ΤΗΛΕΦΩΝΗΜΑ ΑΠΟ ΑΣΕΠ

Θέσεις εργασίας, επικαιρότητα, απόψεις.
notorius
Μαθητευόμενος
Μαθητευόμενος

ΤΗΛΕΦΩΝΗΜΑ ΑΠΟ ΑΣΕΠ

Δημοσίευσηαπό notorius » Τρί Νοέμ 14, 2017 4:01 pm

Καλησπέρα σας,

το τελευταίο διάστημα έχω συμμετάσχει σε διάφορους διαγωνισμούς του ΑΣΕΠ.

Σε κάποιους από αυτούς ήμουν διοριστέος (οριστικά αποτελέσματα), σε κάποιον άλλο από τους πρώτους επιλαχόντες (προσωρινά αποτελέσματα ακόμα) και περιμένω να εκδοθούν τα οριστικά αποτελέσματα από κάποιους άλλους.

Εντελώς αναπάντεχα όμως σήμερα είχα μια κλήση στο κιν μου από ΑΣΕΠ (τηλεφωνικό κέντρο) την οποία δυστυχώς δεν μπόρεσα να απαντήσω.

Μετά από λίγο προσπάθησα να διερευνήσω ποιος με κάλεσε αλλά δεν μπόρεσα να βγάλω άκρη.

Έχει τύχει σε κανέναν σας να κληθεί από τον ΑΣΕΠ;

Τι μπορεί να ήθελαν άραγε;

niki258
Προϊστάμενος
Προϊστάμενος

Re: ΤΗΛΕΦΩΝΗΜΑ ΑΠΟ ΑΣΕΠ

Δημοσίευσηαπό niki258 » Τετ Νοέμ 15, 2017 2:46 pm

notorius έγραψε:Καλησπέρα σας,

το τελευταίο διάστημα έχω συμμετάσχει σε διάφορους διαγωνισμούς του ΑΣΕΠ.

Σε κάποιους από αυτούς ήμουν διοριστέος (οριστικά αποτελέσματα), σε κάποιον άλλο από τους πρώτους επιλαχόντες (προσωρινά αποτελέσματα ακόμα) και περιμένω να εκδοθούν τα οριστικά αποτελέσματα από κάποιους άλλους.

Εντελώς αναπάντεχα όμως σήμερα είχα μια κλήση στο κιν μου από ΑΣΕΠ (τηλεφωνικό κέντρο) την οποία δυστυχώς δεν μπόρεσα να απαντήσω.

Μετά από λίγο προσπάθησα να διερευνήσω ποιος με κάλεσε αλλά δεν μπόρεσα να βγάλω άκρη.

Έχει τύχει σε κανέναν σας να κληθεί από τον ΑΣΕΠ;

Τι μπορεί να ήθελαν άραγε;

Καλησπέρα,notorius!Συγχαρητήρια για τις επιτυχίες που είχες και καλό διορισμό εκεί,όπου είναι πιο ευκταίο.Εμενα με είχαν καλέσει μία φορά για να μου απαντήσουν σε μέιλ που έστειλα και στο οποίο ρωτούσα πότε θα βγουν αποτελέσματα καθώς και κάτι άλλο,διαδικαστικό.Αυτό έγινε το Σεπτέμβριο που μας περασε και μου είχε κάνει εντύπωση γιατί συνήθως απαντούν στα μειλ με στερεότυπο και λακωνικό τρόπο.Αν δεν ειχες στειλει κάποιο μηνυμα,μήπως σε κάλεσαν για κάποιο θέμα σχετικό με το διορισμό σου εκεί όπου είσαι διοριστέος;

MARIANTSAK
Μόνιμος
Μόνιμος

Re: ΤΗΛΕΦΩΝΗΜΑ ΑΠΟ ΑΣΕΠ

Δημοσίευσηαπό MARIANTSAK » Τετ Νοέμ 15, 2017 3:16 pm

Μήπως έστειλες e-mail για κάποια ερώτηση; σε εμένα με είχαν πάρει τηλέφωνο απο τον ΑΣΕΠ και μου απάντησαν τηλεφωνικά σε κάποια ερώτηση που είχα κάνει μεσω e mail

Επιστροφή σε “ΘΕΣΕΙΣ ΕΡΓΑΣΙΑΣ - ΕΠΙΚΑΙΡΟΤΗΤΑ - ΑΠΟΨΕΙΣ”

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 2 επισκέπτες