΟ ΜΕ ΜΕΣΕΣ ΚΑΙ ΑΚΡΕΣ ΦΑΝΗΚΑΝ ΑΝΙΚΑΝΟΙ ΜΠΡΟΣΤΑ ΣΤΟ ΠΑΡΑΣΤΗΜΑ ΤΟΥ ΔΕΥΤΕΡΟΥ ΚΑΤΑ ΣΕΙΡΑ ΜΕΓΑΛΟΥ.
ΕΛΕΙΨΗ ΤΣΑΜΠΟΥΚΑ ΝΑ ΠΩ? ΤΟ ΜΟΝΟ ΚΑΛΟ ΠΟΥ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΠΩ ΟΤΙ ΟΣΑ ΠΑΙΔΙΑ ΕΙΔΑ ΠΟΥ ΔΟΥΛΕΥΑΝ ΣΤΗΝ ΥΠΗΡΕΣΙΑ ΠΕΤΑΓΑΝΕ ΦΩΤΙΕΣ,ΣΠΙΡΤΑ ΟΛΟΙ. ΜΕ ΑΠΟΓΟΗΤΕΥΣΕ ΤΟ ΘΕΑΜΑ ΣΤΙΣ ΕΞΕΤΑΣΕΙΣ ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ ΓΙΑ ΤΗΝ ΘΕΣΗ ΠΟΥ ΕΙΧΑ ΔΗΛΩΣΕΙ.ΧΩΡΙΣ ΝΑ ΘΕΛΩ ΝΑ ΠΡΟΣΒΑΛΛΩ ΚΑΝΕΝΑΝ,ΒΑΖΩ ΚΑΙ ΤΟΝ ΕΑΥΤΟ ΜΟΥ ΜΕΣΑ...

AKISAFRICA
Μαθητευόμενος
Μαθητευόμενος
Δημοσιεύσεις: 14
Εγγραφή: Παρ Απρ 03, 2009 2:34 pm

Δημοσίευσηαπό AKISAFRICA » Τρί Απρ 07, 2009 12:52 pm

mamon έγραψε:Καλή επιτυχία στους επιτυχόντες και από εμένα.

Η σειρά κατάταξης δεν έχει σημασία, άλλωστε δεν μπορούμε να κατοχυρώσουμε βαθμολογία....Επίσης σίγουρα θα κόπηκε κόσμος στους ψυχολόγους. Δεν νομίζω όποιος είχε βύσμα να πέρασε από τα ψυχολογικά ή από τις ξένες γλώσσες χαριστικά. Μην ξεχνάτε πως κατά τα λεγόμενα των υπαλλήλων, ένας λόγος για τον οποίο γινόταν ο διαγωνισμός ήταν κάποια κρούσματα ανθρώπων που έβγαλαν διάφορα ψυχολογικά προβλήματα......

Και σίγουρα αποκλείεται να πουν "κύριε τάδε γράψατε πολύ καλά αλλά είστε ψυχολογικά ακατάλληλος....". Υπάρχει άνθρωπος που να πιστεύει ό,τι δεν στέκει με τα καλά του;

Ευτυχώς τα πήγα πολύ καλά στο τεστ δεξιοτήτων, οπότε έχω πλέον βάσιμες ελπίδες διορισμού εκτός ΕΥΠ.

ΦΙΛΕ ΜΟΥ ΑΝ ΠΡΟΣΕΞΕΣ Η ΕΠΙΤΡΟΠΗ ΔΕΝ ΕΚΑΝΕ ΤΙΠΟΤΕ ΠΑΡΑΠΑΝΩ,ΔΕΝ ΕΙΧΕ ΚΑΙ ΤΟΝ ΧΡΟΝΟ ΑΛΛΩΣΤΕ,ΓΙΑ ΝΑ ΨΑΞΕΙ ΤΟΝ ΚΑΘΕΝΑ ΔΙΕΞΟΔΙΚΑ ΑΝ ΣΤΕΚΕΙ ΣΤΑ ΚΑΛΑ ΤΟΥ Ή ΟΧΙ.ΑΥΤΟ ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΜΕΤΑ ΤΙΣ ΠΡΟΣΛΗΨΕΙΣ.
ΟΙ ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΗΤΑΝ ΓΕΝΙΚΟΥ ΠΕΡΙΕΧΟΜΕΝΟΥ ΚΑΙ ΑΝ ΥΠΗΡΧΕ ΚΑΠΟΙΟΣ ΜΕ ΚΑΠΟΙΟ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΜΙΚΡΟ Ή ΜΕΓΑΛΥΤΕΡΟ ΘΑ ΜΠΟΡΟΥΣΕ ΝΑ ΚΑΛΥΦΘΕΙ ΑΝΕΤΟΤΑΤΑ.ΑΛΛΩΣΤΕ ΗΜΟΥΝ ΠΑΡΩΝ ΣΕ ΜΙΑ ΚΑΤΑΣΤΑΣΗ ΕΝΟΣ ΠΑΙΔΙΟΥ ΜΕ ΚΑΠΟΙΟ ΕΜΦΑΝΕΣ ΠΡΟΒΛΗΜΑ,ΚΑΙ ΜΠΡΑΒΟ ΣΤΗΝ ΕΠΙΤΡΟΠΗ ΠΟΥ ΤΟΝ ΕΞΕΤΑΣΕ ΧΩΡΙΣΤΑ ΚΑΙ ΜΟΝΟ ΤΟΥ ΕΚΤΟΣ ΤΟΥΣ ΥΠΟΛΟΙΠΟΥΣ...
ΟΛΟΙ ΣΤΙΣ ΕΠΙΤΡΟΠΕΣ ΣΥΓΚΡΑΤΗΜΕΝΟΙ ΕΚΤΟΣ ΕΝΟΣ ΠΟΥ ΤΟΥΣ ΑΔΕΙΑΖΕ ΟΠΟΥ ΤΟΥ ΔΙΝΟΤΑΝ Η ΕΥΚΑΙΡΙΑ,ΤΟΥΣ ΕΔΙΝΕ ΜΠΡΟΣΤΑ ΣΤΟΥΣ ΥΠΟΛΟΙΠΟΥΣ,ΓΙΑ ΘΕΜΑ ΜΕΣΟΥ ΕΝΝΟΩ....

AKISAFRICA
Μαθητευόμενος
Μαθητευόμενος
Δημοσιεύσεις: 14
Εγγραφή: Παρ Απρ 03, 2009 2:34 pm

Δημοσίευσηαπό AKISAFRICA » Τρί Απρ 07, 2009 1:44 pm

stage έγραψε:Πραγματικά έχω κι εγώ απορία αν πέρασε κανείς από εμάς εδώ μέσα...

Πως ειδοποιήθηκαν ρε παιδιά οι επιτυχόντες ;
Με τηλεφώνημα ή αλλιώς ;

Ξέρει κανείς ;;;;;

ΦΙΛΕ ΜΟΥ ΟΙ ΕΠΙΤΥΧΟΝΤΕΣ ΤΟ ΗΞΕΡΑΝ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΡΧΗ,ΑΠΛΑ ΓΙΑ ΟΡΙΣΜΕΝΟΥΣ ΑΛΛΑΞΕ ΚΑΤΙ ΜΕΤΑ ΤΙΣ ΓΙΟΡΤΕΣ ΚΑΙ ΚΟΠΗΚΑΝ.
ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΕΙΣ ΤΙ.
ΤΗΛΕΦΩΝΙΚΩΣ ΕΓΙΝΑΝ ΟΙ ΕΙΔΟΠΟΙΗΣΕΙΣ ΟΠΩΣ ΚΑΙ ΣΤΙΣ ΦΑΣΕΙΣ ΠΟΥ ΠΕΡΑΣΑΜΕ.
ΤΑ ΑΤΟΜΑ ΠΟΥ ΠΕΡΑΣΑΝ ΑΡΚΕΤΑ ΕΩΣ ΠΟΛΛΑ ΕΚΤΟΣ ΤΕΛΕΥΤΑΙΑΣ ΦΑΣΗΣ ΛΟΓΩ ΠΙΕΣΗΣ ΣΥΓΚΕΚΡΙΜΕΝΟΥ ΑΤΟΜΟΥ ΝΑ ΠΑΡΟΥΝ ΑΠΟ ΤΗΝ ΠΕΡΙΟΧΗ ΤΟΥ ΜΕΡΙΚΕΣ ΔΕΚΑΔΕΣ Ή ΔΙΑΦΟΡΕΤΙΚΑ ΘΑ ΑΝΑΚΑΛΟΥΣΕ ΤΟΝ ΔΙΑΓΩΝΙΣΜΟ.
ΚΑΛΗ ΕΠΙΤΥΧΙΑ ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΠΩ ΣΤΟΥΣ ΕΠΙΤΥΧΟΝΤΕΣ ΠΟΥ ΠΟΛΛΟΙ ΑΠΟ ΑΥΤΟΥΣ ΔΕΝ ΠΕΡΑΣΑΝ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΠΕΡΑΣΑΜΕ ΕΜΕΙΣ ΟΙ ΥΠΟΛΟΙΠΟΙ.
ΤΑ ΥΠΟΛΟΙΠΑ ΤΑ ΑΦΗΝΩ....
ΤΑ ΠΕΡΙ ΨΥΧΟΛΟΓΙΚΩΝ ΤΕΣΤ ΤΑ ΛΕΩ ΦΟΥΜΑΡΑ,ΑΦΟΥ ΔΕΝ ΕΙΧΕ ΤΟΝ ΧΡΟΝΟ ΤΟΝ ΒΑΣΙΚΟ Η ΕΠΙΤΡΟΠΗ ΝΑ ΕΞΕΤΑΣΕΙ ΟΥΤΕ ΣΤΑ ΒΑΣΙΚΑ ΤΟΝ ΚΑΘΕΝΑ ΜΑΣ.
ΑΥΤΑ ΘΑ ΓΙΝΟΥΝ ΜΕΤΑ ΤΙΣ ΠΡΟΣΛΗΨΕΙΣ ΟΠΟΤΕ ΑΝ ΔΕΝ ΚΑΝΕΙ Ο ΕΝΑΣ ΓΙΑ ΤΗΝ ΣΥΓΚΕΚΡΙΜΕΝΗ ΘΕΣΗ ΤΟΝ ΠΕΤΑΝΕ ΣΕ ΜΙΑ ΑΛΛΗ....
ΚΑΠΟΥ ΠΟΥ ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΔΙΑΦΑΝΕΙΑ,ΚΑΙ ΑΛΟΙΜΟΝΟ ΝΑ ΥΠΑΡΧΕΙ ΣΕ ΜΙΑ ΤΕΤΟΙΑ ΥΠΗΡΕΣΙΑ ΤΙ ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΜΕ?
ΑΠΟ ΤΗΝ ΣΤΙΓΜΗ ΠΟΥ ΠΑΡΕΜΒΑΙΝΕΙ Ο ΑΝΘΡΩΠΙΝΟΣ ΠΑΡΑΓΟΝΤΑΣ,ΚΑΙ ΔΥΣΤΥΧΩΣ ΠΑΡΕΜΒΑΙΝΕΙ ΠΑΝΤΟΥ,ΠΩΣ ΜΠΟΡΟΥΝ ΝΑ ΓΙΝΟΥΝ ΟΛΑ ΟΧΙ ΤΕΛΕΙΑ ΑΛΛΑ ΣΩΣΤΑ..???
ΚΑΙ ΕΓΩ ΑΝ ΜΕ ΓΝΩΡΙΖΕ ΠΡΟΣΩΠΙΚΑ ΘΑ ΗΜΟΥΝ ΣΙΓΟΥΡΑ ΜΕΣΑ,ΟΧΙ ΑΝ ΤΟΝ ΓΝΩΡΙΖΑ ΕΓΩ... ΟΠΟΙΟΣ ΚΑΤΑΛΑΒΕ,ΚΑΤΑΛΑΒΕ...
ΣΤΟΥΣ ΥΠΟΛΟΙΠΟΥΣ ΕΥΧΟΜΑΙ ΣΕ ΟΤΙ ΠΡΟΣΠΑΘΗΣΟΥΝ ΝΑ ΤΟ ΠΕΤΥΧΟΥΝ....

Lgz
Μαθητευόμενος
Μαθητευόμενος
Δημοσιεύσεις: 30
Εγγραφή: Πέμ Ιαν 08, 2009 12:06 am

Δημοσίευσηαπό Lgz » Τρί Απρ 07, 2009 7:55 pm

φίλε AKISAFRICA
από πού είχες την διαβεβαίωση
ότι είσαι στη λίστα?


ποιοί σου είπανε ότι
ασχέτως αποτελεσμάτων
τα άτομα που θα διοριστούν είναι ήδη επιλεγμένα?

μιλάω για πριν τον ανασχηματισμό


Επιστροφή σε “ΔΙΑΓΩΝΙΣΜΟΙ ΜΕ ΣΕΙΡΑ ΠΡΟΤΕΡΑΙΟΤΗΤΑΣ”

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 5 επισκέπτες