ΔΕΔΔΗΕ Τ1/Α ΑΜΟΙΒΑΙΑ ΜΕΤΑΘΕΣΗ ΑΠΟ ΔΝΣΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΣ ΑΤΤΙΚΗΣ ΣΕ ΔΝΣΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΣ ΠΕΛΟΠΟΝΝΗΣΟΥ-ΗΠΕΙΡΟΥ

NickTheGreek321
Μαθητευόμενος
Μαθητευόμενος
Δημοσιεύσεις: 14
Εγγραφή: Δευ Φεβ 11, 2019 7:24 pm

ΔΕΔΔΗΕ Τ1/Α ΑΜΟΙΒΑΙΑ ΜΕΤΑΘΕΣΗ ΑΠΟ ΔΝΣΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΣ ΑΤΤΙΚΗΣ ΣΕ ΔΝΣΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΣ ΠΕΛΟΠΟΝΝΗΣΟΥ-ΗΠΕΙΡΟΥ

Δημοσίευσηαπό NickTheGreek321 » Κυρ Μάιος 02, 2021 11:31 pm

Καλησπέρα σας,

Θα ήθελα να σας ενημερώσω ότι ενδιαφέρομαι για αμοιβαία μετάθεση από την Διεύθυνση Περιφέρειας Αττικής στην Διεύθυνση Περιφέρειας Πελοποννήσου - Ηπείρου. Αφορά την προκήρυξη του ΔΕΔΔΗΕ (7Κ/2018) και η θέση είναι για Διπλ. Ηλεκτρολόγο Μηχανικό Τ1/Α. Σε περίπτωση που ενδιαφέρεται κάποιος, ας επικοινωνήσει μαζί μου και θα του στείλω μέσω email το τηλέφωνό μου.

Ευχαριστώ πολύ.

giannismath
Μαθητευόμενος
Μαθητευόμενος
Δημοσιεύσεις: 6
Εγγραφή: Κυρ Φεβ 21, 2021 11:45 am

Re: ΔΕΔΔΗΕ Τ1/Α ΑΜΟΙΒΑΙΑ ΜΕΤΑΘΕΣΗ ΑΠΟ ΔΝΣΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΣ ΑΤΤΙΚΗΣ ΣΕ ΔΝΣΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΣ ΠΕΛΟΠΟΝΝΗΣΟΥ-ΗΠΕΙΡΟΥ

Δημοσίευσηαπό giannismath » Κυρ Μάιος 09, 2021 7:19 pm

Καλησπέρα σας,

Θα ήθελα να σας ενημερώσω ότι ενδιαφέρομαι για την αμοιβαία μετάθεση. Μπορείτε να μου στείλετε email να επικοινωνήσω μαζί σας?

Ευχαριστώ

Amaliagnk
Μαθητευόμενος
Μαθητευόμενος
Δημοσιεύσεις: 3
Εγγραφή: Σάβ Ιουν 19, 2021 8:47 pm

Re: ΔΕΔΔΗΕ Τ1/Α ΑΜΟΙΒΑΙΑ ΜΕΤΑΘΕΣΗ ΑΠΟ ΔΝΣΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΣ ΑΤΤΙΚΗΣ ΣΕ ΔΝΣΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΣ ΠΕΛΟΠΟΝΝΗΣΟΥ-ΗΠΕΙΡΟΥ

Δημοσίευσηαπό Amaliagnk » Κυρ Ιουν 20, 2021 8:36 pm

Καλησπέρα ενδιαφέρεστε για μετάταξη από Πάτρα προς Αθήνα ; Η θέση μου είναι με την 7κ/2018 για τον τομέα Νησιών Τ1/Α Δπλ.Ηλεκτρολόγων Μηχανικών


Επιστροφή σε “ΑΓΓΕΛΙΕΣ ΑΜΟΙΒΑΙΩΝ ΜΕΤΑΘΕΣΕΩΝ - ΜΕΤΑΤΑΞΕΩΝ ΠΕ”

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 1 επισκέπτης