ΔΕ ΠΡΟΣΩΠΙΚΟΥ (ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ/ΧΕΙΡΙΣΤΗ Η/Υ)

Θέσεις εργασίας, επικαιρότητα, απόψεις.
tsampitos
Μαθητευόμενος
Μαθητευόμενος
Δημοσιεύσεις: 1
Εγγραφή: Κυρ Δεκ 18, 2022 8:20 pm

ΔΕ ΠΡΟΣΩΠΙΚΟΥ (ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ/ΧΕΙΡΙΣΤΗ Η/Υ)

Δημοσίευσηαπό tsampitos » Τρί Δεκ 20, 2022 6:47 pm

Καλησπέρα στο φόρουμ, είμαι επικουρικό προσωπικό σε νοσοκομείο της 6υπε με πρόσληψη στην παραπάνω ειδικότητα.
Τα καθήκοντα που μου όρισε ο διοικητής ήταν στο τμήμα πληροφορικής από τότε μου έχει αναθέσει γραπτώς παράλληλα καθήκοντα στην διαχείριση υλικού και πρόσφατα μου ανέθεσε πάλι γραπτώς παράλληλα με τα υπόλοιπα και στην γραμματεία εξωτερικών ιατρείων.
Βάση της ειδικότητας που έγινε η πρόσληψη με έβαλε κανονικά στο τμήμα πληροφορικής, Η ερώτηση μου είναι η εξής, μπορώ να κάνω και τα υπόλοιπα καθήκοντα που μου ανάθεσε η πρέπει να μου αναθέσει καθήκοντα βάση της πρόσληψης μου? Τα παράλληλα καθήκοντα είναι για ορισμένο χρονικό διάστημα? Επίσης στα ένσημα που παίρνω ο κωδικός είναι 41900 λοιποί υπάλληλοι γραφείου είναι ο σωστός αυτός?

Ευχαριστώ

dionisis1925
Δόκιμος
Δόκιμος
Δημοσιεύσεις: 292
Εγγραφή: Πέμ Αύγ 10, 2017 4:41 pm

Re: ΔΕ ΠΡΟΣΩΠΙΚΟΥ (ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ/ΧΕΙΡΙΣΤΗ Η/Υ)

Δημοσίευσηαπό dionisis1925 » Τετ Δεκ 21, 2022 3:27 pm

tsampitos έγραψε:Καλησπέρα στο φόρουμ, είμαι επικουρικό προσωπικό σε νοσοκομείο της 6υπε με πρόσληψη στην παραπάνω ειδικότητα.
Τα καθήκοντα που μου όρισε ο διοικητής ήταν στο τμήμα πληροφορικής από τότε μου έχει αναθέσει γραπτώς παράλληλα καθήκοντα στην διαχείριση υλικού και πρόσφατα μου ανέθεσε πάλι γραπτώς παράλληλα με τα υπόλοιπα και στην γραμματεία εξωτερικών ιατρείων.
Βάση της ειδικότητας που έγινε η πρόσληψη με έβαλε κανονικά στο τμήμα πληροφορικής, Η ερώτηση μου είναι η εξής, μπορώ να κάνω και τα υπόλοιπα καθήκοντα που μου ανάθεσε η πρέπει να μου αναθέσει καθήκοντα βάση της πρόσληψης μου? Τα παράλληλα καθήκοντα είναι για ορισμένο χρονικό διάστημα? Επίσης στα ένσημα που παίρνω ο κωδικός είναι 41900 λοιποί υπάλληλοι γραφείου είναι ο σωστός αυτός?

Ευχαριστώ


Όλα σωστά είναι.

Η ειδικότητα σου είναι Πληροφορικής και Χειριστής Η/Υ , μπορεί να σε τοποθετήσει όπου γίνεται χρήση Η/Υ.

daredevil
Μόνιμος
Μόνιμος
Δημοσιεύσεις: 767
Εγγραφή: Παρ Αύγ 30, 2019 2:30 pm

Re: ΔΕ ΠΡΟΣΩΠΙΚΟΥ (ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ/ΧΕΙΡΙΣΤΗ Η/Υ)

Δημοσίευσηαπό daredevil » Σάβ Δεκ 24, 2022 6:00 pm

ΠΔ 85 / 2022 Δε χειριστών ηλεκτρονικού υπολογιστή = ΔΕ πληροφορικής

giwrgos74
Μαθητευόμενος
Μαθητευόμενος
Δημοσιεύσεις: 6
Εγγραφή: Δευ Ιαν 23, 2023 2:23 pm

Re: ΔΕ ΠΡΟΣΩΠΙΚΟΥ (ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ/ΧΕΙΡΙΣΤΗ Η/Υ)

Δημοσίευσηαπό giwrgos74 » Τρί Φεβ 14, 2023 1:21 pm

daredevil έγραψε:ΠΔ 85 / 2022 Δε χειριστών ηλεκτρονικού υπολογιστή = ΔΕ πληροφορικής


Νομίζω ότι ο κλάδος αλλάζει μόνο. Η ειδικότητα (ΔΕ Χειριστών Η/Υ) παραμένει ίδια.


Επιστροφή σε “ΘΕΣΕΙΣ ΕΡΓΑΣΙΑΣ - ΕΠΙΚΑΙΡΟΤΗΤΑ - ΑΠΟΨΕΙΣ”

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 9 επισκέπτες