ΔΕΔΔΗΕ Τ1/Α Αμοιβαία μετάθεση από Δνση Περιφέρειας Πελοποννήσου Ηπείρου σε Περιφέρεια Κρήτης ή Αθήνας

giannismath
Μαθητευόμενος
Μαθητευόμενος
Δημοσιεύσεις: 6
Εγγραφή: Κυρ Φεβ 21, 2021 11:45 am

ΔΕΔΔΗΕ Τ1/Α Αμοιβαία μετάθεση από Δνση Περιφέρειας Πελοποννήσου Ηπείρου σε Περιφέρεια Κρήτης ή Αθήνας

Δημοσίευσηαπό giannismath » Παρ Απρ 16, 2021 12:11 pm

Αγαπητοί/ές,

Θα ήθελα να σας ενημερώσω ότι ενδιαφέρομαι για αμοιβαία μετάθεση από την Περιφέρεια Πελοποννήσου - Ηπείρου (περιοχή Αχαΐας - Πάτρας) στην Περιφέρεια Κρήτης ή Αθηνών. Αφορά την προκήρυξη της ΔΕΔΔΗΕ (7Κ/2018) και η θέση είναι για Διπλ. Ηλεκτρολόγο Μηχανικό Τ1/Α. Στην περίπτωση που ενδιαφέρεται κάποιος, ας επικοινωνήσει μαζί μου και θα του στείλω μέσω email το τηλέφωνό μου.

DoSo
Μαθητευόμενος
Μαθητευόμενος
Δημοσιεύσεις: 1
Εγγραφή: Δευ Απρ 26, 2021 7:09 pm

Re: ΔΕΔΔΗΕ Τ1/Α Αμοιβαία μετάθεση από Δνση Περιφέρειας Πελοποννήσου Ηπείρου σε Περιφέρεια Κρήτης ή Αθήνας

Δημοσίευσηαπό DoSo » Τρί Απρ 27, 2021 2:22 pm

Καλησπέρα, αν ενδιαφέρεσαι ακόμη για αμοιβαία μετάθεση μπορεί να μου στείλεις τα στοιχεία επικοινωνίας σου.

NickTheGreek321
Μαθητευόμενος
Μαθητευόμενος
Δημοσιεύσεις: 14
Εγγραφή: Δευ Φεβ 11, 2019 7:24 pm

Re: ΔΕΔΔΗΕ Τ1/Α Αμοιβαία μετάθεση από Δνση Περιφέρειας Πελοποννήσου Ηπείρου σε Περιφέρεια Κρήτης ή Αθήνας

Δημοσίευσηαπό NickTheGreek321 » Κυρ Μάιος 02, 2021 11:37 pm

giannismath έγραψε:Αγαπητοί/ές,

Θα ήθελα να σας ενημερώσω ότι ενδιαφέρομαι για αμοιβαία μετάθεση από την Περιφέρεια Πελοποννήσου - Ηπείρου (περιοχή Αχαΐας - Πάτρας) στην Περιφέρεια Κρήτης ή Αθηνών. Αφορά την προκήρυξη της ΔΕΔΔΗΕ (7Κ/2018) και η θέση είναι για Διπλ. Ηλεκτρολόγο Μηχανικό Τ1/Α. Στην περίπτωση που ενδιαφέρεται κάποιος, ας επικοινωνήσει μαζί μου και θα του στείλω μέσω email το τηλέφωνό μου.


Αν υπάρχει ακόμη το ενδιαφέρον για την αμοιβαία μετάθεση, μπορείς να επικοινωνήσεις μαζί μου.

giannismath
Μαθητευόμενος
Μαθητευόμενος
Δημοσιεύσεις: 6
Εγγραφή: Κυρ Φεβ 21, 2021 11:45 am

Re: ΔΕΔΔΗΕ Τ1/Α Αμοιβαία μετάθεση από Δνση Περιφέρειας Πελοποννήσου Ηπείρου σε Περιφέρεια Κρήτης ή Αθήνας

Δημοσίευσηαπό giannismath » Κυρ Μάιος 09, 2021 7:22 pm

DoSo έγραψε:Καλησπέρα, αν ενδιαφέρεσαι ακόμη για αμοιβαία μετάθεση μπορεί να μου στείλεις τα στοιχεία επικοινωνίας σου.


Θα παρακαλούσα να μου στείλετε μήνυμα στο παρακάτω email επικοινωνίας: imathioudakis@gmail.com

MichalisPap
Μαθητευόμενος
Μαθητευόμενος
Δημοσιεύσεις: 8
Εγγραφή: Τετ Ιουν 22, 2022 9:47 am

Re: ΔΕΔΔΗΕ Τ1/Α Αμοιβαία μετάθεση από Δνση Περιφέρειας Πελοποννήσου Ηπείρου σε Περιφέρεια Κρήτης ή Αθήνας

Δημοσίευσηαπό MichalisPap » Πέμ Ιουν 23, 2022 9:22 am

Καλησπέρα, εάν ακόμα ενδιαφέρεσαι, πες μου να επικοινωνήσουμε.


Επιστροφή σε “ΑΓΓΕΛΙΕΣ ΑΜΟΙΒΑΙΩΝ ΜΕΤΑΘΕΣΕΩΝ - ΜΕΤΑΤΑΞΕΩΝ ΠΕ”

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 11 επισκέπτες