ΔΕΔΔΗΕ Τ1/Α Αμοιβαία μετάθεση από Δνση Πελοποννήσου Ηπείρου σε Μακεδονίας Θράκης

NvPex
Μαθητευόμενος
Μαθητευόμενος
Δημοσιεύσεις: 23
Εγγραφή: Παρ Ιούλ 26, 2019 4:11 pm

ΔΕΔΔΗΕ Τ1/Α Αμοιβαία μετάθεση από Δνση Πελοποννήσου Ηπείρου σε Μακεδονίας Θράκης

Δημοσίευσηαπό NvPex » Κυρ Δεκ 29, 2019 11:09 am

Έχω περάσει με την 7κ/2018 στη Δνση Πελοποννήσου Ηπείρου (Πάτρα) και με ενδιαφέρει αμοιβαία μετάθεση προς περιοχή της Δνσης Μακεδονίας Θράκης.

elenir
Μαθητευόμενος
Μαθητευόμενος
Δημοσιεύσεις: 5
Εγγραφή: Κυρ Ιαν 05, 2020 6:23 pm

Re: ΔΕΔΔΗΕ Τ1/Α Αμοιβαία μετάθεση από Δνση Πελοποννήσου Ηπείρου σε Μακεδονίας Θράκης

Δημοσίευσηαπό elenir » Κυρ Ιαν 05, 2020 7:10 pm

Καλησπέρα και Καλή Χρονιά.
Εγώ έχω περάσει Δνση Περιφέρειας Κεντρικής Ελλάδας. Επειδή είμαι από Πάτρα, σε περίπτωση που δεν βρεις άτομο για αμοιβαία μετάθεση για την περιοχή που θέλεις και θα σε ενδιέφερε η Κεντρική Ελλάδα σε παρακαλώ πολύ ενημέρωσε με.
Σε ευχαριστώ πολύ. :)

NvPex
Μαθητευόμενος
Μαθητευόμενος
Δημοσιεύσεις: 23
Εγγραφή: Παρ Ιούλ 26, 2019 4:11 pm

Re: ΔΕΔΔΗΕ Τ1/Α Αμοιβαία μετάθεση από Δνση Πελοποννήσου Ηπείρου σε Μακεδονίας Θράκης

Δημοσίευσηαπό NvPex » Δευ Οκτ 19, 2020 7:31 am

Γειά σας

Ενδιαφέρομαι για αμοιβαία μετάθεση από περιφέρεια Πελοποννήσου Ηπείρου για περιφέρεια Μακεδονίας Θράκης ή προς κάποια περιοχή στη Μακεδονία.

Ευχαριστώ

NvPex
Μαθητευόμενος
Μαθητευόμενος
Δημοσιεύσεις: 23
Εγγραφή: Παρ Ιούλ 26, 2019 4:11 pm

Re: ΔΕΔΔΗΕ Τ1/Α Αμοιβαία μετάθεση από Δνση Πελοποννήσου Ηπείρου σε Μακεδονίας Θράκης

Δημοσίευσηαπό NvPex » Σάβ Ιαν 23, 2021 8:19 pm

Γειά σας

Ενδιαφέρομαι για αμοιβαία μετάθεση από περιφέρεια Πελοποννήσου Ηπείρου για περιφέρεια Μακεδονίας Θράκης ή προς κάποια περιοχή στη Μακεδονία.

Ευχαριστώ


Επιστροφή σε “ΑΓΓΕΛΙΕΣ ΑΜΟΙΒΑΙΩΝ ΜΕΤΑΘΕΣΕΩΝ - ΜΕΤΑΤΑΞΕΩΝ ΠΕ”

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 5 επισκέπτες