ΠΕ Διοικητικος Αθηνα ψάχνω άτομο αντιστοιχης θέσης από Πάτρα

NewUser
Μαθητευόμενος
Μαθητευόμενος
Δημοσιεύσεις: 96
Εγγραφή: Κυρ Ιούλ 29, 2007 8:50 pm

ΠΕ Διοικητικος Αθηνα ψάχνω άτομο αντιστοιχης θέσης από Πάτρα

Δημοσίευσηαπό NewUser » Κυρ Νοέμ 08, 2009 12:27 pm

Καλημέρα. Ειμαι διορισμένος στην Περιφέρεια Αττικής και αναζητώ άτομο διορισμένο στην Περιφέρεια Δυτικης Ελλάδος με έδρα την Πάτρα για αμοιβαία. Αν ενδιαφέρεται κάποιος ας κάνει ένα post για να αλλάξουμε στοιχέια και να επικοινωνήσουμε. Ευχαριστω.

freefros
Μαθητευόμενος
Μαθητευόμενος
Δημοσιεύσεις: 11
Εγγραφή: Πέμ Ιουν 26, 2008 12:55 pm

Re: ΠΕ Διοικητικος Αθηνα ψάχνω άτομο αντιστοιχης θέσης από Π

Δημοσίευσηαπό freefros » Δευ Ιαν 11, 2010 10:10 am

NewUser έγραψε:Καλημέρα. Ειμαι διορισμένος στην Περιφέρεια Αττικής και αναζητώ άτομο διορισμένο στην Περιφέρεια Δυτικης Ελλάδος με έδρα την Πάτρα για αμοιβαία. Αν ενδιαφέρεται κάποιος ας κάνει ένα post για να αλλάξουμε στοιχέια και να επικοινωνήσουμε. Ευχαριστω.


Τι ειδικότητα έχεις? Είμαι ΤΕ Πληροφορικής στο Αίγιο και ενδιαφέρομαι για Αθήνα. Σε ενδιαφέρει?

NewUser
Μαθητευόμενος
Μαθητευόμενος
Δημοσιεύσεις: 96
Εγγραφή: Κυρ Ιούλ 29, 2007 8:50 pm

Re: ΠΕ Διοικητικος Αθηνα ψάχνω άτομο αντιστοιχης θέσης από Π

Δημοσίευσηαπό NewUser » Τρί Ιαν 19, 2010 8:58 am

freefros έγραψε:
NewUser έγραψε:Καλημέρα. Ειμαι διορισμένος στην Περιφέρεια Αττικής και αναζητώ άτομο διορισμένο στην Περιφέρεια Δυτικης Ελλάδος με έδρα την Πάτρα για αμοιβαία. Αν ενδιαφέρεται κάποιος ας κάνει ένα post για να αλλάξουμε στοιχέια και να επικοινωνήσουμε. Ευχαριστω.


Τι ειδικότητα έχεις? Είμαι ΤΕ Πληροφορικής στο Αίγιο και ενδιαφέρομαι για Αθήνα. Σε ενδιαφέρει?


Καλημερα. Είμαι ΠΕ Διοικητικού-Οικονομικού. Μάλλον δεν γίνεται αμοιβαία.

ΤΑΣΟΣ ΨΙΛΟΒΑ
Μαθητευόμενος
Μαθητευόμενος
Δημοσιεύσεις: 4
Εγγραφή: Τετ Νοέμ 09, 2011 6:46 pm

Re: ΠΕ Διοικητικος Αθηνα ψάχνω άτομο αντιστοιχης θέσης από Π

Δημοσίευσηαπό ΤΑΣΟΣ ΨΙΛΟΒΑ » Πέμ Νοέμ 10, 2011 4:05 pm

Καλημέρα είμαι ΠΕ Διοικητικού-οικονομικού και είμαι απόφοιτος της Σχολής τοπικής Αυτοδιοίκησης διορισμένος στην Περιφερειακή ενότητα Αχαίας κι ενδιαφέρομαι ια Αθήνα

TWILIGHT
Μαθητευόμενος
Μαθητευόμενος
Δημοσιεύσεις: 38
Εγγραφή: Τρί Ιούλ 21, 2009 11:11 pm

Re: ΠΕ Διοικητικος Αθηνα ψάχνω άτομο αντιστοιχης θέσης από Π

Δημοσίευσηαπό TWILIGHT » Σάβ Νοέμ 19, 2011 11:26 am

NewUser έγραψε:Καλημέρα. Ειμαι διορισμένος στην Περιφέρεια Αττικής και αναζητώ άτομο διορισμένο στην Περιφέρεια Δυτικης Ελλάδος με έδρα την Πάτρα για αμοιβαία. Αν ενδιαφέρεται κάποιος ας κάνει ένα post για να αλλάξουμε στοιχέια και να επικοινωνήσουμε. Ευχαριστω.





Καλημέρα.είμαι ΠΕ διοικητικού οικονομικού διορισμένη στην Αποκεντρωμένη Διοικηση Πελοποννήσου Δυτικής Ελλάδας και Ιονίων νήσων στην Πάτρα.Αναζητώ αμοιβαία για την Αττική.

TWILIGHT
Μαθητευόμενος
Μαθητευόμενος
Δημοσιεύσεις: 38
Εγγραφή: Τρί Ιούλ 21, 2009 11:11 pm

Δημοσίευσηαπό TWILIGHT » Σάβ Νοέμ 19, 2011 12:02 pm

Είμαι ΠΕ ΔΙΟΙΚΗΤΙΚΟΥ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΟΥ διορισμένη στην Αποκεντρωμένη Διοίκηση Πελοποννήσου, Δυτικής Ελλάδας και Ιονίων νήσων στην Πάτρα.αν ενδιαφέρεσαι ακόμα μπορείς να μου απαντήσεις.ευχαριστώ

ridis
Μαθητευόμενος
Μαθητευόμενος
Δημοσιεύσεις: 6
Εγγραφή: Τετ Δεκ 07, 2011 7:59 pm

Δημοσίευσηαπό ridis » Τετ Δεκ 07, 2011 8:58 pm

ΕΙΜΑΙ ΔΙΟΡΙΣΜΕΝΗ ΣΤΗΝ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΔΥΤΙΚΗΣ ΕΛΛΑΔΑΣ (ΠΑΤΡΑ) ΜΕ ΕΙΔΙΚΟΤΗΤΑ ΠΕ ΔΙΟΙΚΗΤΙΚΟΥ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΟΥ, ΑΝ ΕΝΔΙΑΦΕΡΕΣΑΙ ΑΚΟΜΑ ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΗΣΕ ΜΑΖΙ ΜΟΥ ΣΤΟ 6972997888


Επιστροφή σε “ΑΓΓΕΛΙΕΣ ΑΜΟΙΒΑΙΩΝ ΜΕΤΑΘΕΣΕΩΝ - ΜΕΤΑΤΑΞΕΩΝ ΠΕ”

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 2 επισκέπτες