ΔΕΔΔΗΕ Τ1/Α Αμοιβαία μετάθεση από Δνση Αττικής σε Κεντρικής Ελλάδας ή Θεσσαλίας

aposdimi
Μαθητευόμενος
Μαθητευόμενος
Δημοσιεύσεις: 10
Εγγραφή: Παρ Δεκ 27, 2019 10:18 am

ΔΕΔΔΗΕ Τ1/Α Αμοιβαία μετάθεση από Δνση Αττικής σε Κεντρικής Ελλάδας ή Θεσσαλίας

Δημοσίευσηαπό aposdimi » Τετ Ιαν 08, 2020 12:50 pm

Καλημέρα και Καλή Χρονιά σε όλους!
Έχω περάσει με την 7κ/2018 στην Δνση Περιφέρειας Αττικής-Κεντρικού Τομέα Αθηνών. Είμαι απο Λάρισα και θα με ενδιέφερε
αμοιβαία μετάθεση προς Δνση Κεντρικής Ελλάδας (Λαμία) ή Θεσσαλίας.

Christina4
Μαθητευόμενος
Μαθητευόμενος
Δημοσιεύσεις: 19
Εγγραφή: Πέμ Μαρ 15, 2018 3:56 pm

Re: ΔΕΔΔΗΕ Τ1/Α Αμοιβαία μετάθεση από Δνση Αττικής σε Κεντρικής Ελλάδας ή Θεσσαλίας

Δημοσίευσηαπό Christina4 » Δευ Μαρ 16, 2020 9:31 am

aposdimi έγραψε:Καλημέρα και Καλή Χρονιά σε όλους!
Έχω περάσει με την 7κ/2018 στην Δνση Περιφέρειας Αττικής-Κεντρικού Τομέα Αθηνών. Είμαι απο Λάρισα και θα με ενδιέφερε
αμοιβαία μετάθεση προς Δνση Κεντρικής Ελλάδας (Λαμία) ή Θεσσαλίας.


Καλημέρα,
εγώ είμαι Τ3/Α, πέρασα Δ/νση Περιφέρειας Κεντρικής Ελλάδας (Φθιώτιδα, Λαμία) όμως μένω Αθήνα. Θα πηγαινοέρχομαι καθημερινά. Αν δε βρεθεί κάποιος άλλος Τ1/Α να ανταλλάξετε, θα ήθελα να είμαστε σε επικοινωνία. Ίσως καταφέρω να έχω πτυχίο Ηλεκτρολόγου ΠΕ από του χρόνου. Όπως και να έχει, καλή σταδιοδρομία!

aposdimi
Μαθητευόμενος
Μαθητευόμενος
Δημοσιεύσεις: 10
Εγγραφή: Παρ Δεκ 27, 2019 10:18 am

Re: ΔΕΔΔΗΕ Τ1/Α Αμοιβαία μετάθεση από Δνση Αττικής σε Κεντρικής Ελλάδας ή Θεσσαλίας

Δημοσίευσηαπό aposdimi » Πέμ Μαρ 19, 2020 7:24 pm

Καλησπέρα.Nαι γιατί οχι Christina4. Αν δεν βρω σε αυτο το διάστημα κάποιον άλλο στην κατηγορία μου μπορεί να γίνει και με αυτό τον τρόπο.Έτσι και αλλίως πιστεύω πως θα αναλλάβετε υπηρεσία οι ΤΕ 3-4 μήνες νωρίτερα από τους ΠΕ. Καλή σταδιοδρομία και σε σένα Christina4.

Christina4
Μαθητευόμενος
Μαθητευόμενος
Δημοσιεύσεις: 19
Εγγραφή: Πέμ Μαρ 15, 2018 3:56 pm

Re: ΔΕΔΔΗΕ Τ1/Α Αμοιβαία μετάθεση από Δνση Αττικής σε Κεντρικής Ελλάδας ή Θεσσαλίας

Δημοσίευσηαπό Christina4 » Τετ Μάιος 27, 2020 1:55 pm

Καλησπέρα, έγραψα και στο κεντρικό θέμα 7Κ/2018 ΔΕΔΔΗΕ. Βρήκες κάποιον Τ1/Α για την αμοιβαία μετάθεση; Μπορούμε να επικοινωνήσουμε προσωπικά;

Χριστίνα Τ3/Α

aposdimi
Μαθητευόμενος
Μαθητευόμενος
Δημοσιεύσεις: 10
Εγγραφή: Παρ Δεκ 27, 2019 10:18 am

Re: ΔΕΔΔΗΕ Τ1/Α Αμοιβαία μετάθεση από Δνση Αττικής σε Κεντρικής Ελλάδας ή Θεσσαλίας

Δημοσίευσηαπό aposdimi » Πέμ Μάιος 28, 2020 12:16 pm

Christina4 δεν έχω βρει κάποιο άτομο ακόμα στην κατηγορία μου.Μπορούμε να επικοινωνήσουμε.Το mail μου είναι dimtolis1980@gmail.com

aposdimi
Μαθητευόμενος
Μαθητευόμενος
Δημοσιεύσεις: 10
Εγγραφή: Παρ Δεκ 27, 2019 10:18 am

Re: ΔΕΔΔΗΕ Τ1/Α Αμοιβαία μετάθεση από Δνση Αττικής σε Κεντρικής Ελλάδας ή Θεσσαλίας

Δημοσίευσηαπό aposdimi » Τρί Οκτ 13, 2020 2:56 pm

Καλησπέρα σε όλους και συγχαρητήρια σε όλους τους επιτυχόντες !!!
Έχω αναλάβει υπηρεσία από τις 1 Οκτωβρίου σε θέση ΠΕ Τ1/Α (Ηλεκτρολόγων Μηχανικών) στην Διεύθυνση Περιφέρειας Αττικής.
Αναζητώ αμοιβαία μετάθεση με άτομο που να έχει διοριστεί Λαμία (Διεύθυνση Περιφέρειας Κεντρικής Ελλάδας) και να ενδιαφέρεται να πάει Αθήνα.


Επιστροφή σε “ΑΓΓΕΛΙΕΣ ΑΜΟΙΒΑΙΩΝ ΜΕΤΑΘΕΣΕΩΝ - ΜΕΤΑΤΑΞΕΩΝ ΠΕ”

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 21 επισκέπτες