Καταστροφικές πυρκαγιές και αγνοούμενοι στην Αττική

Θέσεις εργασίας, επικαιρότητα, απόψεις.
katerina1987
Δόκιμος
Δόκιμος
Δημοσιεύσεις: 116
Εγγραφή: Πέμ Οκτ 12, 2017 10:02 pm

Καταστροφικές πυρκαγιές και αγνοούμενοι στην Αττική

Δημοσίευσηαπό katerina1987 » Τρί Ιούλ 24, 2018 10:46 pm

Συγχωρεστε με για το ασχετο ποστ.Ας προσευχηθουμε για τους αγνοουμενους να γυρισουν σωοι στις οικογενειες τους.Κουραγιο σε ολους εκεινους που εχασαν τους ανθρωπους τους και οτι εχτισαν με ιδρωτα.Κουραγιο σε ολους οσουν επιχειρουν.Ο ανδρας μου ειναι πυροσβεστης και τετοια συμφορα τετοιο πονο δεν εχει ξαναδει.Κουραγιο σε ολους!Καληνυχτα χαροκαμμενη μου Ελλαδα :( :( :(

mylena
Δόκιμος
Δόκιμος
Δημοσιεύσεις: 295
Εγγραφή: Τρί Ιουν 27, 2017 12:22 pm

Re: Καταστροφικές πυρκαγιές και αγνοούμενοι στην Αττική

Δημοσίευσηαπό mylena » Τρί Ιούλ 24, 2018 11:39 pm

katerina1987 έγραψε:Συγχωρεστε με για το ασχετο ποστ.Ας προσευχηθουμε για τους αγνοουμενους να γυρισουν σωοι στις οικογενειες τους.Κουραγιο σε ολους εκεινους που εχασαν τους ανθρωπους τους και οτι εχτισαν με ιδρωτα.Κουραγιο σε ολους οσουν επιχειρουν.Ο ανδρας μου ειναι πυροσβεστης και τετοια συμφορα τετοιο πονο δεν εχει ξαναδει.Κουραγιο σε ολους!Καληνυχτα χαροκαμμενη μου Ελλαδα :( :( :(


Πραγματικα ειναι σοκαριστικο. Κουραγιο στο συζυγο σου που ζει αυτη την πραγματικοτητα απο κοντα. Ημασταν αυτες τις ημερες εκει στα κααυ αγιου ανδρεα αλλα εκκενωθηκαν εγκαιρως. Δε μπορω να το πιστεψω πως αυτο συνεβει... Και πως τόσοι ανθρωποι δεν προλαβαν να σωθουν

MARIANTSAK
Μόνιμος
Μόνιμος
Δημοσιεύσεις: 416
Εγγραφή: Τετ Απρ 06, 2016 7:19 pm

Re: Καταστροφικές πυρκαγιές και αγνοούμενοι στην Αττική

Δημοσίευσηαπό MARIANTSAK » Τετ Ιούλ 25, 2018 1:43 pm

katerina1987 έγραψε:Συγχωρεστε με για το ασχετο ποστ.Ας προσευχηθουμε για τους αγνοουμενους να γυρισουν σωοι στις οικογενειες τους.Κουραγιο σε ολους εκεινους που εχασαν τους ανθρωπους τους και οτι εχτισαν με ιδρωτα.Κουραγιο σε ολους οσουν επιχειρουν.Ο ανδρας μου ειναι πυροσβεστης και τετοια συμφορα τετοιο πονο δεν εχει ξαναδει.Κουραγιο σε ολους!Καληνυχτα χαροκαμμενη μου Ελλαδα :( :( :(

Καλά έκανες που το έγραψες πάνω από όλα είμαστε άνθρωποι μεγάλη τραγωδία δεν το χωράει ανθρώπινος νους η Παναγια μας να βάλει το χέρι της να βρεθούν οι αγνοούμενοι, συλλυπητήριά στους συγγενείς τους ας αναπαυτουν οι ψυχούλες τους κουράγιο να αντέξουν και οι άνθρωποι που βοηθάνε στην διασωση τους ή Παναγια μαζί τους

IANOS
Δόκιμος
Δόκιμος
Δημοσιεύσεις: 137
Εγγραφή: Δευ Απρ 02, 2018 12:10 pm

Re:

Δημοσίευσηαπό IANOS » Τετ Ιούλ 25, 2018 4:10 pm

Παιδια παμε να βαλουμε κανενα χερι ματι βουτζα κτλ..?
Οτι κανουμε και το λιγο ειναι σημαντικο...
Οποιος θελει ας ορισει σημειο να μαζευτουμε να παμε..
Κι οποιος δεν μπορει ας παμε απογευμα...
Ε τι λετε?
Καλα να λεμε για δουλειες και λεφτα, αλλα ας σηκωθουμε κι απ τον καναπε....


Επιστροφή σε “ΘΕΣΕΙΣ ΕΡΓΑΣΙΑΣ - ΕΠΙΚΑΙΡΟΤΗΤΑ - ΑΠΟΨΕΙΣ”

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 11 επισκέπτες