Ελληνική Υπηρεσία Πληροφοριών (ΕΥΠ)

Θέσεις εργασίας, επικαιρότητα, απόψεις.
jimis146
Μαθητευόμενος
Μαθητευόμενος
Δημοσιεύσεις: 47
Εγγραφή: Πέμ Νοέμ 22, 2007 4:49 pm

Δημοσίευσηαπό jimis146 » Πέμ Δεκ 06, 2007 4:55 pm

αυτό το LINK το ειχα στα χερια μου σε εντυπη μορφή όταν πήγα και εκανα αιτηση στις 14/8....Εσύ όμως μίλησες και για νεότερη ημερομηνία και προκύρηξη, 17 και 18 /11 ειχες πει...και επίσης οτι ακυρώθηκε η προκυρηξη της 14-15/8...
αυτά που τα ειδές αρχηγόπουλο?

Τσαο

pa1nos
Μαθητευόμενος
Μαθητευόμενος
Δημοσιεύσεις: 44
Εγγραφή: Τρί Αύγ 21, 2007 11:40 am

Δημοσίευσηαπό pa1nos » Πέμ Δεκ 06, 2007 11:01 pm

Εγώ αυτό που ξέρω ήταν να γίνει επαναπροκήρυξη ο συγκεκριμένος
διαγωνισμός και θα βρίσκονται σε ισχύ και όση στείλανε τα χαρτιά
τους 14/8.
Τώρα αν έγινε επαναπροκήρυξη δεν έδωσα σημασία γιατί είχα στείλει
την αίτηση τότε, άλλες προκηρύξεις δεν πρόκειται να ξαναδείτε, βγαίνουν
3-4 τον χρόνο και είναι για την υπηρεσία και κρυφές για τον κόσμο.
Πέρυση δώσαμε αν θυμάμαι καλά 17 Δεκεμβρίου κατά πάσα
πιθανότητα περιμένετε τηλ. αυτήν την εβδομάδα.

kiddo
Δόκιμος
Δόκιμος
Δημοσιεύσεις: 236
Εγγραφή: Τρί Δεκ 04, 2007 5:01 pm

Δημοσίευσηαπό kiddo » Πέμ Δεκ 06, 2007 11:31 pm

egw mallon tha stamatiso na grafo , giati opos exete katalavei oloi exoyme enan koino stoxo, thn epagkelmatikh apokatastash kai ego prosopika thn aksiokratia , eseis den kserw. thn epithesh poy dextika apo thn proti fora poy egrapsa den thn katalava kai oyte.den kserw. file jimi kai fili anergh synxoresteme alla pote den sas ekana prosopikh epithesh, kai genika epithesh. tha symfoniso apolyta me thn eliana_1976_ kai ayta poy leo sympiptoyn. sthn eyp bash nomoy pote den anakoinononte ta onomata. kai oso gia ti poioi diorizonte , parte ena paradigma gia na mhn lete. KORH FROSKO PARETITHENTA DIOIKHTI .... SVMATOS ASFALIAS ... ME SYMA THN FLOGA... POY DILVNEI HTHOPOIOS , EINAI MIA APO THS PALIES JAMES BOND TOY PROOIGOYMENOY DIAGONISMOY TVN 73 ATOMON. KAI OSO GIA THN KAINOYRIA PROKIRIKSI STHN 17/18 -11 THN EMATA APO FILO POY EINAI SE POLITIKO GRAFEIO THS ND POY THN PROMITHEYTIKAN EMPISTEYTIKA. KAI DEN MOY TO EIPE , GIATI KSEREI OTI DEN EXW MESO . EYXARISTO GIA TON XRONO SAS KAI GIA THS EPITHESEIS POY DEXTIKA. SYGNOMH AN ME TA LEGOMENA MOY ETHIKSA KAPOIOYS ATHELA MOY. KAI OSO GIA TO THL. POY LES FILE PA1NOS .. XARISMASAS PAIDIA H THESH MOY... EGW THA Eimai eksoteriko aytes ths agies meres. filika

pa1nos
Μαθητευόμενος
Μαθητευόμενος
Δημοσιεύσεις: 44
Εγγραφή: Τρί Αύγ 21, 2007 11:40 am

Δημοσίευσηαπό pa1nos » Παρ Δεκ 07, 2007 3:24 pm

kiddo έβαλα το post για να σε υποστηρίξω αν δεν το κατάλαβες και οτι
έχεις δίκιο, πιός νομίζεις που γράφει εδώ μέσα έχει μέσον καλύτερο
απο τον μπακάλη της γειτονίας.
Ο καθένας με το μυαλό του νομίζει ότι έχει σοβαρό μέσον.

anergi
Μαθητευόμενος
Μαθητευόμενος
Δημοσιεύσεις: 79
Εγγραφή: Κυρ Νοέμ 18, 2007 4:23 pm

Δημοσίευσηαπό anergi » Παρ Δεκ 07, 2007 4:31 pm

pan1os Σε ποια κατήγορία κάνεις ? ρωτάω απλά για να δω αν έχουμε συναντηθεί στο .........κυλικείο ή στον διαδρομο πριν την συνέντευξη :wink: :wink:

kiddo
Δόκιμος
Δόκιμος
Δημοσιεύσεις: 236
Εγγραφή: Τρί Δεκ 04, 2007 5:01 pm

Δημοσίευσηαπό kiddo » Παρ Δεκ 07, 2007 6:09 pm

eyxaristo pa1nos. egw eipa ayta poy ematha ksero kai einai alhthia , giati thelo apla na bohthiso kai na bohthithoyme oloi mazi. kai pali eyxaristo.

anergi
Μαθητευόμενος
Μαθητευόμενος
Δημοσιεύσεις: 79
Εγγραφή: Κυρ Νοέμ 18, 2007 4:23 pm

Δημοσίευσηαπό anergi » Παρ Δεκ 07, 2007 11:07 pm

Ο σκοπός μου δεν είναι να την πέσω σε κανένα .Απλά βλέποντας απορίες που τις είχα κι εγώ κάποτε και απαντήσεις που μόνο απαντήσεις για βοήθεια δεν ήταν αποφάσισα να σας πω πράγματα που ΜΠΟΡΩ να μοιραστώ μαζί σας .Δεν έχω τίποτα προσωπικό με κανέναν σας απλά με "τρελλένει" ο ..........ξερολισμός και το στυλάκι .......πιστέψτε με εγώ μόνο ξέρω την αλήθεια που την έμαθα απο το ιντερνετ...... Το σωστό για την υπηρεσία θα ήταν να πέρνει άτομα που θα μπορούσαν να κάνουν την δουλειά τους σωστά υπέυθυνα ανεξαρτήτως πτυχίων κλπ. και φυσικά χωρίς την παρέμβαση των πολιτικών.......Μακάρι για το καλό όλων μας να γινόταν αυτό κι όχι μόνο για να μπώ εγώ ή κάποιος απο εσάς αλλά επειδή ο σκοπός της ύπαρξης της υπηρέσίας είναι άλλος που τον έχουμε όλοι ξεχάσει και είναι πολύ σημαντικός .

υ.γ. αποφασίστε ποιο topic θα μείνει ενεργό για να μην απαντάμε δις...

jimis146
Μαθητευόμενος
Μαθητευόμενος
Δημοσιεύσεις: 47
Εγγραφή: Πέμ Νοέμ 22, 2007 4:49 pm

Δημοσίευσηαπό jimis146 » Δευ Δεκ 17, 2007 8:11 pm

Παιδιά τελικά δεν μας έκαναν την χάρη να ξεκαθαρίσουν την κατάσταση πριν τα χριστούγεννα ....Με το νέον έτος λοιπόν τα νεότερα.....Καλές γιορτές να έχετε..με υγεία και χαρά να μας βρεί το νέο έτος για να συνεχίσουμε να ΕΛΠΙΖΟΥΜΕ σε τούτον τον μάταιο κόσμο....πως υπάρχει δημόσια "πρακτορική" θέση και για εμάς... :wink:


ιχααα...

boss
Μαθητευόμενος
Μαθητευόμενος
Δημοσιεύσεις: 8
Εγγραφή: Τετ Δεκ 12, 2007 11:39 am

Δημοσίευσηαπό boss » Παρ Δεκ 21, 2007 7:42 pm

////
Τελευταία επεξεργασία από boss σε Σάβ Δεκ 22, 2007 11:55 am, έχει επεξεργασθεί 2 φορές συνολικά.

Peterv
Προϊστάμενος
Προϊστάμενος
Δημοσιεύσεις: 904
Εγγραφή: Κυρ Δεκ 03, 2006 9:39 pm

Δημοσίευσηαπό Peterv » Παρ Δεκ 21, 2007 7:47 pm

Ορθή η απόφαση της ακύρωσης. Επρόκειτο για διαγωνισμό - σκάνδαλο!

tikos
Δόκιμος
Δόκιμος
Δημοσιεύσεις: 202
Εγγραφή: Δευ Μάιος 14, 2007 11:22 am

Δημοσίευσηαπό tikos » Παρ Δεκ 21, 2007 8:59 pm

τι σωστη η αποφαση μας δουλευεις?

ΕΓΩ ΕΤΡΕΧΑ ΣΑΝ ΜΑΛΑΚΑΣ ΝΑ ΚΑΝΩ ΤΗΝ ΑΙΤΗΣΗ. ΚΑΙ ΤΩΡΑ ΛΕΝΕ ΟΤΙ ΤΗΝ ΑΚΥΡΩΝΟΥΝΕ

ΕΛΕΟΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣ :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil:

ΝΑ ΜΟΥ ΠΛΗΡΩΣΟΥΝΕ ΤΑ ΕΞΟΔΑ ΜΟΥ

anergi
Μαθητευόμενος
Μαθητευόμενος
Δημοσιεύσεις: 79
Εγγραφή: Κυρ Νοέμ 18, 2007 4:23 pm

Δημοσίευσηαπό anergi » Παρ Δεκ 21, 2007 11:18 pm

ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΑΚΥΡΩΘΕΙ Τ Ι Π Ο Τ Α[b]







ΚΑΛΑ ΧΡΙΣΤΟΥΓΕΝΝΑ [/b]

boss
Μαθητευόμενος
Μαθητευόμενος
Δημοσιεύσεις: 8
Εγγραφή: Τετ Δεκ 12, 2007 11:39 am

Δημοσίευσηαπό boss » Σάβ Δεκ 22, 2007 11:48 am

////
Τελευταία επεξεργασία από boss σε Κυρ Δεκ 23, 2007 9:28 am, έχει επεξεργασθεί 1 φορά συνολικά.

anergi
Μαθητευόμενος
Μαθητευόμενος
Δημοσιεύσεις: 79
Εγγραφή: Κυρ Νοέμ 18, 2007 4:23 pm

Δημοσίευσηαπό anergi » Σάβ Δεκ 22, 2007 5:08 pm

βρε boss βρε boss δεν θελω να είμαι η κακή των χριστουγέννων .....αλλά .....στο ένα topik γράφεις να περιμένουμε σύντομα νέα και μετά σβήνεις την απνάντησή σου και τώρα πετάς ένα ακυρώθηκε λές και το ακύρωσες εσύ τόση σιγουριά ότι ξέρεις την αλήθεια και ΄ΞΑΝΑ σβήνεις την απάντησή σου .ΕΓΩ γιατί πρέπει να σε πιστέψω ???? :twisted:

Αφού έχεις τόσο καλή ενημέρωση θα πρέπει να ξέρεις και τον πραγματικό λόγο της καθυστέρησης .ζητάω συγνώμη απο τα άλλα παιδιά που δεν τον αναφέρω αλλά όπως έχουμε ξαναπεί είναι ένα ανώνυμο forum και κολλάω στο να σας αναφέρω λεπτομέρειες που στο κάτω κάτω λίγο μας ενδιαφέρουν


ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΑΚΥΡΩΘΕΙ και δεν έχουν καλυφθεί οι θέσεις κι αν θές σου υπογράφω και υπεύθυνη δήλωση .

MARAS9999
Μαθητευόμενος
Μαθητευόμενος
Δημοσιεύσεις: 21
Εγγραφή: Τρί Σεπ 25, 2007 1:27 pm

Δημοσίευσηαπό MARAS9999 » Σάβ Δεκ 22, 2007 6:06 pm

anergi καλησπερα.δεν εχεις καταλαβει οτι ο τυπος κανει πλακα ή απλα τα κανει ολα αυτα γιατι δεν εχει πληροφοριες. ασε τον ανθρωπακο να πιστευει αυτα που γραφει και επειδη θεωρω τον εαυτο απο τους ειδημονες αυτον τον θεωρω ανιδεο και παραμυθακια. αντε και καλα χριστουγεννα παιδια.....


Επιστροφή σε “ΘΕΣΕΙΣ ΕΡΓΑΣΙΑΣ - ΕΠΙΚΑΙΡΟΤΗΤΑ - ΑΠΟΨΕΙΣ”

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 3 επισκέπτες