ΠΕ Διοικητικού-Οικονομικού στο ΥΠ.ΠΟ.Α., Ε.Κ.Π.Α.

papadoti
Μαθητευόμενος
Μαθητευόμενος
Δημοσιεύσεις: 4
Εγγραφή: Πέμ Μάιος 13, 2021 1:53 pm

ΠΕ Διοικητικού-Οικονομικού στο ΥΠ.ΠΟ.Α., Ε.Κ.Π.Α.

Δημοσίευσηαπό papadoti » Δευ Ιούλ 05, 2021 5:29 pm

Είμαι μόνιμη ΠΕ Διοικητικού-Οικονομικού στο ΥΠΕΝ και ζητώ αμοιβαία μετάταξη στο Υπουργείο Πολιτισμού και Αθλητισμού ή στο Εθνικό Καποδιστριακό Πανεπιστήμιο Αθηνών. Η αίτησή μου βρίσκεται στον τρέχοντα Πίνακα αμοιβαίων μετατάξεων στο apografi.gov.gr (Ε.Σ. Κινητικότητας) κι έχει ισχύ 30 ημερολογιακών ημερών από 28.6.2021.
Ο λόγος που ζητώ την αμοιβαία μετάταξη είναι επειδή αποκλείομαι από τους κύκλους κινητικότητας στον Φορέα μου λόγω του περιορισμού της μη συμπλήρωσης του ποσοστού 65% στις θέσεις του κλάδου μου. Για περισσότερες πληροφορίες μπορείτε να επικοινωνήσετε: papadopoulouf@prv.ypeka.gr.
(Αν κάποιος κάνει αίτηση για την αμοιβαία μπορεί επίσης να με ενημερώσει στο e-mail). Σας ευχαριστώ.

Pepi23
Δόκιμος
Δόκιμος
Δημοσιεύσεις: 136
Εγγραφή: Σάβ Απρ 07, 2018 12:24 pm

Re: ΠΕ Διοικητικού-Οικονομικού στο ΥΠ.ΠΟ.Α., Ε.Κ.Π.Α.

Δημοσίευσηαπό Pepi23 » Κυρ Μάιος 15, 2022 10:16 am

papadoti έγραψε:Είμαι μόνιμη ΠΕ Διοικητικού-Οικονομικού στο ΥΠΕΝ και ζητώ αμοιβαία μετάταξη στο Υπουργείο Πολιτισμού και Αθλητισμού ή στο Εθνικό Καποδιστριακό Πανεπιστήμιο Αθηνών. Η αίτησή μου βρίσκεται στον τρέχοντα Πίνακα αμοιβαίων μετατάξεων στο apografi.gov.gr (Ε.Σ. Κινητικότητας) κι έχει ισχύ 30 ημερολογιακών ημερών από 28.6.2021.
Ο λόγος που ζητώ την αμοιβαία μετάταξη είναι επειδή αποκλείομαι από τους κύκλους κινητικότητας στον Φορέα μου λόγω του περιορισμού της μη συμπλήρωσης του ποσοστού 65% στις θέσεις του κλάδου μου. Για περισσότερες πληροφορίες μπορείτε να επικοινωνήσετε: papadopoulouf@prv.ypeka.gr.
(Αν κάποιος κάνει αίτηση για την αμοιβαία μπορεί επίσης να με ενημερώσει στο e-mail). Σας ευχαριστώ.

Ελπίζω να έχει ήδη πραγματοποιηθεί η μετάταξή σου. Επειδή γνωρίζεις τη διαδικασία και ενδιαφέρομαι να κάνω αίτηση κι εγώ για αμοιβαία μετάταξη μήπως μπορείς να μου πεις ποια διαδικασία ακολούθησες; Δηλαδή που έστειλες την αίτηση σου και σε ποια χρονική στιγμη; σε ευχαριστω.

papadoti
Μαθητευόμενος
Μαθητευόμενος
Δημοσιεύσεις: 4
Εγγραφή: Πέμ Μάιος 13, 2021 1:53 pm

Re: ΠΕ Διοικητικού-Οικονομικού στο ΥΠ.ΠΟ.Α., Ε.Κ.Π.Α.

Δημοσίευσηαπό papadoti » Τετ Μάιος 18, 2022 5:59 pm

Δεν έχει πραγματοποιηθεί η αμοιβαία μετάταξή μου επειδή δεν εκδηλώθηκε ενδιαφέρον. Πληροφορίες μπορείτε να βρείτε στην πολύ αναλυτική εγκύκλιο 15 Οκτωβρίου 2020 "Διευκρινίσεις για τη διενέργεια αμοιβαίας μετάταξης στο πλαίσιο του Ενιαίου Συστήματος Κινητικότητας (ΕΣΚ) και λοιπές διευκρινίσεις στο πλαίσιο εφαρμογής των διατάξεων του ΕΣΚ", η οποία υπάρχει στο apografi.gov.gr, Ενιαίο Σύστημα Κινητικότητας, Θεσμικό πλαίσιο-Εγκύκλιοι, και βέβαια στο ΥΠΕΣ ή στο Διοικητικό της Υπηρεσίας σας. Επειδή εξακολουθώ να ενδιαφέρομαι για την αμοιβαία, αν γνωρίζετε κάποιον ΠΕ Διοικητικού-Οικονομικού μόνιμο στο ΥΠ.ΠΟ.Α. ή στο Ε.Κ.Π.Α που να ενδιαφέρεται, μπορείτε να επικοινωνήσετε η ίδια είτε και ο ενδιαφερόμενος στο tina.papad@yahoo.gr. Ευχαριστώ.


Επιστροφή σε “ΑΓΓΕΛΙΕΣ ΑΜΟΙΒΑΙΩΝ ΜΕΤΑΘΕΣΕΩΝ - ΜΕΤΑΤΑΞΕΩΝ ΠΕ”

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 1 επισκέπτης