ΑΜΟΙΒΑΙΑ ΜΕΤΑΘΕΣΗ/ΜΕΤΑΤΑΞΗ ΠΕ ΕΦΟΡΙΑΚΩΝ ΑΠΟ ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΤΟΜΕΑ ΑΘΗΝΩΝ ΣΕ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ, ΒΟΛΟ, ΚΟΜΟΤΗΝΗ, ΠΑΤΡΑ

sravasaksitam
Μαθητευόμενος
Μαθητευόμενος
Δημοσιεύσεις: 7
Εγγραφή: Δευ Αύγ 31, 2020 8:46 pm

ΑΜΟΙΒΑΙΑ ΜΕΤΑΘΕΣΗ/ΜΕΤΑΤΑΞΗ ΠΕ ΕΦΟΡΙΑΚΩΝ ΑΠΟ ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΤΟΜΕΑ ΑΘΗΝΩΝ ΣΕ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ, ΒΟΛΟ, ΚΟΜΟΤΗΝΗ, ΠΑΤΡΑ

Δημοσίευσηαπό sravasaksitam » Δευ Οκτ 19, 2020 7:28 pm

Καλησπέρα, είμαι ΠΕ Εφοριακών με οργανική θέση στον Κεντρικό Τομέα Αθηνών και αναζητώ αμοιβαία μετάθεση ή μετάταξη για τις πόλεις Θεσσαλονίκη, Βόλo, Κομοτηνή ή Πάτρα.

Είχα κάνει και προηγούμενη δημοσίευση, απλώς προσθέτω τώρα την πόλη της Κομοτηνής.
(Παρακαλώ αν είναι δυνατόν η προηγούμενη δημοσίευση να διαγραφεί)

MyrsiniBoitou
Μαθητευόμενος
Μαθητευόμενος
Δημοσιεύσεις: 7
Εγγραφή: Δευ Ιούλ 13, 2020 9:40 pm

Re: ΑΜΟΙΒΑΙΑ ΜΕΤΑΘΕΣΗ/ΜΕΤΑΤΑΞΗ ΠΕ ΕΦΟΡΙΑΚΩΝ ΑΠΟ ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΤΟΜΕΑ ΑΘΗΝΩΝ ΣΕ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ, ΒΟΛΟ, ΚΟΜΟΤΗΝΗ, ΠΑΤΡΑ

Δημοσίευσηαπό MyrsiniBoitou » Παρ Νοέμ 06, 2020 5:14 pm

Καλησπέρα σας,

μπορείτε να κάνετε αμοιβαία μόνο με ΠΕ Εφοριακών ή μπορείτε και με άλλες ειδικότητες (πχ ΠΕ Διοικητικού- Οικονομικού);

sravasaksitam
Μαθητευόμενος
Μαθητευόμενος
Δημοσιεύσεις: 7
Εγγραφή: Δευ Αύγ 31, 2020 8:46 pm

Re: ΑΜΟΙΒΑΙΑ ΜΕΤΑΘΕΣΗ/ΜΕΤΑΤΑΞΗ ΠΕ ΕΦΟΡΙΑΚΩΝ ΑΠΟ ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΤΟΜΕΑ ΑΘΗΝΩΝ ΣΕ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ, ΒΟΛΟ, ΚΟΜΟΤΗΝΗ, ΠΑΤΡΑ

Δημοσίευσηαπό sravasaksitam » Δευ Νοέμ 09, 2020 5:25 pm

MyrsiniBoitou έγραψε:Καλησπέρα σας,

μπορείτε να κάνετε αμοιβαία μόνο με ΠΕ Εφοριακών ή μπορείτε και με άλλες ειδικότητες (πχ ΠΕ Διοικητικού- Οικονομικού);


Καλησπέρα, για να είμαι απολύτως ειλικρινής δεν γνωρίζω αν μπορεί να πραγματοποιηθεί ακόμα, καθώς διανύω το διάστημα της 2ετους δοκιμαστικής υπηρεσίας. Έχω την αίσθηση όμως πως κατ' εξαίρεση οι αμοιβαίες μετατάξεις επιτρέπονται. Επίσης πρέπει κι εσείς να έχετε κάποιο από τα πτυχία που γίνονται αποδεκτά από τον κλάδο των ΠΕ Εφοριακών.

Παρακαλώ στείλτε μου αν θέλετε, mail στο gkrekkos[at]gmail.com

Όπου [at], βάλτε το γνωστό @ .

Αν θέλετε γράψτε μου και από ποια πόλη θέλετε εσείς να μετακινηθείτε.


Επιστροφή σε “ΑΓΓΕΛΙΕΣ ΑΜΟΙΒΑΙΩΝ ΜΕΤΑΘΕΣΕΩΝ - ΜΕΤΑΤΑΞΕΩΝ ΠΕ”

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 5 επισκέπτες