ΕΥΠ - ΤΙ ΓΙΝΕΤΕ ΜΕ ΤΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ???

Διαγωνισμοί με σειρά προτεραιότητας σε δημόσιο, ΑΣΕΠ.
stauroula
Μαθητευόμενος
Μαθητευόμενος
Δημοσιεύσεις: 11
Εγγραφή: Πέμ Μάιος 22, 2008 3:25 pm

ΕΥΠ - ΤΙ ΓΙΝΕΤΕ ΜΕ ΤΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ???

Δημοσίευσηαπό stauroula » Τετ Αύγ 27, 2008 1:34 pm

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΣΕ ΟΛΟΥΣ

ΑΠΛΑ ΓΙΑ ΣΗΜΕΡΑ ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΚΑΝΩ ΤΗΝ ΕΞΗΣ ΕΡΩΤΗΣΗ..ΜΗΠΩ ΓΝΩΡΙΖΕΙ ΚΑΝΕΙΣ ΤΙ ΓΝΕΤΕ ΜΕ ΤΗΝ ΠΡΟΚΥΡΗΞΗ ΤΗΣ ΕΥΠ?ΠΟΤΕ ΘΑ ΚΑΛΕΣΟΥΝ ΤΑ ΑΤΟΜΑ ?ΚΑΙ ΕΑΝ ΕΧΕΙ ΠΑΕΙ ΚΑΠΟΙΟΣ ΣΕ ΠΙΟ ΠΑΛΙΑ ΣΥΝΕΝΤΕΥΞΣΗ ΜΗΠΩΣ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΜΟΥ ΚΑΙ ΕΜΕΝΑ ΤΙ ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΚΑΝΟΥΝ ΚΤΛ??

Lybe
Μόνιμος
Μόνιμος
Δημοσιεύσεις: 355
Εγγραφή: Πέμ Αύγ 21, 2008 4:33 pm

Δημοσίευσηαπό Lybe » Τετ Αύγ 27, 2008 6:24 pm

Χαμένος χρόνος θα είναι...κι εγώ έκανα τα χαρτιά μου αλλά δεν βλέπω φως στον ορίζοντα. Ακούγεται ότι τους έχουν πάρει εδώ και καιρό και ότι η όλη διαδικασία είναι fake...

dacourt
Μαθητευόμενος
Μαθητευόμενος
Δημοσιεύσεις: 1
Εγγραφή: Τετ Ιούλ 02, 2008 10:58 pm

Δημοσίευσηαπό dacourt » Σάβ Αύγ 30, 2008 11:05 pm

Μουφες ειναι αυτα που σας λενε,για να σας κανουν τους εξυπνους.

Αποτελεσματα βγηκαν μπορεις απο την σελιδα της ΕΥΠ και απο καποιο αριθμο τηλ να δεις αν εισαι μεσα στις λιστες για να πας και να δωσεις εξετασεις.Εχει πινακες αναλογα με το τι δηλωσες θα δεις και ποτε δινεις εξετασεις.Και που ειναι τα κεντρα εξετασεων αναλογα με τη περιοχη που διαμενεις.

Τσεκαρε εδω.

www.eyp.gr

Lybe
Μόνιμος
Μόνιμος
Δημοσιεύσεις: 355
Εγγραφή: Πέμ Αύγ 21, 2008 4:33 pm

Δημοσίευσηαπό Lybe » Σάβ Αύγ 30, 2008 11:39 pm

Δηλαδή πιστεύετε ότι δεν παίζει βίσμα? Εγώ ρώτησα 2 βουλευτές και μου είπαν να μην ασχοληθώ καθόλου με την όλη διαδικασία. Δεν νομίζω να πάω να δώσω...

tikos
Δόκιμος
Δόκιμος
Δημοσιεύσεις: 202
Εγγραφή: Δευ Μάιος 14, 2007 11:22 am

Δημοσίευσηαπό tikos » Κυρ Αύγ 31, 2008 3:20 am


manos1979
Μαθητευόμενος
Μαθητευόμενος
Δημοσιεύσεις: 6
Εγγραφή: Δευ Ιούλ 24, 2006 10:33 pm

Δημοσίευσηαπό manos1979 » Κυρ Αύγ 31, 2008 12:36 pm

TIKO NA SE RWTHSW TI EXEIS PA8EI KAI OPOU DEIS GIA EYP GRAFEIS GIA KOROIDIA TREXEI TIPOTA PERIERGO

sophie*p
Μαθητευόμενος
Μαθητευόμενος
Δημοσιεύσεις: 4
Εγγραφή: Τετ Οκτ 31, 2007 10:43 am

Δημοσίευσηαπό sophie*p » Δευ Σεπ 01, 2008 4:21 pm

Πριν αρκετά χρόνια, ούτε που θυμάμαι πόσα, είχα δώσει και εγώ εξετάσεις για την ΕΥΠ, μετά από παρότρυνση ατόμου που δούλευε μέσα. Το αστείο είναι, πως ενώ αρχικά τον πίεζα για να μάθω κατά πόσο αξίζει τον κόπο να μπω στην όλη διαδικασία, με διαβεβαίωσε ότι με κάποιες πληροφορίες που θα μου δώσει, δεν θα έχω πρόβλημα, ιδιαίτερα στην προφορική συνέντευξη. Τελικά, παραδέχθηκε και ο ίδιος, μετά το τέλος των εξετάσεων, ότι οι θέσεις λίγο πολύ ήταν δοσμένες από την αρχή, αλλά δεν πειράζει, εγώ όφειλα να προσπαθήσω. Τι να πω. Κάθε φορά που ανακοινώνεται κάποιος σχετικός διαγωνισμός, το κοιτάζω από καθαρή περιέργεια, μήπως και έχει αλλάξει κάτι. Αλλά μου φαίνεται και εμένα πως οι ελπίδες είναι μηδαμινές για τη συγκεκριμένη υπηρεσία.

pouropipina
Μόνιμος
Μόνιμος
Δημοσιεύσεις: 354
Εγγραφή: Σάβ Μαρ 24, 2007 3:37 pm

Δημοσίευσηαπό pouropipina » Δευ Σεπ 01, 2008 4:55 pm

[quote="sophie*p"]Πριν αρκετά χρόνια, ούτε που θυμάμαι πόσα, είχα δώσει και εγώ εξετάσεις για την ΕΥΠ, μετά από παρότρυνση ατόμου που δούλευε μέσα. Το αστείο είναι, πως ενώ αρχικά τον πίεζα για να μάθω κατά πόσο αξίζει τον κόπο να μπω στην όλη διαδικασία, με διαβεβαίωσε ότι με κάποιες πληροφορίες που θα μου δώσει, δεν θα έχω πρόβλημα, ιδιαίτερα στην προφορική συνέντευξη. Τελικά, παραδέχθηκε και ο ίδιος, μετά το τέλος των εξετάσεων, ότι οι θέσεις λίγο πολύ ήταν δοσμένες από την αρχή, αλλά δεν πειράζει, εγώ όφειλα να προσπαθήσω. Τι να πω. Κάθε φορά που ανακοινώνεται κάποιος σχετικός διαγωνισμός, το κοιτάζω από καθαρή περιέργεια, μήπως και έχει αλλάξει κάτι. Αλλά μου φαίνεται και εμένα πως οι ελπίδες είναι μηδαμινές για τη συγκεκριμένη υπηρεσία.[/quote]

Μήπως θυμάσαι τι σε ρώτησαν στη προφορική συνέντευξη?

tikos
Δόκιμος
Δόκιμος
Δημοσιεύσεις: 202
Εγγραφή: Δευ Μάιος 14, 2007 11:22 am

Δημοσίευσηαπό tikos » Δευ Σεπ 01, 2008 7:11 pm

Εγω ενα τεραστιο διλλημα. Δινω 13/9. Ειμαι απο επαρχια συγκεκριμενα βορεια Ελλαδα. Αξιζει να κατεβω στην Αθηνα να δωσω εξετασεις? Σκεφτομαι κυριως το οικονομικο. Να μην κατεβω και ειναι τζαμπα ο κοπος οπως με προκυρυξη της Ολυμπιακης Αξιοποιησης.

Παρακαλω οπως παραθεσεται την γνωμη σας.

Ευχαριστω

manos1979
Μαθητευόμενος
Μαθητευόμενος
Δημοσιεύσεις: 6
Εγγραφή: Δευ Ιούλ 24, 2006 10:33 pm

Δημοσίευσηαπό manos1979 » Δευ Σεπ 01, 2008 8:33 pm

ΞΥΠΝΑ ΠΡΩΤΑ ΠΙΕΣ ΕΝΑ ΚΑΦΕ ΔΙΑΒΑΣΕ ΤΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΤΩΝ ΕΞΕΤΑΣΕΩΝ ΚΑΛΑ ΚΑΙ ΞΑΝΑΚΑΝΕ ΤΗΝ ΕΡΩΤΗΣΗ ΟΚ ?

pouropipina
Μόνιμος
Μόνιμος
Δημοσιεύσεις: 354
Εγγραφή: Σάβ Μαρ 24, 2007 3:37 pm

Δημοσίευσηαπό pouropipina » Δευ Σεπ 01, 2008 9:10 pm

manos.. :P

tikos
Δόκιμος
Δόκιμος
Δημοσιεύσεις: 202
Εγγραφή: Δευ Μάιος 14, 2007 11:22 am

Δημοσίευσηαπό tikos » Δευ Σεπ 01, 2008 9:53 pm

manos1979 έγραψε:ΞΥΠΝΑ ΠΡΩΤΑ ΠΙΕΣ ΕΝΑ ΚΑΦΕ ΔΙΑΒΑΣΕ ΤΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΤΩΝ ΕΞΕΤΑΣΕΩΝ ΚΑΛΑ ΚΑΙ ΞΑΝΑΚΑΝΕ ΤΗΝ ΕΡΩΤΗΣΗ ΟΚ ?


ΕΓΩ ΤΟ ΔΙΑΒΑΣΑ ΚΑΛΑ ΤΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΤΩΝ ΕΞΕΤΑΣΕΩΝ. ΔΙΑΒΑΣΕΤΟ ΚΑΙ ΕΣΥ ΚΑΛΑ ΤΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΤΩΝ ΕΞΕΤΑΣΕΩΝ. ΚΑΙ ΠΙΕΣ ΟΧΙ 1 ΚΑΦΕ ΑΛΛΑ 3. ΣΕ ΚΕΡΝΑΩ ΕΓΩ!

stauroula
Μαθητευόμενος
Μαθητευόμενος
Δημοσιεύσεις: 11
Εγγραφή: Πέμ Μάιος 22, 2008 3:25 pm

Δημοσίευσηαπό stauroula » Δευ Σεπ 01, 2008 11:32 pm

ΒΡΕ ΠΑΙΔΙΑ

ΝΑ ΣΑΣ ΡΩΤΗΣΩ ΚΑΤΙ ΓΙΑΤΙ ΟΛΟ ΛΕΜΕ ΛΕΜΕ ΑΛΛΑ ΤΕΛΙΚΑ ΚΑΝΕΝΑΣ ΔΕΝ ΔΙΝΕΙ ΤΙΣ ΑΠΑΝΤΗΣΕΙΣ ΠΟΥ ΘΕΛΟΥΜΕ.ΟΠΩΣ ΤΙ ΡΩΤΑΝΕ ΣΤΑ ΠΡΟΦΟΡΙΚΑ ?ΑΞΙΖΕΙ ΑΠΟ ΘΕΜΑ ΜΙΣΘΟΥ ΝΑ ΜΠΕΙ ΚΑΝΕΙΣ ΣΕ ΑΥΤΗ ΤΗΝ ΥΠΗΡΕΣΙΑ?ΚΑΙ ΤΕΛΙΚΑ ΠΟΙΟ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΕΙΔΟΑ ΤΗΣ ΕΡΓΑΣΙΑΣ ΠΟΥ ΘΑ ΕΧΟΥΜΕ?ΠΑΡΑΚΑΛΩ ΝΑ ΑΠΑΝΤΗΣΕΙ ΚΑΠΟΙΟΣ ΠΟΥ ΝΑ ΓΝΩΡΙΖΕΙ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΟΚ?ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ,,,

kokalo
Μαθητευόμενος
Μαθητευόμενος
Δημοσιεύσεις: 97
Εγγραφή: Πέμ Δεκ 09, 2004 4:04 pm

Δημοσίευσηαπό kokalo » Τρί Σεπ 02, 2008 12:44 pm

sophie*p έγραψε:Πριν αρκετά χρόνια, ούτε που θυμάμαι πόσα, είχα δώσει και εγώ εξετάσεις για την ΕΥΠ, μετά από παρότρυνση ατόμου που δούλευε μέσα. Το αστείο είναι, πως ενώ αρχικά τον πίεζα για να μάθω κατά πόσο αξίζει τον κόπο να μπω στην όλη διαδικασία, με διαβεβαίωσε ότι με κάποιες πληροφορίες που θα μου δώσει, δεν θα έχω πρόβλημα, ιδιαίτερα στην προφορική συνέντευξη. Τελικά, παραδέχθηκε και ο ίδιος, μετά το τέλος των εξετάσεων, ότι οι θέσεις λίγο πολύ ήταν δοσμένες από την αρχή, αλλά δεν πειράζει, εγώ όφειλα να προσπαθήσω. Τι να πω. Κάθε φορά που ανακοινώνεται κάποιος σχετικός διαγωνισμός, το κοιτάζω από καθαρή περιέργεια, μήπως και έχει αλλάξει κάτι. Αλλά μου φαίνεται και εμένα πως οι ελπίδες είναι μηδαμινές για τη συγκεκριμένη υπηρεσία.


Από τη στιγμή που εξαιρείται από το ΑΣΕΠ, δεν υπάρχει ελπίδα για κανέναν άλλο εκτός από τους ημέτερους....

sophie*p
Μαθητευόμενος
Μαθητευόμενος
Δημοσιεύσεις: 4
Εγγραφή: Τετ Οκτ 31, 2007 10:43 am

Δημοσίευσηαπό sophie*p » Τρί Σεπ 02, 2008 4:03 pm

Στην προφορική εξέταση δεν με ρώτησαν κάτι το ιδιαίτερο. Κυρίως ως προς την προϋπηρεσία και προσπαθούσαν να μειώσουν την αξία των όλων όσων είχα πετύχει. Κρίμα, αλλά δυστυχώς έτσι έχουν τα πράγματα


Επιστροφή σε “ΔΙΑΓΩΝΙΣΜΟΙ ΜΕ ΣΕΙΡΑ ΠΡΟΤΕΡΑΙΟΤΗΤΑΣ”

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 9 επισκέπτες